Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bossadi

Tribes: Vengeance

Polecane posty

Mam problem z trybem multiplayer w Tribes Zemsta : Sciagnelem juz ze strony cda cd key multiplayer ale gdzie mam go wpisac ????????????????????????????

Prosze o odpowiec !

Musisz go wpisać podczas instalacji bo nie ma możliwości zmiany klucza po zainstalowaniu gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trybem multiplayer w Tribes Zemsta : Sciagnelem juz ze strony cda cd key multiplayer ale gdzie mam go wpisac ????????????????????????????

Prosze o odpowiec !

Moze odpowie mina to pytanie ktos kto tez kupil ta gre w cd action i ustawil se tryb multiplayer !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę proszę o pomoc kogoś kto przeszedł grę!

Mam problem z misją w której robimy próby feniksów,Przeszedłem 5 ale nie mogę tej z flagą!Bronię tej flagi a i tak mnie rozwalają!Potrzebuję jakiegoś kodu lub czegoś takiego (Dobre save mile widziane!)Zna ktoś może kod który zabija tylko wrogów?

Facet, rozstaw wieżyczki wokół flagi, weź ciężką zbroję i najlepiej moździerz i strzelaj w takie wgłębienie (jak bedą do ciebie biegli). Z tego co zauważyłem flagą najbardziej zainteresowani są "Pojedynkowicze" - czyli ci, którzy mają Spinfuzory. Reszta tylko strzela ale i na nich uważaj. Przeszedłem już grę i teraz wydaje mi się to banalnie proste z perspektywy czasu :) Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciekawy problem... Gra uruchamia się bezbłędnie, żadnych zacięć, problemów z multi, grafiką itd. ale...

Gdy zabijam kogoś, ktoś zabija mnie itd. ciała zamiast upadać itd. stoją w miejscu...

Jakby zupełny brak Ragdoll'a itd.

Wie ktoś co można z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj se grę i zainstaluj se ją od nowa, w trakcie wklepując serial ze strony CDA w odpowiednim okienku.

I tyle tytułem "ustawiania se" trybu multiplayer. :roll:

Juz wszystko ok ! Sciagnelem drugi klucz ze strony cd action i instalacja mi poszla !!! (tamten musialem zile spisac lub byl nieprawidlow)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś z misją: Wiktoria: Przeszłośc- Dowody. Może ma ktoś sava po tej misji lub jakiś sposób. Bardzo proszę o pomoc.

Niech ktoś wreszcie pomoże. PROSZĘ.

Weź ciężką zbroję, rakiety i napier... tzn. nawalaj do szturmowców jak lecą w Twoją stronę ile się da. A jak krążą wokół bazy to strzelaj trochę przed nimi - wtedy szybko je wykończysz.

Po drugie na 4 rogach bazy (za murami) - tam gdzie są radary pojawiają się "Rakietnicy" albo inne badziewie w ciężkiej zbroi. Podleć do nich szybko i załatw ich !!! Korzystaj często ze stacji zaopatrzenia dla odnowy życia. Hmm co by tu jeszcze dodać. Aaa... na czołgi również rakietki są dobre ale wypuszczone z większej odległości. Mam nadzieję, że teraz przejdziesz ten etap... Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak zaczynam gre pisze ze moja karta graficzna nie jest odpowiednia i nie zaleca grania w ta gre bo moze zle dzialac . A gra dziala bez problemow , grafika jest super ! Moja karta graficzna : Nivida GeForce 2 MX (slaba ale dobrze dziala) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Na opakowaniu od wersji sklepowej gry, jest obrazek z wieloma ikonkami (wygląda to jak obiekty do rozstawiania), a w okienku na tym obrazku jest teren. Pod obrazkiem jest mniejwięcej taki tekst:

,,Możliwość zmieniania prawie wszystkich obiektów pozwoli ci bawić się jeszcze lepiej."

Czy tu chodzi o to, że w tej grze jest edytor?

A jeśli tak to, która ikonka go otwiera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Na opakowaniu od wersji sklepowej gry, jest obrazek z wieloma ikonkami (wygląda to jak obiekty do rozstawiania), a w okienku na tym obrazku jest teren. Pod obrazkiem jest mniejwięcej taki tekst:

,,Możliwość zmieniania prawie wszystkich obiektów pozwoli ci bawić się jeszcze lepiej."

Czy tu chodzi o to, że w tej grze jest edytor?

A jeśli tak to, która ikonka go otwiera?

Tak, jest edytor, powinien być na ścieżce:

Tribes Vengeance PLProgramBinTVEd.exe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klin7, że nie masz jeszcze osta, to zaprawdę niezwykłe. Ja w misji "dowody" zamiast rakiet używałem spinfuzera z modułem przyśpieszającym przeładowanie. Mechanika zaś rozstawiłem obok wieżyczki, żeby ją stale naprawiał. Pamiętaj, że co jakiś czas na stanowiskach pojawiają się nowe miny i wieżyczki do rozstawienia.

PS: Czy wy też musicie się logować za każdym razem, gdy piszecie nowego posta?

PS2: Black Raven 100, nie jestem pewien, czy twój awatar nie łamie praw autorskich twórcy tej okładki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przejsc misje dziewczynka jak mam hakownice-mam sie wdrapywac coraz wyzej ale nie moge bo ciagle ta dziewczynka spada i mnie zabijaja.

Wogole jak sie poslugiwac umiejetnie ta hakownica?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przejsc misje dziewczynka jak mam hakownice-mam sie wdrapywac coraz wyzej ale nie moge bo ciagle ta dziewczynka spada i mnie zabijaja.

Wogole jak sie poslugiwac umiejetnie ta hakownica?

żeby ciągnąć za haczykiem przytrzymaj lewy przycisk myszy

Puszczasz się za pomocą spacji albo prawego przycisku myszy { nie pamiętam dkładnie}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próby można przejść wystarczy tylko trochę posiedzieć. Jeśli się komuś nie chce to tu jest do ściągnięcia mała modyfikacja:

http://tribesvengeance.filefront.com/file/Trial_Nexus;37599

Jak i to nie pomoże to zawsze są trainery :P:P:P

Swoją drogą, ja w misji Dowody musiałem użyć GodMode'a :) Możecie mnie nazwać n00bem ale za 63-cim podejściem przestało być zabawnie :P

Z haczykiem też się długo męczyłem :) Spróbuj najpierw podejść do jednego z kątów pomieszczenia bo stamtąd najlepiej się czepić. Staraj się to zrobić na dwa razy, czyli najpierw do połowy wysokości pomieszczienia a później do końca. Staraj się tak bujać żeby lina niczego nie dotknęła!!! Bo wtedy się odhacza i siuuur.... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę. KOZACKA :) Po przejściu prób właściwie jest już koniec gry i ogromny zwrot akcji.

A próbę Wytrzymałości męczyłem i męczyłem... Aż przypadkiem klawiszem Z włączyłem tryb 3rd Person. I z ów trybem włączonym udało mi się od razu:P LOL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tykaj myszki :lol:

No dobra, masz jakieś pady, joye itp podłączone?

Zwiesza ci się tak komp przy CZYMKOLWIEK innym? I tylko w tej misji? Zaraz na początku?

WIĘCEJ INFO! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z Multiplayer, jak by co CD-KEY wpisaelm ten z gazety nie ze strony! A wiec wlaczylem sobie multi wybralem server działalo pogralem troche i wyłączylem PC wlaczam go pozniej znow Tribes multi i teraz nie chce dzialac za jasny gwint pokazuje sie blad ze juz moj cd-key jest zajety ....A jak bym sciagnol cd-keya ze stronki to gdzie go wpisac zeby i przeinstlowywac gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z Multiplayer, jak by co CD-KEY wpisaelm ten z gazety nie ze strony! A wiec wlaczylem sobie multi wybralem server działalo pogralem troche i wyłączylem PC wlaczam go pozniej znow Tribes multi i teraz nie chce dzialac za jasny gwint pokazuje sie blad ze juz moj cd-key jest zajety ....A jak bym sciagnol cd-keya ze stronki to gdzie go wpisac zeby i przeinstlowywac gry?

Najprawdopodobniej musisz wpisać cd-key ze stronki CDA

żeby go wpisać musisz chyba odinstalować gre 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...