Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2012

Polecane posty

Ja z chęcią zagram w Ghost Recon ostatnio gram w FPS-y, tak samo dam szansę Company of Heroes, być może mi się spodoba, a co do Piły to nie wiem, ale rzadko gram w Horror-y to może odpalę i Piłę .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA jest niesamowite!:D Myśl dnia: "nie kupuje Skrima. Może niedługo będzie w CDA!". Tzn to jest metafora poziomu, jaki CDA trzyma - wysokiego poziomu.

Gdyby CD-Action dało The Elder Scrolls V: Skyrim na coverze i by się to rozeszło po ludziach, to cały nakład zniknąłby z kiosków w przeciągu 24 godzin :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saw - dam jej szansę lubię ten gatunek :)

Company of Heroes: Tales of Valor - ocena 8 w CDA dobrze wróży, porządna gra,

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 - stara ale jara lepsza od 1 polecam.

Tak więc standardowy zestawik gier akcja/RTS/FPS nie zawodzi dla każdego coś miłego,

pozostaje tylko czekać na zawartość pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA jest niesamowite!:D Myśl dnia: "nie kupuje Skrima. Może niedługo będzie w CDA!". Tzn to jest metafora poziomu, jaki CDA trzyma - wysokiego poziomu.

Gdyby CD-Action dało The Elder Scrolls V: Skyrim na coverze i by się to rozeszło po ludziach, to cały nakład zniknąłby z kiosków w przeciągu 24 godzin :trollface: .

A na forum i tak byłby płacz, że wszyscy to już kupili i mogli dać coś lepszego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA jest niesamowite!:D Myśl dnia: "nie kupuje Skrima. Może niedługo będzie w CDA!". Tzn to jest metafora poziomu, jaki CDA trzyma - wysokiego poziomu.

Gdyby CD-Action dało The Elder Scrolls V: Skyrim na coverze i by się to rozeszło po ludziach, to cały nakład zniknąłby z kiosków w przeciągu 24 godzin :trollface: .

To by chyba musieli z 500 tys. egzemplarzy nakładu zrobić, żeby przy tej samej cenie (16,99 zł.) wyjść na swoje. Chyba, że dotychczasowy nakład, a cena 50 zł :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

luki970 aleś mnie rozśmieszył. Odpowiem ci słowami Smugglera

"Ciekawe ile byś mógł zarobić sprzedając milion Polonezów po 1000 zł za sztukę? Hmm... NIE DA SIĘ!"

Zresztą Morowind wyszedł w CDA 5 lat po premierze. Minimum tyle poczekasz sobie na Skyrima.

EDIT @down: Ale lepiej jeśli ty go kupisz niż ja. Bo wtedy to na 100 byłby w CDA :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie do forum na temat numeru jubileuszowego, to i tak będzie narzekanie, że gry słabe, albo że już ktoś sobie taką kupił i powinny być inne. Chodliwy też będzie temat, że kiedyś były dawane lepsze gry niż teraz i że CD-Action schodzi na psy. Ale to nic nowego , tak było i będzie. Miłej lektury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry ciekawe w Company of Heroes: Tales of Valor i Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 jeszcz nie grałem wiec będzie w co zagrać, mam nadzieję że z płytami nie będzie problemu bo ostatnio coraz więcjej ludzi skarży sie na zadrapanie, farbe na płycie jakieś wyskakujące błędy etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż CDA daje bardzo stare gry. ]

Np. w poprzednim miesiacu dali przygodowke AZ POL ROKU PO JEJ PREMIERZE. Zgroza.

Niektóre są dobre, a niektóre słabe.

Zaprawde madrosc z ust twoich plynie fala wielka

Szczeże marcowy numer to przeciętne gry.

Ale czego się spodziewamy po gazecie za 16 zł.

Ta prenumerata w numerze luty 2012, to było zachęcające, ale nie na tyle by ją kupić.

:laugh: Za stara gre dali jako prezent?

CDA mają dobre recenzje, dobre gry, ale powinni dać lepszy tytuł.

DVD-Action to lepszy tytul :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, dodatek do CoH. W podstawkę grało się bardzo przyjemnie (w kampanię), więc w dodatek tym bardziej zagram. Zwykle płyty z CDA kończą u mnie na dnie szuflady, uzupełniając kolekcję pt. "może pewnego dnia..." (albowiem czasopismo kupuję dla zawartości, a nie dodatków), ale tym razem się skuszę i zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie do forum na temat numeru jubileuszowego, to i tak będzie narzekanie, że gry słabe, albo że już ktoś sobie taką kupił i powinny być inne. Chodliwy też będzie temat, że kiedyś były dawane lepsze gry niż teraz i że CD-Action schodzi na psy. Ale to nic nowego , tak było i będzie. Miłej lektury.

Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie gry, które mają być w pełniakach, są wybierane. Ostatnio często dają tzw. kaszanki. Osobiście uważam że lepiej byłoby dać tytuł dobry ale stary - niedostępny. W głowę zachodze jakim cudem Światynię Pierwotnego Zła zdołali dać, Arcanum dał bezproblemowo Gamestar ładnych parę lat temu ale Vampire The Masqurade Bloodlines dać nie mogą? Od razu zaznaczam że grę posiadam sprowadzoną z Anglii, ale wielu ludzi byłoby tym tytułem zadowolonych bo jest on NIE DO ZDOBYCIA. Podobnie jak np. Alien vs Predator, czy relatywnie nowe cRPG pt. Hard to be A God albo tytuły indie jak np. Eschalon. No ale zamiast tego niedługo jak "trzeci pełniak" dostaniemy może Maluch Racer i też będzie git bo to przecież "trzeci pełniak". Cholera, pamiętam jak np. w 1999 r. tylko jeden tytuł był dawany np. Dark Colony czy Stonekeep - klasa sama w sobie. Tak, JEDEN pełniak. Tyle że wtedy mało kto miał neta i nikt nie mógł komentować:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie do forum na temat numeru jubileuszowego, to i tak będzie narzekanie, że gry słabe, albo że już ktoś sobie taką kupił i powinny być inne. Chodliwy też będzie temat, że kiedyś były dawane lepsze gry niż teraz i że CD-Action schodzi na psy. Ale to nic nowego , tak było i będzie. Miłej lektury.

Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie gry, które mają być w pełniakach, są wybierane. Ostatnio często dają tzw. kaszanki. Osobiście uważam że lepiej byłoby dać tytuł dobry ale stary - niedostępny. W głowę zachodze jakim cudem Światynię Pierwotnego Zła zdołali dać, Arcanum dał bezproblemowo Gamestar ładnych parę lat temu ale Vampire The Masqurade Bloodlines dać nie mogą?

Bo zakupy pelniakow wcale nie przypominaja wizyty w Empiku, gdzie idziesz wzdluz polek i wrzucasz do koszyka to co chcesz (i na co cie stac). Problemy ze starymi grami polegaja np. na tym, ze po bankructwie czy zamknieciu firmy nie wiadomo kto ma prawa autorskie - albo np. kilka firm rosci sobie do nich prawa. I zanim to nie zostanie uregulowane, to kicha i tyle, nikt gry nie sprzeda, a jak sprzeda to sie moze okazac, ze konkurenci wytocza ci proces o naruszenie ich praw autorskich i "piracka" publikacje. A to tylko jeden z doslownie setek problemow, ktore wystepuja w takich negocjacjach. Moze sie tez zdarzyc, ze wlasciciel praw np. nie chce tej gry sprzedac na cover - i co mu zrobisz? Albo zada jakichs absurdalnych kwot. ALbo masz prawo do gry ale w wersji angielskiej, a wlasciciel polskiej wersji nie chce sie zgodzic na publikacje - itd. itp. itd.

Ale jak sie stoi z boku i nie ma pojecia, to wszystko jest takie proste. :) Mogliby dac X, nie rozumiem czemu nie dali Y, mogliby sie bardziej postarac...

Od razu zaznaczam że grę posiadam sprowadzoną z Anglii, ale wielu ludzi byłoby tym tytułem zadowolonych bo jest on NIE DO ZDOBYCIA. Podobnie jak np. Alien vs Predator, czy relatywnie nowe cRPG pt. Hard to be A God albo tytuły indie jak np. Eschalon. No ale zamiast tego niedługo jak "trzeci pełniak" dostaniemy może Maluch Racer i też będzie git bo to przecież "trzeci pełniak".

:::A powinni dac Wiedzmina 3! Bo trzeci pelniak i wiedzmin TRZY, kumacie? ALe sa za glupi by na to wpasc albo robia nam na zlosc... nie moze byc innej przyczyny przeciez.

Cholera, pamiętam jak np. w 1999 r. tylko jeden tytuł był dawany np. Dark Colony czy Stonekeep - klasa sama w sobie. Tak, JEDEN pełniak. Tyle że wtedy mało kto miał neta i nikt nie mógł komentować:D

A w 1996 to gry na CD dawali...

Moze nie zauwazyles ale nie ma juz 1999 - czasy sie zmienily i oczekiwania tez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...