Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rob3rt

gram.pl

Polecane posty

W warszawskim metrze, na stacji centrum jest sklep gram.pl. Nie miałem okazji się tam dostać ale spróbuję jakąś chwilę znaleźć i coś na ten temat napisać.

Mieszkam pod Warszawą, i ciekaw będe Twojej opinii.

Sklep jak sklep, raczej nieduży, gry głównie od CDP, nie wydaje mi się, żeby było coś ponad to. Z cenami bywa różnie, choć czasem mają jakieś promocje i jest taniej niż w internetowym gram.pl-u. No i nie wiem jak teraz, ale z pół roku temu tu można było odbierać zamówienia składane przez internet, co osobom mieszkającym w okolicy pozwalało zaoszczędzić na przesyłce, choć o ile pamiętam ostatnio nie udało mi się tak załatwić sprawy z jakimś pre-orderem. Poza tym jest PS3 i X-BOX podpięte do sporych LCD, można chwilę pograć. No i w sumie obsługa przyjemna, da się pogadać (głównie o tym jak to się ostatnią sesję położyło przez WoW-a, w tej kwestii można u nich znaleźć wiele zrozumienia ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie doszedłem do wniosku, że kupowanie na gram.pl się nie opłaca :P . No oprócz oczywiście takich promocji jak ta, gdzie możemy tyle dopłacić z wPLNów. Bo normalnie jeśli jest to koło 10 albo nieco ponad to jak po drodze do domu wpadnę do Empiku to doliczę do obniżonej ceny z gram.pl przesyłkę to wychodzi mi tyle co zakup normalnie w sklepie, a jeszcze i w sklepie się jakaś promocja zdarzyć może ;) . No i w dodatku grę ma się od razu. Wyjątkiem są edycje przedpremierowe gdzie jeszcze można (było?) kupić kiedyś żetony za wPLNy na dostawę darmową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazja.th.jpg

Faktycznie, coś nie tak. Powyżej macie nowy link.

Co do sklepu gram.pl przy metrze, ma on jedną zasadniczą zaletę. Można tam odbierać gry (przynajmniej można było przez jakiś czas, potem nie, teraz nie wiem jak jest) nie płacąc za przesyłkę, przez co kupowanie na gram.pl czasem bywa opłacalne. Choć teraz po zmianie właściciela serwisu będzie można odbierać przesyłki w 80 pkt w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz więcej jakichś informacji o tych punktach? Coś nie mogę się doszukać żadnego info na stronach. Bo jeśli można by było odbierać zamówione gry w tych punktach bez płacenia za przesyłkę, to dopiero wtedy kupowanie stało by się rzeczywiście opłacalne. Jak narazie to zakup w jakimś zwykłym sklepie wychodzi jednak lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazja.th.jpg

Faktycznie, coś nie tak. Powyżej macie nowy link.

Co do sklepu gram.pl przy metrze, ma on jedną zasadniczą zaletę. Można tam odbierać gry (przynajmniej można było przez jakiś czas, potem nie, teraz nie wiem jak jest) nie płacąc za przesyłkę, przez co kupowanie na gram.pl czasem bywa opłacalne. Choć teraz po zmianie właściciela serwisu będzie można odbierać przesyłki w 80 pkt w Polsce.

Do tego 10zł przesyłka, wychodzi 50zł. W MediaExpert kupiłem tą grę w zeszłym miesiącu za 39.90

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...