Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2012

Polecane posty

Los chciał, że FPSy ubóstwiam, ale taktycznych nie zdzierżę. Jest to po prostu przyzwoity zestaw, którego konkurencja i tak nie jest w stanie zaoferować, więc źle nie jest. Mi pozostaje czekać do kolejnego numeru - jeśli się nie mylę, urodzinowego. Mam nadzieję, że za miesiąc coś jednak wpadnie ciekawego, bo sorry Gregory, ale dla samego pisma, choćby nie wiem jak bogatego 16 zł jednak nie wydam. Tym bardziej, że recenzje czy zapowiedzi są w Sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skomi7
@UP

Sowa69 (kapitan?:)) - A Vivisektor albo Necrovision to co?

skomi7 - A Rajd Polski to co? :tongue:

Już myślałem, że SMG odpuścił i zapomniał te sprawy z "gazetą CDA". W końcu do 2001 roku sam tak je nazywał. Dopiero jak ludzie będą mieli tyle lat co ty wtedy, to zrozumieją różnicę :). A CDA daje takie gry jakie może w danym miesiącu. I raz zadowolonych jest więcej a raz mniej - takie życie.

A co do tego, że samemu można sobie kupić pożądane gry z PKK. Ale tu Prawo Murphego jest BEZWZGLĘDNE. Kupisz ten tytuł a on w przeciągu kwartału ląduje na coverze. I to najbardziej ludzi wpienia.

No akurat tego numeru nie mam z tą grą...może w tym roku będzie na coverku GRID?...kto wie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny FPS z "elementami taktycznymi" w CDA. Czemu mnie to nie dziwi? Nie chcę tu narzekać, bo gra jest naprawdę dobra, ale jak już kiedyś pisałem większość jeżeli nie wszystkie FPS y w CDA to FPS y taktyczne. Za takimi nie przepadam, miło, że CDA daje takie dobre gry.

No akurat bylo kilka takich "na sprzedaz" i juz. Nie ma tak, ze "no dobra, to wezmiemy pare FPS ale koniecznie musza byc taktyczne, innych nie chcemy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA jest niesamowite!:D Myśl dnia: "nie kupuje Skrima. Może niedługo będzie w CDA!". Tzn to jest metafora poziomu, jaki CDA trzyma - wysokiego poziomu. Mamy jedne z najlepszych gier dodawanych do czasopisma w Europie (nie wiem, jak na innych kontynentach), a i tak narzekamy... We're awesome:D

Pismo kupie na pewno!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer średni jak dla mnie. Ale w takiej cenie to nie ma co aż tak narzekać. Chociaż mogli przytrzymać Piłę dołożyć jeszcze dwie Horrorowe gierki. Folie przybrudzić czerwoną farbą na okładkę Diablo III i wypuścić w październiku jako ?halloweenowy? numer :icon_twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skomi7

taa a jako dodatek palec smugglera... :wink: ......

Mam nadzieje że pełniaki nie będą wymagały połączenia z netem aby zagrać tylko w multi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż CDA daje bardzo stare gry.

Niektóre są dobre, a niektóre słabe.

Szczeże marcowy numer to przeciętne gry.

Ale czego się spodziewamy po gazecie za 16 zł.

Ta prenumerata w numerze luty 2012, to było zachęcające, ale nie na tyle by ją kupić.

CDA mają dobre recenzje, dobre gry, ale powinni dać lepszy tytuł.

NUMER MARCOWY BĘDZIE TRZEBA OCENIC, A ZA GRY 5.5/10.

To tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia ocena pełniaków według metacritic to tylko 67. :dry: Jako że CoH mam, to z decyzją o zakupie poczekam do ujawnienia zawartości CDA. Jak nie będzie nic ciekawego, to sry ale bliża się premiera książek z DA, i kasę odłożę właśnie na nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się spodziewałem - pełniaki z numeru marcowego będą takie sobie. Bo za miesiąc 16 lat CDA. Numer na pewno kupię, ale tym razem tylko i wyłącznie dla pisma. Takie mrozy to i z domu nie chce się wychodzić, to będzie co poczytać. A seria Tom Clancy w ogóle mi się nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobry ostatni pełniak, a jeśli chodzi o całość, to wg. mnie lepiej niż w 200. numerze. Widzę, że w CDA moda na taktyczne FPSy jeszcze dłuugo nie przeminie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saw zdecydowanie nie dla mnie.

Company of Heroes: Tales of Valor mam już od jakiegoś czasu, choć jeszcze nie grałem.

Ghost Recon: Advanced Warfighter dołączył do mojej kolekcji na początku roku dzięki promocji 2 za 1

Mimo to uważam że pełne wersje są bardzo dobre. Oczywiście radość była by większa, gdybym nie zakupił ich wcześniej. Na pocieszenie zostaje Fallout NV: Ultimate Edition, który właśnie do mnie dotarł :nuke:

Pozostaje czzekać do jutra na zapowiedz numeru, który kupię jak zawsze :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Kompanie Braci, jak i GRAW 1, a że zaczynam ferie od poniedzialku, to pogram z przyjemnością, z tym że nie wiem jak wyglądaja te całe taktyczne fps, pora sprawdzić, no i najważniejsze, czyli samo czasopismo, jutro cały dzień w szkole, i dopiero wieczorem zobaczę zapowiedź, mam nadzieję że szybko mi zleci ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GRUBYX : Raczysz żartować. Możesz mi powiedzieć kiedy ostatnio w CD-A jako pełniak była stara gra? Leciwe tytuły nie ciągną sprzedaży(przynajmniej tak mi się wydaje), więc dodawanie ich do gaze... yyy... magazynu ( :tongue: ) jest nie opłacalnie ( nad czym bardzo ubolewam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...