Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bossadi

Tribes: Vengeance

Polecane posty

kurcze, zamiast pisać pracę zaliczeniową to siedzę i knuje nad rozwiązaniem problemu, który mnie nie dotyczy.

oto do czego się dokopałem. na stronie Sierry na forum znalazłem następującą nitkę:

http://forums.vugames.com/message.jspa?mes...D=385509#385509

z tego co zakumałem - gość zainstalował strasze sterowniki (w wersji 84.21) i jemu zadziałało (nie wiem na ile w tym prawdy, ale skoro się pochwalił to chyba zaskoczyło (nie traktuję tego jako radę, ale skoro komuś zadziałało to może przetestować [nie biorę za to odpowiedzialności])

przekopywałem google patrząc po hasłach tribes: vengeance troubleshooting, geforce problem, known issues, GeForce 6200 problem i kilka innych, może Wam się uda na coś trafić, bo te rozwiązania, które znalazłem to podałem (skoro są nieskuteczne to przepraszam, ale nie testowałem ich na własnej skórze)

co do pytania o uruchomienie gry w oknie - nie wiem, przytoczyłem tylko cytat, o możliwości.

Dzięki za wszystko. I sorry za fatygę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem: gra chodzi w multi dobrze u mnie, ale po około 15 minutach gry komputer mi się sam resetuje. Kiedyś miałem podobny problem - nie pamiętam dokładnie ale ojciec mi mówił że płyta główna była mocno zakurzona i coś tam nie kontaktowało. Ale teraz dzieje się to tylko w Tribes. Wie ktoś może co jest nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, zamiast pisać pracę zaliczeniową to siedzę i knuje nad rozwiązaniem problemu, który mnie nie dotyczy.

oto do czego się dokopałem. na stronie Sierry na forum znalazłem następującą nitkę:

http://forums.vugames.com/message.jspa?mes...D=385509#385509

z tego co zakumałem - gość zainstalował strasze sterowniki (w wersji 84.21) i jemu zadziałało (nie wiem na ile w tym prawdy, ale skoro się pochwalił to chyba zaskoczyło (nie traktuję tego jako radę, ale skoro komuś zadziałało to może przetestować [nie biorę za to odpowiedzialności])

przekopywałem google patrząc po hasłach tribes: vengeance troubleshooting, geforce problem, known issues, GeForce 6200 problem i kilka innych, może Wam się uda na coś trafić, bo te rozwiązania, które znalazłem to podałem (skoro są nieskuteczne to przepraszam, ale nie testowałem ich na własnej skórze)

co do pytania o uruchomienie gry w oknie - nie wiem, przytoczyłem tylko cytat, o możliwości.

Ludzie, wypróbowałem i DZIAŁA !!! :D Dzięki exkudlaty... Fajna gierka ten Tribes ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę grac na multi, bo ktos ma taki sam klucz jak ja, a ja dostalem go na maila ze stronki CDA, (czyzby CDA dawało komus te same klucze, czy co? )

A jaki problem pozyskać nowy klucz :?:

http://www.cdaction.pl/seriale/reg/Tribes%20Zemsta

A właśnie, że problem, już dawno wpadłem na taki pomysł, lecz przysłali mi taki sam klucz, pisalem wczoraj nawet do pomocy, ale cos nie odpisuja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie (ktos opisal ten sam problem co ja) jak wejde na server to

kontakt urywa sie po mniej wiecej sekundzie (widze tylko jedno zdanie ktore ktos napisal np. Karol: sa w naszej bazie a licznik nie odlicza czasu) nie moge sie zrespawnowac ale gra dziala normalnie tzn moge ruszac kamera i uzywac menu a nic wiecej.

NIE MAM FIREWALLA a ten w windowsie mam wylaczony HELP!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z multi nie ma żadnych problemów... A przynajmniej tak mi się zdawało przez pierwsze 20 minut gry. Po tym czasie zostałem rozłączony z serwerem ("połączenie odrzucone przez serwer"). na innym serwie też tak się stało. Poza tym serwer, na którym grałem, zniknął z listy serwerów. :/ Firewall jest wyłączony, mój net to neostrada 512.

moze ten serv, na ktorym grales zostal po prostu zamkniety(pewnie ktos zrobil sobie prywatny serwer i go zamknął), a może był tam juz komplet osób, kiedy znow probowales tam wejsc, a moze lagi miales(net zamulal-czesto spotykane przy neostradzie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam kłopot. Gra normalnie się zainstalowała , żadnych problemów. Opcje ustawiłem i dałem Nową Grę. Jednak po załadowaniu 1 misji Wiktoria coś tam :D , to misja sie wloncza slysze glosy moge chodzic i wszystko ale niestety caly ekran jest bialy ! :(. Odpalalem misje kilka razy i dalej tak samo :/. Wie ktoś może o co chodzi ? ? ? Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie,jak włączam gre i chce pograc na multi to podczas łaczenia z serwerem pisze mi ze kod jest juz uzywany. domyslam sie ze podczas instalacji (aby pograc w multi ) trzeba wpisac kod ktury mozna dostać na stronie cd-action a nie ten ktury jest na płytce.niech ktoś napisze czy tak rzeczywiście jest,to wtedy zainstaluje sobie gierke powtórnie po przejściu trybu single.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za offtop ale ktoś powinien zająć się tym tematem gdyż

ludzie piszą to samo po raz enty i nikt im na to nie odpowiada wiec jest on tylko śmietniskiem. A np. taki mat697 nie umie czytać i swoja wypowiedzią tylko się ośmiesza.

Aby móc zagrać w wersję multiplayer, konieczne jest pobranie klucza z naszej strony internetowej. Tam, po podaniu swojego adresu mailowego, dostaniesz indywidualny serial.

Jak widać, ktoś już to napisał a nawet pod tym serialem którego użyłeś do instalacji gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem: gra chodzi w multi dobrze u mnie, ale po około 15 minutach gry komputer mi się sam resetuje. Kiedyś miałem podobny problem - nie pamiętam dokładnie ale ojciec mi mówił że płyta główna była mocno zakurzona i coś tam nie kontaktowało. Ale teraz dzieje się to tylko w Tribes. Wie ktoś może co jest nie tak?

Rozkręć kompa (zdejmij obudowe sie znaczy) i wyczyść go pożądnie z kurzu. To zawsze pomaga w takich sytuacjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam kłopot. Gra normalnie się zainstalowała , żadnych problemów. Opcje ustawiłem i dałem Nową Grę. Jednak po załadowaniu 1 misji Wiktoria coś tam :D , to misja sie wloncza slysze glosy moge chodzic i wszystko ale niestety caly ekran jest bialy ! :(. Odpalalem misje kilka razy i dalej tak samo :/. Wie ktoś może o co chodzi ? ? ?

Po prostu wyłącz shader 2.0 i jeszcze to opcje powyżej(nie pamiętam nazwy). U mnie podziałało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za offtop ale ktoś powinien zająć się tym tematem gdyż

ludzie piszą to samo po raz enty i nikt im na to nie odpowiada wiec jest on tylko śmietniskiem. A np. taki mat697 nie umie czytać i swoja wypowiedzią tylko się ośmiesza.

Aby móc zagrać w wersję multiplayer' date=' konieczne jest pobranie klucza z naszej strony internetowej. Tam, po podaniu swojego adresu mailowego, dostaniesz indywidualny serial. [/quote']

Jak widać, ktoś już to napisał a nawet pod tym serialem którego użyłeś do instalacji gry.[/q

sorry,ale to raczej ty sie ośmieszasz bo nieuważnie czytasz posty.zauważ że pytam sie gdzie mam wpisać ten kod a nie gdzie go pobrać(kod pobrałem 20min po kupieniu gazety).chciałem być tylko pewny czy ten kod wpisuje sie podczas instalowania tak jak ten do single'a .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja daje na full detalach bez żadnych problemów :)

Tak, naprawdę??Wow, to ześ mnie zaskoczył, no niemozliwe, żeby gierka sprzed 2 lat działała komus na full detalach :!: :!: :!: :lol: ech...co z tego? zauważ, że w tym temacie opisuje się problemy związane z grą i pomaga się innym je rozwiązywac, zatem nie chodzi w nim o to, by się przechwalac, że "a mi sie nie zacina, gram na full detalach i zabijam wszystkich headshotami, jedząc przy tym czereśnie"czy cos w tym stylu, ja piszę tu, bo mam problem z kluczem (opisany w poprzednich postach) i irytują mnie takie posty. Skoro już tu piszesz to może komuś pomóż??(PS. to nie synrom moderatora, więc wybaczcie moderatorzy jak wg was się tu rządzę :P:) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...