Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rob3rt

gram.pl

Polecane posty

Owszem masz rację...Pewnie łatwiej jest znaleźć "kolekcjonerską" w gram.pl i IMO też trzeba tam szukać takich wydań. Jak ktoś ma problem z dostaniem i bardzo chce mieć takie wydanie. Ale musisz też wiedzieć, że edycje kolekcjonerskie nie stanowią raczej większości sprzedaży danego tytułu. Zdecydowana większość graczy wybiera jednak wersje podstawowe (z rożnych powodów np zaoszczędzona kasa itd)...I w takim przypadku kupowanie na gram.pl mija się z celem.

Ja to mowilem jako osoba prywatna. Nie mowilem w imieniu calej spolecznosci. Ja jestem maniakiem EK datego sie zapytalem ;)

A z Toba bandyta jak najbardziej sie zgadzam... U nich co prawda mozna dostac paczke z "lekkim" opoznieniem, ale ja dostaniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten serwis jest zwalony bo raz se zamowiłem HOMMV i mi nie policzył wpln :( i od tego czasu juz tam nic nie kupuje

A przeczytałeś w ogóle zasady kupowania w PLN?

Nie kupisz gry w całości za "Wirtualną Kasę", ona tylko obniży końcową cenę o 10-20% :)

A tu co, przyszła Ci paczka, i się zdziwiłeś że musisz zapłacić ? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu co, przyszła Ci paczka, i się zdziwiłeś że musisz zapłacić ? :lol:

Kolego, istnieje również druga możliwość, być może chodziło o zniżkę która to nie została ostatecznie odjęta od kwoty końcowej, ale przecież założenie takowej możliwości wymaga chwilowego zastanowienia, a nie obsesyjnego, panie Sex^MasteR^, odgórnego traktowania innych [przecież Matakos ma tylko dwa posty, więc musi być głupi] ... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikusdevil
A tu co, przyszła Ci paczka, i się zdziwiłeś że musisz zapłacić ? :lol:

Kolego, istnieje również druga możliwość, być może chodziło o zniżkę która to nie została ostatecznie odjęta od kwoty końcowej, ale przecież założenie takowej możliwości wymaga chwilowego zastanowienia, a nie obsesyjnego, panie Sex^MasteR^, odgórnego traktowania innych [przecież Matakos ma tylko dwa posty, więc musi być głupi] ... :wink:

O rany jak ktoś na forum ma dwa posty to jest odrazu głupkiem:?: Kupowałem kilka gier w gram.pl wszystko w jak najlepszym porządku :)

Może akurat Maktos miał mniej szczęścia i się pomylili ale to nie jest powód żeby mówić że sklep-online gram.pl jest zły etc. Jest takie coś jak Support :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu co, przyszła Ci paczka, i się zdziwiłeś że musisz zapłacić ? :lol:

Kolego, istnieje również druga możliwość, być może chodziło o zniżkę która to nie została ostatecznie odjęta od kwoty końcowej, ale przecież założenie takowej możliwości wymaga chwilowego zastanowienia, a nie obsesyjnego, panie Sex^MasteR^, odgórnego traktowania innych [przecież Matakos ma tylko dwa posty, więc musi być głupi] ... :wink:

O rany jak ktoś na forum ma dwa posty to jest odrazu głupkiem:?: Kupowałem kilka gier w gram.pl wszystko w jak najlepszym porządku :)

Może akurat Maktos miał mniej szczęścia i się pomylili ale to nie jest powód żeby mówić że sklep-online gram.pl jest zły etc. Jest takie coś jak Support :!:

Zgadzam sie z Toba. Mozna bardzo szybko rozwiazac ten problem dzwoniac do nich. Ja juz korzystam ze sklepu "gram" od kilku miesiecy i jestem bardzo zadowolony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie w swojej kolekcji z gram.pl to mam BF 2142, Riddicka i jesze pare tytolow, ktorych nie pamietam :) Gry szybko przychodzily i bylo w nich wszystko co mialo byc. Tylko ostatnio gdy chcialem zamowic Dark Messiah to problemy mialem z kupnem przez przelew.... no ale jeszcze zamowie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie:

Czy wie ktoś czy Pomarańczowe Pudełko wyjdzie w Polsce w POLSKIEJ wersji językowej? Bo jestem zainteresowny kupnem ale wolę grać po polsku. Ewentualnie czy istnieją spolszczenia do gier z tego pakietu? Chociaż do Half-Life`a 2 i obu epizodów. Portal i Team Fortes mogą być po angielsku. Jeśli gra nie wyjdzie po polsku czy możecie dać linki do jakiś porządnych spolszczeń?

Z góry dzięki i

pozdrawiam

turek

Bo na stronie gram.pl pisze, że w całości po angielsku... Na allegro są aukcje, że niby po polsku. Pogubiłem się już :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie:

Czy wie ktoś czy Pomarańczowe Pudełko wyjdzie w Polsce w POLSKIEJ wersji językowej?

Przecież wyszło w polskiej wersji językowej :|. Sam widziałem filmiki nagrane przez Polaków gdzie dialogi były po PL, sam widziałem TF2 na youtubie też po PL i zresztą tutaj sprzedają po PL. Prawdopodobnie jakiś pracownik gram.pl pomylił się i palną, że gra jest w całości po ANG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jakiś pracownik gram.pl pomylił się i palną, że gra jest w całości po ANG.
Z pewnością. Tak samo na gram.pl można (możnabyło??- nie wiem, czy już poprawili) kupić Call of Duty 4 w pełnej polskiej wersji językowej :roll:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyszło w polskiej wersji językowej :|. Sam widziałem filmiki nagrane przez Polaków gdzie dialogi były po PL, sam widziałem TF2 na youtubie też po PL i zresztą tutaj sprzedają po PL. Prawdopodobnie jakiś pracownik gram.pl pomylił się i palną, że gra jest w całości po ANG.

Drogi Ośle!

Czy dialogi są spolonizowane także głosowo, czy tylko tekst(spolszczenie kinowe)? Możesz podać linka do tych filmików? Chętnie obejrzę.

Wiecie może dlaczego istnieją DWIE wersje pudełka The Orange Box? Z angielskimi i polskimi napisami.

Pozdrawiam

turek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Ośle!

Czy dialogi są spolonizowane także głosowo, czy tylko tekst(spolszczenie kinowe)?

Naturalnie, że kinowa. Kto by o zdrowych zmysłach tego typu gry przełożył w całości na polski? Myślałem, że w dzisiejszych czasach nie trzeba już pisać czy gra jest z zdubbingowana czy kinowa. A tu masz gameplay z polskiej wersji skoro prosisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie produktów za wPLN. A mianowicie: jak sprawa wygląda z przesyłką, trzeba za nią zapłacić PLN czy wPLN.
Z reguły trzeba kupić za kwotę większą niż 150 zł i wtedy za 10 wPLN kupujemy żeton na wysyłkę. Jednak zdarza się (głównie przy zamówieniach przedpremierowych) że istnieje opcja przesyłki za wPLN, naturalnie również poprzez żeton.
A ja mam pytanie ile można przeznaczyć WPLN-ów na kupno sprzętu(np:myszki konkretnie Razer Krait)??
Przy towarze masz podaną ilość wPLNów jaką maksymalnie można wykorzystać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując grę w "normalnym" sklepie (której wydawcą jest Cd-projekt) a mianowicie Unreal III mam gwarancję skutecznej pomocy technicznej lub w wypadku nie zadziałaniu problemowi zwrotu pieniędzy? Nasunęło mi się to pytanie ponieważ czytałem wiele opinii osób którym gra nie działa, a mi właśnie demo odmawia posłuszeństwa, więc jestem w grupie podwyższonego ryzyka :wink: . Pytam się ponieważ nie mogą odnaleźć tego zagadnienia w ich pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując grę w "normalnym" sklepie (której wydawcą jest Cd-projekt) a mianowicie Unreal III mam gwarancję skutecznej pomocy technicznej lub w wypadku nie zadziałaniu problemowi zwrotu pieniędzy? Nasunęło mi się to pytanie ponieważ czytałem wiele opinii osób którym gra nie działa, a mi właśnie demo odmawia posłuszeństwa, więc jestem w grupie podwyższonego ryzyka :wink: . Pytam się ponieważ nie mogą odnaleźć tego zagadnienia w ich pomocy.
Pomoc techniczna będzie taka sama jak w przypadku zakupu na gram.pl. Z tym, że CDP nie zwykło zbyt chętnie odpowiadać na maile :/ Jeżeli to jest wada płytki, wymienią, taki ich obowiązek.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie napisać, to może tu :)

Orientuje się może ktoś, czy na tym serwisie gram.pl jeśli zarejestruje tam gierkę kupioną tak 2-3 lata temu (jeszcze nie rejestrowaną), kiedy nie było jeszcze wirtualnych pieniędzy, dostanę właśnie "coś" tych wpln?

Mógł bym to sprawidzć sam, ale na komputerze z którego kożystam są jakieś dziwne zabezpieczenia i nie mogę wejść na strone...

Ja też zarejestrowałem po kilku latach i spokojnie dostałem Wirtualne pieniądze. Może trochę mało, ale na dobry początek wystarczy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy zdarzyła się kiedyś komuś taka sytuacja, że otrzymał większą ilość punktów na gram.pl niż jest to podane na karteczce dołączonej do gry ? Ostatnio za UT3 dodało mi 24 wPLN (na karteczce podane było 22), a za Gears of War 40 wPLN (na karteczce - 24). Jakiś przypadek, błąd systemu/druku czy może mamy do czynienia z jakąś promocją ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam czy zdarzyła się kiedyś komuś taka sytuacja, że otrzymał większą ilość punktów na gram.pl niż jest to podane na karteczce dołączonej do gry ? Ostatnio za UT3 dodało mi 24 wPLN (na karteczce podane było 22), a za Gears of War 40 wPLN (na karteczce - 24). Jakiś przypadek, błąd systemu/druku czy może mamy do czynienia z jakąś promocją ?

Nie wiem. Mi się nie zdarzyło. Ale na Twoim miejscu bym się tylko cieszył. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem tu nowy (w końcu od dawna się do przyjścia na to forum przymierzałem, aż się tu zjawiłem, bo w końcu serwy lepiej działają). Znalazłem ten temat i mam ochotę się w nim wypowiedzieć. Gram.pl jak dla mnie jest forem, bardzo słabym, z powodu masy trolli na nim grasujących i do tego ludzi obrażających na każdym kroku. To na prawdę nie jest miłe. Szate może i mają ładną ale reszta jest badziewna... :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

No się zgadzam ;) Ja bana dostałem tam za to że się broniłem, gdyż wszyscy na mnie naskoczyli, że niby jakaś szopkę robię czy coś ;P A oni posty pisali takie, że słów szkoda! W ogóle te zabawy forumowe na każdym kroku, człowieka zdenerwować mogą i nowa strona główna też nie najlepsza... Nie wspominam już o panującej tam Wiedźminowskiej manii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...