Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Gala Smugglerków 2011 [DJ Galę zamknął]

Polecane posty

Hmm, chyba radzą sobie nieźle. Trochę wolno. Ale tym razem będę mógł się zwinąć nieco wcześniej. Niezauważony przez nikogo porywam Dracie i wskakuję do TARDISA.

- Kochanie, czy ktoś tobą latał?

Sprawdzam logi. A, to tylko brylant. Ok, zwijamy się z tej imprezy. Za chwilę zacznie się deszcz meteorytów nad Proxima Dwanaście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzi, że impreza powoli dobiega końca i wstaje z miejsca.

- Dziękuję za dotrzymanie towarzystwa James- podaję rękę- Mam nadzieję, że się niedługo zobaczymy.

Idę w kierunku P_aula niezauważony praktycznie przez nikogo.

- Witam P_aul. Masz ,,TE" materiały?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krucz już miał w rękach soczystego, odhodowanego specjalnie na tę okazję, ogromnego pomidora, ale podczas ogłoszenia wyniku cofnął rękę, udał, że niby drapie się po plecach, coś tylko mruknął pod nosem (gratuluję, czy coś w tym stylu) i ukradkiem wycofał się gdzieś na koniec sali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Na scenę wchodzi nikt inny, tylko prawdziwy nagrodzony (czyli Konqi). Jak można się domyślić scena nie wytrzymała i z wrażenia (a może od ciężaru) pękła. Teraz mamy zupełnie nową scenę w kształcie literki V. Konqi wziął statuetkę i rzekł *

- Dziękuję.

* I tyle go było widać. W tak zwanym międzyczasie Sevard wyjął z za pazuchy pilota, wymierzył w konsoletę i zaskoczony tłum usłyszał utwór

*
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Moi drodzy państwo, chcemy czy nie chcemy impreza zbliża się do powoli do końca a wręczenie następnej kategorii wcale jej żywota nie wydłuży...

DJ westchnął rzewnie, ale machnął po chwili ręką, zakasał rękawy i rzucił:

- Dla mnie to tylko powód do bardziej intensywnej pracy! Panie Bronex, zapraszam pana na scenę! Pora na kolejną, chyba przedostatnią, kategorię! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na scenę w asyście kanonady z pomidorów wbiega świńskim truchtem pan z foliówką na głowie, którą osłania za pomocą koperty. Czas w końcu na ogłoszenia jednej z ostatnich już kategorii a mianowicie Złoty Mop.

- Moi drodzy. Prosiłbym aby na chwilkę zaprzestać ostrzeliwania się wzajemnie (i mnie przy okazji) pomidorami bo oto następuje chwila, na która wszyscy czekają. Smugglerka za najlepszego moderatora Forum Actionum otrzymuje Turambar! Prosimy go na scenę ale bez wielbłąda. ;)

zotymop1.th.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, w końcu wygrał mój faworyt. Niech żyje Tur. Szkoda że go nie ma tutaj z nami, ale i tak gratuluje i życzę powodzenia.

Patrzę, ludzie się zwijają. Szkoda troche bo fajna bijatyka była, ale też powoli chyba będe zmierzał ku wyjściu. Kieszenie napchane jedzeniem? Napchane. Ostatni pomidor rzucony? Rzucony. No to idzie...eee, panowie, ale o co chodzi. Ja nie mam żadnych materiałów. Nigdzie nie ide.

-HALO, może mi ktoś pomóc z tymi miłymi komandosami na zewnątrz? Jesli znajdzie się taki człek to w nagrode bedzie wykreślony z mojego raportu! Są jacys chętni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Znowu! Krew nie woda! Jestem z ciebie taka dumna, synuś! Przysłużasz się dynastii, zasłużyłeś na własną galaktykę do rządzenia...Byle silną ręką!"

<Wracam na swój Czarny Tron, z którego posyłam P_aulowi rozczulony uśmiech przez chwilę ukazujący kły>

"Nasze maleństwo... Jestem taka dumna, taka dumna!"

post-2099-1322951379_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tur? Ten co kebaby sprzedawał, a niedawno państwo razem z Dwoma Innymi założył? Przechodzące przez powoli rozchodzący się tłum złożyłem serdeczne gratulacje i podarowałem chudziutką teczkę zawierającą część raportów dotyczących tutejszych moderatorów, których należy odrobinkę postraszyć, np. wsadzając im do łóżka głowę wielbłąda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Sevard uznał, że czerwony kolor pasuje do Tura, a więc rzucił w niego czerwonym pomidorem. *

- Gratulacje. Zasłużyłeś sobie.

* Następnie Sev wyszedł na zewnątrz. Poszukał swego wiernego smoka i odfrunął na nim do odległych czasów, odległych przestrzeni, tych w których żyjemy. *

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na scenie nie wiadomo skąd ani kiedy znowu pojawił się wszystkim dobrze znany pan z boilerem zamiast brzucha.

- Ledwo co zszedłem a znowu muszę wracać. A, taka to z Wami robota.

Drodzy forumowicze! Nasza Gala polowi dobiega końca, więc nadszedł już czas na ogłoszenie ostatniej kategorii w tegorocznych Smugglerkach. Jest nią Ten/Ta, którego(-ej) nam najbardziej brakuje. Panie DJ, kopertę proszę!

A więc wszystko już wiadomo. Osobą, która w ostatnim roku opuściła nasze forum pozostawiając po sobie wielką pustkę jest?

na pewno nie

org :trollface:

RamzesXIII, który w stylowy sposób blogował i zyskał sobie wierne grono stałych czytelników. Miejmy nadzieję, że wróci do nas podobnie jak i reszta nominowanych w tej kategorii

oprócz

orga :trollface:

.

tenktregobrak2.th.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...