Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Czy może mi ktoś pomóc, rozwiązuje próbny konkurs z ekonomii i jest pytanie:

Pozycje zbliżoną do monopolu w Polsce ma:

a) Telekomunikacja polska

B) CD-Action

c) City Interactive

Nic :-) CI ma masę konkurencji, CDA również (ta, wiem, i tak ich zmiażdżycie :P), TePsa jest coraz niżej w rankingu z dnia na dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, w zestawie Sensilo Eco XII. 1 w Megakonfiguratorze [12/2007] jest Radeon X1950 Pro oraz wyniki w nawiasach z GF 8600GT. Moje pytanie, jakiego producenta 8600 użyliście w tych wynikach ? Prosiłbym o dokładny model karty [np. Galaxy GF 8600 GT OC Zalman etc.] .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Czy Eld będzie pisał w następnym numerze, czy już nie?? Bo podobno "coś tam", nie chciałbym w to wnikać, bo to nie moja sprawa.

Chodzi mi tylko o to czy będzie jeszcze pisał w styczniowym numerze :)

Wydaje mi się, że nie ma powodu, aby Eld znikł z redakcji... Chyba pisze jak zawsze :)

Ależcie mnie nakręcili na tę Waszą przyszłomiesięczną "megagrę" na coverze. Kurde, ciekawe co to :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie ma powodu, aby Eld znikł z redakcji... Chyba pisze jak zawsze :)

Jest powod, czytałem w jakimś temacie że odchodzi na urlop.

Zresztą szanuje jego życie osobiste, dlatego interesuje mnie tylko i wyłącznie to, czy jeszcze będe mógł go poczytać w CDA :)

W końcu jeden z najlepszych recenzentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Czy Eld będzie pisał w następnym numerze, czy już nie?? Bo podobno "coś tam", nie chciałbym w to wnikać, bo to nie moja sprawa.

Chodzi mi tylko o to czy będzie jeszcze pisał w styczniowym numerze :)

w stycznbiowym cos tam jeszcze bedzie. chociazby spady z grudnia. co dalej? nie wiem. zalezy od wielu czynnikow, np. od tego jak bardzo moj styczniowy felieton zostanie "ocenzurowany"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Czy Eld będzie pisał w następnym numerze, czy już nie?? Bo podobno "coś tam", nie chciałbym w to wnikać, bo to nie moja sprawa.

Chodzi mi tylko o to czy będzie jeszcze pisał w styczniowym numerze :)

w stycznbiowym cos tam jeszcze bedzie. chociazby spady z grudnia. co dalej? nie wiem. zalezy od wielu czynnikow, np. od tego jak bardzo moj styczniowy felieton zostanie "ocenzurowany"

Skad w ogole podejrzenia, ze bedzie cenzurowany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...