Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Euro 2012

Polecane posty

Czechy - Polska 1:3

Mało realny typ, ale tak będzie xP Po zaciętym spotkaniu wygramy z Czechami i będziemy świętować awans do ćwierćfinału.

Grecja - Rosja 1:2

Rosja została przez nas trochę "obnażona" i tak też będzie z Grekami, ale jednak "Sborna" wygra to spotkanie i będzie w 1/4 ME.

Portugalia - Holandia 2:0

Holandia gra słaba na tych ME i mimo, że mają jakieś szanse na awans, to Portugalczycy wygrają i odbuduję się w tym spotkaniu CR7.

Dania - Niemcy 2:1

Mało prawdopodobne, ale trzymam kciuki za Duńczyków i mam nadzieję, że sprawią kolejną niespodziankę pokonując Niemców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy - Polska 1:2

Po meczu z Rosją jestem prawie pewien, że wygramy z Czechami. Jednak nasi południowy sąsiedzi nie poddadzą się łatwo i będzie to zacięty mecz.

Grecja - Rosja 1:3

Rosja powinna wygrać bez problemu, ale Grecy nie poddadzą się łatwo.

Portugalia - Holandia 2:1

Holandia gra bardzo słabo i Portugalczycy powinni wygrać ten mecz.

Dania - Niemcy 0:2

Niemcy grają świetnie, więc bez problemu powinni wygrać z Duńczykami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy 0:3 Polska

Czesi nie są na tym Euro najmocniejsi, a my pokazaliśmy meczem z Rosją, że możemy rywalizować jak równy z równym nawet z zespołami teoretycznie (powtarzam - teoretycznie!) lepszymi. Baros ma być od pierwszej minuty w ataku, także o stratę bramki raczej nie mamy się co martwić. Obstawiam wysokie zwycięstwo biało-czerwonych.

Grecja 1:3 Rosja

Grecy, jak zwykle, swoje destrukcyjne dzieło rozpoczną dopiero w drugiej części spotkania. Będzie to jednak za późno, gdyż Rosjanie wykorzystają swoje okazje z pierwszej połowy i pewnie pokonają ekipę Hellady.

Portugalia 2:1 Holandia

Nastroje w obu ekipach zgoła odmienne. Dla Portugalczyków jest to mecz o wyjście z grupy (który najpewniej wywalczą, bo nie wierzę, aby Niemcy dali się Duńczykom), natomiast Holendrzy (którzy szanse na awans mają już tylko na papierze) walczą o honor i zmniejszenie rozmiarów kompromitacji. Po raz kolejny okaże się, że futbol to gra drużynowa, a osobowości, nie potrafiące dostosować się do reszty jedenastki, same nic nie zdziałają. Dla "Oranje" będzie to najmniej udany turniej od dawien dawna.

Dania 0:3 Niemcy

Trener Olsen, na pewno ma spory ból głowy... Gdyby udało się im dowieść remis, w meczu z Portugalią, teraz byliby w zupełnie innej sytuacji. A tak? Mają trzy punkty i w perspektywie mecz z Niemcami, oraz tą myśl, że Portugalia będzie podejmowała bardzo słabą Holandię. Tym razem na Duńczyków nie mogę postawić i nawet nie chcę, bo zawsze z przyjemnością patrzę, na finezyjną i kombinacyjną grę reprezentacji naszego zachodniego sąsiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.06.

20:45 CZECHY - POLSKA 1:1

Najbardziej realny wynik w dzisiejszym spotkaniu. Czesi mogą zremisować, a Nasi wygrać. Jeżeli Polska przegra to tylko z samym sobą. W ostatnim meczu będzie największy nacisk oraz presja ze strony mediów, dziennikarzy i kibiców. Jeżeli przegramy to będzie największa sensacja i katastrofa ostatnich lat, ale jest pewien promyk nadziei, ale czy to wykorzystają?.

20:45 GRECJA - ROSJA 0:1

Rosja po meczu z Polską jest teoretycznie w najłatwiejszej sytuacji. Biorąc pod uwagę ich skład mogą roznieść Grecję, ale Grecja gra zawsze do końca nie mniej Rosja będzie miała 7 punktów.

17.06.

20:45 PORTUGALIA - HOLANDIA 1:0

Holandia była wielkim faworytem potem był dramat i są największymi patałachami (sorry, ale równać się mogą tylko z Irlandią) nawet nasi być ich pokonali z palcem w nosie. Dla Portugalii to mecz o wszystko i muszą wygrać.

20:45 DANIA - NIEMCY 1:1

Dania pokazała pazur i gdyby nie błędy w obronie to wygraliby i mieliby już awans zapewniony. Wygrana da im wielki sukces, ale czy nasi sąsiedzi im na to pozwolą? trudno powiedzieć nie mniej bardzo emocjonujące się widowisko zapowiada się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy 1:2 Polska

Inaczej nie mogę postawić. Polska z resztą pokazała, że ma szansę wygrać z Czechami i zagrać w ćwierćfinale :)

Grecja 1:3 Rosja

Rosja powinna wygrać. Może mój wynik jest przesadzony, ale co tam.

Portugalia 0:1 Holandia

Znów wygrała sympatia do Holendrów. Mam wielką nadzieję, że będą na tyle zmotywowani przed tym meczem, by go wygrać.

Dania 0:2 Niemcy

Nie będzie niespodzianki. Niemcy na Euro grają nieźle i dziś znów to pokażą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.06.

20:45 CZECHY - POLSKA 1-1

Myślę, że będzie remis, Czesi nie muszą wygrać a Polacy sobie nie radzą w ataku pozycyjnym.

20:45 GRECJA - ROSJA 0-2

Rosjanie bez większych problemów powinni pokonać Greków.

17.06.

20:45 PORTUGALIA - HOLANDIA 2-1

Portugalia wygra ze słabą na tym turnieju Holandią.

20:45 DANIA - NIEMCY 0-1

Niemcy wygrają i ten mecz, Duńczycy nie są słabym zespołem ale od najlepszych trochę odstają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.06.

20:45 CZECHY - POLSKA 0-1 Polacy nie są w stanie strzelić więcej bramek, a Czesi bez Roscikiego nie grają dobrze.

20:45 GRECJA - ROSJA 0-1 Rosjanie będą grali spokojnie, w durgiej połowie Grecy się otworzą i stracą bramkę.

17.06.

20:45 PORTUGALIA - HOLANDIA 0-1 Holendrzy muszą to wygrać.

20:45 DANIA - NIEMCY 1-1 Niemcy mają właściwie pewny awans, a Duńczykom wystarczy punkt do awansu w przypadku przegranej Portugalii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20:45 CZECHY - POLSKA 1:2

Trudno mi sobie wyobrazić przegraną w tym spotkaniu. Polacy powinni być mocno naładowani energią, dodatkowo kibice z pewnością ich poniosą. Obstawiam zacięty, ale jednak pozytywnie dla nas rozstrzygnięty mecz.

20:45 GRECJA - ROSJA 0:2

Rosjanie nie mogą być pewni awansu, więc wystawią najsilniejszy skład. Grecy w dotychczasowych spotkaniach grali słabo, czasem tylko średnio. "Sborna" nie powinna mieć z nimi problemu, a Dzagojew może polepszyć swoją sytuację w walce o koronę króla strzelców.

PORTUGALIA - HOLANDIA 1:2

Dotychczas Portugalczycy dobrze radzili sobie w spotkaniach z Holandią, ale to nie powinno mieć znaczenia. Van Marwijk zapewne zmieni skład, zagrać mogą van der Vaart, Huntelaar czy Strootman. Liczę na to, że "Oranje" wreszcie się ogarną i pokażą umiejętności, które przecież posiadają.

DANIA - NIEMCY 1:1

Myślenie życzeniowe, ale nie potrafię inaczej, bo mocno wspieram Danię. wink_prosty2.gif Niemcom remis starczy do 1. miejsca w grupie, więc nie będą się pewnie żyłować w tej potyczce. A Dania również pokazała, że potrafi grać ładnie i ofensywnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20:45 CZECHY - POLSKA 0:2 Jeżeli Czesi zagrają bez Rosickiego, to ich sytuacja będzie naprawdę trudna. Popełniają dużo błędów w obronie i brakuje im wykończenia w ataku. Do boju Biało-Czerwoni!

20:45 GRECJA - ROSJA 1:2 Grecja odpadnie z turnieju. Rosjanie będą grali trochę trudniej, bo Grecy zmuszają do ataku pozycyjnego, którego Rosjanie nie lubią. Jednak indywidualności i tak przesądzą o wyniku meczu, a Rosjanie wyciągną konsekwencję z meczu z Polską.

20:45 PORTUGALIA - HOLANDIA 2:1 Holendrzy zawiedli mnie na tych mistrzostwach. Gwiazdy w ich drużynie nie potrafiły przechylić szali zwycięstwa na ich stronę. Portugalia ledwo wygrała z Danią i ten mecz też będzie nerwówką z ich strony. Mam nadzieję, że CR w końcu się odblokuje.

20:45 DANIA - NIEMCY 0:1 Niemcy są jednym z faworytów na tych mistrzostwach. Kluczem do ich wygranych jest dyscyplina i walka do końca. Dania ma podobne cechy. Zapowiada się ciekawy mecz, ale Niemcy to NIemcy - strzelą gola w ostatnich minutach meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy - Polska 1:2

Co prawda obstawiłem porażkę naszych z Rosją (oczywiście się pomyliłem, i dobrze), ale w takim meczu, meczu o awans, nie wypada postawić na nic innego niż zwycięstwo Polaków. Szykuje się zacięty mecz i sporo emocji.

Grecja - Rosja 1:3

Grecja nic na tych mistrzostwach nie pokazuje, Rosja zagrała jedno świetne spotkania i jedno przeciętne. Rosjanie okazaliby się wyjątkowymi frajerami, gdyby dali sobie odebrać awans akurat z Grekami.

Portugalia - Holandia 2:2

Obie drużyny będą walczyły o zwycięstwo. Portugalia wydaje się lepsza, ale mimo wszystko Holendrzy potrafią grać w piłkę. Remis.

Dania - Niemcy 0:2

Niemcy są silni, nie wyobrażam sobie ich przegranej z Duńczykami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie zatypowałem poprzedniej kolejki bo mialem kłopoty z liveboxem.

Czechy-Polska 1:2

Polacy zagrają dobry mecz, awansujemy do ćwierćfinału. Czesi obejdą się smakiem.

Grecja-Rosja 0:2

Pewne zwycięstwo Rosjan, niezawodny Dzagoev.

Portugalia-Holandia 2:2

Holandia także żegna się z turniejem. Mecz wyrównany, ale i tak Oranje odpadają. Niespodzianka.

Dania-Niemcy 0:2

Duńczycy po świetnym starcie odpadają z turnieju, jednak i tak dają wiele radości kibicom. W końcu pokonali Holendrów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZECHY - POLSKA 1-2

Chyba nie trzeba się rozpisywać czemu taki wynik, nie będzie innego, trzeba wygrać i każdy kibic w to wierzy mniej lub bardziej.

GRECJA - ROSJA 0-1

Rosjanie spokojnie podejdą, mają prawie awans, a tym zwycięstwem zapewnią sobie awans z pierwszego miejsca

PORTUGALIA - HOLANDIA 2-1

Holandia nie ma szans, bo ma kiepskawą obronę a w ataku zero zgrania, każdy gra dla siebie i to nie jest ich turniej.

DANIA - NIEMCY 1-2

Duńczycy muszą wygrać, ale na dobrze grających Niemców nic nie podziała. Awansują Portugalczycy i Niemcy z którymi to my w 1/4 będziemy grać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZECHY - POLSKA 0-2

Wygramy i tyle. Nie ma sensu pisać więcej.

GRECJA - ROSJA 1-0

Stawiam na niespodziankę. Z Czechami Sborna zagrała fantastycznie, z nami już dużo gorzej, teraz będzie bardzo źle. Taki wynik wyeliminuje Rosję z turnieju.

PORTUGALIA - HOLANDIA 1-1

Patrząc na grę obu zespołów wątpię, aby mecz został rozstrzygnięty na czyjąś korzyść.

DANIA - NIEMCY 2-0

Serce bierze górę nad rozsądkiem. Dania wygrywa po świetnym meczu i awansuje do ćwiercfinału. Marzenia czasem się spełniają. Wystarczy mocno wierzyć. A ja wierzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZECHY - POLSKA 1:2 - Mecz o wszystko - o sławę, o wyjście z grupy, o największy sukces od lat i także o honor. Nie możemy przegrać choćby nie wiem co się działo. Musimy wznieść się ponad wyżyny swoich możliwości o dokopać Czechom. Wierzę w to, bo zagramy składem z meczu z Rosją ;)

GRECJA - ROSJA 1:3 - Chcielibyśmy wszyscy zwycięstwa Grecji, ale Rosjanie potrafią zagrać bardzo skutecznie i wygrać spotkanie z tak słabą drużyną. W końcu mają świetnych piłkarzy, którzy tylko w meczu z Polską zagrali tak jakoś poniżej poziomu ;)

PORTUGALIA - HOLANDIA 1:1 - Ciężko jest wytypować zwycięzcę, dlatego myślę że padnie remis. Portugalia jakoś bardzo dobrze nie gra, a Holandia będzie chciała obronić honor i wywalczyć ten jeden punkcik. Oba zaskoczenia na minus w tej grupie, a nawet w całym Euro...

DANIA - NIEMCY 0:2 - Pogromu nie będzie, ale pewne zwycięstwo dające awans z 1. miejsca Niemcom. Mam nadzieję, że będą dopingować Polsce z całego serca, bo chyba wolą się zmierzyć z nami, niż z taką Rosją w dalszej fazie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy - Polska 0:2

Mecz o wszystko dla nas i dla Czechów, ale to Biało-Czerwoni wyjdą z grupy ;) Bez dwóch zdań.

Grecja - Rosja 0:2

Tutaj też stawiam na 0:2 - Grecja straciła animusz, a Rosjanie pewnie będą chcieli pokazać, że trzeba się z nimi liczyć podczas tej imprezy.

Portugalia - Holandia 1:1

Holendrzy niby mają jeszcze matematyczne szanse, ale naprawdę zagrają o pietruszkę, bo to Portugalia i Niemcy wyjdą i będą grać dalej.

Dania - Niemcy 0:3

Stawiam na zwycięstwo i to wysokie Niemców, bo obrona Danii, choć solidna - z Portugalią miała słaby dzień. Może tak samo będzie jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy - Polska 1:2

Innej możliwości nie ma. Na ten najważniejszy od dekady mecz Nasi skoncentrują się, jak nigdy przedtem.

Dał nam przykład Advocaat

Jak zwyciężać mamy.

Tak więc sport-suit up, because tonight is gonna be legendary!

Grecja - Rosja 0:2

Rosjanie będą chcieli dać pokaz siły i dominacji w grupie A, więc Greków nie potraktują w żadnym razie ulgowo. Falanga na nic się nie zda, kiedy naprzeciw jej wybiegną szalejący Arszawin i Dżagojew.

Tak jak się spodziewałem - w ostatniej kolejce zawsze dzieją się cuda.

Portugalia - Holandia 2:2

Holendrzy wiedzą, że bez zdobytego choćby jednego punktu i rozegranego w formie równej walki meczu nie mają po co pokazywać się w kraju. Portugalczycy są natomiast o krok od awansu i remis to dla nich plan minimum.

Dania - Niemcy 1:3

Póki jest choć cień szansy na to, że nie zajmą w grupie pierwszego miejsca, Niemcy będą walczyć do upadłego. Życzę Gangowi Olsena awansu z całego serca, ale ten turniej będzie należał do naszych zachodnich sąsiadów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja - Hiszpania 2:3

Stawiam na zacięte spotkanie od pierwszych minut, ale to jednak zawodnicy del Bosque wyjadą ze stadionu jako zwycięzcy.

Włochy - Irlandia 3:0

Irlandczycy mają wielkie serce, ale umiejętności mało. I dlatego sądzę, że to Włosi wygrają dosyć wysoko.

Szwecja - Francja 1:3

Francuzi z meczu na mecz się rozkręcają i w meczu z drużyną ze Skandynawii pokażą jacy są groźni.

Anglia - Ukraina 2:3

Tutaj miałem największą zagwozdkę jak obstawić, ale stawiam na współgospodarzy. Ukraina w meczu o wszystko dla nich jak i dla Anglii wyjdzie zwycięsko po dramatycznym meczu i będzie grała w ćwierćfinale ME.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy 3-0 Irlandia

Tradycja łojenia Irlandczyków na tym turnieju zostanie podtrzymana.

Chorwacja 1-1 Hiszpania

Nie sądzę, by miało tu miejsce jakieś ustawiania typu gra na 2:2. Raczej po wyrównanej walce padnie kolejny remis w tej grupie.

Szwecja 0-1 Francja

Szwedzi nie walczą już o nic - Francuzi są właściwie pewni awansu. Symbolicznym zwycięstwem przypieczętują go.

Anglia 1-0 Ukraina

Anglicy wciąż jakoś mnie na tych mistrzostwach nie przekonują. Tutaj wymęczą zwycięstwo i przejdą dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHORWACJA - HISZPANIA 2:1

Typer to zabawa. Normalnie postawiłbym na Hiszpanów, ale tak mocno nie chcę tego finału z Niemcami... Liczę, że szybka i nieobliczalna Chorwacja wydrze Czerwonej Furii zwycięstwo.

WŁOCHY - IRLANDIA 2:0

Włosi muszą wygrać, by awansować. Irlandia jest słabiuśka i gra o pietruchę. Solidne zwycięstwo Italii. Może Balotelli coś strzeli?

SZWECJA - FRANCJA 1:3

Furia Zlatana przyniesie Szwedom bramkę. Jednakże Trzy Korony grają z pretendentem do zwycięstwa na turnieju zatem stawiam na zwycięstwo tych drugich. Czuję, że to będzie dobry mecz Yohana Cabaye'a.

ANGLIA - UKRAINA 0:1

Bo typer to zabawa, a ja trzymam kciuki za naszych sąsiadów. Już ze Szwedami pokazali, że potrafią. W sumie z Francuzami też pokazali dobrą piłkę, jednak gol Meneza i szybkie dobicie Cabaye'a ustawiło spotkanie. W poniedziałek na 11 Anglików wybiegnie 22 Ukraińców. Motywacja kluczem do zwycięstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHORWACJA - HISZPANIA 1:2 Chorwacja będzie próbowała zagrać na remis, ale to się nie powiedzie, gdyż Hiszpanie będą woleli zapewnić sobie komplet punktów i zabezpieczyć pierwsze miejsce w grupie.

WŁOCHY - IRLANDIA 2:1 Choć Włosi zrobią wszystko co w ich mocy by przegonić Chorwatów, to dumni Irlandczycy podziękują swoim kibicom prezentując po raz kolejny zażartą walkę.

SZWECJA - FRANCJA 0:1 Francja podobnie jak faworyci z innych grup dołoży wszelkich starań, by wyjść z grupy jako lider tabeli. Gra Szwedów rozczarowuje, choć może nie tak jak niderlandzkich piłkarzy.

ANGLIA - UKRAINA 2:0 Nie mam złudzeń, że Ukraina ma szansę z Wyspiarzami. Możliwe, że stawi jakiś opór i powalczy dzielniej niż Polacy z Czechami, ale to jednak rywale dysponują dużo lepszym składem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHORWACJA - HISZPANIA 1:2

Cóż, Hiszpania wydaje się być jednak lepszą drużyną. Nie sądzę, żeby obie ekipy umówiły się co do końcowego wyniku, a w "normalnym" starciu górą będą pewnie podopieczni del Bosque.

WŁOCHY - IRLANDIA 2:0

Irlandia jest waleczna, ma wspaniałych kibiców, ale z Włochami raczej polegną. Italia będzie zażarcie walczyć o awans i mobilizacji powinno wystarczyć. No i nie zagrać ma Balotelli, który słabo spisywał się w poprzednich meczach.

SZWECJA - FRANCJA 1:2

Z pewnością Szwedzi nie poddadzą się łatwo, ale jednak są już za burtą i nie będą się żyłować. Typuję lepszą grę Francuzów i i ch minimalny tryumf.

ANGLIA - UKRAINA 1:1

Anglia w meczu ze Szwecją pokazała wiele atutów, zaś Ukraina odkryła swe słabości w potyczce z Francją. Anglikom wystarczy remis i taki też wynik obstawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.06.

20:45 CHORWACJA - HISZPANIA 1-2

Hiszpana dobrze zaprezentowała się na tle Irlandii tylko... Chorwacja na tle Irlandii też zaprezentowała się dobrze, myślę, że Hiszpania wygra ale wcale nie będzie to łatwy mecz dla obrońców tytułu.

20:45 WŁOCHY - IRLANDIA 3-0

Irlandia na Euro jest na pewno bardzo walczącym zespołem, ale w kwestii futbolu są jednymi z najsłabszych, dlatego Włosi powinni ich pewnie wypunktować.

19.06.

20:45 SZWECJA - FRANCJA 1-3

Francja gra całkiem dobry, ofensywny futbol i dlatego powinni pokonać grających o nic Szwedów.

20:45 ANGLIA - UKRAINA 2-0

Anglia na tym Euro gra swoje, a Ukraina została sprowadzona na ziemię w meczu z Francją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.06.

20:45 CHORWACJA - HISZPANIA 1:1

Najlepsze zespoły w tej grupie bez dwóch zdań. Chorwacja pokazała klasę z Irlandią i Włochami. Żeby przejść muszą zremisować z Hiszpanią. To może się udać i Życzę im tego.

20:45 WŁOCHY - IRLANDIA 1:0

Irlandia to bohater tego Euro. Najlepsi kibice na tej imprezie bez dwóch zdań. Oczywiście dla nich to jest już wielki sukces, ale będą chcieli się pożegnać w godnym stylu. Walka będzie twarda.

19.06.

20:45 SZWECJA - FRANCJA 1:0

20:45 ANGLIA - UKRAINA 1:0Ukraina prawdopodobnie się pożegna. Różnica jest jednak taka, że sąd od nas lepsi i wygrali mecz. Anglia jednak ma lepszych piłkarzy i myślę, że drugi gospodarz pożegna się już jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20:45 CHORWACJA - HISZPANIA 1-3 Hiszpanie są za dobrzy dla Chorwatów. Wszyscy się zachwycają drużyną z bałkanów ale Hiszpanie pokaże gdzie ich miejsce.

20:45 WŁOCHY - IRLANDIA 3-0 Włochy z Di Natale od pierwszej minuty, rozbiją sympatycznych Irlandczyków.

19.06.

20:45 SZWECJA - FRANCJA 0-2 Francja grała świetnie z Ukrainą, a Szwedzi myślą już o wakacjach także pewne zwycięstwo trójkolorowych.

20:45 ANGLIA - UKRAINA 1-0 Anglicy strzelą bramkę a później pokażą jak się bronić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...