Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bossadi

Tribes: Vengeance

Polecane posty

Moduł przyśpieszenia/Moduł tarczy, uważaj na skur... czybyków co stoją na górce i walą z moździerza w te czujniki. Gdy Daniel powie że są w nie najlepszej kondycji biegnij do stacji wyposażenia i bierz moduł naprawczy i... naprawiaj.
Raczej moduł przyśpieszenia. Najważniejsza jest szybkość reakcji. Poza tym trzeba najpierw rozwalić gości z moździeżami, czołgeim nie ma co się przejmować. I naprawdę nie ma sensu naprawiać anten. Nie ma na to czasu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kodów to zwykle ich nie uzywam, ale jak za chuja nie moge przejść przez dany poziom to już wole użyć ich, po prostu jestem ciekaw czy to było zamyślone by nie dało się włączyć konsoli czy po prostu przypadkiem tak się stało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: Jak pobrać ten Key do multi w Tribes? Niech ktos pomoze bo ilez można grać w single...

Wejdż na głowną stronę CDA , znajdziesz tam komunikat dotyczący gry , kliknij na niego , po czym wpisz swoj adres e-mail i czekaj cierpliwie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. Polega on na tym, że za każdym razem gdy gram, zamiast obiektów które mam przed sobą widzę... niebo lub jak kto woli kosmos. Ten sam błąd miałem z inną grą od "Sierry" - "SWAT4". W żadnej innej grze takiego problemu nie mam. Demo swat'a śmigało i takiego problemu też nie spotkałem.

Mam zainstalowane sterowniki Forceware 93.71 - te które były zamieszczone w CD-A 2 miesiące temu. Mógłby ktoś pomóc, doradzić? Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą w trybie multiplayer. Wchodze normalnie w tribes w multiplayer dołanczam się do jakiejś gry zdobędę trochę punktów ataku itp. i wyłanczam jak juz nie moge grać. Włanczam na nowo wszystko tak samo i juz tych punktów nie mam. Chodzi mi o to jak zapisywać te statystyki??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!! ma ktos jakies save'y ?? zmienilem mieszkanie a w tym komputer, bylem juz na poczatku misji z tym robotem mercurym, ale tej drugiej co ma sie hak na poczatku. ma ktos sejva?(nie chce mi sie od poczatku grac :P ) jak cos to dawac na maila leh666@o2.pl

pozdraiam! yo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aj mam innego problema. Gra mi sie minimalizuje co kilka chwil (od minuty do trzech) - nie znika - tylko sie minimalizuje - po wznowieniu przez jakis czas moge grac normalnie. Nie zawiesza sie, nie krzaczy tekstur, tylk osie minimalizuje. Daloby sie moze jakos z tym zyc, gdyby nie to, ze gdy gra jest zminimalizowana, wciaz kwitnie w niej zycie (a to ktos mnie bije po glowie, a to ktos strzela i inne tego typu dobrodziejstwa). Wie ktos moze, co z tym zrobic?

Pozdrawiam.

Ja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą w trybie multiplayer. Wchodze normalnie w tribes w multiplayer dołanczam się do jakiejś gry zdobędę trochę punktów ataku itp. i wyłanczam jak juz nie moge grać. Włanczam na nowo wszystko tak samo i juz tych punktów nie mam. Chodzi mi o to jak zapisywać te statystyki??

Tych statystyk nie da się zapisać :roll: One są tylko na jeden mecz. Jeśli masz powiedzmy:

:arrow: 25 ataku

:arrow: 3 obrony

:arrow: 5 stylu

To na początku następnyego meczu będą one wyglądały tak:

:arrow: 0 ataku

:arrow: 0 obrony

:arrow: 0 stylu

Możesz je potem zdobywać ale nie możesz ich zapisywać na następną rozgrywke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na etapie Wiktoria Przeszłość Dowody i bronię generatora, kiedy Daniel mówi żebym zeszła na dół bronić bazy. Podchodzę do windy i nie wiem jak nią zjechać na dół, możecie mi podpowiedzieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na etapie Wiktoria Przeszłość Dowody i bronię generatora, kiedy Daniel mówi żebym zeszła na dół bronić bazy. Podchodzę do windy i nie wiem jak nią zjechać na dół, możecie mi podpowiedzieć?

Musisz nacinąć klawisz odpodwiadający wślizgowi ( domyślnie -spacja) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padłem na misji gdzie są te powalone próby.

po jaką cholerę robić w strzelance elementy platformówki z wyśrubowanym poziomem trudności???!!!???

jeżeli jeszcze raz wejdę do "dziury" z próbą szybkości albo z obroną generatora to chyba szlag mnie trafi i wyślę list z bombą do producenta i dystrybutora.

gggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ma ktoś może "sejwa" po tej durnej misji? (poziom trudności normalny)

via.tor@wp.pl

z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrona generatora jest raczej banalna - bierzesz snajperke i miotacz. Po rozpoczeciu misji szybko wlatujesz/wskakujesz na jeden z podestow, najlepiej najwyzszy. Po chwili powinien sie pojawic pierwszy przeciwnik, zalezenie od tego gdzie jest, zdejmujesz go jednym celnym strzalem ze snajperki albo z miotacza z point-blanka. Zwroc uwage, ze oni wcale nie odpowiadaja ogniem, sa skupieni na ataku na gernerator (przynajmniej tak to u mnie wygladalo, cheatow nie uzywalem, poziom normal). A probe szybkosci ze smutkiem musze przyznac, ze przeszedlem dopiero z godmode i strzelaniem sobie pod nogi. Jest to dla mnie poza misja Dowody po pojawianiu sie 2. latadla drugi moment nie do przejscia uczciwie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem z grą wspomnianą w tytule. Otóż podczas gry (nie wiadomo kiedy, raz po 5 minutach, raz po 2 godzinach) gra się wyłącza i pojawia się dość znany komunikat:

No Label



Crash Time: 03/02/07 19:13:05



OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 3082 MHz with 511MB RAM

Video: Gigabyte RADEON 9200SE SERIES (6614)



TV Build Number: 63446



ReadFile beyond EOF 96938+1/96938



History: ULinkerLoad::Serialize <- LoadStream [(Count 0)] <- UStruct::SerializeTaggedProperties [(typeClass[-1])] <- UObject::Serialize [(Function ucmodv3.classyGrapplerProjectile.simulatedAttach)] <- UField::Serialize [(Function ucmodv3.classyGrapplerProjectile.simulatedAttach)] <- UStruct::Serialize [(Function ucmodv3.classyGrapplerProjectile.simulatedAttach)] <- UFunction::Serialize <- LoadObject [(Function ucmodv3.classyGrapplerProjectile.simulatedAttach 96938==96938/96938 21671 65)] <- ULinkerLoad::Preload <- LinkProperties <- UStruct::Link <- UState::Link <- UClass::Link <- UStruct::Serialize [(Class ucmodv3.classyGrapplerProjectile)] <- UState::Serialize <- UClass::Serialize [(Class ucmodv3.classyGrapplerProjectile)] <- LoadObject [(Class ucmodv3.classyGrapplerProjectile 96938==96938/96938 15240 265)] <- ULinkerLoad::Preload <- PreLoadObjects <- UObject::EndLoad <- UPackageMap::PairToObject <- UPackageMapLevel::SerializeObject [(Class Core.Object None)] <- FInBunch<<UObject <- InitialClientActor <- UActorChannel::ReceivedBunch [(Actor None) Valid 0] <- UChannel::ReceivedSequencedBunch <- Direct <- UChannel::ReceivedRawBunch <- DispatchDataToChannel <- BunchData <- UNetConnection::ReceivedPacket <- UNetConnection::ReceivedRawPacket <- UTcpNetDriver::TickDispatch <- UpdatePreNet <- ULevel::Tick [(NetMode=3)] <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

(Czyżby nie rozpoznawało procesora?)

Gram w Tribes już od dobrych trzech tygodni (od jednego tygodnia w multi), i nigdy nie spotkałem tego błędu aż do przedwczoraj. Podobny problem miałem również z grą SWAT 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...