Skocz do zawartości

UFO, zjawiska paranormalne, sny


Pzkw VIb

Polecane posty

a może jeszcze miśki z karabinami Ak-47??

Pandy z kałachem w ręku, przejmujące kontrolę nad Ziemią - to by było ciekawe.

no chyba że wielkości Texasu

Wolałbym Meksyk, bo jak

ją rozsadzi

To będzie deszcz Nachos z nieba :P

A tak poważniej.

Prościej, byłoby raczej do asteroidy podczepić się i ją odepchnąć, niźli rozsadzać, bo o ile się nie mylę, to nie wiadomo, jak w próżni zachowują się ładunki wybuchowe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety odpuściłem znowu ten temat a mogłem trochę powiedzieć na tematy które minęliśmy ale nie chce przechodzić.

Ale można powiedzieć jak ktoś z pracowników czy to bazy w Dulce czy w Arena 51 czy jeszcze innej tajnej bazy prędzej czy później zaliczy bana X_X, tak było, jest i będzie.

A co do tajemniczej daty 21.12.12-23.12.12 to mam kilka teorii których się naczytałem a jest ich na prawdę wiele że aż nie wiadomo co będzie:

1) Nic nie będzie

2) Nastąpi przebiegunowanie co doprowadzi do wielu katastrof naturalnych

Imo jedyne co może się zdarzyć to te dwa punkty, jednak w drugim przypadku nie będzie katastrof naturalnych... To już się zdarzało kilkukrotnie na świecie przez te miliony lat.

A co do punktu piątego to nie wiem co jego autor brał, ale też chcę spróbować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej jestem tu nowa :)) I wam opowiem coś dziwnego O.o

Jeszcze w roku szkolnym śniło mi się że na kolonii tam gdzie wyjade był cmentarz , rzeczka i było to wszystko bardzo stare.

W końcu pojechałam i tam było jeziorko (pewnie zamiast rzeczki xD) I było to ogrodzone z 2 stron jedno to były boiska a drugie las. Nie pozwalano nam tam łazić ale jak to ja :3 i koleżanki poszłyśmy. A TAM CO?! OGROMNY KRZYŻ! (gdzie jest krzyż jak znacie to pytanie to macie odp ;D) No i za tym krzyzem szok. Nagrobek a w sumie cały cmentarz bo 21 osób. Wszystko porozwalane itp... tak jak w śnie też była ta tabliczka co opowiadała co tam się działo (czytalam ale nie chce mi sie pisać) I też była bardzo stara ( z końca lat 30.) ...

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wcześniej oglądałaś zdjęcia z okolicy kolonii? Takich cmentarzy jak ten jest w Polsce mnóstwo, może jakiś inny cmentarz wcześniej i przyśnił ci się, a gdy zobaczyłaś ten to był łudząco podobny. Ja osobiście nie wierzę w takie sny, jasnowidzenie, horoskopy, tarot i podobne rzeczy. To urojenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic. :) Ja kiedyś (bardzo "daawno" temu), iż "kolonia" (na Mazurach) będzie fatalna. Nic nie będzie nam wolno (akurat na to - wystarczyło tylko, wyciągać odpowiednie wnioski, hehe), będzie totalna nuda i wiele innych rzeczy, które w większości można było przewidzieć, na podstawie podanych informacji (nic w tym niezwykłego - patrz poprzedni nawias). Atoli, na koniec mej "przepowiedni", totalnie "pojechałem" i ogłosiłem, iż nie będzie nam wolno, chodzić samemu do pobliskich lasów (to właściwie nie była kolonia, a "ostatni" obóz - wszyscy uczestnicy mieli od 16 do 18 lat), ponieważ w nich siedzą wściekłe jeże. xD Nigdy nie zapomnę min ("przepowiednie" ogłaszałem w czasie podróży) "kolonistów", gdy na miejscu dyrektor ośrodka, prawie słowo w słowo, powiedział to samo, co ja wcześniej, a na koniec wspomniał o tychże wściekłych zwierzątkach. xD

Zawsze byłem wielkim "czarnowidzem" i do dziś mi to zostało (nigdy nawet nie próbowałem "przepowiadać" czegoś dobrego). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator usunął mi posta,nawet nie wiem czemu :/

Napisze jeszcze raz,jeśli chodzi o stare cmentarze w Polsce,to mógłby być np.Niemiecki z czasów II wojny światowej,u mnie nie daleko są 2 cmentarze gdzie są pochowani Niemcy,oczywiście z czasów wojny,zresztą nie wiem jak wy,ale moim zdaniem ludzie dla zmarłych powinni mieć trochę szacunku,bo te groby są kompletnie zarośnięte,powyrzucane śmieci itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wcześniej oglądałaś zdjęcia z okolicy kolonii? Takich cmentarzy jak ten jest w Polsce mnóstwo, może jakiś inny cmentarz wcześniej i przyśnił ci się, a gdy zobaczyłaś ten to był łudząco podobny. Ja osobiście nie wierzę w takie sny, jasnowidzenie, horoskopy, tarot i podobne rzeczy. To urojenia.

Nie nie widziałam go. To był czysty przypadek bo wcześniej naoglądałam się "Duchów (A Haunting)" Na telefonie bo na kompie za bardzo się boje xD no i potem takie sobie historyjki wymyślałam i się przyśniło. Ale miło mieć coś takiego właśnie w wspomnieniach :D.

Moderator usunął mi posta,nawet nie wiem czemu confused_prosty.gif

Napisze jeszcze raz,jeśli chodzi o stare cmentarze w Polsce,to mógłby być np.Niemiecki z czasów II wojny światowej,u mnie nie daleko są 2 cmentarze gdzie są pochowani Niemcy,oczywiście z czasów wojny,zresztą nie wiem jak wy,ale moim zdaniem ludzie dla zmarłych powinni mieć trochę szacunku,bo te groby są kompletnie zarośnięte,powyrzucane śmieci itp.

Tak, tak to był mini cmentarz z II Wojny Światowej. Jak pisałam wcześiej nie chciało mi sie rozpisywać ale się domyśliliście :) Własnie to było na tej tabliczce a w sumie że było jakieś małżeństwo i oni trzymalil ludzi w piwnicy potem wpadli inni z bronią i ich rozstrzelali. (Potem się bałam kąpać bo robiłyśmy sobie żarty w wyłączanie światła w toalecie xD)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RaxusV

Dar jasnowidzenia to nie jest urojenie. Poczytaj sobie o pomocy jasnowidzów na całym świecie w odnajdywaniu ludzi uwięzionych. to nie są urojenia i nigdy nie były.

A co do naoglądania się filmów o duchach i pójścia na cmentarz, to bardzo popieram ;) Wtedy są fazy ;P jeden drugiemu ryje banie i nagle. ty słyszałeś coś? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Banza96, podobnie jak gadające zwierzęta. Poczytaj sobie o rozmowach zwierząt na całym świecie, to nie są urojenia i nigdy nie były!

A poważniej, nie będę wymagał od Ciebie poczytania sobie o czymkolwiek, a o obejrzenie krótkiego programu dr Michaela Shermera - Wykrywacz bzdur. Robię to z troską, bo ilość wymysłów, które bezpodstawnie i bezkrytycznie uważasz za fakty jest zatrważająca. Obejrzyj, przemyśl i przerzucaj te wszystkie rewelacje choćby przez ten mały filtr.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banza96

Aby udowodnić, że jasnowidzenie jest dobre potrzeba badań naukowych. Z jednej strony np. Krzysztof Jackowski rozwiązał kilka spraw kryminalnych, ale np. źle przewidział wszystkie mecze Euro 2012. Na jego stronie są owszem "dowody jasnowidzenia", ale to tylko listy i skany artykułów. Zero nauki.

Co do latającego czajniczka Russela - to nie jest urojenie. No przecież coś musi zaburzać orbitę wenus, która krąży w przeciwnym kierunku od pozostałych planet?!

BTW. Wiesz, że na początku było 15 przekazań w dekalogu? Jednak Mojżesz przypadkiem rozbił jedną z tablic. No i tak powstało dziesięć.

Przeczytaj neutralne źródła, potem wyrób swoje własne zdanie nie kierując się religią i polityką.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie słyszałeś o żadnych jasnowidzach? I nic mi nie proponuj do czytania ani do oglądania. Czytam, oglądam to co che. Jeśli nie wiesz wystarczająco dużo na ten temat, nie wpieraj innym swojego zdania na siłę.

Bardzo dobrze! Szkoda tylko, że bzdury, o których piszesz (przepraszam, że będę bezpośredni) nie mają kompletnie żadnego umocowania w faktach i nauce. Żadnego. Twój jedyny argument to "poczytaj sobie, to nie urojenia!". Jeżeli możesz zaoferować tylko tyle to ciężko prowadzić dyskusję. Nie podałeś nawet konkretnego źródła na jakim opierasz swoją wiedzę; ja z kolei nigdy nie spotkałem się z żadnym przypadkiem jasnowidztwa, telepatii czy przechodzenia przez ściany. Nie dziwi mnie to, bo nie istnieją takie prawa przyrody, które umożliwiałyby takie cuda. Ostatni program jaki widziałem, z udziałem (rzekomo) najlepszego polskiego jasnowidza był tak żenującym spektaklem, że nie mogłem uwierzyć w to co widzę. Ten człowiek kompletnie bredził, rzucając bardzo ogólne hasła podparte danymi statystycznymi: Widzę, to był facet, miał czapkę (ale mógł ją zdjąć), i kurtkę (bo luty był) i zrobił jej krzywdę i zostawił w lesie (tyle to wiadomo z protokołu).

Gdybyś wrzucił jakiś godny zainteresowania tekst czy dokument to chętnie bym się z nim zapoznał aby zweryfikować swoją wiedzę. Twoja asertywność - oglądam to co chce - jest godna pochwały. Żebyś tylko kiedyś nie trafił na jakiś film obalający teorię względności i nie uznał go za fakt. Bo przecież czytasz, oglądasz i uznajesz za prawdę tylko to co chcesz =). Problem w tym, że rzeczywistość nie jest prosta, a próba jej poznania nie polega na wybieraniu najbardziej odpowiadającej i kontrowersyjnej opcji, przy jednoczesnym zamykaniu się na inne możliwości. Co gorsza, rzeczywistość nie jest taka jaką byśmy chcieli ją widzieć, a taka na jaką wskazują nam twarde prawa natury i teorie naukowe. Wiem, że to może być dla niektórych przykre, ale magii nie ma i listy z Hogwartu nie zalegają na poczcie.

Down: Jestem z Ciebie dumny. Łezka zakręciła mi się w oku.

Edytowano przez ...AAA...
  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banza96

No i co z tego, że go popierałem. Byłem w błędzie, bo korzystałem tylko z jednych źródeł. Poczytałem trochę sceptycznych tematów i te argumenty porównałem z poprzednimi. Te sceptyczne okazały się bardziej przekonywujące.

Czy to, że zmieniam zdanie na lepsze jest dziwne? Co z tego, że zmieniłem je teraz a nie za pół roku?

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banza96

No i co z tego, że go popierałem. Byłem w błędzie, bo korzystałem tylko z jednych źródeł. Poczytałem trochę sceptycznych tematów i te argumenty porównałem z poprzednimi. Te sceptyczne okazały się bardziej przekonywujące.

Czy to, że zmieniam zdanie na lepsze jest dziwne? Co z tego, że zmieniłem je teraz a nie za pół roku?

Podzielam twoje zdanie. Oczywiście nie wierze w jasnowidztwo, ponieważ skąd mamy pewność, że nie dysponuja lepszymi informacjami od nas na temat z którym do nich przyszliśmy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżbici...

1. Patrząc od strony naukowej, to niemożliwe.

2. Zakładając, że jednak te osoby posiadają taką umiejętność, to czemu nie utworzono jeszcze jednego super-mocarstwa z w wykorzystaniem wróżbickich umiejętności?

3. Od strony religijnej - oczywiście zależy to od wierzeń, ale jeśli o Kościele Katolicikim mówimy - to tylko Bóg zna swoje zamiary, może je niektórym objawić, ale te osoby, nie doznają objawienia Boga.

Więc od strony nauki, logiki i religii, twierdzenie leży całkowicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Zakładając, że jednak te osoby posiadają taką umiejętność, to czemu nie utworzono jeszcze jednego super-mocarstwa z w wykorzystaniem wróżbickich umiejętności?

No nie wiem... Może nie mogą wróżyć w sytuacji stresu? Albo są oni tylko dobrymi wróżbitami i nie mogą czynić zła? Nie można ich do tego zmusić? Znalazłoby się parę powodów jakby ktoś się bardzo uparł. Zresztą często zdarza nam się uczucie deja-vu czy sny, które potem się czasem "ziszczają". Na tej podstawie można by sądzić, że każdy z nas jest jasnowidzem, a to po prostu wybryki ludzkiego mózgu, który potrafi różne hocki wytworzyć. Podświadomość, nasze ukryte marzenia czy lęki. Czasem pewnie nawet bezwiednie robimy to, co man się przyśniło. Tacy jasnowidze to albo osoby, które uważają że nimi są, albo zwykli oszuści mówiący oklepanymi ogólnikami. Jackowski coś tam bąkał o wojnie w końcówce 2011 roku i co z tego wynikło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z tym jasnowidzeniem. Ja generalnie w takie rzeczy nie wierzę, ale sam miałem nieraz sytuacje, które dawały mi do myślenia. Będąc dzieckiem bawiliśmy się z kumplem LEGOsami. Siedziałem do niego tyłem i coś mnie podkusiło żeby nagle schylić głowę. Gdyby nie to zostałby znienacka zdzielony zdradziecko wystrzelonym klockiem! Czasem zdarza mi się też pomyśleć, że fajnie byłoby obejrzeć sobie (i tu wrzuć jakiś tytuł filmu, który darzysz sentymentem). Nie mija tydzień, a w ramówce TV zapowiedź właśnie tego filmu. Takich przypadków zdarza mi się sporo: a to przewidzę o czym za chwilę zacznie gadać kolega, a to znów uniknę ukradkowego klepnięcia w czółko, a nawet zepchnięcia ze schodów! (choć to raczej efekt objawiających się czasem u mnie zdolności nindża niż jakiegoś jasnowidzenia ;)).

Oczywiście próbowałem to sobie jakoś wyjaśniać (przewidywanie programu TV to może być zwykły przypadek, albo kątem oka wyłowiłem w gazecie, że coś ma być wyemitowane i zapisało mi się to w podświadomości). Ale w pamięci nadal pozostaje żywy obraz podstępnego ataku klockiem Lego i mrowienie w karku, które kazało niezwłocznie schylić głowę... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klocków LEGO - ja mógłbym podać mnóstwo takich przypadków, które były zupełnie... przypadkowe.

Dwa (chyba, może trzy) lata temu przełożyłem o tydzień wyjazd za granicę, okazało się, że gdybym nie przełożył, to byłbym w samolocie pasażerskim, który przypadkiem wylądował na lotnisku wojskowym.

Ale to nie były żadne przeczucia, zbieg okoliczności.

@Turumbar

Albo są oni tylko dobrymi wróżbitami i nie mogą czynić zła?

Gdyby utworzyć super-mocarstwo rządzone sprawiedliwie, to nie było by wojen, można by skuteczniej walczyć z biedą... co nie zmienia faktu, że wizja zupełnie nierealna, bo nie ma człowieka na tyle silnego, by oprzeć się pokusom i czynić tylko dobre rzeczy, zwłaszcza, kiedy jest dyktatorem.

A tak poza tym... jeżeli rzeczywiście są tacy dobrzy, to czemu za swoją działalność biorą dużo kasy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Sorry, że po takim czasie, ale co do tych naszych wizji, też tak, pochylić się np, w danym momencie, czy no cokolwiek. Szczęście pewnie. Za to co do filmów TV, to się zaczynam bać.biggrin_prosty.gif Raz chciałem obejrzeć Jestem Legendą, tak bardzo wracam ze szkoły, patrze na TVN dzisiaj jest. To samo z Wojną Światów, lub też Mrocznym Rycerzem, miałem ochotę go powtórzyć w : premierach na Tvn będzie we Wrześniu. Cz choćby widziałem na Vod Resident Evil Zagłada, ale mówię nie płacę, po tygodniu dziś na Polsacie jest. Oczywiście dużo więcej tego. Zdarza się często.wallbash.gif

Czy był tu już temat o Antychrystach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...