Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

3. A propo 'Iron Maiden' - nie wiem czemu (z całym szacunkiem dla zespołu, który zresztą całkiem lubię), ale większość moich znajomych (raczej niezbyt dobrych znajomych) uważa, że grają jakąś super cięzką muzykę, Bruce Dickinson growluje i wszyscy są satanistami. :shock:

Jako fanowi Ironów opadła mi szczęka... Nie jestem Cormackiem, ale coś o tym napisze.

Ci ludzie po prostu nie slyszeli zadnego ich kawałka. Żadnej płyty nie nazwałbym satanistyczną. Czy to "Killers", czy "Dance of death". To jest czysty, melodyjny rock. Albo jestem głuchy.

W dodatku Ironi mieli kilku wokalistów, nie tylko Bruce'a.

Szczerze wspolczuje znajomych :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak sądzisz, czy gra w Frets on Fire (ew. Guitar Hero III) pomogłaby mi w nauce gry na gitarze? Myślę, że dzięki grze miałbym lepsze poczucie rytmu, ale pomyślałem, że Ty (grając na gitarze od 8 lat) mógłbyś mi coś podsunąć.

Poczucie rytmu i koordynacje na pewno takie gry rozwijaja. Ale zamiast siedziec przy takich grach lepiej oczywiscie cwiczyc na gitarze, bo tego nic nie zastapi.

2. Dlaczego ludzie tak się zachowują, czy ma jakieś znaczenie, że ktoś jest Chińczykiem, słucha disco czy jest rudy?

Nie jestem psychologiem ani socjologiem. I nie obchodzi mnie tez, co ludzie mysla o mnie czy o muzyce, ktorej slucham. Dlaczego mialbym sie tym przejmowac?

3. A propo 'Iron Maiden' - nie wiem czemu (z całym szacunkiem dla zespołu, który zresztą całkiem lubię), ale większość moich znajomych (raczej niezbyt dobrych znajomych) uważa, że grają jakąś super cięzką muzykę, Bruce Dickinson growluje i wszyscy są satanistami.

No ale co ja mam z tym wspolnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aver, zacząłbyś słuchać jazzu to byś poznał co to jest nietolerancja:D Nieraz słyszałem: "Wielbiciel czarnych, zaje*ać mu", "Pedał" itd. Myślę, że w niektórych kręgach ludzie myślą, że jeśli nie słuchasz techna jesteś idiotą. Jakoś się tym nie przejmuję, chociaż nie powiem, trochę to smuci:D

To nie czat, zeby gadac o wszystkim - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słuchania metalu (którego zresztą jestem wielbicielem), u mnie w miasteczku nikt się nikogo nie czepia, mimo obecnosci wielu "łysych panów ubranych w kresz", którzy czasem krzywo spojrzą, ale nic nie mówią :).

A co do grania na gitarze jaka firma produkujaca gitary jest najlepsza do nauki i jaka gitara? Nie wiem czy już takie pytanie było, ale proszę o poradę.

Od tego jest dzial o metalu. Jest tam rowniez temat o instrumentach - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro wszyscy poruszają muzyczne tematy to zapytam:

czy ktoś z redakcji lubi zespół Linkin Park?

Cormac dwa razy juz mowil, ze tematy io muzyce sa w innym watku. Prosze sie do tego zastosowac. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące numeru 150 :lol: czy będzie to numer w którym ukarzą sie najlepsze pełniaki ???Czy będzie to numer z dobrymi pełniakami

i wiekszą iloscią gadżetów ??? :roll: WIERZĘ Że będą to pełniaki których nigdy nikt nie zapomni :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można zamówić numer archiwalny CDA? (dokładniej to lutowy bo przegapiłem :? )

Informacja na ten temat znajduje sie w pismie na stronie z prenumerata.

Ile mniej więcej, piszecie recenzję na przykładowo 2 strony ? I czy piszecie ją 10 zdań na raz, i później poprawiacie każde, czy zastanawiacie się przed napisaniem każdego po 5 razy ?

Kazdy pisze tak jak lubi, byleby zdążył z tekstem na uzgodniony termin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi SMG'u.. Wlasnie skonczyłem lekturę najnowszego AR i tak mi wpadła na koniec do głowy pewna myśl.. Mianowicie:

To nie jest chyba tak, ze nikt nie zna Twojego imienia, nazwiska lub ew. drugiej tożsamości (w sensie czy jestes tez np. Mr. Jedi), nie tylko dlatego, ze to tak fajnie i ze taka tajemnica itepe, ale..

..zwyczajnie możesz jeździć po tych antyfanach, tępakach i cieciach co piszą do Ciebie jak tylko Ci się zachce.. No bo co? Obrazisz ich.. Mozesz nawet wyzwac, a oni co zrobia? Nie wiedza jak sie nazywasz, gdzie mieszkasz. Cala rekacje chyba nie oskarża o np. znieslawienie, bo tylko TY odpowiadasz.. :P

Oczywiscie, gdyby policja "kazała" to mogliby Cie wydac, ale jak cos to po prostu NIE ISTNIEJESZ.. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi SMG'u.. Wlasnie skonczyłem lekturę najnowszego AR i tak mi wpadła na koniec do głowy pewna myśl.. Mianowicie:

To nie jest chyba tak, ze nikt nie zna Twojego imienia, nazwiska lub ew. drugiej tożsamości (w sensie czy jestes tez np. Mr. Jedi), nie tylko dlatego, ze to tak fajnie i ze taka tajemnica itepe, ale..

..zwyczajnie możesz jeździć po tych antyfanach, tępakach i cieciach co piszą do Ciebie jak tylko Ci się zachce.. No bo co? Obrazisz ich.. Mozesz nawet wyzwac, a oni co zrobia? Nie wiedza jak sie nazywasz, gdzie mieszkasz. Cala rekacje chyba nie oskarża o np. znieslawienie, bo tylko TY odpowiadasz.. :P

Oczywiscie, gdyby policja "kazała" to mogliby Cie wydac, ale jak cos to po prostu NIE ISTNIEJESZ.. :D

Teraz sam SMG zastopowal z jezdzeniem po ludziach. Swoja droga to co robil kilka lat temu bardziej mi sie podbalo :D Ostre texty :) No nie Smuggus? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi SMG'u.. Wlasnie skonczyłem lekturę najnowszego AR i tak mi wpadła na koniec do głowy pewna myśl.. Mianowicie:

To nie jest chyba tak, ze nikt nie zna Twojego imienia, nazwiska lub ew. drugiej tożsamości (w sensie czy jestes tez np. Mr. Jedi), nie tylko dlatego, ze to tak fajnie i ze taka tajemnica itepe, ale..

..zwyczajnie możesz jeździć po tych antyfanach, tępakach i cieciach co piszą do Ciebie jak tylko Ci się zachce.. No bo co? Obrazisz ich.. Mozesz nawet wyzwac, a oni co zrobia? Nie wiedza jak sie nazywasz, gdzie mieszkasz. Cala rekacje chyba nie oskarża o np. znieslawienie, bo tylko TY odpowiadasz.. :P

>>>Czyli co, nie przyjada i nie dadza mi w morde, wiec kozacze? Pomijajac fakt, ze wiekszosc z nich raczej przelozylbym przez kolano i dal w dupe pasem, zamiast sie bic, bo roznica wieku i wag bylaby porazajaca, to wiadomo gdzie jest redakcja, a jakos jeszcze zaden palajacy zadza mordu antyfan sie tu nie pojawil. Co mnie jakos nie dziwi.

A gdyby ktos chcial mnie pozwac do sadu, to naprawde nie byloby problemu z odnalezieniem odbiorcy pozwu.

Oczywiscie, gdyby policja "kazała" to mogliby Cie wydac, ale jak cos to po prostu NIE ISTNIEJESZ.. :D

>>>No i dobrze. Przynajmniej jak mnie ktos nie lubi to mowi co mysli,.bo nie paralizuje go mysl, ze glupio powiedziec np. "a ja pana pier**** prosze pana" tylko traktuje mnie per "ty" jak (prawie) rownolatka. A mi to pasuje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sam SMG zastopowal z jezdzeniem po ludziach. Swoja droga to co robil kilka lat temu bardziej mi sie podbalo :D Ostre texty :) No nie Smuggus? ;)

>>>Swiat sie zmienia i my wraz z nimi. Ale jak ktos glupoty pisze to po nim jade, bo taka mam nature. Zmienila sie raczej struktura listow w AR, a tym samym i moje na nie reakcje. Nie miej pretensji, ze odbicie w lustrze jest inne niz kiedys, bo to nie ono sie zmienia, a ty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Gregorius będzie już na stałe w redakcji CD-A :?: Coraz częściej pojawiają się jego teksty w CD-Action (ostatnio dopisywał się do GW, a to robi chyba tylko zespół znajdujący się w redakcji) no i został redaktorem naczelnym Action Maga .

Gregiorius nie jest na etacie i nie siedzi w redakcji, ale bywa w niej dosc czesto. Wywalczyl sobie juz dosc mocna pozycje w pismie, zwlaszcza ze grywa w gry, w ktore inni grac nie chca. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Click istniał przed action plus.

2. Dlaczego w ostatnim numerze nie było "pod ostrzalem?

3. Smuggler to : cała redakcja udająca go, Zbigniew Bański były redaktor ...

4.Dlaczego gry z beznadziejną grafiką jak np. piraci z karaibów na krańcu świata wymagają procesor 1,5 GHZ i 512 ram?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sam SMG zastopowal z jezdzeniem po ludziach. Swoja droga to co robil kilka lat temu bardziej mi sie podbalo :D Ostre texty :) No nie Smuggus? ;)

>>>Swiat sie zmienia i my wraz z nimi. Ale jak ktos glupoty pisze to po nim jade, bo taka mam nature. Zmienila sie raczej struktura listow w AR, a tym samym i moje na nie reakcje. Nie miej pretensji, ze odbicie w lustrze jest inne niz kiedys, bo to nie ono sie zmienia, a ty :)

Sugerujesz, ze z roku na rok "mONdrzejemy"? :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące numeru 150 :lol: czy będzie to numer w którym ukarzą sie najlepsze pełniaki ???Czy będzie to numer z dobrymi pełniakami

i wiekszą iloscią gadżetów ??? :roll: WIERZĘ Że będą to pełniaki których nigdy nikt nie zapomni :shock:

Zdefiniuj pojecia "najlepsze" i "dobre".

Poza tym szkoda, ze ineresuja cie najwyrazniej tylko pelne wersje gier i nic wiecej, bo tylko o to pytasz.

Inna rzecz, ze i tak bysmy nie odpowiedzieli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, ze z roku na rok "mONdrzejemy"? :lol: :lol: :lol:

>>>moze nawet zMONdrzejecie jesli MON oglosi pobor :)

Mowie tylko, ze nie ma co patrzec "jak bylo kiedys" bo nic to nie daje. Jest jak jest i bedzie jak bedzie, a co bylo to minelo i nie wroci. Ktos teskni za dylizansami i lampami naftowymi? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące numeru 150 :lol: czy będzie to numer w którym ukarzą sie najlepsze pełniaki ???Czy będzie to numer z dobrymi pełniakami

i wiekszą iloscią gadżetów ??? :roll: WIERZĘ Że będą to pełniaki których nigdy nikt nie zapomni :shock:

Zdefiniuj pojecia "najlepsze" i "dobre".

Poza tym szkoda, ze ineresuja cie najwyrazniej tylko pelne wersje gier i nic wiecej, bo tylko o to pytasz.

Inna rzecz, ze i tak bysmy nie odpowiedzieli...

nie tylko pełne wersje pismo będzie jak zawsze na najwyższym poziomie ale pełniaki to 75% dla których was kupuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...