Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bossadi

Tribes: Vengeance

Polecane posty

czy ktoś ma jakiegoś pewniaka na próbę szybkości u Feniksów? ukończyłem wszystkie poza tą jedną. (swoją drogą to poziom ostatnich misji jest deczko za wysoki, zaczyna się od DOWODÓW, potem próby na arenie - jakiś koszmar, szczególnie od momentu kiedy pojawiają się latadła i czołg!!, potem koszmar powraca wraz z koniecznością posługiwania się puklerzem, snajperką, obroną flagi i wrzucaniem piłeczek do tarcz.)

jeśli ktoś ma radę jak ukończyć próbę prędkości bez cheatów i trainerów to poratujcie. nie pomaga używanie dopalacza jak tylko się naładuje, nie pomaga rocket-jump na spinfuzorze (siedzę drugi dzień na tym cholerstwem)

p.s. nie piszcie "mnie się udało", "próbuj", etc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą to poziom ostatnich misji jest deczko za wysoki, zaczyna się od DOWODÓW, potem próby na arenie - jakiś koszmar, szczególnie od momentu kiedy pojawiają się latadła i czołg!!, potem koszmar powraca wraz z koniecznością posługiwania się puklerzem, snajperką, obroną flagi i wrzucaniem piłeczek do tarcz.)

Zgadzam się w zupełności! Ta gra ma strasznie nierówny poziom. Misje w których trzeba się przebić jakimiś korytarzykami przez stado wrogów, DUŻO łatwiejsze niż obrona tych anten w Dowodach. Zastanawiam się po co bronic wszystkich, tak jakby mu jedna nie wystarczyła do odbioru... Co innego z areną w której gra się Danielem. Udało mi się to przejść tylko dlatego że jakimś cudem udało mi się zdobyć myśliwiec z 3/4 HP. A próby z Julią to już katastrofa. Po cholera w finezji jest moduł naprawczy skoro na gracza nie działa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP!!!

Jestem na początku 1 misji z MERKURYM i chciałem zdobyć ten prototypowy moduł ale nie mogę wyłączyć tego przeklętego pola.

No chyba żę to ten moduł przyśpieszający ale jak go wziąłem to nie było żadnej reakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Help!

W misji Merkury - Odkupienie jestem w pomieszczeniu ze slupami oswietlonymi na zielono, na ziemi jest woda a ta cyberpierdoła nie moze po niej chodzic, ale to nic. Jak sie dostac do sterowni zeby wylaczyc to niebieskie pole silowe u gory gdzie jest wentylator?Na te balkony nie da sie wejsc, tylko w jednym miejscu, ale tam belki zagradzaja przejscie, a szyby nie da sie rozwalic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna! Przez tyle lat gram w FPSy i pierwszy raz się spotkałem z taką beznadziejną misją! Po cholere zmuszać gracza żeby wrzucał jakąś piłkę do bramki! Rozumiem gdyby jeszcze konieczne było ukończenie 1-2 testów, do wyboru. Ale wszystkich?! Przesada i g*****... Ciekaw jestem co będzie dalej, ale nie mam nerwów do tego... Gdyby wszystkie były tak łatwe jak Precyzji i Szybkości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość taracha5

mam taki mały problem z tą grą, podczas gry co jakiś czas minimalizuje mi się ona do windy, co prawda grać się da ale strasznie irytuje. miał ktoś taki problem?? i co z tym można zrobić żeby nie minimalizowało. thx pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się udało... Ale nie zmieniłem zdania ta misja (próby) jest zdecydowanie najgorsza, chociaż do końca jeszcze nie doszedłem więc jeszcze nie wiadomo... Jedno jednak jest pewne popsuła całą przyjemność z grania :( liczyłem na beztroską wyrzynankę a dostałem zabawę w rzucanie piłeczką... ble...

A co do pytania exkudlatego: TAK da się przejść Szybkość. Wystarczy wyskoczyć z 1 katapulty, wpaść wślizg (aż do końca) uruchomić dopalacz, walnąć jeszcze z raz ze spinefuzora pod kątem tak żeby nabrać szybkości, po dojechaniu do końca walisz w ścianę żeby się odbić, nabierasz szybkośći, znowu używasz dopalacza, walisz pod nogi, dojeżdzasz do końca walisz w ścianę i tak 3x. Powinno ci zostać 20 sek (ok.) i 50 HP :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe. Z misją dowody męczyłem się jakieś... dwie godziny 8) . Z czego półtorej zajęła próba szybkości, którą przeszedłem dopiero używając spinfuzora. Co do piłeczek, to najpierw trzeba dokładnie rozejrzeć się po mapie, poćwiczyć najkrótszą trasę, a dopiero potem uruchomić test. Najpierw próbujcie z najwyższym koszem, bo jak tego nie zrobicie od razu (nie uda się), to nie ma szans, byście zdążyli.

PS: nie uważam się za jakiegoś pro w dziedzinie fps-ów, ale misję dowody (gdy już ją w końcu przeszedłem) odpalałem potem kilka razy dla przyjemności. Tak samo z Danielem na arenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co trzeba zroić żeby można było grać w sieci ?

Otóż wpisałem cd key ze strony, wchodzę na multiplayer, wybieram serwer i każe mi wybierać miejsce rozpoczęcia czy coś w tym stylu ale wciskam to co trzeba nic się niedzieje. O co tu biega ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem: Gdy gram sobie przez sieć to mam ogromny ping (900-999) próbowałem na różnych serwerach i to samo. Gdy się podłączam do gry to od razu mam 300 i rośnie do 900. Mam radiówke 512 kb/s

A łącze zwrotne? Pewnie przez to jest problem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem: Gdy gram sobie przez sieć to mam ogromny ping (900-999) próbowałem na różnych serwerach i to samo. Gdy się podłączam do gry to od razu mam 300 i rośnie do 900. Mam radiówke 512 kb/s

Najlepiej będzie jak zmienisz neta z radiówki na jakiś przez kabel. Na radiowce da się grac jedynie w nocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem: jestem w bazie Krwawych Orłów, gram Danielem. Muszę dostać się do pomieszczenia generatorów, ale wszystkie drzwi są pozamykane, a przez szyb wentylacyjny raczej się nie przecisnę :? To jest bodajże misja "Daniel: przeszłość-ratunek" Potraficie pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem: jestem w bazie Krwawych Orłów, gram Danielem. Muszę dostać się do pomieszczenia generatorów, ale wszystkie drzwi są pozamykane, a przez szyb wentylacyjny raczej się nie przecisnę :? To jest bodajże misja "Daniel: przeszłość-ratunek" Potraficie pomóc?

Gdy zaczynasz misję idź prosto i rozglądaj się na boki. Gdy zobaczysz drzwi podejdź do nich i sprawdź czy są otwarte. W końcu znajdziesz :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczę się nad tą misją i za Chiny przejść jej nie mogę. Chodzi o misje kiedy sterujemy młodą księżniczką i w pewnym momencie trzeba zejść na dół po chwytak i wciągnąć się na góry. I niech mi ktoś teraz powie jak ją na tą górę za pomocą tej linki wyciągnąć. Próbuje chyba z 2h i jeszcze mi się nie udało. Prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczę się nad tą misją i za Chiny przejść jej nie mogę. Chodzi o misje kiedy sterujemy młodą księżniczką i w pewnym momencie trzeba zejść na dół po chwytak i wciągnąć się na góry. I niech mi ktoś teraz powie jak ją na tą górę za pomocą tej linki wyciągnąć. Próbuje chyba z 2h i jeszcze mi się nie udało. Prosze o pomoc.

Nic nadzwyczajnego... walisz w jakiś kawałek schodów zanim lina puści zaczepisz wyżej, puszczasz, zaczepiasz, puszczasz i tak dalej... Zresztą jak masz problem to metoda save-load :) zawsze działa...

Są 3 pary drzwi: tam skąd startowałem, do hangaru i na końcu korytarza i wszystkie są pozamykane

A może trzeba gdzieś wzlecieć jetpackiem? to częsty przypadek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w misji z tymi próbami :!: Żadnej nie mogę przejść :(

Ale wróćmy do problemu: Przy starcie niektórych prób (np. próby szybkości)

jest stacja wyposażenia, z chęcią przyodziałbym moduł szybkości, albo np. w próbie wytrzymałości, chciałbym jakąś broń palną (bo zaczynamy ze zwykłym mieczem). I tu problem: jest odłączony prąd i stacje nie działają :cry: Nigdzie nie mogę znaleźć generatora aby go naprawić (chociaż po namyśle jak bym mógł to zrobić skoro nie mam modułu naprawczego :? :?:)

Proszę powiedźcie jak sobie ułatwić życie :wink: (czytaj: gdzie jest generator) :?: Kody nie wchodzą w grę nie lubię oszustów 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jak wam, ale ja w pewnym momencie singla nie mogę dalej przejść (ten gdzie się zdobywa a potem broni bazę krwawych orłów a daniel szuka info) próbowałem na wszystkie sposoby jakie tylko można na srednim/ najmniejszym poziomie trudności i zawsze ginąłem, pomyślałem, że pewnie są jakieś czity, no ale w wersji z cda nie da się aktywować konsoli poprzez edycję pliku a trainery powodują wywalenie z gry tj. error, czy jest jakiś sposób aby aktywować czity? jeżeli nie to czy macie jakieś porady jak ten level przejść

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak: mój poprzedni post to wielka gafa :oops: Nie skapnąłem się, że stacja wyposażenia włącza się dopiero po rozpoczęciu próby :!: Przepraszam za tą wpadkę :(

Zickmund: Nie używaj kodów :roll: :!: To zwykłe oszustwo :!: Ja nad tą misją siedziałem 2h i wkońcu przeszedłem 8) A jaka była radocha... miodzio, tak się cieszyłem, że nie wiem. :D Mała porada: weź ciężką zbroję, Spinfouzer, Rakiety, Miotacz Ognia/Karabin Maszynowy. Moduł przyśpieszenia/Moduł tarczy, uważaj na skur... czybyków co stoją na górce i walą z moździerza w te czujniki. Gdy Daniel powie że są w nie najlepszej kondycji biegnij do stacji wyposażenia i bierz moduł naprawczy i... naprawiaj. W końcu powinno się udać. Acha i jeszcze jedno: stację naprawczą postaw obok generatora (on nie może zostać zniszczony), a wieżyczki jedną przy jednym wejściu drugą przy drugim. Życzę szczęścia

Hans_Olo: pewnie wpisałeś serial z czasopisma (pozdro dla Smg) :? A to trzeba wbijać na główną stronę Actionu tam wejść na Tribes, wpisać E-maila i na twoją skrzynkę przyleci nowiuteńki CD-key.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...