Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Euro 2012

Polecane posty

Lista uczestników:

1. terminator1996

2. Ketro

3. edwin20

4. Kruczek11

5. daveNWN

6. kuba350

7. repta2

8. 2real4game

9. VanNerd93

10. Pitel

11. RedEvil

12. komi89

13. mikusdevil

14. Nolaan

15. Elesshar

16. Elano

17. RaxusV

18. ArturMilan

19. DOSAKUpl

20, Glovis

21. c00rtka

22. mateusz(stefan)

23. krzychu20000

24. Callin

25. Diacon

26. niko22

27. RIP1988

Regulamin zabawy:

W tym temacie podajemy dokładne wyniki spotkań oraz uzasadnienie do każdego z nich. Typ bez uzasadnienia uznawany będzie za nieważny. Nie jest konieczne typowanie wszystkich meczów oraz kolejek, jednak trzeba liczyć się z teoretyczną stratą za punkty, które można było uzyskać.

Punktowanie:

Za wskazanie dokładnego wyniku i poprawnego zwycięzcy-3 punktów

Za wskazanie poprawnego zwycięzcy oraz identycznej różnicy bramek-2 punkty

Za wskazanie poprawnego zwycięzcy-1 punkt.

Przykład poprawnego sposobu typowania:

Polska-Grecja 5:0 Uzasadnienie: Orły Smudy błyszczą formą na boiskach ligowych, co musi przełożyć się na grę na tak ważnej imprezie.

Rosja-Czechy 2:0 Uzasadnienie: Rosja jest w dobrej formie, co udowodniła w ostatnich meczach, dlatego nie powinna mieć problemu z przeciwnikiem.

Długość uzasadnienia i wartość merytoryczna użytych argumentów nie będzie brana pod uwagę, jednak to świadczy tylko o typującym, a nie chcemy przecież by przypinano nam znaczka leniwego i tryskającego niewiedzą oraz fuksem statsiarza wink_prosty.gif.

W temacie nie prowadzimy dyskusji tylko zamieszczamy typy z uzasadnieniem.

Po każdej kolejce będzie zamieszczana tabela z punktacją wszystkich uczestników.

Typy należy zgłaszać nie wcześniej* niż tydzień przed daną kolejką i nie później niż godzinę przed rozpoczęciem typowanego meczu. Prowadzący może przydzielić punkty za mecze, jeśli ich rezultat został wytypowany po wyznaczonym czasie, lecz nie później niż przed rozpoczęciem meczu. Granica godziny IMO powinna być wystarczająca i bezpieczna, dlatego starajmy się jej trzymać.

*-Wyjątek jeżeli ktoś ma zaplanowany wyjazd bądź przez dany okres nie będzie miał dostępu do komputera, może zatypować wcześniej informując w temacie dyskusyjnym bądź przez PW. Zasada ma na celu uniknięcia typowania wszystkich kolejek za jednym zamachem, co zabiłoby zabawę.

Prośba do wszystkich typujących o zamieszczanie typów danej kolejki w jednym poście. Wiem, że statsuje się fajnie, ale po prostu łatwiej to wszystko ogarnąć i nie trzeba przeglądać 10 tys postów. Dużym ułatwieniem dla podliczającego jest kolejność typów, która jeśli będzie identyczna jak w pierwszym poście kolejki, przyspieszy sumowanie punktów.

Powodzenia smile_prosty.gif .

Zabawę prowadzi: daveNWN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Euro pozostał niecały tydzień, więc startujemy z naszym Typerem Euro 2012. Pierwsze cztery mecze (przypominam - typujemy po cztery naraz) poniżej i zapraszam do typowania. Miłej zabawy! :)

08.06.

18:00 POLSKA - GRECJA

20:45 ROSJA - CZECHY

09.06.

18:00 HOLANDIA - DANIA

20:45 NIEMCY - PORTUGALIA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikusdevil

Uff już naprawde ojro tuż tuż a obstawianie pierwszych kolejek wydaję sie bardzo trudne ponieważ zdarzyć się może wszystko.

Polska 0:2 Grecja

Mecz otwarcia a zarazem smutku dla naszej reprezentacji. W związku z tym że jesteśmy gospodarzami ruszymy na Greków pełna parą od pierwszej minuty ale szczfani piłkarze Hellady skutecznie i z dużym szcześciem będą blokować własną bramkę i strzelą nam dwa gole z kontry ewentualnie po fatalnych błędach naszych defensorów. Mimo dobrego spotkania i walki do ostatniej sekundy będziemy musieli uznać wyższość Greków i szukać pkt. w następnych spotkaniach w grupie. (Będę całym sercem za Polską ale po KoreiJapan,German,Austrii chłopaki zawiedli na całej linii więc tym razem pójde za głosem rozsądku a nie serca.)

Rosja 1:0 Czechy

Wydaję mi się że będzie to spotkanie w stylu wymiana ciosów przez 90 minut z mała iloścą przestojów w grze, trochę wiecej z gry będą mieli Rosjanie ich akcję wydawały się groźniejsze a w jednej z nich w dość szcześliwych okolicznościach pomocnik wbije piłke do siatki z najbliższej odległości. Do końca meczu Czesi będą starali się wyrównać więc ruszą do ataku wiekszą ilością graczy przez co Rosjanie będą mieli wiecej miejsca na mega-groźne kontrataki lecz bramkarze obu ekip zagrają koncertowa i już do końca wynik się nie zmieni co oznacza iż drużyna Dicka Advocaata inkasuje 3pkt. w pierwszym dniu Mistrzostw Europy.

Holandia 3:1 Dania

Oranje zdominują mecz i spokojnie wygrają będąc o klase lepszym od rywala który pokusi się tylko o bramke honorową gdy już pewni swego Holendrzy zwolnią trochę tempo gry. Bramki będą zapewne pieknej urody, stadiony świata, pobiją rekordy oglądalności na yt i w dziennikach sportowych w telewizji będą pokazywane przez pewien okres czasu jako te najpiekniejsze z EURO. Sfrustrowani Duńczycy będa musieli konczyć spotkanie w dzieścieciu po dwóch zółtych kartkach dla jednego z kluczowych graczy zespołu który tym samym osłabi swój team w nastepnym spotkaniu.

Niemcy 0:0 Portugalia

HIT! Wszyscy z wypiekami na twarzy czekają na pierwszy mecz w którym zmierzą się tytani europejskiego futbolu, pierwsze dzieścieć minuy to bardzo agresywna gra obydwu państw przez co okazji będzie niewiele lecz tempo gry i jakość meczu będzie zadawalać najwiekszych krytyków piłki nożnej. Niestety im dalej w las tym gorzej, obydwaj trenerzy wykonają perefekcyjny plan aby nie stracić bramki ale zawiodą napastnicy, z przodu zabraknie skuteczności więc najwieksze gwiazdy obu ekip postarają się inwidualnie przechytrzyć rywali mimo to na posterunku zawsze będzie bramkarz wspierany obrońcami. Brak goli smuci jednakże mecz mógł się podobać kibicom na stadionie jak i tym przed telewizorami, obie ekipy z niedosytem opuszczają murawe ale mają jeszcze dwa spotkanie i pełni wiary we własne umiejętności wierzą w awans do fazy play-off.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:00 POLSKA - GRECJA 1:0

Nie ukrywajmy, Grecy są mizerni. Jedynie ich obrona to piłkarze solidni, grający w Schalke, Werderze czy rodzimym Pireusie. W pomocy jedynie Katsouranis jest pewniakiem, bo rzeczywiście jest w formie. Atak również nie powala - Gekas był skuteczny w tym sezonie, ale w swoim klubie był praktycznie jedynym poważnym napastnikiem. Nie wiem, jak z ich młodymi - podobno są to ciekawi piłkarze, ale skoro nie biją się o nich europejskie potęgi, to nie ma co się ich bać. Polskę stać na sukces w meczu z najsłabszym grupowym rywalem.

20:45 ROSJA - CZECHY 1:1

W obu reprezentacjach sporo zawirowań. Jeszcze w ubiegłym roku Czesi radzili sobie słabiutko, teraz wiara w sukces jest większa. Wszyscy wyzdrowieli, nieźle radzą sobie młodzi i zawodnicy Viktorii Pilzno. Może nie jest to poziom kadry z EURO 2004, ale Czechów stać na punkt w tym meczu. Rosjanie za to pokazali wczoraj świetną formę w spotkaniu z Włochami, ale nie ukrywajmy - Italia grała beznadziejnie. Są mocni, ale nie sądzę, żeby zdołali się łatwo przejechać po Pepikach.

18:00 HOLANDIA - DANIA 2:1

Nie ukrywam, jestem sporym fanem "Oranje", ale Duńczykom także życzę dobrze. Niemniej w tym meczu stawiam na Holendrów. Może i w obronie są zawirowania, za to pomoc i atak - wg mnie najlepszy spośród wszystkich finalistów. Duńczycy mogą liczyć na szybkich skrzydłowych i stawiam, że po takiej właśnie akcji - szybkim kontraataku - zagrożą poważnie bramce Stekelenburga.

20:45 NIEMCY - PORTUGALIA 2:0

Niemcy mają chyba najbardziej wyrównaną kadrę na tych mistrzostwach. Kłopoty bogactwa w pomocy i ataku, w obronie również - wg mnie nie ma się co aż tak bardzo sugerować sparingami, defensorzy Loewa mieli dobry sezon i nie zapomnieli, jak się kopie piłkę. Klose, Podolski, Gomez, Reus, Schurrle, Kroos, Schweinsteiger - wg mnie Portugalczycy, choć mający dobrych graczy, nie mają większych szans w tym spotkaniu. Ronaldo często gra słabo w ważnych meczach, co może się potwierdzić także i na naszym EURO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSKA 2:0 GRECJA

Mecz otwarcia i powinno być dosyć łatwe zwycięstwo naszej kadry. Grecy są znani z tego, że w pierwszych 15 minutach strzelają gola a potem, przez cały mecz murują swoją bramkę. Jeśli przetrzymamy "nawałnicę" pierwszego kwadransa, albo lepiej - jeśli to my szybko obejmiemy prowadzenie, Grecy stracą wiarę i nie będą mieli już takiej ochoty do gry. W moim przekonaniu tak właśnie będzie ;)

ROSJA 1:0 CZECHY

Ostatnio Rosjanie prezentują dosyć nierówną formę. Po słabszych meczach, pokonali innego finalistę Euro 2012 - Włochy i to aż 3:0! Należy dodać, że obie ekipy grały w swoich optymalnych jedenastkach, a Włosi, to przecież byli tryumfatorzy MŚ. Oj, oj, jeśli Rosjanie będą tak grali, to czeskiej reprezentacji nie wróżę nic dobrego. Mecz zakończy się jednak skromnym zwycięstwem "Sbornej", gdyż Czesi będą przez większość czasu efektywnie się bronić.

HOLANDIA 3:1 DANIA

Duńczycy są chyba największym pechowcem losowania grup na turniej. Trafili do zdecydowanie najtrudniejszej, żeby nie powiedzieć ekstremalnie trudnej czwórki, wraz z byłymi mistrzami świata i Europy - Niemcami, wicemistrzami świata Holendrami i byłymi wicemistrzami Europy - Portugalczykami. Do prawdy, można się załamać. Obstawiam pewne zwycięstwo "Oranje".

NIEMCY 3:0 PORTUGALIA

Na ostatnim mundialu ta sama reprezentacja Niemiec rozprawiła się z Australią 4:0, później z Anglią 4:1 i Argentyną 4:0. Uległa dopiero późniejszym mistrzom świata Hiszpanom. Właśnie ze względu na powyższe fakty myślę, że ekipa Loewa, nie powinna mieć najmniejszych problemów z Portugalią i dosyć gładko ją pokonać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSKA - GRECJA 2:0 - Bardzo długo czekaliśmy na nasze Euro i na pewno nie zaprzepaścimy tej szansy. Choćby się waliło i paliło musimy wygrać. Za dużo będzie kibiców Polski, żeby nasza reprezentacja zdobyła mniej niż 3 punkty na dobry początek turnieju. To będzie zacięty, choć najłatwiejszy mecz Polaków. PS. Nie wiem jak można postawić na porażkę naszych... :ohmy:

ROSJA - CZECHY 2:0 - Czechy nie mają szans i są moim kandydatem na 3. miejsce w grupie. Z Rosją ciężko będzie wygrać nawet Polakom. Póki co nie mogę powiedzieć czegoś więcej, bo nie wiem jak jest z formą obu reprezentacji...

HOLANDIA - DANIA 3:1 - Chciałbym, aby był to inny rezultat, ale holenderscy piłkarze na pewno będą w formie. W końcu to kandydat na mistrza.

NIEMCY - PORTUGALIA 2:1 - Remisu być nie może, to będzie zacięta walka do ostatnich minut. Grupa jest ciężka i Niemcy muszą poradzić sobie nawet z taką Portugalią, aby coś osiągnąć. Choć też nie wiadomo jak jest z ich formą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.06.

18:00 POLSKA - GRECJA 1:2

Pierwsze spotkanie i wyczekiwanie. Problemem jest wytypowanie wyniku naszej reprezentacji bo przecież od 3 lat nie uczestniczyliśmy w niczym także mam problem z wytypowaniem formy naszej reprezentacji. Jedynie z kim możemy przegrać to z samym sobą presja będzie ogromna zresztą gdzie nie wyjdzie to flagi wywieszone czy chorągiewki z orłem ;). Czuć powoli ten klimat. Niestety moim zdaniem przegramy pierwsze spotkanie co zresztą chyba będzie tradycją bo od 2002 przegrywaliśmy czy to z Koreą czy z Ekwadorem, a Grecja jest nieobliczalnym zespołem.

20:45 ROSJA - CZECHY 3:0

Rosja to faworyt grupy. Może nie są tym samym zespołem co kiedyś, ale nadal są groźni. Nasi sąsiedzi grają w kratkę raz lepiej raz gorzej jednak oni będą walczyć o drugie miejsce.

09.06.

18:00 HOLANDIA - DANIA 1:1

Szykuje się solidne spotkanie. Grupa mocna chyba najbardziej wyrównana z tego co my widzimy na Euro. Holandia jest jednym z głównych faworytów, a Dania jest kopciuszkiem który może zaskoczyć. Remis zadowoli tylko Danie.

20:45 NIEMCY - PORTUGALIA 2:0

Hit. Niemcy to faworyt Euro. Zawsze wyskakują w formą w ważnych turniejach mają świetne szkolenie, młodzież i oddanych kibiców czyli po prostu wszystko. Portugalia może jedynie powalczyć o drugie miejsce z Holandią. Jednak i tak będzie bardzo gorąco z pewnością będzie co oglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSKA 1:0 GRECJA

Stawiam na Polskę. Jakoś ostatnio co kojarzę mecze białoczerwonych z Grecją to na myśl nasuwają się zwycięstwa Polaków. Jest to rywal to pokonania, i jeśli tylko nasi chłopcy uwierzą w siebie to możemy ten mecz wygrać w miarę łatwo. Mam nadzieję, że jeśli wygramy pierwszy mecz to nabierzemy pewności siebie co do dalszych rywali.

ROSJA 2:0 CZECHY

Faworytami spotkania są Rosjanie. Ostatnio ładnie grali ze swoimi przeciwnikami przed EURO. Dlatego też teraz zwyciężą z Czechami. Myślę, że gładkie dwa do zera. Choć chciałbym, aby w tym meczu padł remis, to Rosjanie się nie poddadzą, a szkoda bo gdyby tak nasze zwycięstwo i remis Rosja - Czechy - byłoby dobrze.

HOLANDIA 3:0 DANIA

Co jak co ale Holandia, która dość spokojnie wygrywa mecze, teraz nie będzie inaczej. W tym turnieju mogą daleko zajść. A Dania, no cóż... z Holandią może i nawiąże walkę, ale Oranji to nie zatrzyma. Obstawię 3 do zera bo jest wynik prawdopodobny, a bardziej - możliwy.

NIEMCY 2:2 PORTUGALIA

A ja obstawię remis, gdyż wydaje mi się, że Portugalia łatwo skóry nie sprzeda. Teoretycznie Niemcy są lepszą drużyną, ale w takich turniejach różnie bywa. Pewnie będzie tak, że to Portugalia będzie gonić wynik. Reprezentacja Niemiec jest ekipą zgraną, ale może jeszcze się trzyma smutna atmosfera po porażkach Bayernu. W końcu właśnie w tym klubie gra sporo reprezentantów Niemiec, więc kto wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSKA - GRECJA 2:0

Co jak co, ale z Grekami umiemy sobie radzić i na Euro również sobie z nimi poradzimy, chociaż czasem może być nerwowo. Zdecydowanie będzie trzeba uważać na stałe fragmenty gry, gdzie groźny jest grający w Schalke, Papadopoulosa, który bardzo dobrze strzela bramki z główki. Jednak nasz atak pokaże siłę, strzeli dwie bramki i potem będzie próba skontrowania Greków.

Rosja - Czechy 2:1

Rosjanie są najsilniejszą drużyną w naszej grupie i myślę, że pokonają naszych południowych sąsiadów. Strzelą dwie bramki i będę spokojnie grali, jednakże Czesi strzelą na 2:1 i będzie ciekawa końcówka.

Holandia - Dania 4:1

Oranje są jednymi z faworytów do Mistrzostwa i rozniosą Duńczyków. Van Persie, Robben, Sneijder i spółką pokażą klasę. Jednak Duńczykom uda się strzelić honorową bramkę.

Niemcy - Portugalia 2:2

Zawsze mecze tych obu drużyn były wyrównane. Teraz również tak będzie i mimo, że to Portugalczycy będą gonić wynik, to CR7 i Nani pokażą co potrafią i po 90 minutach będzie 2:2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Grecja 2:1

Grecja gra słabo, ale uważam, że przycisną polska drużynę i zmuszą do odrabiania strat. Jako, że to mecz otwarcia Polacy postarają się spełnić oczekiwania kibiców i pod wodzą trójki piłkarzy z Borussi odrobią straty i zwyciężą.

Rosja - Czechy 2:1

Rosjanie są zdecydowanie faworytami grupy. Czesi wyszli z dołka, ale to może nie wystarczyć na Rosjan. Rosjanie przycisną naszych sąsiadów od samego początku, ale Czechom uda się strzelić bramkę.

Holandia - Dania 3:1

Holandia to jeden z moich faworytów do mistrzostwa Europy. Drużyna składa się ze świetnych piłkarzy. Wątpię, aby Duńczycy sprawili zaskoczenie. Oranje zdecydowanie pokonają Duńczyków.

Niemcy - Portugalia 3:2

Mój kolejny faworyt mistrzostw to Niemcy. Znakomita, zgrana drużyna powinna pokonać Portugalię. Na pewno będzie to zacięty mecz, ale zakończy się pomyślnie dla naszych zachodnich sąsiadów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Grecja 1:0

Mecz będzie dosyć nudny, niewiele będzie się działo. Po strzeleniu gola pewnie zamurujemy dostęp do naszej bramki, przez co Grecy nie będą w stanie podejść bliżej do naszego pola karnego. Mam nadzieję, że taki będzie wynik - nie musi być wysoki (choć dobrze by było, gdyby był), ważne są trzy punkty.

Rosja - Czechy 2:1

Rosja jest faworytem naszej grupy, jednak Czesi będą chcieli zrobić niespodziankę. Po zwycięstwie z Włochami Rosjanie na pewno są podbudowani, więc mecz nie będzie łatwy na Czechów. Rosjanie wygrają 2:1, jednak nasi południowi sąsiedzi nie dadzą za wygraną.

Holandia - Dania 3:0

Tutaj Holandia nie będzie miała żadnych problemów z wygraną. Nie oszukujmy się - Dania jest najsłabszą drużyną w grupie. Duńczycy przeprowadzą zaledwie kilka akcji - mecz będzie pod kontrolą Holendrów.

Niemcy - Portugalia 2:0

Portugalczycy będą walczyć z wielkim zaangażowaniem, jednak Niemcy wygrają ten mecz. Portugalczycy typowani są na 3 miejsce w grupie, i sądzę, że właśnie tak się stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRECJA-POLSKA

0:2

Lewandowski i Kuba. Przewiduje duzo zmarnowanych akcji ze strony naszych.

ROSJA-CZECHY

1:0

Jak juz ktos napisal-Rosja to faworyt naszej grupy. Calosc meczu raczej na korzysc Rosjan.

HOLANDIA-DANIA

2:0

Holandia po porazce na mundialu bedzie chciala sie odkuc i tym razem zdobyc trofeum. A z tego co mi wiadomo to Dania nie powinna stanowic problemu.

NIEMCY-PORTUGALIA

Godamit, mam tutaj problem. Dam jednak sznase Portugalczykom. CR7 IMO ostatnio gra ladnie, a duuuuuuuza czesc kadry Niemiec to czlonkowie Bayernu, ktory przegral wszystko co sie dalo, muskajac trofea czubkami palcow. Wiec 2:1. Dla Portugalii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Grecja 2:0

W meczu otwarcia nie powinno dojść do jakiejś mega tragedii a zarazem sensacji i Biało-czerwoni pokonają Greków, którzy tak słabej drużyny dawno nie mieli. Sparing z Armenią udowodnił mi, że nie będą ekipą, która powalczy o wyjście z "najsłabszej" grupy - nie wykorzystać 2 karnych? Ruchy piłkarzy jak much w smole - istna grecka tragedia. Polacy pokazali, że stanowią naprawdę niezły kolektyw i stać ich na sukces jakim będzie zwycięstwo w meczu otwarcia.

Rosja - Czechy 2:0

Rosjanie, po tym co pokazali Włochom i całej Europie w ich ostatnim sparingu, potwierdzają to, iż mogą być po raz kolejny "czarnym koniem" Mistrzostw Europy. Czesi, którzy mają problemy z formacjami obrony i ataku, nie powinni stanowić zbyt dużego zagrożenia dla Sbornej. Jedynie Petr Cech oraz Tomas Rosicky prezentują teraz przyzwoity poziom. Sądzę, że to Euro skończy się absolutną klapą dla trenera Michala Bileka i jego podopiecznych.

Holandia - Dania 2:1

Oranje nie będą mieli łatwej przeprawy w "grupie śmierci" (z resztą jak każda ekipa w grupie B). Chociaż pokonali w przepięknym stylu Irlandię Płn. to z starciu z Duńczykami nie będą mieli już tak z górki. Dania może postawić twarde warunki i choć raczej przegra, to zwycięstwa nie będzie chciała oddać do ostatniej sekundy spotkania w Charkowie.

Niemcy - Portugalia 1:1

Wszyscy stawiają na ekipę Loewa, ale czuję, że w tym spotkaniu Portugalia może postawić się Niemcom i spróbować wyrwać choćby jeden punkt. Ronaldo, Nani, Meireles i reszta, choć dali ciała w sparingu z Turkami, na Niemców się zmobilizują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zaczynamy :)

POLSKA - GRECJA 2:0 - Wszystko odnosi się do tego czy naszych nie przytłoczy presja i hymn odśpiewany na początku. Mamy w składzie jednak Lewandowskiego, Błaszczykowskiego, Piszczka, Szczęsnego czy Obraniaka, którzy grają w topowych zespołach i znają słowo " presja". Grecy są w zasięgu.

ROSJA - CZECHY 2:1 - W spokojnym tempie Rosjanie pokonają naszych południowych sąsiadów. Są w gazie po ograniu Italii. W ostatniej chwili jednak dostawiam ' jedyneczkę' do wyniku Czechów, bo są w stanie podjąć walkę. Jak dla mnie jednak - bez rezultatu.

HOLANDIA - DANIA 1:0 - Murarka Duńczyków i indywidualna akcja zawodnika Oranje. Nie widzę innego wyjścia. Holendrzy zechcą przespacerować to spotkanie, bo prawdziwe boje zaczną się później.

NIEMCY - PORTUGALIA 2:0 - Najciekawsze spotkanie z typowanych. Z piłkarskiego punktu widzenia. Choć ważnym aspektem będzie tu tabela. Porażka jednej z ekip oznacza sytuację podbramkową już. Niemcy mają więcej argumentów. Portugalia skończyła się tam, gdzie karierę zakończył Pauleta. Cristiano i spółka to dla mnie kandydaci do 3. miejsca, więc nie przewiduję innego rezultatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Grecja 1:0 Gdyby to spotkanie było rozgrywane na neutralnym stadionie obstawiałbym remis, ale jako, że gramy u siebie to sam klimat i atmosfera w kraju i na stadionie sprawi, że minimalnie wygramy.

Rosja - Czechy 1:1 Rosjanie są trochę lepsi, ale wiadomo, że oba narody się nie lubią i pojedynek będzie niesamowicie zaciekły.

Liczę na ofensywną grę obu zespołów, ale z drugiej strony w pierwszym meczu za bardzo się żadna z drużyn nie odsłonie w obronie, bo do stracenia jest dużo.

Holandia - Dania 2:0 Holendrzy są jednymi z faworytów do wygrania turnieju, więc myślę, że spokojnie wygrają po dwóch golach Van Persiego.

Niemcy - Portugalia 2:1 Niemcy przyjechali po puchar. Myślę, że Portugalia zagra bardzo dobre spotkanie, ale i tak nasi zachodni sąsiedzi ich ograją. Nie wiem jak padną gole dla Niemiec, ale stawiam, że CR7 uprzykrzy trochę życie Neuerowi strzałami sprzed pola karnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.06.

18:00 POLSKA - GRECJA 0-2

Polacy ostatnio zawsze w meczach otwarcia przegrywali takim stosunkiem i coś czuję w kościach, że znów chłopcy nie wytrzymają presji, Grecy może i nie są potęgą ale mają solidną drużyną z niezłą defensywą i bramkostrzelnymi napastnikami.

20:45 ROSJA - CZECHY 2-0

Rosjanie są w gazie i raczej pokonają Czechów, którzy w sparingach przed mistrzostwami nie zachwycali.

09.06.

18:00 HOLANDIA - DANIA 2-1

Mecz dwóch świetnych drużyn ale przewiduję wygraną Holendrów, którzy mają gwiazdy światowego formatu jak van Persie czy Sneijder a w Danii jednak aż takich nazwisk nie ma.

20:45 NIEMCY - PORTUGALIA 2-1

Powiem szczerze, że przy tym meczu miałem największy dylemat, niby Niemcy to Niemcy ale z drugiej strony Cristiano miał kosmiczny sezon i może pociągnąć swoją drużynę, ale ja stawiam raczej na solidność naszych zachodnich sąsiadów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Grecja 2:1 Będzie dużo kopaniny. Obaj rywale są siebie warci, grają na podobnym słabym poziomie. Polska w ostatnich meczach sparingowych niczego specjalnego nie pokazała więc myślę ze w tym spotkaniu będzie tak samo ale wygrają nieznacznie.

Rosja - Czechy 2:2 Ten mecz będzie na wyższym poziomie niż ten mecz otwarcia. Według mnie to są najlepsi kandydaci do wyjścia z tej grupy. Rosja jest chyba najmocniejszym zespołem w tej grupie ale Czesi przez wielu nie braniu pod uwagę też sporo namieszają.

To będzie ciekawe wyrównane spotkanie.

Holandia - Dania 3:1 Przez wielu, jednym z kandydatów do wyjścia z grupy śmierci uznawana jest Holandia. I słusznie mają wielu klasowych piłkarzu którzy 2 lata temu ulegli Hiszpanom w finale mundialu tym samym zyskując srebrny medal i 2 miejsce.

Obie ekipy wygrały ostatnie sparingi. Ale to Holandia jest o klasę lepszym zespołem.

Niemcy - Portugalia 2:2 Niemcy to zawsze jeden z faworytów do objęcia tytułu tak jak Portugalia. Niemcy obecnie imo mają najlepszy skład ze wszystkich reprezentacji i mają ogromne szanse żeby wyjechać z trofeum. Portugalia ma kilku klasowych piłkarzy myślę że stać ich na remis z faworyzowanymi Niemcami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Grecja 1-0

Ten mecz trzeba wygrać. Jestem optymistycznie nastawiony i pełen wiary że może się udać:) Ubieramy koszulki , bierzemy szaliki w ręce i krzyczymy Koko Koko Euro będzie Spoko :-)

Rosja- Czechy 2-1

Ten mecz Rosjanie wygrają, Po południowych sąsiadach widać brak formy, a Rosjanie postraszyli rezerwę Włochów 3-0, ale ogólnie Rosjanie mają dużo lepszą drużynę, a Czesi to nie Ci sami z pamiętnych występów na Euro w Anglii. (przytaczam zdobyli wtedy srebrny medal)

Holandia-Dania 2-0

Mecz powinien być ciekawy, ale z drugiej strony biedni Duńczycy są skazany już na powrót do domu. Mecze o awans rozegrają się między Portugalczykami,Oranje i Niemcami. 2-0 powinno być sądząc po ostatnim towarzyskim meczu, i formie Robbiego i Huntelara.

Niemcy-Portugalia 2-1

Najsłabszym ogniwem Niemców to obrona, bo większość składa się z piłkarzy Bayernu, a wiemy jak oni grali. Ale Niemcy ten mecz wygrają jedną bramką i zważywszy na słabą postawę obrony stracą jedną bramkę. Portugalczycy muszą atakować by odnieść sukces, będzie to ładny mecz i oczekują dobrego widowiska i gradu bramek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Grecja 1-0 Nie widzę innego wyniku w tym meczu. Ostatnie spotkania wygrywaliśmy po 1-0, więc mam nadzieję na powtórkę tego wyniku.

Rosja - Czechy 3-1 Rosjanie są za mocni dla Czechów. Rosicky sam nie da rady przeciw mocnej jedenastce Rosjan.

Holandia - Dania 2-0 Hoandia zagra spokojnie. Strzeli szybko bramkę i będzie kontrolowała wynik meczu.

Niemcy - Portugalia 2-2 Tutaj może zdarzyć się niespodzianka. Niemcy mimo lepszego składu mogą zagrać jak przeciwko Szwajcarii. Obydwie drużyny nie zachwycały sparingami przed Euro dlatego postawię na remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska 1:0 Grecja

Długo wyczekiwany przez nas mecz po prostu musimy wygrać. Po raz pierwszy chyba jestem w stanie uwierzyć, że Polska wyjdzie z grupy. Oby tylko wytrzymali jutrzejszą presję.

Rosja 1:1 Czechy

Długo się zastanawiałem, czy postawić na remis, czy na wygraną Rosji, ale padło jednak na to pierwsze. Rosjanie niewątpliwie są lepiej przygotowani do Euro, ale jutro oba zespoły będą zdeterminowane by wygrać i żadnemu to się nie uda :D

Holandia 2:1 Dania

Dania jest praktycznie na przegranej pozycji, ze względu na mocną grupę, więc wynik w pełni uzasadniony. Szczególnie, że Holandia to jeden z faworytów mistrzostw.

Niemcy 2:0 Portugalia

Tutaj brak uzasadnienia, po prostu strzelam. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.06.

18:00 POLSKA - GRECJA 2-0

Jeżeli jest się obywatelem naszego państwa to obstawienie remisu czy porażki Orłów Smudy byłoby bardzo dużym nietaktem.Bramki Lewego i Rybusa pogrążą Grecję.

20:45 ROSJA - CZECHY 1-1

Rosja wydaje się lepszą drużyną, jednakże sentyment do Czechów każe mi wierzyć w niespodziankę.

09.06.

18:00 HOLANDIA - DANIA 3-1

Holendrzy są dla mnie już teraz kandydatem na pierwszą czwórkę turnieju.Rywal pokroju Danii nie może im zrobić absolutnie nic.

20:45 NIEMCY - PORTUGALIA 1-0

Wszyscy idealizują na temat drużyny naszych sąsiadów.Ja jednak uważam, że nie są oni ograni w tak wielkiej imprezie (mówię o młodych zawodnikach, na których teraz opiera sie kadra) i zwycięstwo z zawsze solidną Portugalią nie przyjdzie im łatwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.06.

POLSKA - GRECJA 2:0

Ostatnie turnieje nie były dla nas udane, dlatego chciałbym, aby ten rozgrywany u nas, był inny. Taki, w którym zagramy więcej niż 3 mecze. Taki, w którym piłkarze dostarczą nam wiele emocji. Mecz z Grekami będzie wyrównany, ale liczę, że strzelona przez nas bramka zmusi Greków do 'odkrycia się' i z kontry uda nam się strzelić kolejną, tak aby nie drżeć o wynik do końcowego gwizdka. Oby to było święto na Narodowym.

ROSJA - CZECHY 1:0

Rosjanie to faworyt grupy A. Ćwierćfinał dla tej reprezentacji to plan minimum. Czesi to nie ta reprezentacja co kilka czy kilkanaście lat temu. Na Euro awansowali po barażach. To jest pierwsza kolejka, więc na fajerwerki będzie jeszcze trzeba trochę poczekać. Stawiam na minimalne zwycięstwo naszych rywali z drugiej kolejki.

09.06.

HOLANDIA - DANIA 2:0

Oranje to jeden z faworytów do mistrzostwa. Trafili do tzw. grupy śmierci i jeśli chcą awansować to muszą wygrać z teoretycznie najsłabszym rywalem w grupie.

NIEMCY - PORTUGALIA 1:1

Ciężki orzech do zgryzienia. Mecz dwóch czołowych reprezentacji na świecie. Niemcy wydają się nieco silniejsi, ale Portugalia ma niesamowity potencjał w ofensywie. Myślę, że bez krzywdy, oba zespoły podzielą się punktami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSKA - GRECJA 1:0

Długo czekaliśmy na tę chwilę i myślę, że jesteśmy w stanie powalczyć o wyjście z grupy. IMO najsłabsi są właśnie Grecy i to trzech punktach z nimi trzeba się skupić. Ostatnio nie tracimy bramek to i może ten mecz potrzyma passę.

ROSJA - CZECHY 1:0

Rosja jest faworytem i nikogo to nie powinno dziwić. W ostatnich meczach świetnie się nasi wschodni sąsiedzi dużo lepiej się prezentowali niż ci z południa.

HOLANDIA - DANIA 2:0

Choć pierwsze mecze to wielka niewiadoma to IMO Holandia zgarnie pełną pulę z tego meczu. Mając w drużynie najlepszych snajperów z ligi angielskiej i niemieckiej nie można tego nie wygrać ;) .

NIEMCY - PORTUGALIA 2:1

Najciekawszy mecz dnia, który odpowie nam czy niemieccy piłkarze podnieśli się po bojach w LM i lidze. Gwiazdy Bayernu stanowią sporą część drużyny, więc to na nich w dużej mierze spoczywa odpowiedzialność za grę. Portugalia spragniona zwycięstw, będzie chciała pokazać ówczesnym mistrzom świata i Europy, że nie jest gorsza. Stawiam minimalnie na zespół Loewa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Grecja 2:0

Pomimo tego, że z Andorą fajerwerków nie pokazaliśmy, drużyna wydaje się być dobrze przygotowana do wskoczenia w tryb turniejowy. Grecja w ataku nie ma za bardzo kim nas postraszyć, a i nasza linia obrony zostanie tym meczem ostatecznie scementowana. Kapitan Greków uznał, że to będzie nokaut w jedną lub drugą stronę. Co prawda Helladę stać na zwycięstwo w tym meczu, ale łomotu nie są w stanie nam sprawić.

Rosja - Czechy 2:1

Rosjanie wskoczyli już w odpowiednią formę - mecz powinien przebiegać pod ich dyktando, aczkolwiek nie będą raczej tłamsić rywala. Spokojnie kontrolując grę doniosą wynik do końcowego gwizdka. A Czesi będą szarpać. Po minie Rosickiego na dworcu PKP można było wywnioskować, że on nie przyjechał odpoczywać na ten (dla niego być może ostatni) europejski czempionat.

Holandia - Dania 2:0

Ofensywny potencjał Oranje jest naprawdę niesamowity - to może być turniej van Persiego. Największe działa wytoczą jednak raczej na Niemców, co nie znaczy, że w meczu z Danią nie muszą uważać. Duńczykom pozycja outsidera bardzo odpowiada. Już na turniej w 1992 r. przyjechali w klapkach, prosto z niespodziewanie zakończonych urlopów. Efektu chyba nie trzeba wspominać.

Niemcy - Portugalia 1:0

Podtrzymuję swoje zdanie o Niemcach jako o drużynie turniejowej. Remis jest także prawdopodobny, jednak w tym meczu nie należy raczej się spodziewać kanonady obu zespołów. I liczę, że tego turnieju Ronaldo nie zawali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSKA - GRECJA 2:1

Cóż, jestem optymistą. Jeżeli tylko nogi naszym nie będą za bardzo drżały i nie spalą się psychicznie, to dwie składne akcje zakończone golem powinnyśmy przeprowadzić. Grecy, jak to Grecy, tuż przed końcem pewnie z wolnego czy różnego coś strzelą i będziemy mieli w ostatnich minutach nerwówkę.

ROSJA - CZECHY 3:0

Rosjanie podbudowani swoim ostatnim wysokim zwycięstwem nad Włochami uwierzą w swoje umiejętności i zagrają bezkompromisowo. Czesi nie będą mieli nic do powiedzenia.

HOLANDIA - DANIA 2:2

A tak. Wszyscy widzą w Holandii kandydata na mistrza, a jak dla mnie, to już w pierwszym meczu będą mieli spore kłopoty. Grę Holandii kojarzę obecnie tylko z RPA (nie oglądałem żadnych meczów towarzyskich) i tam nie zaimponowali mi niczym szczególnym. Doceniam to, że przeszli przez eliminację jak burza, ale IMO Duńczycy ich szybko dwoma bramkami zaskoczą i później będzie gonienie wyniku. Zobaczycie ;]

NIEMCY - PORTUGALIA 3:1

Jedna z drużyn, której kibicuję, więc nie wypada postawić na inny wynik niż zwycięstwo naszych zachodnich sąsiadów. Jeżeli Niemcy zagrają konsekwentnie w obronie, to piekielnie silna linia pomocy i zabójczy atak (Klose czy Gomez, oto jest pytanie ;p) powinny sobie z Portugalczykami poradzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...