Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Euro 2012

Polecane posty

Sporo niespodzianek podczas 2. kolejki i zanim zaczniecie typować jutrzejsze i środowe mecze, rzućcie okiem na tabelę - trochę się pozmieniało :)

kol2png_rshrxhq.png

12.06.

18:00 GRECJA - CZECHY

20:45 POLSKA - ROSJA

13.06.

18:00 DANIA - PORTUGALIA

20:45 HOLANDIA - NIEMCY

Grecja - Czechy 1:1

Stawiam tutaj na remis, gdyż taki wynik byłby dla Biało-czerwonych korzystny, gdyby udało im się zwyciężyć z Rosjanami. Czesi pokazali, że są słabi i grają bez polotu, ale z Grecją, która też niczym nie błysnęła z nami (to Polacy byli słabsi) powinni ugrać przynajmniej punkt.

Polska - Rosja 1:0

Typuję nie racjonalnie, a patriotycznie. Teraz to już tylko grać i czekać na przynajmniej jedną, jedyną zabójczą kontrę i Sborna pójdzie pod nóż. W takim wypadku bylibyśmy również liderami grupy - oby tak się stało. Trzymajmy kciuki :)

Dania - Portugalia 1:2

Dwa razy nic się nie zdarza i wątpię, aby Duńczykom udało się znów pokonać faworyzowaną ekipę. Nani, Ronaldo i Postiga powinni sobie poradzić z ich obroną, która wcale nie była najmocniejszą stroną w starciu w Charkowie.

Holandia - Niemcy 2:1

Oranje przyjechali chyba na Ukrainę bez formy i obawiam się, że w pojedynku z Niemcami, obnażą oni wszystkie Pomarańczowe ułomności i będzie po ptokach dla mnie i reszty fanów kadry Holandii. Obawy obawami, ale myślę pozytywnie i na przekór stawiam na Holandię i van Marwijka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie powchodziło zatem jeśli do meczu Polska-Czechy mój impas się utrzyma to postawię na Czechów. A co - niech nasi wygrają :)

GRECJA - CZECHY 0:1

Mimo wyniku z Niesvorną podobała mi się gra naszych sąsiadów. Czesi chcąc awansować muszą dziś i z nami wygrać. Stawiam na niezbyt porywające spotkanie, gdzie Czechom uda się wdusić tą jedną bramkę.

POLSKA - ROSJA 1:0

Typer to zabawa. Nominalnie postawiłbym dwójkę w plecy - szczególnie jeśli mamy grać Dudką, Polanskim i Murawskim w pomocy- ale trzeba liczyć, że jednak uda nam się wygrać w końcu na Narodowym. Oby dzisiejszy dzień przyniósł nam 4 oczka w tabeli co bardzo zbliżyłoby nas do upragnionego awansu. Orły na to stać. Oby marzenia stały się faktem.

DANIA - PORTUGALIA 0:2

Portugalia musi sobie powetować porażkę z Niemcami i powalczyć o awans kosztem Holendrów, którzy nie będą mieli łatwego zadania. Duńczycy trafili na słaby dzień Oranje. Czy może się to zdarzyć drugi raz? 2004 pokazał, że tak. Ukraina jednak to nie Portugalia i nie sądzę, by Duńczycy byli w stanie zdobyć więcej jak te 3 punkty.

HOLANDIA - NIEMCY 1:1

Planowo miałem postawić na Niemców i wyeliminować tym faktem Holendrów. Sądzę jednak, że Van Bommel i spółka ugra na Niemcach jeden punkt. Niemcach, którzy przecież w pierwszym spotkaniu zostawili dużo pola niedokładnym pomocnikom Portugalii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRECJA - CZECHY 0:1 Czesi nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. To Polska jest najsłabsza (wg rankingu grupą), więc jakby nie patrzeć nasi południowi sąsiedzi mają większe szanse na awans. Grecy znów będą murować bramkę, dlatego uważam, że jedynie tak skromnym rezultatem może zakończyć się ten mecz.

POLSKA - ROSJA 1:1 Byłoby pięknie jakbyśmy wygrali, ale pora obudzić się i przestać marzyć. Rosjanie są jednymi z faworytów imprezy, choć przecież nieraz pokazywaliśmy, że jesteśmy w stanie pokonać nawet najlepszych. Czy damy radę? Pokonać wątpię, chociażby po tym co Smuda zamierza zrobić ze zmianami. IMO bierność Boenisha da na mniej pożytku niżeli wejście ofensywne Wawrzyniaka.

DANIA - PORTUGALIA 1: 1 Mieliśmy ostatnio niespodziankę, więc i tym razem inaczej nie będzie. IMO to Portugalia z całej tej grupy wygląda najsłabiej, choć i Holendrzy mają problem ze skutecznością.

HOLANDIA - NIEMCY 2:1 Tu stawiam na faworytów, którymi niewątpliwie są piłkarze z Niemiec. Oranje na pewno będzie chciało pokazać więcej niż ostatnio, dlatego typuje na ich zwycięstwo. Zrobią oni wszystko, by nie pożegnać się z tym turniejem, a przegrana w tym meczu to będzie oznaczać. Potencjał jest, lecz nie jego dobrego wykorzystania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.06.

18:00 GRECJA - CZECHY 1:2 Moim zdaniem jeżeli Rosja z kimś wyjdzie z grupy to właśnie z Czechami. To właśnie nasi sąsiedzi nie najgorzej zaprezentowali się z Rosjanami i gdyby mieli lepszą obronę i atak ten wynik byłby zupełnie inny. Grecja pożegna się w drugim meczu z imprezą.

20:45 POLSKA - ROSJA 1:3

Trudno powiedzieć czy nasz zespół zmienił się przez te kilka dni jakie mieliśmy na przygotowanie. Czy jesteśmy dobrzy kondycyjnie i psychicznie. Smuda stawia praktycznie na tą samą jedenastkę a Dudka i Tytoń grają z przymusu. Nadal nie rozumiem dlaczego nie gra Grosicki albo Wawrzyniak jedno jest pewne Rosja jest czarnym koniem i zrobią wszystko żeby z naszymi wygrać. Niestety myślę, że dzisiaj powiemy miało być dobrze, a wyszło...

13.06.

18:00 DANIA - PORTUGALIA 1:1

Dania nie jest niespodzianką. Zagrali dobrze z Holandią i myślę, że na tym się nie skończy. Dla Portugalii to być albo nie być. Jeżeli zremisują to pół biedny, ale jak przegrają to dojdzie do niespodzianki.

20:45 HOLANDIA - NIEMCY 0:2

Niemcy skutecznie mogą wygrać z każdym. Mają silny skład i świetnego trenera. Holandia z Danią się pogubiła myślę, że dla Holandii będzie to koniec, a dla naszych sąsiadów rozkręcanie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko jeden mecz, mam za dużo wątpliwości jeżeli chodzi o Polaków...

Grecja - Czechy 1:2

Grecy z Polakami nic szczególnego nie grali (w pierwszej połowie powiedziałbym nawet, że zaprezentowali się tragicznie), ale w swoim stylu powinni z Czechami zawalczyć. Nie wydaje mi się jednak, aby Czesi przegrali swój mecz o wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecja - Czechy 0:1

Mecz nie wygląda na zbyt interesujący. Grecy, nawet jeśli zwietrzyli szansę, to nie otworzą się za bardzo, ale pewnie zagrają nieco ofensywniej, niż z Polską (typuję Salpingidisa w 1. jedenastce). Czesi to wykorzystają i uda im się strzelić jednego gola po szybkiej kontrze.

Polska - Rosja 1:1

Trochę niepoprawnego optymizmu nie zaszkodzi. wink_prosty2.gif Polacy potrafią zmobilizować się na spotkania z silnymi rywalami, a jeszcze z Rosją... jeśli nie zagra Boenisch, powinno być dobrze.

Dania - Portugalia 1:1

Zespoły na różnych biegunach. Danii pomogło szczęście w meczu z Holandią, a Portugalczyków prześladował pech. Teraz wszystko wróci do normy. Typuję remis po ciekawym meczu.

Holandia - Niemcy 2:2

Drugi taki mecz jak z Danią nie powinien się już Holandii zdarzyć. Van Persie (ew. Huntelaar) nie mogą już zmarnować kolejnych sytuacji, które na pewno stworzą im pomocnicy. Niemcy za to mają 3 pkt i remis przybliży ich znacznie do awansu z grupy. Ciekawa rywalizacja, ostatnio w meczu towarzyskim nasi zachodni sąsiedzi wygrali aż 3:0, ale teraz "Oranje" powinni zagrać lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecja 0:1 Czechy

Polska 1:0 Rosja

Tu jedno uzasadnienie do dwóch meczów, bo nie ma co się rozpisywać smile_prosty.gif Wierzę, że właśnie tak będzie i inaczej nie mogę, nawet jeśli jest to zupełnie nieuzasadnione.

Dania 0:2 Portugalia

Moim zdaniem Duńczycy zawdzięczają pierwsze zwycięstwo bardziej Holendrom niż sobie. Portugalczycy z Niemcami zagrali bez szału, ale parę groźnych okazji mieli. Z Danią je wykorzystają.

Holandia 1:1 Niemcy

Holendrzy mają nóż na gardle i tylko dlatego uda i sie wbić tą jedną bramkę, ale Niemcy się nie dadzą i wszystko w tej grupie rozstrzygnie się w ostatniej kolejce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:00 GRECJA - CZECHY 1-2

Uważam że Czesi ten mecz powinni wygrać, ale z drugiej strony dla nas korzystniej byłby remis. Ten mecz dla Czechów to mecz o być albo nie być.

20:45 POLSKA - ROSJA 1-1

Remis, choć wierzę w naszych, i będę uradowany jak się uda ten remis nawet osiągnąć a ostatni mecz wygrać i awansować.

18:00 DANIA - PORTUGALIA 1-2

Portugalia 0, więc ten mecz muszą wygrać tak samo jak w przypadku Czechów,Holandii.

20:45 HOLANDIA - NIEMCY 2-1

Nie wiem co się musi wydarzyć w drużynie Oranje , ale ten mecz dla nich musi być zwycięski i taki też obstawiam, w końcu to grupa śmierci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.06.

18:00 GRECJA - CZECHY 1-2

Grecy nie pokazali z Polakami nic ciekawego, a Czesi pomimo wysokiej porażki nie zagrali aż tak źle.

20:45 POLSKA - ROSJA 1-3

Rosjanie są mocną drużyną a nasi niestety pokazali, że nie są w najlepszej formie a jeszcze z tym panem na ławce...

13.06.

18:00 DANIA - PORTUGALIA 0-1

Portugalia pokazała w meczu z Niemcami kawał dobrego futbolu i myślę, że pokonają Duńczyków.

20:45 HOLANDIA - NIEMCY 0-1

Sercem jestem za Holendrami ale Niemcy jak to Niemcy- wygrają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecja- Czechy 1:1

Z Grekami gra się ciężko. Czesi po słabym meczu z Rosją będą grać pod presją wyniku, dlatego to dodatkowo utrudni im zadanie w tym meczu. Remis będzie korzystny dla nas. ;)

Polska-Rosja 2:1

Wierzę, że Polacy wyciągną wnioski z poprzedniego meczu i poprawią grę, co da nam upragnione zwycięstwo. Rosjanie mogą, ale nie muszą zapewnić sobie awans już w tym meczu, ale tego rodzaju komfort nie zawsze działa pozytywnie.

Dania- Portugalia 0:2

Niespodzianka może zdarzyć się raz, ale nie raczej dwa i to jeszcze pod rząd. Porażka Portugalii oznaczałaby koniec turnieju dla tego zespołu, co byłoby dla tego kraju katastrofą, ale póki co Portugalia jest zespołem o klasę lepszym.

Holandia- Niemcy 1:1

Remis nie pozbawi Oranje szans, bo wszystko powinno rozstrzygnąć się w ostatniej kolejce. Niemcy jeśli tego nie przegrają będą praktycznie w ćwierćfinale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecja 0:1 Czechy

O ile dla Greków mecz z Polakami był sukcesem, o tyle dla Czechów spotkanie z Rosją absolutną katastrofą. Grali fatalnie w obronie (o grze Barosa w ataku nie wspomnę, bo tej nic nie usprawiedliwia), pozwalali "Sbornej" właściwie na wszystko i tylko jakiś szczęśliwy traf, uchronił ich przed bardziej kompromitującą porażką. Grecy natomiast, jak to Grecy, w pierwszej połowie ograniczali się tylko do obrony i nieporadnych dośrodkowań, a remis zawdzięczają tylko i wyłącznie kiepskiej postawie naszych w drugiej części. Obie ekipy skupią się na grze defensywnej, a spotkanie zakończy się skromnym zwycięstwem Czechów.

Polska 2:1 Rosja

Nie mam zamiaru usprawiedliwiać naszych piłkarzy, po remisowej porażce z Grecją, jednak wydaje mi się, że zaduch, jaki panował na Stadionie Narodowym w Warszawie, miał ogromny wpływ na postawę Polaków. W pierwszej połowie zagrali niesamowicie aktywnie, koncentrując się na ofensywie i pieczętując swoją ogromną przewagę zdobyczą bramkową. A teraz wyobraźmy sobie prawie 60 tys. ludzi, ściśniętych na tak stosunkowo niewielkim obszarze, i dwudziestu dwóch zawodników, mających biegać i zdobywać gole. Chyba nawet zwykłemu widzowi było ciężko wytrzymać (minus dla UEFA-y za decyzję). Rosjanie natomiast trafili na Czechów, którzy za bardzo się nie kwapili, by powalczyć w grze defensywnej. Nasza reprezentacja odniesie pierwsze zwycięstwo na tym Euro (i nieostatnie).

Dania 1:0 Portugalia

Powtórzy się scenariusz z meczu "Gangu Olsena" z zespołem "Pomarańczowych". Trener Olsen, jak zwykle doskonale rozpracuje reprezentację przeciwnika i nie dopuści do utraty gola przez swój team. Duńczycy (wzorem Anglików wczoraj) będą się mądrze bronili i kontrowali rywala, co zaowocuje zdobyciem zwycięskiej bramki. Zobaczycie, że Cristiano Ronaldo sobie nic nie pogra, a jego koledzy nie będą w stanie sforsować Duńskich zasieków.

Holandia 0:2 Niemcy

Z taką skutecznością, jak w meczu z Danią, "Oranje" nie mają czego szukać na tych mistrzostwach. Niemcy nie zachwycili swoją postawą w spotkaniu z Portugalią, ale jednak Niemcy, to Niemcy - zespół turniejowy, z każdym meczem grający coraz lepiej i po tym meczu, Holendrzy będą mogli pakować walizki, i szykować się na samolot do Holandii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecja-Czechy 1:1

Typuję remis, bo z tego co widziałem obie drużyny grały na podobnym poziomie w swoich meczach. Podział punktów będzie sprawiedliwy.

Polska-Rosja 1:0

Heh, typuję ten wynik, bo nie czułbym sięPolakiem, gdybym typował przegraną. :D Mam nadzieję, że sprawimy niespodziankę.

Dania-Portugalia 0:2

Po wygranej z Holendrami Duńczycy nie zdołają utrzymać dobrej passy. Portugalia zaliczy pewne zwycięstwo.

Holandia-Niemcy 1:2

Tym meczem Holandia zakończy swoje uczestnictwo w Euro. Po zażartej walce przegrają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.06.

18:00 GRECJA - CZECHY 1-1 Mam nadzieję na wynik który zadowoli Polaków, ale tutaj może być każdy wynik.

20:45 POLSKA - ROSJA 1-0 Jestem ogromnym optymistą ale mam nadzieję na zwycięstwo Polaków.

13.06.

18:00 DANIA - PORTUGALIA 0-3 Portugalczycy nie powinni mieć problemów z Duńczykami.

20:45 HOLANDIA - NIEMCY 2-1 Holandia zepnie się na to spotkanie i wygra z finalistami poprzednich mistrzostw europy. Takie dwa wyniki dały by nam ogromnę emocję przed ostatnią kolejką, gdyż każda drużyna miałaby po 3 punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecja - Czechy 1-1

Grecja nie gra specjalnie dobrze, Czesi grają lepiej, ale będzie im ciężko wygrać. Także typuję remis.

Polska - Rosja 2-2

Świetnie byłoby, gdyby Polska wygrała, ale mecz będzie bardzo zacięty, a Rosjanie grają bardzo dobrze. Jednak wierzę, że Polaków stać co najmniej na remis.

Dania - Portugalia 1-2

Dania pokonała Holandię, ale z Portugalią nie będzie im tak łatwo. Portugalia zagrała dobrze z Niemcami także stawiam na ich zwycięstwo.

Holandia - Niemcy 0-2

Niemcy pokonali Portugalię, a Holandia jest bardzo nieskuteczna. Niemcy powinni pokonać drużynę Oranje bez większych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecja - Czechy 0:1

Wynik będący po części odzwierciedleniem moich oczekiwań. Grecy będą murować bramkę, grając (jak zwykle) bardzo nieatrakcyjny futbol, a Czesi wiedzą, że muszą jak najwięcej ugrać przed meczem z nami.

Polska - Rosja 1:1

I to już jest raczej wariant optymistyczny. Jesteśmy w stanie wygrać, zremisować, a jeśli Rosjanie nas szybko napoczną, to także i polec w tym meczu. Ale, że wiara ponoć przenosi góry, to ja wierzę w dwa kolejne horrory Smudy i wyjście z grupy.

---

Dania - Portugalia 1:1

Duńczycy bez wątpienia poczują Moc - czeka ich jeszcze mecz z Niemcami, więc będą chcieli ugrać jak najwięcej. Portugalczycy też muszą postawić wszystko na jedną kartę, bo jeśli w ostatniej kolejce zagrają z mającą szansę na awans Holandią, ich atuty w ataku mogą okazać się niewystarczające.

Holandia - Niemcy 1:2

Zarówno w przypadku jednych jak i drugich powinien to być mecz ładniejszy od poprzedniego. Niemcy wrzucą kolejny bieg i będą w fazie pucharowej. A Holendrom ewentualne trzy punkty za Portugalię nie wystarczą, więc porażka nie powinna dla nich wchodzić w grę.

I jeśli ktoś miałby wątpliwości co do mojej uczciwości przy dwóch poprzednich typach - służę screenem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecja - Czechy 0:1

Sądzę, że to będzie dosyć wyrównany mecz, ale jednak Czechom uda się strzelić bramkę i do dowiozą ten wynik do końca spotkania.

Polska - Rosja 2:1

Jak większość typujących, typuję czysto patriotycznie, ale niestety jestem taki, że nie ważne, kto, co i jak, to wierzę w Polaków, niezależnie od dyscypliny i przeciwnika. Polska górą zawsze! :)

Dania - Portugalia 1:2

Z Holandią się udało, ale sądzę, że teraz jednak Portugalczycy poprawią skuteczność i pokonają Duńczyków. Nic 2 razy się nie zdarza jak to mówią.

Holandia - Niemcy 1:1

Holendrzy jak i Niemcy nie zachwycili w swoich spotkaniach i obstawiam na podział punktów po niezłym spotkaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:00 GRECJA - CZECHY 0:2 - Pomimo wysokiej przegranej, Czesi to jednak o wiele lepsza drużyna od Greków. O wyniku meczu przesądzą gwiazy : Rosicky i Čech

20:45 POLSKA - ROSJA 0:3 - Moje typy niezbyt często się spełniają i mam nadzieję, że ten też się nie spełni. Albo zdarzy się kolejny cud nad Wisłą, albo ekipa ze wschodu nas zniszczy. Na pewno ten mecz to walka o prestiż. ??? ????, ??? ???? ? ??? ????? ??????!

13.06.

18:00 DANIA - PORTUGALIA 1:2 - ekipa Portugalii po zaciętym spotkaniu z Danią wygra ten mecz. Chcą zrekompensować się za porażkę z Niemcami. Są silni, ale wikingowie zawsze mogą stworzyć niespodziankę.

20:45 HOLANDIA - NIEMCY 1:1 - Holandia powinna wyciągnąć wnioski z poprzedniego spotkania i w końcu musi zacząć wykorzystywać swoje okazje. Zwłaszcza, jeśli są w grupie śmierci. Ten mecz Oranje powinni przynajmniej zremisować, bo Niemcy to ambitna drużyna zawsze walcząca do końca. O tym kto przejdzie będzie decydowała ostatnia kolejka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecja 0:1 Czechy

Ostatnie mecze pokazały, że obie drużyny są przygotowane podobnie, więc mam nadzieję na wyrównany mecz :) Jednak wierzę w Naszych sąsiadów i wygraną 1:0.

Polska 1:2 Rosja

Nie chcę, żeby wynik mi siadł. Niestety jestem bardziej realistą i wiem, że Rosjanie są lepiej przygotowani do turnieju. Oby jednak okazało się inaczej.

Dania 0:2 Portugalia

W meczu z Honaldią się udało, ale nie sądzę żeby powtórzyli ten sukces. Stawiam na pewną wygraną Portugali.

Holandia 2:2 Niemcy

Liczę na bardzo wyrównany mecz. Oba zespoły nie zachwyciły grą, ale jestem w stanie uwierzyć, że strzelą sobie po dwie bramki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecja 1:2 Czechy

Oczywiście chciałbym aby to Czechy zwyciężyły, i będę kibicował naszym sąsiadom. I postawię na zwycięstwo, Grecja wcale nie gra dobrego football'u, a Czechy będą zdeterminowane to zdobycia punktów.

Polska 1:0 Rosja

Gdy słyszę o tym meczu od znajomych to padają teksty "Rosjanie zmiażdżą Polaków, jak Czechów". A mi wydaje się, że będzie całkiem inaczej. To prawda, że pokazali, że są groźni. Lecz każdy mecz jest inny. Piłka jest nieprzewidywalna. Jeśli tylko dopisze nam trochę szczęścia to taki wynik jest jak najbardziej prawdopodobny.

Dania 0:2 Portugalia

To może być ciekawy mecz. I chętnie go zobczę. Gdyż Portugalczycy będą chcieli zdobyć punkty, zaś Dania po wygranej z Holendrami.... no zobaczymy. Bardziej przekonują mnie jednak piłkarze z półwyspu Iberyjskiego. Ale skoro Duńczycy potrafią tak wykorzystać swoje sytuacje więc obstawię remis.

Holandia 2:2 Niemcy

Hiciorek. Jednak to Niemcy zwyciężą gdyż mają równy skład, czyli dobry atak, z dobrą defensywą. Zaś Holendrzy tylko atak, dlatego może być ciężko defensywie Holandii w zatrzymaniu ataku Gomeza i spółki. Dlatego remis, gdyż tylko to uratuje holendrów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:00 GRECJA - CZECHY 1:1 - Bardzo wyrównane spotkanie, które zaowocuje kolejnym bramkowym remisem na turnieju. Nie jest to korzystny wynik dla naszej reprezentacji, ale stawiam tak, jak czuję że będzie. Grecja nie jest reprezentacją do bicia, a Czechy też mają kilku bardzo dobrych piłkarzy.

20:45 POLSKA - ROSJA 2:2 - Ten mecz także uzupełni tabelę o 1 punkt. Walka będzie zacięta, z takim przeciwnikiem na pewno nie damy sobą zamieść w sposób kompromitujący nasze barwy, stąd pewnie ujrzymy wiele otwartości w grze szczególnie, gdy Polacy będą gonić wynik. Nie chciałbym tego, ale chyba nasza reprezentacja bardzo obawia się o wynik tego spotkania. Po pierwszym golu ze strony Rosji mecz stanie się wyrównany.

18:00 DANIA - PORTUGALIA 1:2 - Drugi raz nie przytrafi się to samo Danii. Portugalia grała za dobrze w swoim poprzednim meczu, aby nawet zremisować z Danią. Mam nadzieję, że Ronaldo w końcu zacznie dobrze grać. Jeśli on zacznie, to o wynik nie trzeba będzie mieć obaw ;)

20:45 HOLANDIA - NIEMCY 1:3 - Niemcy to klasa sama w sobie i na pewno nie dadzą się zdmuchnąć przez słabą Holandię. Liczę na szybki mecz i na lekką kompromitację zawodników w pomarańczowych koszulkach (pewnie i tak część z nich nadal nie będzie miała formy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grecja - Czechy 1:2 To będzie mecz w którym nasi południowi sąsiedzi zdobędą pierwsze punkty na tym turnieju a konkretnie od razu komplet. Nie wyglądali Czesi słabo w meczu z Rosją. Po prostu Czesi grali a Rosja zdobywała bramki, Czesi nie zasłużyli na takie lanie.

Polska - Rosja 2:1 Będę durnym optymistą, wszyscy w pracy trzymają kciuki za Rosjan na jako jedyny mam nadzieję że Polacy ugrają choć 1 punkt , którym przedłużą swoje szanse na wyjście z grupy.

Dania - Portugalia 0:3 Duńczycy szczęśliwie wygrali 1 mecz przeciwko Holandii. Nieskuteczność Oranje jest dla mnie niezrozumiałe, pudłowali raz za razem. Myślę że drugi raz taki fart się nie przydarzy, Portugalczycy tez razili nieskutecznością ale wydaje mi się że w tym spotkaniu gospodarze z 2004 roku sięgną po 3 punkty

Holandia - Niemcy 2:2 Jest to ostatnia szansa dla Oranje, jako faworyci przystąpili do meczu z Danią i przegrali go. Teraz będzie bym niebywale ciężko by wyjść z tej grupy śmierci. Myślę że stać Holendrów na remis z faworyzowanymi Niemcami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSKA - ROSJA 2-0

W meczach Polaków będę typował wyłącznie nasze zwycięstwa.

DANIA - PORTUGALIA 1:1

Duńczycy zagrali genialne spotkanie z Holandią. Z Portugalią grającą o życie nie będzie łatwo, ale cenny punkcik uda się dopisać do konta.

HOLANDIA - NIEMCY 2:1

Holendrzy zaczęli turniej bardzo niemrawo. Z Niemcami zagrają już jednak na swoim poziomie i zgarną trzy punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wyjatkowo (obiecuje, ze po raz pierwszy i ostatni) zamieszcze pozostale 3 typy w nowym poscie, po prostu nie chce, aby posadzano mnie o zmienianie wyniku juz trwajacego meczu. Mam nadzieje, ze nie sprawiam klopotu ;)

Przepraszam rowniez za wszelkie bledy, pisze z telefonu.

Polska - Rosja 1:3

Ech, z przykroscia to pisze, ale nie wierze w zwyciestwo naszych orlow. Widzialem walczacych przez 90 minut, swietnie grajacych Rosjan i widzialem Polakow, ktorzy przestali grac po 20 minutach. Naprawde chcialbym sie mylic...

Dania - Portugalia 1:1

Cos czuje, ze znow Dunczycy pierwsi znajda droge do bramki. Portugalczycy nie beda jednak mieli w tym spotkaniu wyboru, chociaz jedna bramke musza strzelic, jezeli chca zachowac cien szansy na awans.

Niemcy - Holandia 3:2

Wiem, ze to naiwne, ale licze na wielki mecz ;P Niemcy beda skuteczniejsi i strzela jedna bramke wiecej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Z powodu wczorajszej burzy nad moją miejscowością, tabelkę wrzucam dopiero dziś i oznacza to, że możecie typować w tej kolejce do pierwszego gwizdka! Czyli dziś nawet do 17:59 - chcę wam dać godzinkę więcej czasu. Ale to ostatni raz taka ulga ;)

14.06.

18:00 WŁOCHY - CHORWACJA

20:45 HISZPANIA - IRLANDIA

15.06.

18:00 SZWECJA - ANGLIA

20:45 UKRAINA - FRANCJA

kol3png_rsrpxnp.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁOCHY - CHORWACJA 1:1

Miło by było, gdyby było to spotkanie ekip, które wyjdą z grupy, (tongue_prosty.gif) Ale to się jeszcze okaże. Zarówno Włosi, jak i Chorwaci zagrali dobre pierwsze spotkanie, ale to jednak Bilić i spółka mają na koncie trzy punkty. Silne ekipy, które mogą podzielić się punktami.

HISZPANIA - IRLANDIA 2:1

Irlandczycy w potyczce z "Hrvatską" mieli sporo pecha, ale ogólny wygląd ich gry był mocno średni. Pomimo sympatii do nich, a antypatii do Hiszpanów, stawiam na tych drugich.

SZWECJA - ANGLIA 2:1

Anglicy w meczu z Anglią zaprezentowali anachroniczną piłkę, niegodną obecnych czasów. Dobra, niech grają jak im się podoba. wink_prosty.gif Po prostu Szwedzi prezentują się dla mnie lepiej, w meczu z Ukrainą walczyli do ostatniej minuty i, mam nadzieję, wyślą Anglię do domu.

UKRAINA - FRANCJA 1:1

Po pierwszych meczach nietrudno stwierdzić, że to te dwie drużyny z grupy D wyglądają najlepiej na murawie. Ukraina grała ofensywnie i z polotem, ma świetnych skrzydłowych. Francja zdominowała Anglię, remis był dla nich niefortunny. Typuję ładny mecz i punkt dla obu ekip.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...