Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Vampire The Masquerade: Bloodlines

Mam pytanie odnośnie tej gry RPG.

Oczywiście te pytanie kieruje tylko i wyłącznie do redakcji,czy wyszła, kiedy kolwiek Polska wersja językowa tej świetnej gry a jeżeli tak to tez bym prosił o namiary (linka,adres tego sklepu) gdzie można ją kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad wziela sie ksywka Huta? (Wiem ze nie odpowie, ale mozna sprobowac)

Czy Herr Odyn to nie Czarny I. ?? Poniewaz w recenzji GW: Nightfall czarnego I. jego postac miala chyba nick herr Odyn.

Ile lat ma Filipek?? Smile

Czy nie zamierzacie zorganizowac turniej dla ProGamerow??

I ostatnie: jesli EGM by kopnal w kalendaz (PFU!!!!!!!!) kto recenzowal by przygodowki?? Bo jakos nie wyobrazom sobie w tej roli zadnego z was... No moze procz Siekierki Smile

P.S. jak ja chciałbym pojechać na Maidenów... CormaC, zabierzeż mnie ze sobą, nie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad wziela sie ksywka Huta? (Wiem ze nie odpowie, ale mozna sprobowac)

Mysle, ze stad: http://pl.wikipedia.org/wiki/Huta_im._T._Sendzimira

P.S. jak ja chciałbym pojechać na Maidenów... CormaC, zabierzeż mnie ze sobą, nie??

Mysle, ze bede jechal ze swoja ekipa.

PS Nie gwalc tak ortografii, bo az oczy bola, jak sie patrzy na kwiatki typu "zabierzeż"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - wyluzuj.

Po drugie CDA pojawi sie ciut wczesniej niz mowilismy, bo juz 28.12, zatem chyba nie bedzie przeciekow, a po prostu puscimy zawartosc albo 24.12 albo dopiero 27, albo wcale, niech raz to bedzie niespodzianka. :)

Co do hitow, to bedzie na pewno jedna gra, ktora do tej kategorii mozna zaliczyc i pare innych dobrych tytulow tez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jakiś czas temu, wraz z Markiem Lencem, którego przedstawiać na tym forum nie muszę, przygotowaliśmy pewien button, który miał w założeniu zastąpić ten zasłużony, który nadal możemy ujrzeć min. w moim podpisie pod postami. Widzimy go nadal, a nowego nie, ponieważ pojawiły się pewne problemy natury czysto technicznej - na forum limit obrazków w podpisie wynosi tylko jeden, a nowy button składa się z dwóch. Wygląda to tak (właściwie, to delikatnie inaczej, ponieważ np. na last.fm nie ma przerwy pomiędzy obrazkami, jeśli wstawi się je w podpis):

wybrany1xd6.png

wybrany2rv8.png

I tu pojawia się moja prośba do admina lub innej osoby, która posiada takie uprawnienia - czy istnieje możliwość nagięcia lekko ustalonych standardów tak, aby można było użyć tego dziełka w podpisie?

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie można tego zlepić w jeden obrazek?
Z założenia - nie. Chodzi o to, że klikając na którąś część obrazka, link zaprowadzi nas do adresu mu odpowiadającemu.
2. Zwróciłeś uwagę, że sumarycznie obrazki mają ~100KB? Czyli 5*rozmiar dozwolony.
Owszem, ale to da się zmienić. Wyszedłem jednak z założenia, że jeśli byłaby możliwość umieszczenia tych obrazków, to dopiero wtedy zmniejszyłbym ich rozmiar i byłoby ok.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY możesz podać jakąś wskazowke tego hitu np.rok wydania rodzaj gry itd.

Koleś, masz cos z głową nie tak? 4x Ci piszą różne osoby, ze OD TEGO SĄ PRZECIEKI, do tego, sam Władca Jasnej Strony Mocy Ci odp., ze PRAWDOPODOBNIE, nie bedzie przecieków. Jak nie umiesz czytac (co jest zadziwiające, skoro umiesz (jakoś) pisac), nie wchodz na forum.

______________________________

Pytanie: Czy można liczyc, ze bedziecie czasem dawac do CD-A fragmenty książek? (tak jak to bylo z Wiedźminem)

Czy musieliście porozumiec się z A.S.'em, odnośnie pozwolenia wydrukowania fragm. jego książki?

Czemu do jasnej cholery nikt nie zrobi PORZĄDNEGO filmu o Wiedźminie?! :? Czemu się za niego nie wezmą np. Bracia Wachowscy?!

Przecież to jest wy..rąbany temat na film.. na PORZĄDNY film! Juz sobie wybrażam te cięcia, pchnięcia mieczem w zwolnionym tempie.. Znaki.. Piruety z mieczem.. Tą rozbryzgującą sie krew z hiperrealistycznych komputerowo zrobionych strzyg, wampirów, ghuli i innego scierwa.. Cięte, chamskie i smieszne teksty Geralt'a.. To po prostu bylaby SUPER PRODUKCJA, ktora moglaby sie stac tak rozpoznawalna jak teraz slynne "Uniekanie kul" w Matrixie.. Nie wspomne juz o samej reklamie jaką miałoby dzieło Sapkowskiego.. Na CAŁYM SWIECIE! Do jasnej cholery, wiec czemu nikt się za to nie wezmie?! :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pretensje do redkacji o brak ekraznizacji Wiedzmina? :) Jest wiele ksiazek, ktore powinny byc "nakrecone". Chocby kazda pozycja Lema (wiele juz nakrecono, i dobrze :wink: )

A czy w redakcji wciaz panuje mega podniecenie WoWem? Czy juz redaktorzy opanowali? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu do jasnej cholery nikt nie zrobi PORZĄDNEGO filmu o Wiedźminie?! :? Czemu się za niego nie wezmą np. Bracia Wachowscy?!

Albo Uwe Bowll :D .

A tak na poważnie czy w następnym numerze (nie mówię że w tym) tylko w następnym, a może jeszcze w następnym można spodziewać się na Waszych łamach recenzji gry Hired Guns: The Jagged Edge?

Jest to kontynuacja wszystkim pewnie znanej gry turowej Jagged Alliance.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pretensje do redkacji o brak ekraznizacji Wiedzmina?  :)

Nie, nie w tym sensie.. tylko, moze oni o czyms wiedzą, o czym ja nie wiem.. np, skoro powstal juz film o nim (badziewny, ale powstał), to mejbi juz nie można wykorzystać tego samego tematu? Nie wiem no.. :?

Albo Uwe Bowll  :D  .

Błagam Cie.. :shock: Znowu by zrobili gniot z dobrego tytułu..

____________________________

Smg, dopiero wczoraj kupiłem najnowszy nr i czytałem AR - czy Twoja odp. do jednego z autorów listu nie jest wzminaką o moim jakże genialnym sposobie na odkrycie Twojej tożsamosci, ktory opisałem tutaj jakis czas temu? :D

<zaszczycony>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim AR (tj. grudniowym) Pan redaktor naczelny, udzielajac odpowiedzi czytelnikowi "Karol, lat 14", napisal "...Po drugie-ekipa trenuje różne sztuki walki i regularnie pakuje na siłce...". Wiec chcialbym sie dowiedziec jakie sztuki walki trenuje "ekipa" i kto dokladnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...