Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Euro 2012

Polecane posty

08.06.

18:00 POLSKA - GRECJA 2:0 Wierzę w cud Smudy, mam nadzieję że Polacy przynajmniej wyjdą z grupy :). Grecy zawsze mogą sprawić nam niespodziankę, więc musimy mieć się na baczności w ostatnich minutach.

20:45 ROSJA - CZECHY 3:2 Pomimo tego, że Rosja jest moim faworytem na wygranie Euro, mecz z Czechami będzie ciężki. Gra będzie toczyć się do ostatniej minuty, aż w końcu Petr Czech skapituluje.

09.06.

18:00 HOLANDIA - DANIA 1:0 Pierwszy mecz będzie dla Holendrów męczarnią. Ledwo wygrany mecz, po którym Holendrzy odblokują się na trudniejsze spotkania.

20:45 NIEMCY - PORTUGALIA 3:2 - Bardzo interesujący mecz. Niemcy są moimi faworytami na mistrza. Mecz z Portugalią będzie ciekawy, jednak jak zwykle nasi zachodni sąsiedzi strzelą bramkę w ostatnich minutach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela po 1. kolejce prezentuje się w następujący sposób:

1kolpng_rspnexe.png

Mecze na 2. kolejkę (typujcie szybko, bo to już jutro smile_prosty.gif)

10.06.

18:00 HISZPANIA - WŁOCHY

20:45 IRLANDIA - CHORWACJA

11.06.

18:00 SZWECJA - ANGLIA

20:45 UKRAINA - FRANCJA

18:00 Francja-Anglia

20:45 Ukraina-Szwecja

Moje typy na nadchodzące dwa dni:

HISZPANIA - WŁOCHY 2:1

Mistrzowie Świata i Europy powinni pokonać Włochów, którzy są rozbici przez aferę korupcyjną a ich forma jest daleka od tej, którą prezentowali na Mundialu w Niemczech.

IRLANDIA - CHORWACJA 1:1

Mecz powinien być zacięty, więc postawię na remis, gdyż wiem, że Chorwaci mają mocną ekipę i stać ich na awans z tej grupy. Z drugiej strony Irlandczycy mogą być prawdziwą bombą, która albo wybuchnie, albo i nie. Okaże się jutro.

FRANCJA - ANGLIA 2:1

W tym starciu stawiam na Trójkolorowych, gdyż Anglicy, którzy są zdziesiątkowani przez kontuzje, raczej nie nawiążą równorzędnej walki z ekipą Ribery'ego.

UKRAINA - SZWECJA 0:1

Gospodarzom nie pomogą mury kijowskiego stadionu, gdyż Ibrahimovic, Toivonen i reszta ekipy 3 Koron powinna spokojnie poradzić sobie z Ukraińcami, którzy mają problemy natury stricte piłkarskiej jak i zdrowotnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.06.

18:00 HISZPANIA - WŁOCHY 1-0

2 mocne drużyny, ale wydaje mi się, że Hiszpanie udowodnią, że nadal są mocnym zespołem i wygrają ale nie za wysoko.

20:45 IRLANDIA - CHORWACJA 0-2

Moim zdaniem Chorwacja ma mocną drużynę i pokonają Irlandię, która personalnie nie wygląda zbyt ciekawie, wręcz powiedziałbym, że wyglądają najsłabiej na ME.

11.06.

18:00 Francja-Anglia 1-0

Anglicy bez Rooneya nie mają atutów w przodzie i moim zdaniem Francuzi minimalnie wygrają to spotkanie.

20:45 Ukraina-Szwecja 0-1

Szwedzi to solidna ekipa a Ukraińcy są obok Polaków i Irlandczyków najsłabszą drużyną na ME.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:00 HISZPANIA - WŁOCHY 1:0 Stawiam na Hiszpanów tylko dlatego, że im kibicuję. IMO ich forma jest daleka od doskonałości, a ich siła ataku jest na dzień dzisiejszy kiepska. Wątpię czy uda im się powtórzyć sukces taki jak na ostatnich dwóch wielkich sportowych imprezach.

20:45 IRLANDIA - CHORWACJA 0:1 Obie drużyny mają w zasięgu 3 punkty, jednak liczę, że bardziej doświadczeni Chorwaci wygarną je zespołowi z wyspy. Nie zaskoczy mnie wynik odwrotny, bo i wczoraj Dania zaskoczyła wszystkich dominując faworytów.

Reszta jutro.

18:00 Francja-Anglia 1:0 Dziady1 vs dziady2. O ile światowe gwiazdy stanowią trzon obu zespołów, to nie widać tego przełożenia na grę. Obstawiam, że podopieczni Blanca lepiej się zaprezentują i podziurawią obronę Anglików strzelając 1-2 bramki.

20:45 Ukraina-Szwecja 0:1 Choć do Ukraińców nic nie mam to jednak wątpię, by sprostali Szwedom. To nie Grecy, że będą się bronić i liczyć na kontry, Ibrakadabra może zrobić różnicę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Włochy 2:1

Jako, że oprócz polskiej reprezentacji kibicuję też Hiszpanom stawiam na ich zwycięstwo. Może i nie są w najlepszej formie, ale wierzę, że staną na wysokości zadania i wygrają z Włochami.

Irlandia - Chorwacja 1:1

Zwycięzce tego meczu trudno wskazać. Irlandia gra bardzo dobrze, ale strzela mało bramek, a Chorwacją gra dokładnie odwrotnie. Stawiam więc na remis.

Francja - Anglia 1:0

Kolejny wynik trudny do wytypowania. Francja gra bardzo dobrze, Anglia zresztą też ale będzie bardzo osłabiona. Także stawiam, że zwyciężą Francuzi.

Ukraina - Szwecja 1:2

Szwedzi są dobrym zespołem. Niestety nie można tego powiedzieć o współgospodarzach turnieju. Jednak gra u siebie sprawi, że Ukraińcy stawią Szwedom zacięty opór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Włochy 2:0 Hiszpanie to przede wszystkim obrońca tytułu. W tym meczu jak w każdym innym będą faworytami. Ciekawe jak wpłynie na ich grę brak Puyola. Włochy natomiast ostatni sparing przed Turniejem przegrali dość niespodziewanie ulegając Rosji 0:3. To będzie raczej dominacja ze strony Hiszpanii

Irlandia - Chorwacja 1:3 Zupełnie nie wiem nic o reprezentacji Irlandii, nie mogę nic powiedzieć o nich oprócz tego że to wielki sukces że sa w tym turnieju. Pokładam w Chorwatach wielkie nadzieje. Oby powiodło sie im jak 4 lata temu albo i lepiej. W tym meczu Chorwaci wydają się faworytami choć ostatnio nie grają zbyt dobrze.

Francja - Anglia 2:0 Anglia to wieczny pretendent do tytułu tylko dlatego że mają dobrych piłkarzy którzy praktycznie nic nie pokazują na tego typu turniejach. Tym razem Anglików prześladuja też liczne kontuzje. Francja powoli wydaje mi się wraca do formy gdy w reprezentacji grał Zidane. Francuzi są faworytem w tej grupie i potwierdzą to w tym meczu.

Ukraina - Szwecja 1:1 Spotkanie słabszych potencjalnie zespołów w tej grupie. Szwedzi są trochę lepsi, mają przede wszystkim w ataku Zlatana. Ukraina będzie stawiała opór. Drugi gospodarz takim oto sposobem zaliczy remis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:00 HISZPANIA - WŁOCHY 3:1 - Ciężko cokolwiek powiedzieć. Wiem jedno - mimo kontuzji w składzie Hiszpanów, dadzą sobie radę i na pewno wygrają z Włochami, gdzie drużyna chyba na krótko przed Euro zaczęła się sypać. Mają problemy, a więc Hiszpanie na pewno to wykorzystają.

20:45 IRLANDIA - CHORWACJA 0:2 - Irlandia raczej nie ma szans w tym turnieju, to jedna ze słabszych drużyn, choć miło by było, gdyby sprawili niespodziankę, jak Dania. Chorwacja ma Modricia i to wystarczy jako jedyny argument, dlaczego wygra dzisiaj mecz :D

18:00 Francja - Anglia 2:0 - mecz na remis, ponieważ zupełnie nie mam pojęcia jak spiszą się obie ekipy pod jakimś względem charakterystyczne. Francja - odmłodzony skład, podobnie jak Polska może nie być jeszcze rozeznana z tak wielkimi imprezami. Anglia - trener, który zalatuje Smudą - ma swoje przekonania i ich za nic w świecie nie zmieni. Dlatego nie powołał wielu dobrych piłkarzy, a ponadto przytrafiły mu się kontuzje. Nie wziął Carricka, Ferdinanda, choć potrzebował na te pozycje dobrych graczy. Teraz niech się męczy z jakimiś drewnianymi pomocnikami. A na dodatek pewnie wystawi najdroższe drewienko w Premier League - Andy'ego Carolla.

20:45 Ukraina - Szwecja 1:0 - Chcę zwycięstwa drugiego z gospodarzy, jako że nam nie powiodło się za dobrze. Ukraina ma szansę coś ugrać ze Szwecją. Byleby nie ugrali tego tak, jak my z Grekami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.06.

18:00 HISZPANIA - WŁOCHY 2:1Włochy zawsze po skandalach wygrywali mistrzostwa. Myślą, że los im sprzyja okey z drugiego miejsca mają szansę wyjść, ale z Hiszpanią przegrają. Hiszpania ma świetnych zawodników grających ofensywną piłkę wygrali Euro 2008 i Mistrzostwa w 2010 myślę, że żaden fan Euro nie skreśli ich w roli faworyta.

20:45 IRLANDIA - CHORWACJA 0:2Dla mnie hit (serio) Chorwacja jest nieobliczalnym zespołem jeżeli wygrają to będą mieli ułatwione zadanie. Dla tych dwóch zespołów będzie się liczyła wygrana żeby mieć ułatwiony start. Dania pokazała w grupie, że nie będą chłopcami do bicia. Chorwacja i Irlandia łatwo skóry nie sprzedadzą, ale w tej konfrontacji stawiam na Chorwację, ale liczę na fenomenalne widowisko.

18:00 Francja-Anglia 1:2Francja na wielkich imprezach gra nieobliczalnie raz potrafią urwać punkty najlepszym, a oddawać biednym potrafili odpadać po fazie grupowej nie przechodząc jej. Anglia na pewno jest ważnym punktem, ale nie mogą zlekceważyć Francji.

20:45 Ukraina-Szwecja 1:1 Współczuje organizatorom Euro. Trafili bardzo źle. Oczywiście teoretycznie start mają najłatwiejszy, ale Szwecja to także dobry zespół. Ukraina za wszelką cenę będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony oczywiście remis ich zadowoli, ale drużynę przeciwną już nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania-Włochy 1:0

Mistrzowie Świata i Europy pokonają Włochów po zażartej walce. Mecz nie będzie zbyt ciekawy, ponieważ obie drużyny będą się mocno brobiły.

Irlandia-Chorwacja 1:1

Obie drużyny stoją na podobnym poziomie, więc stawiam na remis.

Francja-Anglia 2:0

Teoretycznie hit dnia, Anglia nie ma Cahilla, Barryego, Rooneya, Lamparda, jak ktoś wcześniej wspomniał. Francuzi dzięki nowemu trenerowi są w wysokiej formie, więc stawiam na zwycięstwo trójkolorowych.

Ukraina-Szwecja 0:0

Stawiam na remis, obie drużyny, podobnie jak Chorwacja i Irlandia, są w podobnej formie. Mecz będzie nudny, będzie mało akcji podbramkowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania 0:1 Włochy

Miałem ogromny problem w obstawieniu wyniku tego spotkania. Włosi grają niesamowicie nierówno, zdarzają im się genialne mecze, jak również bardzo złe, poniżej ich poziomu. Hiszpania z kolei, wiadomo, to drużyna broniąca trofeum i jako, że jeszcze nigdy nikomu nie udało się obronić tytułu Mistrza Europy (a zarazem wygrać trzech imprez z rzędu), postawię w tym meczu na Włochów, ponieważ u Hiszpanów obecnie nie dzieje się za dobrze. Zła atmosfera w zespole i w ogóle, a poza tym Włosi potrafią z zespołem Hiszpanii grać.

Irlandia 1:0 Chorwacja

Dużą sensacją jest sam fakt, że reprezentacji Irlandii udało się awansować do finałów Euro. Chorwacja to drużyna doświadczona na tak dużych turniejach i teoretycznie to oni są faworytami tego spotkania. Wydaje mi się jednak, że "The Boys in Green" będą chcieli coś udowodnić, nie tylko sobie, ale także swoim kibicom i innym drużynom, biorącym udział w Euro. Mam nadzieję, że im się to uda, a może nawet pokuszą się o awans z grupy. Byłoby ciekawie i niekonwencjonalnie. W tym meczu, po ciężkiej obronie i kilku kontrach powinni ograć drużynę "Szachownic", czego im z całego serca życzę.

Francja 1:1 Anglia

Nie jest chyba tajemnicą (wszyscy to wiedzą), że obie ekipy niespecjalnie się lubią. Można nawet powiedzieć, że za sobą nie przepadają. Ich mecze zawsze są ostrą walką, która przeważnie przekłada się na słabą jakość widowiska. "Wyspiarzom" nie leży styl zespołu "Trójkolorowych", bo kiedy tylko te dwie drużyny stają na przeciw siebie, zarówno jedni jak i drudzy męczą się ze sobą nie miłosiernie. To będzie raczej kiepskie widowisko (coś typu Niemcy - Portugalia wczoraj), które zakończy się remisem 1:1.

Ukraina 0:1 Szwecja

Pierwszy mecz drugiego gospodarza mistrzostw, musi budzić i na pewno budzi, na Ukrainie ogromne emocje. Oczywiście wszyscy wierzą w zwycięstwo, jednak wydaje mi się, że Ukraińcy nie wytrzymają presji. Obie ekipy będą starały się nie popełnić błędu, żeby nie skrzywdzić wyniku, co przełoży się na zdominowanie gry w środku pola i ograniczanie się raczej do defensywy, niż do jakichś koronkowych akcji ofensywnych. Jako, że ostatnio w reprezentacji Ukrainy zapanował jakiś tajemniczy wirus, osłabiając kilku zawodników, postawię na skromne zwycięstwo "Trzech Koron".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania-Włochy 2:0

Zobaczymy czy Hiszpanii uda się obronić tytuł, ale póki co powinni wygrać z Italią, która ostatnio na wielkich imprezach raczej zawodzi.

Irlandia- Chorwacja 1:2

To może być wyrównany mecz, ale wydaje się, że Chorwaci mają więcej indywidualności, które potrafią czasami przesądzić o wyniku.

Francja- Anglia 2:1

Dla mnie występ obu tych reprezentacji to wielka niewiadoma. Anglicy mają problemy kadrowe, więc pewnie z Francuzami powalczą, ale punktów nie zdobędą.

Ukraina- Szwecja 0:1

Ukraińcy mają ten sam problem co my, dawno nie grali meczu o stawkę, dlatego trudno ocenić ich formę. Wydaje mi się, że Szwedzi mają nieco lepszy zespół, który na dodatek jest bardziej doświadczony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Włochy 2:0

Nie spodziewam się co prawda miażdżącej przewagi w posiadaniu piłki ze strony Hiszpanów, jednakże Włosi nie mają za bardzo kim zagęścić pola. Balotelli też nigdy do mnie nie przemawiał. Hiszpanie będą chcieli wejść w ten turniej lepiej niż w czempionat w RPA.

Irlandia - Chorwacja 1:1

Mecz - zagadka. Każda z trzech (obok Hiszpanii) drużyn ma szansę zawalczyć o drugie miejsce w grupie. Obie ekipy są zgrane, mecz może równie dobrze zakończyć się zwycięstwem którejś z nich. Dodatkowo mobilizować będzie wyraźna porażka Włochów.

Francja - Anglia 1:0

Po dwóch nieudanych turniejach Francuzi mają w końcu szansę zawalczyć o lokatę wyższą niż "Sklasyfikowany ma miejscach od...do...". Pierwszy ich przeciwnik ma przetrzebione szeregi (zwłaszcza w linii pomocy), napad bez Wayne'a wygląda bardzo ubogo.

Ukraina - Szwecja 1:2

Niezbyt wierzę w to, że naszym sąsiadom wystarczy umiejętności do zwycięstwa. Wydaje się, że trafili na trudniejszego niż my przeciwnika, który powalczy o wyjście z grupy. Niemniej jednak Ukraińców stać na jakiś jednorazowy zryw, bądź szybką i skuteczną kontrę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania 1:0 Włochy

Nie spodziewam się, by Włosi dali jakoś szczególnie rozwinąć skrzydła Hiszpanom. Jednak to mistrzowie Europy będą dominować i uda im się ostatecznie wbić zwycięską bramkę.

Irlandia 0:0 Chorwacja

Na dwoje babka wróżyła. to może być i bardzo ciekawy mecz, albo zupełnie nudnawe widowisko. Stawiam na niewiele okazji i ostatecznie bezbramkowy remis.

Francja 0:0 Anglia

A tu już w ogóle obstawiam nudny mecz, mimo dwóch solidnych ekip. Lekka przewaga Anglików, jednak bez zdobyczy bramkowej

Ukraina 0:2 Szwecja

Nie wierzę w gospodarzy. Szwedzi zagrają dość ofensywnie i pewnie zwyciężą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HISZPANIA - WŁOCHY 1-0

Włosi będą się bronić i zapewne jedna brama zadecyduje o wygranej Mistrzów.

IRLANDIA - CHORWACJA 1-2

Uważam że Chorwaci powinni ograć Irlandczyków, mecz powinien obfitować bramki.

Francja-Anglia 1-0

Dużo bramek nie będzie, ale straty jakie mają Anglicy wyraźnie pokarzą że nie zwołują Euro, Francuzi będą lepszą drużyną.

Ukraina-Szwecja 1-1

Remis, Ukraińcom dużo szans nie daję, ale remis to jedynie co mogą zyskać z meczu ze Szwecją. Do tego Ukraina miała problem grastyczny i nie wiem jak do końca z wykurowaniem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Włochy 1:1

Raczej nudny meczyk, coś podobnego do wczorajszego spotkania Portugalii z Niemcami. Włosi będą zdeterminowani, aby tego meczu nie przegrać, bo porażka postawi ich w sytuacji stresowej (a wychodzenia z takich sytuacji, co pokazał ostatni mundial, nie zawsze jest w ich przypadku takie łatwe).

Irlandia - Chorwacja 2:1

Nie znam gry tych drużyn, ale myślę, że Chorwaci są do ogrania. Irlandczycy nie mogą zawieść swojej rzeszy kibiców w Poznaniu ;]

Francja - Anglia 2:1

Czyżby powtórka z 2004? Czemu nie! Anglicy pierwsi strzelą bramkę, a zdenerwowani Francuzi dzięki geniuszowi Riberiego i bramkach Benzemy zwyciężą.

Ukraina - Szwecja 1:3

Również nie wierzę w gospodarzy. Szwedzi mają realne szanse na wyjście z grupy i pierwszego meczu z najsłabszym rywalem nie mogą przegrać. Obstawiam hattrick Zlatana i honorową bramkę dla Ukraińców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:00 HISZPANIA - WŁOCHY 2:0 Hiszpanie dla mnie są drużyną o wiele lepszą. Włosi muszą zmagać się z kłopotami, m.in z korupcją. Hiszpanie powinni wygrać ten mecz.

20:45 IRLANDIA - CHORWACJA 0:1 Chorwaci wygrają minimalnie, dzięki błędzie obrony irlandzkiej. Większość meczu będzie toczyła się o walkę w środku pola.

Francja-Anglia 1-0 - Mecz dwóch drużyn, których gry najbardziej nie lubię :). Mimo to stawiam na Francuzów, którzy przebiją się przez angielską obronę.

Ukraina-Szwecja 1-1 - Mecz zagadka. Może obfitować w bramki, może być nudny i schematyczny. Stawiam na remis, reprezentacja Ukrainy straci gola w ostatnich minutach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania 1:0 Włochy

Włosi to nie to samo co kiedyś, co prawda nawiążą walkę z Hiszpanią, lecz trudno będzie ich pokonać. Hiszpanie może już nie tak mocni jak w 2010, z braku Puyola i Villi ale to nadal bardzo mocna drużyna, w każdym razie ta drużyna wystarczy by pokonać piłkarzy z Italli. Skromnie ponieważ na tym turnieju pada mało bramek, jeśli jest mecz w miarę wyrównany.

Irlandia 1:1 Chorwacja

Postawię na remis, ponieważ wydaję mi się, że obie ekipy są wyrównane. Irlandia będzie walczyć, i coś wywalczy, ale Luka Modrić i spółka łatwo skóry nie sprzedadzą.

Francja 1:2 Anglia

Zaryzykuję i postawię za trzy bramki w meczu. Lubię Anglików i postawię na nich, gdyż Francja... no gra, i cos ugra, lecz Anglicy to solidny zespół ale na takich turniejach daleko nie zachodzą, choć mają znakomitych zawodników to praktycznie każdy gra gdzieś indziej. Dlatego łatwo im nie będzie, ale wierzę na dobre przygotowanie na ten turniej (może właśnie teraz), i zwycięstwo Lwów Albionu

Ukraina 1:1 Szwecja

Ukraina to zespół z tych słabszych na EURO, zresztą Szwedzi również nie są z "wyższej półki", ale Zlatan Ibrahimović da radę i poprowadzi zespoł. Na pewno wsparcie kibiców pomoże, ale oni nie grają - gra Ukraina. Postawię na remis, gdyż będzie determinacja do zwycięstwa, bo Ukraina wie, że ze Szwedami może wygrać, lecz pewnie skończy się tak jak z Polską.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HISZPANIA - WŁOCHY 1:1

Szczerze mówiąc mam już dość Hiszpanów. W turniejach drużyny przeciwko nim zwykle się murują, a i sami reprezentanci "La Roja" nie porywają tłumów. Typuję przebieg podobny do meczu Holandia - Dania, tylko że Hiszpanie, w przeciwieństwie do "Oranje", strzelą gola Włochom. W obronie ma zagrać De Rossi, a to gracz średnio sprawdzony na tej pozycji.

IRLANDIA - CHORWACJA 1:0

Irlandczycy prezentują piłkę siłową, może mało ciekawą, ale zazwyczaj skuteczną. Nie strzelają wielu bramek, ale też ich nie tracą. Chorwaci to dla mnie drużyna bezpłciowa, w której zbyt dużo zależy od Modricia. Mam nadzieję, że Keane i spółka zdołają ich pokonać.

FRANCJA - ANGLIA 2:0

Francuzi prezentują się ostatnio coraz lepiej, Ribery wreszcie pokazuje coś w meczach reprezentacji. Martwić może tylko kontuzja M'Vili, ale Diarra czy Cabaye powinni go dobrze zastąpić. Anglicy za to są przetrzebieni kontuzjami, nie zagra Rooney... nie przekonują mnie. Stawiam na "Tricolores"

UKRAINA - SZWECJA 1:2

W mojej opinii Szwedzi mają silniejszą kadrę zarówno od Ukrainy, jak i Anglii. Ibrahimović, Larsson, Elm, szybcy skrzydłowi. Gorzej jedynie z obroną. Reprezentacja "Trzech Koron" potrafi zaskakiwać na turniejach i mam nadzieję, że poradzą sobie ze słabszą personalnie Ukrainą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Włochy 2:0

Hiszpanie są jednymi z faworytów do Mistrzostwa, a patrząc na słabą formę Włochów w meczach sparingowych (3:0 z Rosją), to uważam, że podopieczni Vincente del Bosque pokonają zawodników z Półwyspu Apenińskiego.

Irlandia - Chorwacja 1:2

Chorwaci wydają się być lepsi na papierze i to pokażą na boisku w Poznaniu. Mecz będzie wyrównany, jednak zawodnicy z Bałkanów strzelą tego gola więcej i zasłużenie zejdą z boiska zwycięzcy.

Francja - Anglia 2:0

Podopieczni Blanca mają dobry zespół, z takimi gwiazdami jak Riberry, czy Benzema. Zawodnik Bayernu Monachium i Realu Madryt poprowadzi Francuzów do zwycięstwa, nad Anglią, która będzie grała bez Lamparda i Ronneya.

Ukraina - Szwecja 1:1

Mecz innego z współgospodarzy (Polski) zakończył się remisem 1:1 i taki wynik przewiduję w meczu współgospodarzy z zawodnikami ze Skandynawii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Włochy 1:0 Myślę, że Hiszpania spokojnie wygra mecz. Mają lepszych zawodników, a w zespole panuje dużo lepsza atmosfera niż u Włochów.

Irlandia - Chorwacja 0:0 Chorwaci są chyba trochę lepsi, ale myślę, że będzie bezbramkowy remis.

Francja - Anglia 1:1 To będzie bardzo ostra walka od początku do końca. Myślę, że obie drużyny postawią na ofensywę i mimo, że żadna nie wygra to gole w tym spotkaniu obejrzymy.

Ukraina - Szwecja 1:1 Stawiam, że dużo lepiej będą się prezentowali w tym meczu Szwedzi. Ale w końcu Ukraina jest gospodarzem, więc będą mieli duże wsparcie publiczności i pewnie sędziowie także spojrzą na nich przychylnym okiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18:00 HISZPANIA - WŁOCHY 0-0 Hiszpanie na papierze mają lepszy skład, ale wloska obrona będzie w tym emczu nie do przejsćia.

20:45 IRLANDIA - CHORWACJA 1-2 Chorwaci mają lepszych zawodników indywidualnie i to tacy piłkarze jak modrić zapewnią im wygraną.

18:00 Francja - Anglia 2-0 Anglicy są słabi, a Francuzi w szczycie formy. Pewne zwycięstwo trójkolorowych.

20:45 Ukraina-Szwecja 1-1 Ukraina będzie miała swoich kibiców, którzy pomogą im zatrzymać Ibrahimovicia i resztę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania 2:1 Włochy

Mam nadzieje, że Hiszpanie wygrają mecz. Szczególnie patrząc na słabe wyniki Włochów, choćby 3:0 z Rosją.

Irlandia 0:1 Chorwacja

Szczerze nie wiem za bardzo jak grają Irlandczycy, ale z tego co wiem Chorwaci są lepsi. I zapewne udowodnią to dziś w Poznaniu.

Francja 2:1 Anglia

Oba bardzo znane i doświadczone składy. Liczę jednak na powtórkę z roku bodajże 2004 i wygraną Francji.

Ukraina 0:2 Szwecja

Jak większość chyba, nie wierzę w współgospodarzy euro. Nie ma co ukrywać, Szwedzi ze Zlatanem na czele pewnie wygrają 2:0.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania 2:0 Włochy

La Roja będzie bardzo wyraźnie dominować w tym spotkaniu i zgarnie komplet punktów.

Irlandia 0:1 Chorwacja

Zawsze lubiłem druzynę Chorwacji, szczególnie z genialnym Perisiciem.

Francja 0:1 Anglia

Anglicy ostatnio zawsze odpadali przez złe decyzje sędziów.Oby tym razem było inaczej.

Ukraina 1:1 Szwecja

Coś czuję, że mecze dwóch gospodarzy turnieju zakończą się takimi samymi wynikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irlandia 0:0 Chorwacja

Wzajemne wybijanie się z rytmu zaowocuje bezbramkowym remisem.

Francja 3:0 Anglia

Widziałem wszystkie sparingi Trójkolorowych. To co robią Ribery z Benzemą to futbol nie z tej ziemi. Gładkie zwycięstwo.

Ukraina 0:1 Szwecja

Trzymam kciuki za Ukraińców z całego serca. Jednakże dyspozycja Anglików jest dla Szwedów jedyną okazją do wyszarpania drugiego miejsca w grupie. Gol Zlatana i Szwedzi czekają na pojedynek z Synami Albionu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...