Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Czy wszyscy w redakcji czytaliści sage A.Sapkowskieg o Wiedźminie? Wszyscy bez wyjątku? Bo ja mam zamiar się do niej zabrac i chciabym wiedziec czy warto? Wiem ze większość pisala na łamach cda ze jest jej fanem ale czy jestktos w redakcji który jej nie czytał albo mu się ona nie podoba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu juz dawno, dawno w newsach napisaliscie jakas tam wzmianke o gothic4 i napisaliscie ze cos wiecej bedzie gdzies za miesiac tymczasem minal juz szmat czasu a nowosci dotyczace gothic4 jak nie bylo tak nie ma. Nie wiem czemu bo w internecie jest juz pełno wiadomości i to oficjalnych np.z wywiadów z twórcami. Rozumiem ze nie musicie zamieszczac tych newsuw ale mogliscie chociaz nie robic zludnych nadzie.

Zgodnie z obietnica dostajesz ostrzezenie za zasmiecanie forum. naucz sie korzystac z opcji "Zmień" - CormaC

dobra juz dobra ale czemu nikt mi nie odpisuje? :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu juz dawno, dawno w newsach napisaliscie jakas tam wzmianke o gothic4 i napisaliscie ze cos wiecej bedzie gdzies za miesiac tymczasem minal juz szmat czasu a nowosci dotyczace gothic4 jak nie bylo tak nie ma. Nie wiem czemu bo w internecie jest juz pełno wiadomości i to oficjalnych np.z wywiadów z twórcami. Rozumiem ze nie musicie zamieszczac tych newsuw ale mogliscie chociaz nie robic zludnych nadzie.

A są jakieś nowe screeny ? Są jakieś konkrety ? Bo jeżeli nadal jedyne co wiadomo, to, że się robi, to raczej zapowiedzi nowej z tego nie wyskubiesz.

dobra juz dobra ale czemu nikt mi nie odpisuje? :cry:

Bo to nie czat, a redaktorzy mają jeszcze pracę i nie zawsze mają czas odpowiadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O NIE!!! :( Nie dziala mi triler do GTA4 (ten najnowszy) próbowalem w różnych programach i w każdym sie wywala coś w stylu: "dany format jest nie obslugiwany" lub "nie moge odczytac" albo "brak kodeka". Dźwięk jest tylko obrazu nie ma. Nie wcale nie jestem taki glupi i ściągnąłem sobie różne nowe kodeki ale dalej nie działa. Pomocy!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O NIE!!! :( Nie dziala mi triler do GTA4 (ten najnowszy) próbowalem w różnych programach i w każdym sie wywala coś w stylu: "dany format jest nie obslugiwany" lub "nie moge odczytac" albo "brak kodeka". Dźwięk jest tylko obrazu nie ma. Nie wcale nie jestem taki glupi i ściągnąłem sobie różne nowe kodeki ale dalej nie działa. Pomocy!!!

pozwole sobie przypomniec ci, że to "Pytania do redakcji" a nie "co zrobic jak mi nie idzie trailer crysisa". 8) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja właśnie o to chce zapytac reakcje: Czemu to nie dziala? :salut:

No bo nie działa ( Smuggler wysłał na twój dom impuls elektromagnetyczny, ale taki żeby u ciebie ten filmik nie działał. Wystarczająca odpowiedź?). Zobacz sobie trailer na youtube.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bedzie zapowiedz nowego numeru? Bo nad wstepem jest napisane ze wyjdzie juz 24:P

Wpierw zgodnie z tradycja powinny sie pojawić przecieki. Trwają głównie dwa dni. Później po odgadnięciu wszystkich pełniaków powinna sie pojawić zapowiedź, a będzie to prawdopodobnie 21 styczeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie forum:

W niedzielę wieczorem nie działała i strona główna i forum, a od poniedziałku wszystko śmiga jak żadnego roku! Robiliście jakieś ulepszenie servera czy jak?

No proszę odpowiedzcie. To jakaś tajemnica?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie ogólnikowe pytanie, a mianowicie które dotyczy ostrzeżonych i zbanowanych użytkowników.

To pytanie kieruje głównie do redaktorek-moderatorek i redaktorów-moderatorów.

A pytanie brzmi: Ilu forumowiczów dostało ostrzeżenia a ilu dostało bany w przeciągu hmm...5 lat?

Tak wynika z Forum pt: "Forumowicze naruszający regulamin" oraz "Baniaki" (oba założone w roku 2003).

Nie chodzi mi o pełną liczbę tylko tak ogólnikowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome jest że redakcja i czytelnicy chcą Diablo 2 na coverze tylko że licencja jest za droga.I tu mam propozycję dla redakcji powiedzcie Blizzardowi że dacie lepszą ocenę ich kolejnej produkcji jeśli taniej wam sprzedadzą Diablo2.Jak by co to się nie wkurzajcie na mnie za ten pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu mam propozycję dla redakcji powiedzcie Blizzardowi że dacie lepszą ocenę ich kolejnej produkcji jeśli taniej wam sprzedadzą Diablo2

Skoro jesteś taki pomysłowy dlaczego nie zaproponowałeś jeszcze swojej nauczycielce by w zamian za bombonierkę nie postawiła ci wyższej oceny na semestr?? Najpierw spróbuj z nauczycielką, jak zadziała to z Blizzardem też jest szansa :P

Jak by co to się nie wkurzajcie na mnie za ten pomysł.

Ja się nie wkurzam tylko się śmieję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...