Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rob3rt

gram.pl

Polecane posty

Mam jedno pytanko. Czy wy też ostatnio miewacie problemy z logowaniem się do swojego konta na Gram.pl?

Mój problem polega na tym że kiedy chcę wejść na swoje konto (jestem zalogowany 24/7 więc widzę ikonkę moje konto w prawym górnym rogu) klikam na napisek "Moje Konto" (obok avatara) i widzę... ekran logowania. Co najlepsze ikonka wskazująca na to że jestem zalogowana nadal jest w prawym górnym rogu.

No dobra to nie taki zaraz wielki problem, w końcu pamiętam swoje hasło i E-mail. Największa niedogodność pojawia się przy rejestrowaniu więcej niż jednej gry (???), otóż ostatnio zakupiłem "Sagę BG i "Sagę ID" postanowiłem je zarejestrować, loguję się (wtedy właśnie pojawił się ten problem) rejestruję BG czekam na okienko z moimi zarejestrowanymi grami i widzę... ekran logowania...

OK logowanie, rejestracja ID i znowu ekran logowania... GRRRR!!! To zaczyna mnie mocno irytować. Any Help?

ps. A samo wydanie BG i ID jest bardzo fajne :) chociaż wydaje mi się że 6 wirtualnych złotych to leciutka żenada ;) (bo wydaje mi się że za inne extra klasyki było więcej, jeżeli się mylę proszę mnie objechać xD)

ps2. Zapomniałem wspomnieć że gry same w sobie udało mi się zarejestrować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanko. Czy wy też ostatnio miewacie problemy z logowaniem się do swojego konta na Gram.pl?

Tak, ostatnio gdy rejestrowałem Sagę BG, też wyskoczył mi ekran logowania, jednak samą grę zarejestrowałem bez problemów. Serwis przechodził modernizacji kilka i tak dalej, poza tym przecież wszystko działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zadam troche żałosne pytanie, ale noob jestem.

Jakie korzyści daje zarejestrowanie swojego egzemplarzu gry w serwisie gram.pl ? :oops:

Jeśli planujesz zakupy przez gram.pl to zarejestrowane wirtualne pln pozwolą ci obniżyć cenę wybranej gry/gadżetów... i to by było na tyle;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli planujesz zakupy przez gram.pl to zarejestrowane wirtualne pln pozwolą ci obniżyć cenę wybranej gry/gadżetów... i to by było na tyle;p

Dodatkowo dzięki swojemu kontu możesz szybko wymienić uszkodzony egzemplarz gry, bo masz dożywotnią gwarancję, jak również sprzedać grę - dołączyć jakąś z listy zarejestrowanych do puli ofert.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i za zgromadzone wPLNy możesz sobie opłacić przesyłkę, jeśli kupujesz towar za ponad 150 złotych bodaj. I... możesz też sobie kupić gadżety dostępne tylko za wPLNy (koszulki z gier, plakaty itp.). W sumie to niewiele, ale zawsze można zaoszczędzić choćby 15 złotych na przesyłce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj złożyłem pierwsze zamówienie na gram.pl przy okazji "wydając" 60 Wpln'ów na podkładkę do myszki i smycz z NWN II ^^ - fajna sprawa z tymi e-piniążkami, aż dobrze sie człowiekowi robi jak widzi, że ktoś go nagradza za kupowanie oryginałów, sam serwis profesjonalny jak ta-la-la, mam gramsajta www.ja.gram.pl/cwany-lisek ale prowadzenie bloga jakoś mnie nie kręci więc wrzucam swoje kameralne recenzje rozmaite ;) zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie ostatnio przyjzalem stronce. Mam troche tych wirtualnych pieniazkow wiec widze jakie sa znizki i coz moge powiedziec. Frajda to jest tylko dla kogos kto ogolnie nie siedzi w temacie rodzimego handlu w tej branzy i ociera sie tylko o sklepowe, detaliczne ceny. Kadzy kto ma dostep do troszke szerszego wachlaza cen raczej nie ma na tej stronie czego szukac. Ceny wcale nie sa bowiem tak atrakcyjne jak sie wydaje. Ale fajnie ze tak stronka jest. Choc to poprostu dobry zabieg marketingowy dajacy tak naprawde "zludzenie" oplacalnosci zakupu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie borxx, w istocie tak jest. W ogóle CDP w zagyrwkach czysto marketingowych jest naprawdę dobre. Czasem mocno irytującej, ale skuteczne.

Dlatego ja 90% gier kupuję na Allegro właściwie za pół ceny, kilka miesięcy po premierze. I teraz mam tyle wPLNów, że właściwie nie wiem, co z tym zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie borxx, w istocie tak jest. W ogóle CDP w zagyrwkach czysto marketingowych jest naprawdę dobre. Czasem mocno irytującej, ale skuteczne.

Dlatego ja 90% gier kupuję na Allegro właściwie za pół ceny, kilka miesięcy po premierze. I teraz mam tyle wPLNów, że właściwie nie wiem, co z tym zrobić.

http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=6gm5

Lista produktów całkowicie za wPLNy. Może nic specjalnego tam nie ma, ale lista jest raz na jakiś czas aktualizowana... I zdarzają się czasem smakowite gadżety....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym dwa posty wyżej. ;)

Ja tam nic dla siebie ciekawego nie znalazłem. Może poza albumem z Gothica 3 i AoE III, ale one się rozeszły w okamgnieniu.

Ja z góry założyłem że darmowemu rumakowi w zęby się nie zagląda tak więc za friko "wziąłem" podkładkę bo stara jest brzydka i smycz, a nuż widelec do plecaka ? o_O No i w sumie łączny koszt sagi Baldur's Gate, Icewind Dale i Grim Fandango razem z kosztami przesyłki dał mi cene o 5 złotych mniejszą niz sklepowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, co to konto mają, a rzadko gram odwiedzają, wiadomość ważna :)

W najbliższy poniedziałek, 6 sierpnia, istotnej zmianie ulegnie sposób zakładania kont na gram.pl. Od tego momentu wszystkie konta będą musiały być autoryzowane mailowo. Obowiązek autoryzacji dotknie też dotychczasowych użytkowników gram.pl.

Wraz ze wprowadzeniem tej zmiany, w najbliższy poniedziałek wszyscy dotychczasowi użytkownicy gram.pl przy pierwszym logowaniu otrzymają mailowo prośbę o autoryzację swojego konta. W związku z tym, wszystkich Gramowiczów prosimy o zweryfikowanie danych znajdujących się w sekcji "Mój e-mail i hasło" działu "Moje konto". Pozwoli to uniknąć późniejszych problemów z autoryzacją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plakatów na ściany nie wieszam

Ja akurat plakatami byłbym zainteresowany i chętnie bym je za wPLN "dołożył" do jakiegoś zakupu, niestety z tego, co widziałem ostatnio, nie było nic, co by mnie zainteresowało. Wszystkie są z gier, w które nawet nie grałem, daliby jakiś duuuży plakat z bohaterkami serii Final Fantasy, na ten przykład ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje się zadowolić elficami z Lineage II XD dziś przyszło moje zamówienie - smycz śliczna, podkładka ok, nowe wydanie Baldurów i Icewindale jest "kaczi" ^^ i w końcu będzie mi dane zagrać w Grim Fandango - grę otoczoną tu i ówdzie słusznym kultem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, jakiś czas temu wysłałem do wymiany płytę FM 2007. W serwisie gram.pl napisano, żeby wysłać to na adres

NO LIMIT - CD Projekt

Księżnej Anny 4

03-866 Warszawa

więc to zrobiłem. I mój problem jest taki, listem tą płytę wysłałem 18 lipca. Ponieważ była już końcówka tego miesiąca zamejlowałem do CD Projekt przez serwis gram.pl, czy list do nich dotarł. Pani z obsługi dzialu klienta powiedziała mi, że nie, więc z ciekawośći zajrzałem na plan miasta Warszawy, a konkretnie na wykaz firm na ulicy Księżnej Anny 4. Otóz kazało się, że jest jakaś tam firma No limit, ale z tego, co zauważyłem zajmuję się ona transportem i logistyką. Nie zauważyłem, że miała tab być siedziba CD Projekt. I w związku z tym moje pytanie, czy adres podany mi na gram.pl, gdzie należy wysyłać uszkodzone płyty jest prawidłowy, a jeśli tak to jakiś jest tam numer telefonu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie przejmował adresem, bo CDP dzieli siedziby z różnymi firmamy. Studio CDP Red, tworzące Wiedźmina, gnieździ się na przykład razem z przedstawicielstwem firmy Suzuki. ;)

Kapuję. A propo FM 2007 wreszcie dotarła do mnie przesyłka. Widocznie pewne opóźnienie było spowodowane urlopami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz od jakiegos czasu konto na gram.pl wczesniej cdprojekt.info, ale teraz po raz pierwszy powazniej zaczaelem przegladac gierki i szukalem dzialu uzywki z grami uzwyanaymi i za cholere nie umiem tego znalezc ani w dziale sklep ani w samym gram.pl gdzie tego szukac??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz od jakiegos czasu konto na gram.pl wczesniej cdprojekt.info, ale teraz po raz pierwszy powazniej zaczaelem przegladac gierki i szukalem dzialu uzywki z grami uzwyanaymi i za cholere nie umiem tego znalezc ani w dziale sklep ani w samym gram.pl gdzie tego szukac??

Heh, powiem Ci, że to strasznie skomplikowane:

http://www.gram.pl/uzywki.asp ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wpadlem coby to w google wrzucic, ale to przez to ze na samym serwisie niby juz bylem. Niemniej z poziomu gram.pl dalej nie wiem jak tam wejsc

Nie? http://www.gram.pl/sklep.asp i baner po prawej stronie

sad20060125153543.jpg

Tak się składa, że właśnie gram.pl jest tak dobrze zbudowane, że wyszukanie czegokolwiek nie sprawia problemu :wink:

Przeszukując wyprzedaże na gramie znalazłem coś takiego:

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9Qzq4

o_O troszkę mnie zatkało. Na allegro jest już za 4 razy drożej ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale u mnie nie ma takiego bannera na stronie http://www.gram.pl/sklep.asp o_O

A co do wyprzedaży TLJ - czemu ja nie wiedziałem o tym wcześniej?! Bym kupił ;< Kurde, no... Brak zapasów.

edit. A jednak mam banner :P trzeba odświeżyć parę razy stronę http://www.gram.pl/sklep.asp to się pojawi :P Bo nie zawsze jest. Pojawia się losowo w tym pakiecie reklam, gdzie są gry MMO i pod spodem napis "Zapłać za dostawę Wirtualnymi Pieniędzmi".

Mogliby jednak dać to na stałe ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...