Skocz do zawartości

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]


Pzkw VIb

Polecane posty

  • Odpowiedzi 6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

1. Kiedy SiDiA będzie wydawać pismo z Blu-Ray? Satysfakcjonuje mnie konkretna odpowiedź, nie musi być do do dnia, możecie zaokrąglić do miesiąca.

2. Kiedy Smuggler pokaże swe prawdziwe oblicze?

3. Czy SiDiA podrożeje? (kryzys...)

4. I wreszcie: co sądzicie o Ojcu Chrzestnym 2 (grze na PC)

Odpowiedzi zapewne będą:

a) nieprawdziwe lub

b) niezbyt grzeczne :whistling: lub

c) nie na temat

d) równie głupie co moje pytania :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to raczej pytanie do moderatorow no ale nie ma gdzie zapytac: Kiedy w koncu caly dzial Pomocna dlon-gry bedzie odblokowany??

Jak to nie ma gdzie? Tutaj chociażby. Jakbyś również poczytał tamten temat to dowiedział byś się, że PD-Gry jest już odblokowany. Jest tylko trochę wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b3rt: Ghost w temacie "Pytania do Ghosta" na pytanie "Czy dzisiaj będzie zapowiedź nowego numeru?" odrzekł następująco:

Jak się dowiaduję chyba niestety nie. Wygląda na to, że pojawi się później być może nawet po świętach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w redakcji mówicie sobie po ksywkach, czy po imionach? Bo ja n.p. nie zniósłbym gdyby w realu ktoś powiedział do mnie Kratos czy Raziel (moja alternatywna ksywka, którą pierwotnie chciałem użyć na forum, lecz była zajęta, więc użyłem jej w Xfirerze i paru innych forach) to ksywka tylko forumowa. Jak jest u was? I wgle po co wam ksywki? Aby was ludzie spoza redakcji nie poznali? Czy może wprost przeciwnie: aby czytelnicy mogli was lepiej rozróżnić? Zauważyliście też że ksywki obowiązują tylko w magazynach growych/komputerowych? W gazetach codziennych, tygodnikach publicystycznych, popularnonaukowych i innych nie ma ksywek a jedynie co najwyżej inicjały autora tekstu, a tak to imiona i nazwiska. Czemu xywki nie przyjeły się w innych magazynach i gazetach??

Jakos tak do niektorych po inieniu, do innych po ksywce - zalezy jak lezy.

Ksywki sa reliktem pierwszego polskiego pisma o grach, jakos sie tak przyjelo i tak zostalo. Taka tradycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy wziąć pod uwagę, że Ghost jak i inni Redaktorzy, mają swoje prywatne sprawy. Praca pracą.. ale to też ludzie. Tacy jak wszyscy. Z drugiej strony.. nowy nr już za 5 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zapytam czy powróci dział retro action :)

więc pytam:

powróci dział "Retro Action"?

Niby ma wrocic a jakos entuzjazmu do tego nie ma(my). Kimbinujemy nad jakas inan forma RetroAction.

1. Kiedy SiDiA będzie wydawać pismo z Blu-Ray? Satysfakcjonuje mnie konkretna odpowiedź, nie musi być do do dnia, możecie zaokrąglić do miesiąca.

Miesiaca? No to jutro w grudniu po poludniu. Jezu, a skad ja mam wiedziec kiedy BR stanie sie na tyle popularnym napedem, zeby oplacalo sie takie plytki do pisma dolaczac. Nie jestem prorokiem.

2. Kiedy Smuggler pokaże swe prawdziwe oblicze?

>>>>Wczesniej zobaczysz plytke BR w CDA

3. Czy SiDiA podrożeje? (kryzys...)

>>>Kiedys musi.

4. I wreszcie: co sądzicie o Ojcu Chrzestnym 2 (grze na PC)

>>>Jak pogram, to powiem.

b3rt: Ghost w temacie "Pytania do Ghosta" na pytanie "Czy dzisiaj będzie zapowiedź nowego numeru?" odrzekł następująco:

Jak się dowiaduję chyba niestety nie. Wygląda na to, że pojawi się później być może nawet po świętach.

Jest to nr specjalny wiec chcemy zeby w tym wypadky info o zawartosci tez bylo SPECJALNE. I pojawi sie ono dokladnie w dniu premiery pisma. Powiedzmy, ze tak musi byc z powodow, ktorych wyjasnic nie moge. Jak komus BARDZO zalezy i poszuka, to moze jednak cos wiecej gdzies znajdzie...

Mam takie pytanie - czemu zmienił się prowadzący NDSN? Czy Khedron w którymś momencie podpadł Komuś Bardzo Ważnemu czy też był jakiś inny powód (jaki?)?

I odrobina prywaty ;) - ma ktoś może namiary na Khedrona (i czy mógłby mi je udostępnić?)?

A uwazasz, ze sie zmienil?

Może już było jak tak to sorry.

Jak kupujecie prawo do dania gry na płytę to czy możecie dać ją tylko raz tzn: W danym numerze ok150 000 tys egzemplarzy(jak nakład) i to koniec waszych praw do gry. Czy macie je dalej tzn:możecie ją dać znowu albo zrobić jakąś tanią serię np:TopCDA?

To zalezy od umowy ale zwykle kupuje sie prawo do jednorazowej emisji gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a nie? Teraz ten dział jest pisany przez G-Force'a, a nie przez Kherdona. Chyba, że zmienił ksywkę. W sumie to całkiem możliwe, bo... chmmm... styl pisania tego działu się nie zmienił, przynajmniej ja takiej zmiany nie zauważyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość dawno temu, w numerze, gdzie opisano Deadline, pokazano także sposób na szukanie błędów. Tzn. Wyświetlanie artykułu na ścianie/czymśtam i uważne jego przeglądanie.

1) Jakiego zazwyczaj rodzaju są to błędy? Tzn. najwięcej jest ortograficznych, interpunkcyjnych czy językowych?

Zwykle interpunkcyjne, potem jezykowe, na koncu ortografy.

2) Najśmieszniejszy/najdziwniejszy babol, jaki podczas takiego szukania znaleźliście?

Okolo polnocy to nawet najzabawniejszy babol nie smieszy... nie pamietam, perelki trafiaja sie rzadko. Ale kiedys w Action Plus (bylo takie pismo...) poszlo na okladce SRARCRAFT....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a nie? Teraz ten dział jest pisany przez G-Force'a, a nie przez Kherdona. Chyba, że zmienił ksywkę. W sumie to całkiem możliwe, bo... chmmm... styl pisania tego działu się nie zmienił, przynajmniej ja takiej zmiany nie zauważyłem.

A zatem skoro nie widac roznicy, to musi byc Dosia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szanowna Redakcja mogłaby zamieścić na płytkach w kolejnych numerach takie pełne wersje, jak:

- Neverwinter Nights

- Obojętnie, jaka część Tomb Raider'a

- SSX

- Black & White 2?

Bardzo bym prosiła o odpowiedź :teehee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy kibice piłkarsy w redakcji kibicują Śląskowi? I jak wam się podoba nowy współwłaściciel tegoż klubu? :)

Mi sie podoba, bo to konkretny sponsor, a nie jakis biznesmen nie wiadomo skad i po co.

Czy szanowna Redakcja mogłaby zamieścić na płytkach w kolejnych numerach takie pełne wersje, jak

Nie udzielamy odpowiedzi na takie pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro nie możecie dać pełnej zapowiedzi numeru przed jego kioskową premierą to powiedzcie mi chociaż jedną rzecz: jaka będzie cena? Standardowe 14.99, czy może z racji numeru specjalnego będzie drożej. Chciałbym wcześniej wiedzieć ile kasy mam ze sobą wziąć do kiosku :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy kibice piłkarsy w redakcji kibicują Śląskowi? I jak wam się podoba nowy współwłaściciel tegoż klubu? :)

Nie wiem, nie chodze, nie pytam, w klubowych szalikach do pracy nie chodzimy...

Dobra, skoro nie możecie dać pełnej zapowiedzi numeru przed jego kioskową premierą to powiedzcie mi chociaż jedną rzecz: jaka będzie cena? Standardowe 14.99, czy może z racji numeru specjalnego będzie drożej. Chciałbym wcześniej wiedzieć ile kasy mam ze sobą wziąć do kiosku :smile:

Cena bedzie normalna.

Czy kiedykolwiek doszło do poważnej sprzeczki między wami(redaktorami)?

A co to znaczy "powazna?". Klocimy sie miedzy soba czasem, jak normalni ludzie, ale jakos do tej pory nikt nie ma podbitych oczu, nie chodzi po redakcji z bejzbolem i nie udaje, ze osobnik X nie istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...