Skocz do zawartości

Pełniaki dodawane do CDA


Polecane posty

A dla mnie CDA bez płytki to porażka :/ Co z tego że 2/3 osoby na forum nie chcą płytek?? Płytka musi być (chociaż mogłoby płytki nie być a cały cover byłby "downloadalbe" :) )

Pamietaj o tym, ze nie kazdy ma szybkiego neta, aby sciagnac taki caly cover. A cena pisma bez plytki by wcale nie spadla tak drastycznie, bo to nie plytki sa najdrozsze, tylko sam druk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy uważają, że w CDA nie powinno być hitów. Nie każdy miał kompa od przedszkola/starszego brata i nie każdy ma dość kasy na kupno Diablo/Warcraft 3. Sam kupuje tylko w najniższych reedycjach. Np. niedawno kupiłem BG. A Diablo jeszcze dłuuuuugo będzie kosztować 60 zł. Gdyby CDA dało D2 i war3 to na pewno by nie straciło. I wierze, że niedługo Diablo trafi na cover(bez którego CDA to nie CDA) i znając życie niewiele zostanie nie sprzedanych numerów:D Bo ci co nie mają D2 kupią CDA od razu, a ci którzy nie kupują czasopisma dla płytki(np. ja) kupią także od razu:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Diablo 2 trafi na cover (co jest mało prawdopodobne) to na 99% bez dodatku, bez którego zabawa w sieci nie ma praktycznie sensu. A sam dodatek jest dość ciężko kupić (chyba że w Blizzard Store). No i jak sam stwierdziłeś, D2 można wciąż bez probelmu kupić (podstawkę+dodatek). Ja całkiem niedawno wyłożyłem 60zł, i nie żałuję. Mimo wszystko są to gry do których dostęp jest powszechny. Ja wolałbym w CDA widzieć gry które trudno dostać: gry słabo reklamowane (a dobre), bądź takie które nie miały premiery w Polsce (BR2, Advent Rising). Gry pokroju D2 czy W3 wciąż można bez najmniejszego problemu dostać w sklepie, mimo że wiąże się to czasami z wyrzeczeniami finansowymi. Cóż, każdy ma swoje zdanie, a pełniaki jakie będą wiedzą nieliczni ;)

Edytowano przez b3rt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ciebie Ortheon lubisz akie gry w tym stylu ?? Albe sie tak napaliłeś na ten drugi przeciek :dry:

Przy Europa Universalis zarywałem nocki, dużo nocek a gra jak wciągała taj wciąga. w sr 2010 tez dużo grałem, ogólnie gra fajna chociaż zbyt wcuiaga ;P kumple zataczali się ze śmiechu jak słyszeli ze w to gram, ale kto by się tym przejmował ;)

W pozostałe 2 gry pogram dopiero za jakiś miesiąc (złamałem rękę i nie da rady ;/). CDA się postarało w tym miechu zwłaszcza gratulacje za supreme ruler !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech dadzą Prince of Persia: Dwa Trony. Gra rewelacyjna. A że niestety jakoś nie można jej znaleźć w sklepie w wersji na PC, przynajmniej ja nie mogę, to czemu nie?

Nie chce odpowiadać za redaktorów, ale wydaje mi się, że dostanie TAKIEJ gry jak przedostatnie PoP nie takie proste. W AR kiedyś często były listy typu "Dajcie to..", których autorów Smuggler zazwyczaj zjeżdżał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
A wy tylko psioczycie na cda jakie to ono słabe gry daję :/ Zróbcie lepsze czasopismo z lepszymi grami :/ Wiecie ile może kosztować licencja (dobrze mówię??) waszej " wymarzonej " gry??

A kogo to obchodzi ile kosztuje licencja? Nie o tym tu dyskutujemy, i nie o tym czy ktokolwiek z nas zrobiłby lepsze czy gorsze pismo.

Zwróć łaskawie uwagę, że tytuł wątku, w którym sam się właśnie udzieliłeś brzmi "Pełniaki dodawane do CDA". I tego właśnie się trzymamy. Jeśli gry są słabe to trzeba to napisać, a nie odprawiać modły.

I - skoro już wiemy jakie pełne wersje będą w tym numerze - można skomentować, że raczej słabo pod tym względem numer wypadnie. 5/10. Jedynie Supreme Ruler 2020 wygląda ciekawie, choć recenzje w sieci zebrał różne, a nie wiadomo jak będzie z patchami do tej gry, bo użytkownicy takich pisemkowych wydań potem cierpią i często muszą się obejść smakiem, jeśli chodzi o nowe łaty, bo pismo wsparcia często nie zapewnia, a na oryginalnego wydawcę nie ma co liczyć.

Tak więc sam nie kupię tego numeru kierując się pełniakami. Jeszcze zobaczę jaka będzie zawartość numeru, ale dla samej płytki IMHO nie warto.

A jeżeli ktoś kupuje CDA tylko dla gier to ... :/

...jest to jego sprawa. Tylko i wyłącznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie geałeś, nie oceniaj. O Enclave przed tym, jak dodano go do CDA w ogóle nie słyszałem, a teraz uważam tę grę za jeden z najlepszych slasherów, w jakie grałem. Ja tam na Advent Rising czekam z... no, może nie z niecierpliwością, ale jestem ciekaw tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według niektórych opinii na różnych forach (głównie zagranicznych) Advent Rising jest koło Beyond Good & Evil i Psychonauts jedną z najbardziej niedocenionych gier w historii PC. Popularność gry spadła dodatkowo, kiedy prawdziwe okazały się zapowiedzi o zawieszeniu prac nad kontynuacjami. Bo z tego co słyszałem gra od początku planowana była jako trylogia, a część pierwsza kończy się w momencie gdzie praktycznie nic nie jest wyjaśnione. Ale przymykając na to oko dostajemy grę z bardzo dobrą grafiką (w końcu Unreal Warfare), ciekawym gameplay'em, rewelacyjna fabułą i różnymi smaczkami, jak duża liczba cut-scenek czy etapów w których poruszamy się pojazdami. Ja osobiście z niecierpliwością oczekuje wtorku (specjalnie dlatego nie zacząłem żadnej gry Single Player przez święta, żebym potem nie musiał jej zostawiać na rzecz AR :smile:).

Mimo że w strategię raczej nie grywam, z chęcią odpalę również Supreme Ruler 2020. Jeśli gra będzie oferowała tyle opcji co jej wcześniejsza część (2010) to może nawet dłużej w to pogram. Lubię gry w których mam praktycznie nieograniczoną kontrolę nad swoim regionem/państwem/światem (niepotrzebne skreślić :tongue:). Mogę zarządzać wojskiem, polityką, handlem itd. W takim wypadku mogę nawet przymknąć oko na symboliczną grafikę. Również pełniak na plus.

No i jeszcze Made Man. Zwykła budżetówka jakich wiele. Ja osobiście lubię takie gry: zainstalować, zagrać, ukończyć i zapomnieć. Tania rozrywka bez żadnych zobowiązań (jak to brzmi). Nie narzekam :smile:

Ogólnie jeśli o mnie chodzi to pełniakowo numer udany. Nie dziwię się że są ludzie co narzekają ("by to... czemu nie dali Dooma 3 i Diablo 2?! Przecież ja tego nie mam a w sklepie są niedrogie! Gupia gazeta!" :tongue:). Ale nic nam do tego. Wszakże każdy ma prawo do swojego zdania. Podczas gdy część z was będzie narzekać, ja sobie pogram w całkiem dobre gry za marne ~15 zł :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się żartowało że do CDA powinien byc dołączony crysis. Mysle że teraz to nawet jest realne. Crysis w Wirtusie kosztuje chyba 40 zł w Empiku 50.

Legend kosztował 50 zł i go dali do CDA

Wątpie żeby EA zgodziła się na to i raczej się tak nie stanie ale yłoby fajnie.

Co do pełniaków w CDA nic niemam ZAWSZE SĄ DOBRE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janke... Cena gry, która ma trafić do czasopisma zależy od jej popularności w sprzedaży... Crysis w Empiku jest bodajże czwarty pod względem sprzedanych egzemplarzy. Legend się słabo sprzedawał, a sprzedanie gry do czasopisma to jedna z ostatnich możliwości zarobku dla gry więc wątpie aby taki hit się dostał prędko do czasopisma, nawet tak wielkiego jak CDA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no napaliłem się na tego Supreme rulera, ale nie jest on po Polsku :( jest robione ponoć spolszczenie i mam pytanie, czy takie spolszczenie robione przez fanów będzie chodziło z wersją z CDA???

Gra raczej nie jest grupowana jako: zwykła wersja a wersja cda. To są te same wersje gry jakbyś kupował w sklepie oryginał, więc będzie działać spolszczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni numer był dla mnie pod tym względem beznadziejny. Mam starego kompa a jedyna gra z tamtego numeru która by u mnie poszła to BloodRayne2. tak sie składa że za tamtym tytułem tylko panienka przemawia :). No i nie mam 18 skończonych więc wiadomo.

A ten numer jest już lepiej głównie ten MadeMan i Advent Rising. Więcej starych gierek!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Made Man. Niby średnia ocen w necie 40% ale gra się bardzo przyjemnie.. tzn grało bo kilkanaście minut temu grę ukończyłem :P . Fabuła w sumie może być, mnóstwo jest niedoróbek, słaby bullet time (użyłem go chyba tylko 2 razy), ale mimo to przeszedłem prawie na jedno posiedzenie :P. Pod względem grafiki przypomina trochę drugiego Maxa Payna, w sumie gra jest dość podobna, można rzec że to taka uboższa wersja Maxa.

A w Advent Risingu mam ciągle problemy z cutscenkami... Pogram więcej jakoś jak znajdę ich rozwiązanie (bo bez cutscenek grać w żadnym wypadku nie zamierzam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poprzednich pełniakach, wreszcie coś ciekawego. Advent Rising przypomniało mi, że uwielbiam gry science-fiction. Moce, karabiny, pojazdy, kosmici - wszystko co w gatunku najlepsze. Jeśli chodzi o Made Man'a, słaba gra. Nie dziwię się ocen. Fakt, można pograć dwadzieścia minut, ale to tylko jednorazowe podejście. Supreme Ruler 2020 to nie moje klimaty. Za żadne skarby gra nie znajdzie się u mnie na dysku. Tyle ode mnie. Mam nadzieję, że na następnych coverze, pojawi się przynajmniej jedna dobra gra.

A może wiecie coś o kontynuacji Advent Rising? (Pod koniec gry

podchodzi do bohatera jakiś gościu i mówi: "Chodź ze mną, człowieku", później pojawia się napis: "To be continued", co wskazuje na to, że druga część powinna wyjść

)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...