Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Euro 2012

Polecane posty

Portugalia - Hiszpania 1:1

Bardzo chciałbym aby to Portugalia zwyciężyła, ale dobrze wiem kto jest faworytem. Jednak uwierzę w tak jak w finale Champions League. I postawię na Portugalię. Hiszpanie grają dobrze, tego nie można im zarzucić, ale brzydko. A jeżeli zwycięstwo CR7 i spółki to raczej po dogrywce.

Niemcy - Włochy 2:1

Również ciekawy mecz, tutaj fawoeytem są Niemcy, gdyz grają chyba najepiej na całym Ojro. Choc jak zwykle będę za słabszymi to postawię na zwycięstwo Niemców, bo z nimi jeszcze nikt nie wygrał na EURO i wątpię by teraz przegrali, teraz gdy są pewni siebie i dobrze wiedzą, że ich piłka jest skuteczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W walce o zwycięstwo w typerze pozostało 3 forumowiczów, ale reszta niech się nie poddaje - zawsze można poprawić swoją lokatę :)

Ostatni i decydujący mecz EURO 2012:

1.07. 20:45 Kijów

HISZPANIA - WŁOCHY

Poniżej prezentuje się tabelka po półfinałach

kol8png_rsapasn.png

PS. Użytkownik krzychu20000 dostał bana, więc został automatycznie zdyskwalifikowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania 1:2 Włochy

Hiszpanie mieli szczęście, że w fazie grupowej Włosi, nie byli jeszcze rozegrani. To drużyna turniejowa i z meczu na mecz gra coraz lepiej. W wielkim finale spodziewam się zwycięstwa piłkarzy Prandelli'ego, czego z resztą z całego serca im życzę. Forza Italia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HISZPANIA - WŁOCHY 1:1 (W karnych wygra Hiszpania). Każdy może wygrać, wszystko zależy od dyspozycji piłkarzy i ich woli walki. Obstawiam, że zobaczymy troszkę widowiska, ale przede wszystkim klepanie piłki podopiecznych Del Bosque oraz agresywne kontry Włochów.

Jest jeszcze wariant taki, że Hiszpanie zagrają ospale niczym Niemcy w ostatnim meczu i Italia niczym Chelsea przyjadą się na swym rywalu przypominającego stylem Barcelonę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Włochy 0:1

Podopieczni Del Bosque będą wzorem poprzednich spotkań, prezentowali nudny i słaby futbol, który absolutnie nie przełoży się na pokonanie Buffona. A Włosi zasłużenie wygrają, bo raz jedyny w tym spotkaniu błyśnie gwiazda Mr. "Why Always Me?", który kontrą rozłoży na łopatki Hiszpanów. Forza Italia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania-Włochy 0:2

Włosi meczem z Niemcami całkowicie mnie kupili. Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem tak jednostronne widowisko. Teraz też liczę na Italię. Jakoś nie trawię miliona podań w środku Hiszpanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Włochy 1:2

Wynik będący po części także życzeniem. Hiszpanie w skali całego turnieju nie zasłużyli na puchar, nie rozegrali ani jednego tak dobrego spotkania jak Włosi w półfinale. Tak jak cztery lata temu ich zwycięstwo było triumfem futbolu na tak, teraz byłoby czymś wręcz odwrotnym - nudnym czołganiem się w kierunku obrony tytułu. Bardzo prawdopodobny jest też mecz na wyczekanie, co najmniej do do dogrywki, i liczenie na błąd zmęczonego rywala. Wierzę, że nadspodziewanie dobry i efektowny mecz Włochów w półfinale nie był przypadkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Włochy 1-1

Remis, powtórka z fazy grupowej, raczej żadna z drużyn się nie otworzy, mecz pewnie przyniesie dogrywkę i karne, a kto wygra to niech zadecyduje los i dyspozycja dnia, a dla nas ma być super meczyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania 1:2 Włochy

Nieskuteczni Hiszpanie nie zatrzymają Włochów, którzy pokonali Niemców, typowanych na mistrzów Europy. Od początku kibicuję Hiszpanii, jednak zdrowy rozsądek podpowiada mi, że dziś niestety przegrają. Mam nadzieję, że uda mi się dziś w końcu zdobyć te trzy punkty za jeden mecz sweat.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Espana! Grazie Italia! Koniec Euro, które było fascynujące i zdumiewające.

Dziękuję wszystkim za udział w zabawie, którą miałem okazję poprowadzić. Gratuluję zwycięzcy - repcie2 (dobrze odmieniłem? smile_prosty.gif). Gratuluję również reszcie, która walczyła o poprawienie pozycji aż do ostatniego spotkania.

Tabelka końcowa

konieCpng_rsqhaha.png

To wypada powiedzieć - do zobaczenia w Brazylii za dwa lata smile_prosty.gif (lub w ligowych Typerach)

EDIT: @down może, może. Ha i jeszcze jedna kwestia: jest nagroda dla zwycięzcy czy też nie? Ranga tak przynajmniej na pół roku mogłaby chyba być :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...