Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Pytania do redakcji cz. 6 [archiwum]

Polecane posty

to teraz coś ode mnie ;P

1. od kilku numerów nie ma działu "Życie w sieci" i "Retro Action". Dlaczego? Czy to powróci?

2. Jestem za wprowadzeniem nowego-starego działu pt. Kursy. Interesują mnie takie rzeczy jak GIMP czy języki programowania i myślę że jakąś część Waszych czytelników też interesuje/mogłoby zainteresować. Czy taki dział ma szanse istnienia ;p?

to drugie raczej powinno być w temacie propozycje dot. CDA ale pomyślałem, że napiszę to w jednym poście ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Ghosta, bo to w końcu on jest autorem tekstu instruującego jak zostać współpracownikiem CDA. Otóż powiedz mi czy dobrze myślę: tekst, który napisałem do internetowego portalu gazety z mojego miasta, który został opublikowany i za który mi zapłacono raczej nie nadaje się do wysłania do Was, jako próbka umiejętności? Zapowiedź gry napisana dla portalu internetowego nie może być TĄ zapowiedzią wysłaną do Was, mimo iż jestem jej autorem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga red-akcjo.. pytanie jest takie: czy zamierzacie w najbliższym czasie zmienić wygląd cover DVD? Wprawdzie mi on odpowiada, ale jest już dość długo.

Nie. Plyta caly czas bedzie okrągła.

nie no... leżę XD XD

pytanie ode mnie:

Kto wybiera cytaty do reklamy FA w CD-A ?? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odnośnie pytanie dotyczące gry Gothic 3. Otóż w sieci od kliku dni jest dostępny community patch 1.70 kompatybilny z wszystkimi wersjami językowymi gry, który waży aż 880 MB i wprowadza sporo zmian do gry. Czy planujęcie w związku z tym recenzję tej łatki? W każdym razie dodam, że łatka ta określana jest mianem edycji rozszerzonej Gothic 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odnośnie pytanie dotyczące gry Gothic 3. Otóż w sieci od kliku dni jest dostępny community patch 1.70 kompatybilny z wszystkimi wersjami językowymi gry, który waży aż 880 MB i wprowadza sporo zmian do gry. Czy planujęcie w związku z tym recenzję tej łatki?

A kiedykolwiek robilismy recenzje patcha? Szacun dla sceny gothicowej, ze ciagle chce im sie dlubac przy grze, ale nas jako recenzentow juz ten fakt nie obchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ComaC, ale robiliście. Co najmniej dwa razy. Raz w lipcu 2005 Patch 1.5 do WoW (co figurowało pod nazwą WoW Battlegrounds) i jakiś czas temu Edycję Rozszerzoną Wiedźmina, która przecież była rozbudowanym patchem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odnośnie pytanie dotyczące gry Gothic 3. Otóż w sieci od kliku dni jest dostępny community patch 1.70 kompatybilny z wszystkimi wersjami językowymi gry, który waży aż 880 MB i wprowadza sporo zmian do gry. Czy planujęcie w związku z tym recenzję tej łatki?

A kiedykolwiek robilismy recenzje patcha? Szacun dla sceny gothicowej, ze ciagle chce im sie dlubac przy grze, ale nas jako recenzentow juz ten fakt nie obchodzi.

Chyba robiliscie recenzje spolszczenia Resident Evil 4, ktora zostala tak spatchowana ze wygladala lepiej i wogole.

To mozna powiedziec ze jednak to jakby tez recenzja patcha bo opisywaliscie duzo zmian dzieki temu wlasnie patchowi.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba robiliscie recenzje spolszczenia Resident Evil 4, ktora zostala tak spatchowana ze wygladala lepiej i wogole.

Tyle ze z RE4 sytuacja byla taka, ze polska wersja gry sprzedawana byla w nowszej wersji, lepszej niz premierowa wersja zachodnia. A community patch do Gothica 3 robia zapalency, w dodatku jest juz dawno po premierze gry i osobiscie nie widze powodu, zeby wywlekac temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w redakcji znajdują się jacyś zapaleńcy świetnej planszówki "Talisman", która niedawno miała w Polsce premierę nowego wydania pod tytułem "Talisman: Magia i Miecz"? Jeśli nie, to szczerze polecam, pamiętam, że raz z kumplem młóciliśmy w to w wakacje przez jakieś 12 godzin non-stop :D .

Aha i jeszcze jedno: czy Mr. Jedi i Ghost to jedna i ta sama osoba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...