Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bossadi

Tribes: Vengeance

Polecane posty

W trybie multiplayer po podłączeniu się do serwera i załadowaniu gry pojawia się mapa i nie wiem co dalej klikam na te koło w mapie i nic się nie dzieje. Co trzeba zrobić :?:

stary.....a zaglondało się na opis pełnych gier w cda??? tam masz odpowiedż

weś wejć na strone cda i poszukaj znaczka tribes tam pendzie napisane i musisz kloknonć w klucz do tribes venegance jest pod <tym>adresem potem podajesz swuj email np. jancymbalski@yahoo.pl to powino pomu a i odinstaluj tribes i zainstaluj z nowym kluczem !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie multiplayer po podłączeniu się do serwera i załadowaniu gry pojawia się mapa i nie wiem co dalej klikam na te koło w mapie i nic się nie dzieje. Co trzeba zrobić :?:

stary.....a zaglondało się na opis pełnych gier w cda??? tam masz odpowiedż

weś wejć na strone cda i poszukaj znaczka tribes tam pendzie napisane i musisz kloknonć w klucz do tribes venegance jest pod <tym>adresem potem podajesz swuj email np. jancymbalski@yahoo.pl to powino pomu a i odinstaluj tribes i zainstaluj z nowym kluczem !

Chyba nie zrozumiałeś, o co mu chodzi. Ja również miewam ten problem, klucz mam własny. To nie ma nic do rzeczy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie multiplayer po podłączeniu się do serwera i załadowaniu gry pojawia się mapa i nie wiem co dalej klikam na te koło w mapie i nic się nie dzieje. Co trzeba zrobić :?:

stary.....a zaglondało się na opis pełnych gier w cda??? tam masz odpowiedż

weś wejć na strone cda i poszukaj znaczka tribes tam pendzie napisane i musisz kloknonć w klucz do tribes venegance jest pod <tym>adresem potem podajesz swuj email np. jancymbalski@yahoo.pl to powino pomu a i odinstaluj tribes i zainstaluj z nowym kluczem !

Chyba nie zrozumiałeś, o co mu chodzi. Ja również miewam ten problem, klucz mam własny. To nie ma nic do rzeczy.
a z kond masz gre? z cda? czy kupiłeś to tak samo powiedzieć co ma smuggler do cda? jak masz gre z cda TO MUSISZ NA SWóJ EMAIL POBRAĆ NOWY KLUCZ inaczej jak to muwi muj tata h.. d... kamieni kupa :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie multiplayer po podłączeniu się do serwera i załadowaniu gry pojawia się mapa i nie wiem co dalej klikam na te koło w mapie i nic się nie dzieje. Co trzeba zrobić :?:

stary.....a zaglondało się na opis pełnych gier w cda??? tam masz odpowiedż

weś wejć na strone cda i poszukaj znaczka tribes tam pendzie napisane i musisz kloknonć w klucz do tribes venegance jest pod <tym>adresem potem podajesz swuj email np. jancymbalski@yahoo.pl to powino pomu a i odinstaluj tribes i zainstaluj z nowym kluczem !

Chyba nie zrozumiałeś, o co mu chodzi. Ja również miewam ten problem, klucz mam własny. To nie ma nic do rzeczy.
a z kond masz gre? z cda? czy kupiłeś to tak samo powiedzieć co ma smuggler do cda? jak masz gre z cda TO MUSISZ NA SWóJ EMAIL POBRAĆ NOWY KLUCZ inaczej jak to muwi muj tata h.. d... kamieni kupa :twisted:
Ale chodzi o to, że on pobrał... Nie w tym rzecz. I ponawiam prośbę o pomoc MNIE.

Nie chcecie mi pomóc? :( Czekam już dobry tydzień na odpowiedź...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji Wiktoria: Teraźniejszość-Próby. Zaliczyłem już cztery, ale w żaden sposób nie mogę zaliczyć spostrzegawczości i zręczności. Wie ktoś jak to przejść? :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem.

Grałem sobie z kolegami jak co dzień przez internet w Tribes.

W pewnym momencie dołączył pan [uSD]FilipX i zalogował się jako Admin na MOIM serwerze.

Chwile później powiedział że założył nam hasło a my oczywiście nie uwierzyliśmy.

Zmieniam plansze a koledzy nie mogą wejść !! Bo jakieś HASŁO!

Robie restart serwera a tu hasło!!!

Pytam się o co chodzi a pan odpowiada że zblokował nam serwer i żeby do niego iść na jego własny.

No to razem z 2 kolegami poszedłem i na pytanie czego to zrobił powiedział że lubi pomagać ludziom i odblokuje jak zgodzimy się na to by nasz serwer bronić (?!).

Cóż począć zgodziliśmy się ale wtedy pan FiliS (kolega tego pierwszego) powiedział że da nam własny serwer bo lubi pomagać innym.

A więc moje pytanie do redakcji lub kogoś kto miał ten problem jest takie czy da się coś z tym zrobić?? Tu macie 1 screen który zrobiłem.

d7bddc6c4ce57f0em.jpg

Bardzo proszę was o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jakiś hacker.

Zaraz... Oboje byliście wtedy adminami, więc nie mogłeś go po prostu kicknąć?

Z tego co wyczytałem ze screena, to tamten koleś mówił 'type killer', co chyba oznacza 'wpisz 'killer', ale sam nie wiem...

A mi pomożecie?!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie wpisuj! Poprostu załączył się do twego serwera a "type killer" może oznaczac wiele - w zalezności od gry może "uśmiercić" twoją grę lub poprostu przydzielic ci BAN.

Z tego co równiez zauwyżyłem to gość należal do jakiegos klanu - być może chciał sobie podporzadkowac jakiśserw by powiększyc grono serwerów tego klanu.

Dokładnie nie znam sie na tym ale radziłbym zakładanie serwó przez Drecta bo wtedy on nie ma jak sie załączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drect?? co to i jak tego używać (jeśli oczywiście możesz mi wytłumaczyć)

A co do serwera to ten pan już mi go chyba zabrał bo za każdym razem trzeba jakieś hasło wpisać którego nie znam :/ .

No normalnie nie wiem co robić ;( ;( ;(

A co do problemu pana Filipo to czy instalowałeś jakieś Trainery?? Bo znalazłem ludzi z podobnym błędem ale oni mieli zainstalowane jakieś trainery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Filipo

TRAI N ER - program aby oszukać re, właczyć pod postacia klawisze kod na niesmiertelnosc, wszystkie bronie itd.

TRAI L ER - zwiastun filmu/gry ,pokaz.

kto mialby ochote pograc u mnie na serwei w 15-20 chlopa ? bo tak to serwery dosyć swiecą pustkami .

w razie co gg i pw !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jak się tworzy klan tzn. drużynę do gry w multiplayerze?

Robisz cos takiego: Wymyslasz sobie nazwe swego klanu. Potem wpisujesz ja obok swego nicka w grze. Pozniej szukasz sobie czlonkow i jako lider klanu kazujesz im wpisac sobie nazwe druzyny obok nicka. Przydaloby sie tez forum waszego klanu, na ktorym moglibyscie np. ustalac sparingi. I juz masz swoj wlasny klan!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem - kiedy przechodzę drugą misję w Tribes: Zemsta, w pewnym momencie ukazuje mi się coś jakby bluescreen i komputer się restartuje... Przy czwartym podejściu udało mi się przejść dalej, ale w trzeciej misji (jeśli się nie mylę, to ta, w której trzeba podkładać ładunki w jakichś budynkach, po dialogu: - Czy grozi nam jakieś niebezpieczeństwo? - Cały czas... Znów pojawia się to samo, próbowałem przejść ten fragment siedem razy i ten ekran ciągle się pokazuje i komputer się restartuje... W trybie multiplayer dwukrotnie się to pokazało... Ktoś wie, czym to może być spowodowane?

Intel Celeron ® 1000MHz

GeForce FX5200 128MB

384MB SDRAM

Sound Blaster Live! 5.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem - kiedy przechodzę drugą misję w Tribes: Zemsta, w pewnym momencie ukazuje mi się coś jakby bluescreen i komputer się restartuje... Przy czwartym podejściu udało mi się przejść dalej, ale w trzeciej misji (jeśli się nie mylę, to ta, w której trzeba podkładać ładunki w jakichś budynkach, po dialogu: - Czy grozi nam jakieś niebezpieczeństwo? - Cały czas... Znów pojawia się to samo, próbowałem przejść ten fragment siedem razy i ten ekran ciągle się pokazuje i komputer się restartuje... W trybie multiplayer dwukrotnie się to pokazało... Ktoś wie, czym to może być spowodowane?

Intel Celeron ® 1000MHz

GeForce FX5200 128MB

384MB SDRAM

Sound Blaster Live! 5.1

to samo mialem i mam nadal. byc moze zrobie za jakis czas format i sie odezwe .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...