Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bossadi

Tribes: Vengeance

Polecane posty

Wybaczcie że powtarzam swoje pytanie ale nie mogę się po prostu ruszyć dalej z grą przeszedłem wszystkie próby o prócz tej jednej feralnej próby szybkości próbowałem nawet kodów ale nie ma takiego który by mi pomógł. Proszę powiedzcie jak przejść tą próbę proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choody2006na to nie ma chyba rady poprostu skombinuj nowy klucz zakładając nową skrzynkę e-mail'ową i tam ci powinni podesłac nowy cd-key... może wtedy odpali multi :D ja tak zrobiłem no i mi chodzi w multi :D (tylko troche szarpie ...-czasami)

spo, thx za radę, ale rozwiazałem ten problem w inny sposób, otóż wysłałem maila z prośba oprzesłanie dobrego klucza i juz się mogę cieszyć gra na multi :D

Mam dziwny problem. U mnie w grze jakby nie było ragdolli. Zabite postacie poprostu staja sztywno albo zawisaja w powietrzu. Strasznie sie z tym głupio gra, nie wiem kogo juz załatwilem. Moze macie jakies pomysły?? Reinstalowac juz probowalem. Moj komputer to Sempron 2800+, 1536 RAM, GeForce 6600 256mb i najnowsze stery.

mam taki sam problem, jak juz go rozwiazales to pls powiedz co zrobic, inaczej nie ma sensu grać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z multi. Wchodzę do gry wieloosobowej, tam nastawiam profil, mogę sobie poczatować ale gdy naciskam ,,DOŁĄCZ" cały komp się zawiesza.

Wpisałem klucz ze strony CDA. Za pierwszym razem gra odpaliła ( nawet w Multi), ale taraz jak włączam to nie chce. Mam program F-Secure. Tam chciałem pozwolić grze na połączenie z netem. Ale ne ma zwykłej ikonki EXE do Tribes. Jest jakiś MOJO i TV CD DVD. Ale gra nadal nie działa. (w multi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z multi. Wchodzę do gry wieloosobowej, tam nastawiam profil, mogę sobie poczatować ale gdy naciskam ,,DOŁĄCZ" cały komp się zawiesza.

Wpisałem klucz ze strony CDA. Za pierwszym razem gra odpaliła ( nawet w Multi), ale taraz jak włączam to nie chce. Mam program F-Secure. Tam chciałem pozwolić grze na połączenie z netem. Ale ne ma zwykłej ikonki EXE do Tribes. Jest jakiś MOJO i TV CD DVD. Ale gra nadal nie działa. (w multi)

Exe do Trivbes to właśnie to TV CD DVD sprawdź siobie we właściwościech skrótu na pulpice tam zawsze jest jest napisane od jakiego pliku jest skrót

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trybem single Tribes Zemsta,jestem w takim pomieszczeniu gdzie wszystko jest czerwone przez światło,to misja grana Danielem,za polem siłowym są uwięzieni ludzie,drzwi są wszędzie pozamykane i nie wiem co dalej robic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest jakiś patch na tego GeForce'a 6200 bo się wkurffffiłem :) Bo to fajna gra i chciał bym sobie zagrać !! POMOCY !! PS. Ati do dup*a Firma oni nie powinni się tykać gier ale TDU Muszą wydać :)

By Tribes zadziałał na GF6200 podobno wystarczy zainstalować starsze sterowniki [w wersji 84.21].

Tu macie linka do tych sterowników:

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_84.21.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam problem z samą instalacją gry:

problemuy2.jpg

Występuje on na drugiej "kratce" instalacji. Czy to jest wina płytki, czy coś innego? Dodam, że instalację odpalam z konta administratora- tak jak trzeba.

1) Sprawdź, czy płyta nie jest porysowana.

2) Przekopiuj zawartość płyty DVD na dysk twardy i spróbuj zainstalować grę z dysku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem na maila ten "unikatowy" CD-key, zdeinstalowałem gierke (co wcale nie trwało długo, a nawet wręcz przeciwnie... ), zainstalowałem ponownie z nowym CD-keyem, i jak chce dołączyć do jakiejś gry przez neta, to mi mówi, że mam nieprawidłowy klucz, i że mam odinstalować grę, a potem ponownie zainstalować z dobrym kluczem... :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że powtarzam swoje pytanie ale nie mogę się po prostu ruszyć dalej z grą przeszedłem wszystkie próby o prócz tej jednej feralnej próby szybkości próbowałem nawet kodów ale nie ma takiego który by mi pomógł. Proszę powiedzcie jak przejść tą próbę proszę.

No to tak wybierasz modół który przyśpiesza regeneracje jetpacka(chyba tam nie ma innego nie pamiętam już). Czekasz te 10s i wybijasz się z katapulty i włączasz jetpacka i przyśpieszenie Q cały czas masz włączone buty beztarciowe(spacja). Więc jak zkończy Ci się energia to się ślizgasz.(Nie warto próbować trafić na katapulte) Jak naładujesz jetpacka to powtarzasz lot i znowu to samo. Sam podczasz ślizgu strzelałem sobie w nogi (daje niezłą prędkość. Tak to zrobiłem i skończyłem z zapasem czasu ponad 10s. Powodzenia :):wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie to Cobalt opisałeś, ale teoria nie idzie w parze z praktyką. Próbuję, próbuję i nic. Zdesperowany uciekam się do oszustwa, które nic nie zmieniają. Trainer nie działa. Kody nie pomagają. Przeklinam programistów. Zaklinam grę na wszystkie świętości. No nic kurrrr... ka nie pomaga.

Edit: No tak, jak zwykle się pospieszyłem, ehhh... jak to się mówi? W gorącej wodzie kąpany, tak? :P No cóż udało mi się wreszcie ukończyć ten test, chyba za 30 podejściem... Równo 0:00, jak w kiepskich filmach przy rozbrajaniu bomby.

Brawa dla developerów za tak świetny etap! :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a mianowicie jak chcę zagrać w 3 misje (Teraźniejszość - pojedynek na arenie) to pojawia mi się okienko o Błędzie Krytycznym treści:

No Label



Crash Time: 01/27/07 16:50:46



OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2135 MHz with 2047MB RAM

Video: NVIDIA GeForce 7950 GT (9147)



TV Build Number: 63446



Assertion failed: (Size/Stride) <= 0xFFFF [File:.D3DResource.cpp] [Line: 1129]



History: FD3DDynamicVertexStream::AddVertices <- FD3DRenderInterface::SetDynamicStream <- FCanvasUtil::Flush <- UCanvas::DrawTile <- UHUDElement::execRenderHUDMaterial <- Process_Native_Func <- UObject::CallFunction [SCRIPT='TribesGui.HUDElement.RenderHUDMaterial' OBJ='default_health'] <- UObject::ProcessEvent [Function TribesGui.HUDHealthBar.RenderElement() on HUDHealthBar Transient.default_health] <- UHUDElement::execRender <- Process_Native_Func <- UObject::CallFunction [SCRIPT='TribesGui.HUDElement.Render' OBJ='default_CharacterHUD'] <- UObject::CallFunction [SCRIPT='TribesGui.TribesHUDScript.DoUpdate' OBJ='default_CharacterHUD'] <- UObject::CallFunction [SCRIPT='TribesGui.TribesHUD.DrawHUD' OBJ='TribesCharacterHUD0'] <- UObject::CallFunction [SCRIPT='Engine.HUD.PostRender' OBJ='TribesCharacterHUD0'] <- UObject::ProcessEvent [Function TribesGui.TribesHUD.PostRender() on TribesCharacterHUD SP-Coliseum.TribesCharacterHUD0] <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Co mam zrobić aby ta gra działała mi poprawnie? Smuggler, Ghost albo inni proszę o POMOC!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta próba szybkości, to jest to na początku gry, księżniczką Wiktorią? Jeżeli tak, to co w tym jest trudnego? Spacja cały czas, co chwile tylko zmieniać kierunek i nie obijać się po ścianach.

Nie nie jest to ta misja, misja o której była mowa jest dużo później tak pod koniec gry (przynajmniej tak mi się wydaje bo jeszcze gry nie skończyłem )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta próba szybkości, to jest to na początku gry, księżniczką Wiktorią? Jeżeli tak, to co w tym jest trudnego? Spacja cały czas, co chwile tylko zmieniać kierunek i nie obijać się po ścianach.

Koleś jak nie wiesz o czym piszesz to się nie udzielaj taka rada nie groźba. Pedro niestety ale jest to niedaleko końca(przynajmiej jak dla mnie to prawie

koniec gry(przeszedłem)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z grą Tribes, ponieważ ściągnąłem cd-keya do gry, i teraz nie wiem, gdzie go wpisać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Musisz odinstalować grę i wpisać zamista cd-keya z czasopisma, płyty ten, który dostałeś na maila (podczas ponownej instalacji zrób to) (umożliwi Ci grę na Single Playerze i Multi Playerze). Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd kontroli CRC. Plik C:program files............Artxxx.pkg nie odpowieda plikowi typu CAB Instalatora.....

to mi wyskakuje ciągle podczas instalacji, co powinienem zrobić? aha mam windowsa XP sp2

dobra mimo tych błędów, po x razie się zainstalowało, musiałem dawać ciągle "ignoruj" ale mam teraz drugi problem:

No Label

Crash Time: 01/29/07 13:06:35

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2011 MHz with 1023MB RAM

Video: No Video

TV Build Number: 63446

Bad name index 824566/756

History: ULinkerLoad<<FName [(LinkerLoad Transient.LinkerLoad11 41977543))] <- FObjectImport<< <- LoadImportMap <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject [(Core.Class Gameplay.CacheMutators NULL)] <- UEngine::Init <- UGameEngine::Init <- InitEngine

i teraz nie wiem co ma być....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją dowody.

Mam bronić tych kilku wieżyczek ,jednak ten samolot co nadleci zawsze mnie zabije albo rozwali wieżyczke

Pierwszy samolot rozwaliłem ale przyleciał nastepny

Czy ktoś ma na ten fragmet misji opracowaną taktykę i ile tych samolotow będzie?

:o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Athlon 64 3000, 512MB RAM, GeForce 6600GT i właśnie na tym sprzęcie jestem zmuszony grać na rozdzielczości 800x600 co prawda przy włączonych wysokich(ale nie na bardzo wysokich!!!) ustawieniach z pixelshaderami 2.0-gra chodzi PRAWIE płynnie...ale jak ustawie na 1024x768 to zaczyna się klatkowanie i długie ładowanie się etapów......chyba więc coś jest nie tak...może trzeba jakiegoś patcha?

...aha moje stery to ForceWare 91.47

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a mianowicie jak chcę zagrać w 3 misje (Teraźniejszość - pojedynek na arenie) to pojawia mi się okienko o Błędzie Krytycznym treści:

No Label



OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2135 MHz with 2047MB RAM

Video: NVIDIA GeForce 7950 GT (9147)

Co mam zrobić aby ta gra działała mi poprawnie? Smuggler, Ghost albo inni proszę o POMOC!!!!!

Trudno powiedzieć. Bład wskazuje na niemożnośc wykonania operacji reenderingu przez sterowniki DirectX.

Więc, albo jest to problem ze sterownikami karty graficznej, albo z DirectX.

DirectX zainstaluj te:

http://www.microsoft.com/downloads/details...78-033D9E6C626B

I spróbuj też z najnowszymi sterownikami do karty graficznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...