Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

Zadam takie tam frustrujące was pytanie.Dlaczego usuneliście Gamewalkera.Tobył jeden z najlepszych działów.Wiem że niby pojawił się w innej wersji.Ale nedość że jest go mniej to w bardziej sztywnej wersji.Zero jakiś docinków tylko jakieś sztywno ''wyplute'' słowa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co w związku z tym konkursem??

Czekamy na nagrody. Badz cierpliwy. to moze potrwac nieco. Ale jak wygrales, to dostaniesz.

Aha! Więc grał Allor, MacAbra, Cormac...I kto jeszcze? Bo w tym mini GW nie było napisane dokładnie.

Hmmm... ja? :)

A więc...?

:P

Tak, moje pytania mają na celu zawęzić krąg podejrzanych.

Grali pewnie ci, co sie dopisali do GameWalkera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już o tym pisałem, ale nie mogę znaleźć tego posta (dziwne, prawda?), tak więc zadam pytanie we właściwym miejscu:

Czy byłoby możliwe, aby redakcja postąpiła z Machinarium tak samo jak z Ceville'm tzn. zrobiła kinowe spolszczenie i dodała do płyty w którymś z przyszłych numerów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie do redakcji (nie wiem, czy już nie padło wcześniej): dałoby rade zamieścić w CDA recenzję Windowsa 7? :-) ponoć fajny ale pewnie większość sceptyków po Viście nie ma jak sie z nim zaznajomić..

Nie mówie tu oczywiście o czterech stronach w dziale 'recenzje'. :P to mogłoby być chociażby na CoverDVD, w ActionMagu, pisane przez jakiegoś zaufanego forumowicza, no jakkolwiek, możliwości jest sporo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...