Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2012

Polecane posty

Słyszę: "strategia" mówię: stanowcze nie. Obawiałem się, że po niezłej 'Pile' możemy oczekiwać czegoś z zupełnie innego gatunku. Oby ostatni nie okazał się być strategią, ani przygodówką :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w nią kiedyś trochę i nie jest zła, chociaż z survival horror'ów lepsza byłaby Penumbra.

Tak... Fajnie by było gdybyście kiedyś Penumbrę dali. Gotów byłbym zapłać za CDA dwa razy więcej :happy: .

Penumbra zdaje sie w saturnie za 10zł w platynowej kolekcji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ToV jest wspaniałym RTS'em, bardzo polecam, tym bardziej, że można grać bez przeszkód w multi i jest dostęp do wszystkich nacji+ dodatkowe jednostki. Zabawy co niemiara :)

A co do SAW... Nie wiem, nie grałem, ale z tego co patrzę, to wydaje się lekkim crapem. Zapychacz :pokerface:

Fajnie by było, gdyby ostatnim pełniakiem był jakiś RPG :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler wytłumacz mi prosze jaki jest sens kupowania gry jak "Piła"?

jest to crap nad crapami, mała jest szansa , że spodoba się nawet miłosnikom serii , gra zbierała noty około 3 /10

zabrzmi patetycznie ale dawac coś takiego to trochę brak szacunku do czytelnika- bo na ostatnich stronach, gdzie przedstawiacie gry jaki fragment recenzji zacytujecie ? Jak tu się nie rozminac z prawda, która mówi, ze to krapiszon ?

jest kryzys -tym bardziej nie marnuje się kasy a gra pokroju tego crapa to wywalanie kasy w błoto!!!

Lepiej dac w tym miesiacu 2 pełniaki a za miesiac zachowaną kwotę zainwestowac w cos, jakiś lepszy pełniak , wiecej stron- cokolwiek. Myslę, ze to byłoby FAIR wobec stałych czytelników

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saw PL - nie lubię horrorów pod żadną postacią ;D

Company of Heroes: Tales of Valor - lubię strategie, ale nie umiem w nie grać. Pewnie kiedyś zainstaluję. Może też kiedyś nauczę się grać w strategie.

Jako trzeci pełniak chciałbym jakąś grę akcji. Zobaczymy jednak co nam zaoferuje CDA ;]

EDIT

@Orsonek

Nie zauważyłeś, że niektórzy się cieszyli? Jedni zagrają w drugi pełniak, inni w główny pełniak, a jeszcze inni w Piłę. Będą i tacy co zagrają we wszystkie gry, albo w chociaż dwie ;D Większość znajdzie coś dla siebie, a jak nie to pozostaje świetne pismo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na ostatnich stronach, gdzie przedstawiacie gry jaki fragment recenzji zacytujecie ? Jak tu się nie rozminac z prawda, która mówi, ze to krapiszon ?

W 100% oddaje to moje odczucia. Nie martw się, już oni coś znajdą. Dali sobie radę z Rajdem polskim to i tu se poradzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo wszystko będzie cacy dopóki nie zagrasz ;)

a że zagrałeś to już twój problem

Więc nie czekajmy na zgniłą wisienkę...ups przepraszam , a więc czekajmy na ostatniego pełniaka i wtedy dyskutujmy.

Ale jak wiecie zawartość pisma nie opiera się na grach... chociaż zabrzmi no paradoksalnie ale kupuję CDA dla gier tak ale nie chodzi o covery ale o gry , a raczej o newsach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby pojawiała się informacja czy daną gre można podpiąć pod steam czy inny tego typu program. Numer ten zakupie bo CoH to świetna gra, szkoda tylko że podstawke mam w domu a aktualnie przebywam jakieś 120 km od niego i pewnie zjade dopiero na święta. Tak więc jeśli można prosić to piszcie czy można daną gre podpiąć pod steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler wytłumacz mi prosze jaki jest sens kupowania gry jak "Piła"?

jest to crap nad crapami, mała jest szansa , że spodoba się nawet miłosnikom serii , gra zbierała noty około 3 /10

zabrzmi patetycznie ale dawac coś takiego to trochę brak szacunku do czytelnika- bo na ostatnich stronach, gdzie przedstawiacie gry jaki fragment recenzji zacytujecie ? Jak tu się nie rozminac z prawda, która mówi, ze to krapiszon ?

W recenzji CDA od Siekiery Piła otrzymała solidne 6/10, więc z dobraniem odpowiednich cytatów problemów być nie powinno. Średnia ocen tej gry to 59%, czyli gra przeciętna, ale na pewno nie crap. Słabe oceny zebrała dopiero druga część, która na PC nie wyszła wcale.

Ja tam na razie cieszę się z obu gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler wytłumacz mi prosze jaki jest sens kupowania gry jak "Piła"?

>>>Po pierwsze sa rozne gusta. Po drugie czasem kupuje sie gry w pakietach.

jest to crap nad crapami, mała jest szansa , że spodoba się nawet miłosnikom serii , gra zbierała noty około 3 /10

>>>"Crap nad crapami" teraz zbiera u nas 6/10 a w sieci srednia jest podobna. Niedlugo sie okaze ze wszystko ponizej 7 to megakrap, a ponizej 8+ "cienka gierka".

zabrzmi patetycznie ale dawac coś takiego to trochę brak szacunku do czytelnika-

>>>Zabrzmi to patetycznie ale pisanie takich tekstow to brak szacunku dla redakcji.

bo na ostatnich stronach, gdzie przedstawiacie gry jaki fragment recenzji zacytujecie ? Jak tu się nie rozminac z prawda, która mówi, ze to krapiszon ?

>>>Zajrzyj i przeczytaj. Najwyrazniej czytalismy inne recenzje.

jest kryzys -tym bardziej nie marnuje się kasy a gra pokroju tego crapa to wywalanie kasy w błoto!!!

>>>Dziubas, przyloz sobie troszke sniegu na kark, bo chyba cie zacmilo, ze tak mowisz. Po pierwsze w ogole nie orientujesz sie w temacie "jak sie kupuje pelniaki". Po drugie najwyrazniej nie raczyles sprawdzic ocen gry, ktora tak zawziecie krytykujesz. Po trzecie zanim zaczniesz udzielac rad jak wydawac pieniadze, sam jakies zarob i sensownie zainwestuj.

Lepiej dac w tym miesiacu 2 pełniaki a za miesiac zachowaną kwotę zainwestowac w cos, jakiś lepszy pełniak , wiecej stron- cokolwiek. Myslę, ze to byłoby FAIR wobec stałych czytelników.

>>> Nie, nie myslisz, tylko marudzisz. Argument, ze cos jest nie fair, wobec STALYCH CZYTELNIKOW sobie podaruj, bo nie wiem czy okreslic go jako zenujacy, czy wk...cy. Jesli potrafisz zalatwic licencje na dobre gry, to chetnie skorzystamy z twoich uslug. Zamiast marudzic, pokaz nam jak sie to robi - albo nie wdawaj sie w takie dyskusje.

Naturalnie masz prawo uwazac Saw za megacrap. Ale nie masz prawa narzucac nam twych pogladow jako obowiazujacych i wyznawanych przez Stalych Czytelnikow. No chyba, ze cie do tego upowaznili pisemnie.

Dla mnie Saw to nie jest zadne arcydzielo - i dlatego jest pelniakiem nr 3.

A do tego czesto trafiaja sie gry, ktorych nie oplaca sie kupic (bo sa lepsze) ale mozna sprbowac pograc, gdy sa na coverze.

PS. A tacy jak ty dziela pelniaki na

a) Suabo, bo juz ja mam.

b) Do bani, bo nie znam.

c) leeee... crap jakis, bo nie ma 8+

d) Po co to daja, wszyscy juz to maja

e) po co to daja, pierwsze slysze ten tytul

Zawsze tez mozesz wydac te 15,99 na zakup megawypasnych pelniakow, ktore cie zadowola...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłę odpalę na 20-30 minut i zobaczę, czy zostanę przy niej na dłużej, bo przed odpalenim nie będe skreślał tytułu. Grałem w podstawkę Company of Heroes parę lat temu, a od ostatniej wyprzedaży na Steamie czeka ona w bibliotece na pobranie. Dodatek to trochę inna gra, ale oczywiście odpalę i pewnie przejdę, jeśli czas pozwoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Nie ma co sobie klawiatury zużywać na takiego trolla.

@Top

Piła to dla mnie produkcja idealna jak na 3ci pełnik - przeciętniak, którego mało kto sobie sprawił, a może się okazać, że wciągnie i zaoferuje godziwą rozrywkę.

Co do COH:TOV, też jestem pozytywnie nastawiony. Mam nadzieję, że do multi napłynie nowych graczy, bo mimo iż sam tylko dodatek, to gra mocno niekompletna, to może zachęci ludzi do skompletowania sobie całej serii i wciągnie w wir wirtualnych potyczek.

Oczywiście, przy samym dodatku też można się świetnie bawić, to jednak kompletna seria sprawia o wiele więcej radości - głównie w multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne pisma dodają gorsze gry.

To istnieją inne czasopisma o grach? ;)

Całkiem niezły RTS jako drugi pełniak, więc nie jest źle. Nie jest to gatunek gier, za którymi przepadam ale może kiedyś najdzie mnie ochota na jakąś strategię to po niego sięgnę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...