Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rob3rt

gram.pl

Polecane posty

@Kapcio14

Jeżeli chodzi Ci o to, czy jest opcja dostarczenia Pocztą Polską, to tak, istnieje taka możliwość.

Natomiast jeżeli chodzi o to, czy można zamawiać wysyłając list... no comment.

btw, szanuj język ojczysty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bla, bla, bla...

Ty to jednak agent jesteś. Psioczysz na to gram.pl gdzie się da/ile się da, a wraz na nie powracasz. Te wszystkie warny, degrady i ban niczego cię widać nie nauczyły. No, ale troll zawsze pozostanie trollem, jak to lubię sobie czasem dopowiadać w takich sytuacjach ;).

Mi się tam podoba. Forum jest przejrzyste, poukładane, swoje ulubione wątki już powybierałem. Inne usługi też mi do gustu przypadły - irc czy gramsajty - z nich też na okrągło korzystam. Wiadomo, żadna większa społeczność nie jest idealna, także i tam można znaleźć sporo spamerów i innych typków spod ciemnej gwiazdy. Ale takich albo się olewa, albo im dokopuje, by zrozumieli swój błąd raz na zawsze (vide mój ostatni wpis na gsie) ;).

A tutaj zajrzałem ciekawości i szczerze mówiąc - odczucia raczej negatywne. Forum wolno działa, avatar nie chce mi się załadować, ogólnie panuje nieład i chaos, początkowo ciężko to wszystko ogarnąć.

Ps. Heh, Luke, tutaj się teraz próbujesz odnaleźć ;P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Owca' to chyba zalezy od jakiego forum się zaczęło. Forum CD-Action było moim pierwszym, a dopiero parę miesięcy później zarejestrowałem się na gram.pl. I w moim przypadku forum na gram.pl jest dziwniejsze :) Nie potrafię się w nim połapać, a to (oczywiście, według mnie) jest bardziej przejrzyste. Tak poza tym gram.pl to lubię w szczególności za gramsajty 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spooky Albert, a wiesz, że coś w tym jest ;)? Tak jak poraz pierwszy odpaliłem eRPeGa i pochłonął mnie ten gatunek, tak już do pozostałych nie mogłem się przekonać. Takie swobodne nawiązanie, ale wiadomo o co chodzi ;).

Ale myślę, że i tutaj się odnajdę, z tym małym wyjątkiem, że będę raczej sporadycznie pisał ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cd-action forum też było jest mojim pierwszym forum.

---------------------------------------

Jak się patrzy na inne forah to żęczywiście tak jak muwisz Spooky Albert trudno się w nih połapać i wogule jakieś takie bez atmoswery bo tutaj na CDA to wiadomo że każdy o tymsamy mówi mamy bodobne wspomnienia np z naszym miesięcznikiem i wogule nastrojowo tak jakoś jest.

To tyle co do mojej opini.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

symo, to przykre ;). Ale ty chyba już tak masz (przewinęły mi się między oczami inne twoje posty), więc nie musisz zaprzątać sobie tym głowy ;).

Z mojej strony sugerowałbym przesiadkę na Firefoxa, ewentualnie pisanie ze słownikiem w ręce, ale sam oceń, co będzie wygodniejsze ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwygodniejsza będzie opcje numer 3 czyli nieużywanie żadnej z podanych opcji bo jestem leniwy.

----------------------------------------

Ale to chyba nie moja wina że mam problemy z ortografją najwidoczniej ten typ tak ma. A poważnie to ja poprost nie znam Zasad pisowni przynajmniej nie w języku polski. A nieznam zasad pisowni bo za młodu to taki chorowity byłem bo to tak 2 tygodniki na zapalenie płuc, 3 czy 4 miesiączki na zapalenie opon mózgowych a żeby tego mało było to postanowiłem sobie kiedyś zrobić wakacje z zapalenie krtani . więc jak miałem się dowiedzieć kiedy U a kiedy Ó pisać a te mile spędzone chwile w szpitalu to tylko parę które pamiętam.Bo tego było od groma i jak bym zaczoł wymieniać to jeszcze z 3 paragrafy by się pojawiły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

symo, a znasz takie powiedzenie "Na naukę nigdy za późno", ewentualnie "Człowiek uczy się całe życie" :>? Weź sobie oba głęboko do serca i wykaż inicjatywę. Najpierw możesz zacząć od kursów przez internet, a potem pobierać prywatne lekcje ortografii i poprawnej polszczyzny. A pisanie przy pomocy Firefoxa z wbudowanym modułem sprawdzania błędów da naprawdę sporo, uwierz mi ;).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch! Panowie! Po pierwsze topik nosi tytuł "Gram.pl", nie "Uwagi na temat ortografii", więc skończcie ten offtop. Po drugie: symo - weź się faktycznie za swoje posty. Walisz takie byki, że mi ziemniaki w piwnicy gniją. To, że jesteś leniwy nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Jakbym ja był leniwy, to wcisnąłbym guziczek i byłoby po problemie (czyli po Tobie), a zadaję sobie trud i tyle literek na klawiaturze wystukuję, żeby Ci to objaśnić. Po trzecie: Owca' - uwagi słuszne, aczkolwiek nie przesadzaj z takimi. Pozwól moderatorom spełniać ich powinność, nie musisz nas wyręczać.

PS. Ogłaszam EoT w tej sprawie. Nie życzyłbym sobie zobaczyć tutaj więcej postów na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gram.pl to lol. (gram.lol.pl).....

To jest trochę dziwny serwis..... Fakt nie które newsy są naprawdę niezłe...

Ale ostatnio przy premierze Dawn of War Soul Storm - ktoś tam walną newsa że w grze pojawią się jednostki latające (o tym wiedzieliśmy już od pół roku) i całkowicie zaskakująca wiadomość że każda rasa dostanie po 1 nowej jednostce! Tylko że developerzy jeszcze przed wydaniem zapowiedzieli że takowych jednostek nie będzie.... Gram.pl nawet nie wprowadziło sprostowania czy coś... Tak trochę głupio wprowadzać ludzi w błąd...

A forum to żal.pl... Mody na zmianę ze spammerami i dziećmi neostrady bezsensownie spamują...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do gram.pl się tylko pozytywnie utwierdzam. Zamówiłem ostatnio dwie gierki(klasykę H3 i Medievala). Wszystko przysłali jak należy i to w miarę szybko. Jedyny problem jest z działaniem drugiej gry, ale mam nadzieję, że go szybko rozwiąże. Kolejne wPLNY z gierek się przydadzą. Teraz zakupiłem sobie smycz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że mają taką drogą wysyłkę, jeśli nie zamawiasz droższych rzeczy i nie korzystasz z przesyłki za wPLN, to te wszystkie zniżki mijają się z celem, gdyż w sklepie i tak Cię wyjdzie taniej, nie przy wszystkich towarach tak jest, ale przy większości tak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gram.pl, to często zamawiam tam gry.Dzięki bajerowi z wirtualnymi pieniędzmi ostatnio za Diablo II z przesyłką zapłaciłem o 10gr(!) mniej niż w sklepie! Normalnie mnie zamurowało... A jeżeli chodzi o forum, to 3 razy próbowałem się do niego przekonać, lecz zawsze zniechęcały mnie te wszystkie dzieci neo, których niestety jest coraz więcej :/ Niech sobie wejdą na jakieś forum sweetbrokacik czy coś w tym stylu, a nie będą zaśmiecać normalne fora...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dobrze poszukać, to często nawet w sklepach typu MM można znaleźć gry, które w ogólnym rozrachunku wyjdą taniej niż na gram.pl z użyciem wPLN :o .

Co do forum, to rzeczywiście niezbyt nadaje się do użytku bo naprawdę trudno znaleźć ludzi, z którymi można tam normalnie podyskutować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...