Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bossadi

Tribes: Vengeance

Polecane posty

Moje pytanko może was troszke załamać, ale cóż, trudno, a mianowicie, czy gra wymaga pixel shaderów, tzn czy pójdzie na GF 4mx 420, i czy na pewno zajmuje 7gb (jak jest napisane w instalatorze, taka ilośc miejsca mnie zmieżdżyła, więc postanowiłem sie upewnić)? Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanko może was troszke załamać, ale cóż, trudno, a mianowicie, czy gra wymaga pixel shaderów, tzn czy pójdzie na GF 4mx 420, i czy na pewno zajmuje 7gb (jak jest napisane w instalatorze, taka ilośc miejsca mnie zmieżdżyła, więc postanowiłem sie upewnić)? Z góry dzięki.

Niestety nie pograsz sobie w Tribes na swojej karcie graficznej.

A co do zajmowanego miejsca, to u mnie na dysku gra zajmuje 4,63GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kampanii jestem w drugiej misji w której sterujemy Danielem. Po zniszczeniu generatora nie wiem co dalej robić. Nie widzę żadnego wyjścia , a drzwi są zamknięte. JaK przejść dalej?

Musisz wskoczyć do wody (w tym miejscu koło generatora) i wpłynąć do takiego kwadratowego kanału gdzie wychodzi dużo kabli na pewno zauważysz to miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer

Czy u Was też po jednej z początkowych misji, w filmiku z Danielem, Victorią i Setem (czy generałem Seti?) podczas kiedy Daniel strzela do tego gościa nie ma dźwięku? (w sumie zamiast strzałów słychać takie pyrkanie :) )

To jedyny moment (jak do tej pory) w grze, podczas którego kaszani się dźwięk. I wygląda mi to na jakąś niedoróbkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem. Co jakiś czas Egłównie na otwartej przestrzeni i wśród skał miejscami zanikają i migoczą mi tekstury. Spełniam wymogi i bez problemów gram na maksymalnych detalach więc to nie wina sprzętu, a sterowniki mam najnowsze.

Więc co jest?! Jak temu zaradzić?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na poziomie Teraźniejszość- Koloseum. W momencie gdy trzeba napełnić zbiornik paliwa, napełniam go po czym zbiornik znika ale zegar nie zatrzymuje się a gdy dochodzi do końca wyskakuje że żadna z dróżyn nie napełniła zbiorników !!! Co muszę jeszcze zrobić ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a)

Mam poważny problem. Co jakiś czas głównie na otwartej przestrzeni i wśród skał miejscami zanikają i migoczą mi tekstury. Spełniam wymogi i bez problemów gram na maksymalnych detalach więc to nie wina sprzętu, a sterowniki mam najnowsze.

Więc co jest?! Jak temu zaradzić?!

B)

nie mogę przejść prób feniksów (to te na szbkość, wytrzymałość itp.) proszę o radę lub pomocne kody!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na ile to pomoże, ale mam Gf6200 i u mnie gra działa płynnie, bez skoków, znikających tekstur i innych dziwności

mam zainstalowane sterowniki - wersja 93.71, zaktualizowany DX do najnowszej wersji.

nie wiem jak z innymi ale na tym oprogramowaniu gra nie sprawiała problemów (poza jedną zwiechą na arenie)

Mam to samo i tekstury są podziurawione na GF6200
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc co trzeba zrobic aby zagrac na GeForce 6200 bo mam ta kartę i juz w pierwszej misji "latam w kosmosie" !!! Mam Semprona 3000+ i 1GB RAM !!!

Trzeba zainstalować sterowniki w wersji 84.21 . Tu jest link do strony z której można ściągnąć owe sterowniki: 84.21

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale i w singli i w multi cos mam nie tak ze sterowaniem-jest calkowicie spoznione.

chodzi o myszke i klawiature,chce kucnac to za pare sekund jest kucniecie,chce spojrzec w prawo to za pare sekund sie obroci.

probowalem zmieniac czulosc ale to nic nie daje

spotkal sie ktos z tym problemem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam problem w misji Wiltoria: Ratunek. Gadam z Danielem i on każe mi isć ocalić zakładników. Kiedy dochodzę do tych ziomków uwięzionych za polem siłowym to obraz robi się czerwony i Game Over. Co tam trzeba zrobić?

Jaki Game Over? Obraz się robi czerwony bo to była pułapka. A po tej misji jest następna...

Pomoże mi ktoś z misją: Wiktoria: Przeszłośc- Dowody. Może ma ktoś sava po tej misji lub jakiś sposób. Bardzo proszę o pomoc.

Pomoże mi ktoś czy nie.

A z jakim momentem misji masz kłopoty? Bronieniem 4 stacji radarowych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę proszę o pomoc kogoś kto przeszedł grę!

Mam problem z misją w której robimy próby feniksów,Przeszedłem 5 ale nie mogę tej z flagą!Bronię tej flagi a i tak mnie rozwalają!Potrzebuję jakiegoś kodu lub czegoś takiego (Dobre save mile widziane!)Zna ktoś może kod który zabija tylko wrogów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, kody od razu.

Też się z tą próbą męczyłem, ale w końcu dałem radę.

Odziej się w ciężki pancerz, weź ulubione bronie (mi tutaj szczególnie się przydał granatnik i miotacz ognia) i moduł (np. ten przyspieszający broń) i wio! Przeciwnicy nacierają tylko z jednego wejścia jednocześnie, więc zlokalizuj ich i naparzaj.

Granatnikiem, kiedy są daleko. Chmurka ognia wokół platformy z bazą pomaga, gdy dojdą bliżej. Wieżyczka też może pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...