Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rob3rt

gram.pl

Polecane posty

Co sądzicie o niedawno stworzonym projekcie gram.pl , tzw. gramsajtach? Ja sam takowego prowadze i musze stwierdzic, ze pomysl sam w sobie jest fajny, a reszta nalezy do gramowiczow. Sa niestety rowniez osoby, ktorym zalezy tylko na statystykach. :/ Ale mozna znalezc spora ilosc gs-ow znacznie bardziej ambitniejszych niz dzielo pryszczatego dwunastolatka, dajacego do znudzenia "byle jakie" filmiki z youtube i "byle jakie" obrazki. Ogolnie gramsajtom mowie stanowcze tak! :)

ps CDP przygotowalo fajna edycje kolekcjonerska Stalkera:

-Kolekcjonerskiej, kosztującej 179,90 zł i zawierającej - metalową puszkę stylizowaną na pojemnik do przenoszenia materiałów radioaktywnych, dwie naklejki fluorescencyjne z symbolem radioaktywności, koszulkę z artem S.T.A.L.K.E.R, pigułki imitujące leki przeciwpromienne [he, he], ekskluzywny, kolorowy album Survival Guide Stalkera, mapę zony oraz oczywiście płytę z grą. Zestaw wygląda imponująco i uważam, że jest wart swej ceny. Pojawia się dopiero problem, gdy doliczyć trzeba koszty przesyłki. Może jednak warto poczekać na jakas promocję? Podobno zamawiając w sklep.gram.pl dostaniemy jeszcze gratis książkę Piknik na skraju drogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też wspomnieć, że od dzisiaj na gram.pl można zamówić Dungeon Siege w cenie zaledwie 19,99 PLN, co jest naprawdę korzystną ofertą dla wszystkich tych, którzy tej gry jeszcze nie mają w swojej kolekcji.

Owszem. Z tym, że od paru miesięcy jest w KK Cenegi za 24,90 (chyba od listopada), także pewnie częśc ludzi już zdążyła kupić. No, chyba że chodzi ci o drugą część, ale to raczej nie sądzę, żeby już tak tanio sprzedawali :? .

edit do postu poniżej:

uuu, no to w takim razie rzeczywiście super oferta. Jakbym lubił takie gry, to na pewno bym się skusił :wink: . NIestety, zarówno Diablo, jak i Dungeon SIege I raczej mnie nudziły. Owszem, fajna rozgrywka, można sobie pograć chwilkę dla odstresowania, ale na dłuższą metę raczej nic ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dungeon Siege II za 17,99zł... Bardzo kusząca oferta. :) Zamówię sobie w poniedziałek(wraz z Jade Empire). Jeszcze niedawno chciałem kupić DS 2 za 38,90zł w sklepie, ale dobrze, że tego nie zrobiłem. :P

"Informujemy, że data premiery oczekiwanej gry S.T.A.L.K.E.R. została ustalona na piątek, 13 kwietnia. Od polskiego debiutu tego niezwykle oryginalnego tytułu dzielą nas więc już tylko 3 tygodnie!"

Te 79,90zł uda mi się zdobyć. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o 8 nowych tytułach w EKSTRA KLASYKA NEXT??

IMO dobra oferta - dwa tytuły nawet już kupiłem, a są do obydwa zestawy dodatków do NWN - może w końcu przestanę żałować kupna tej gry ;) Pozostałe tytuły albo już mam, albo mnie nie interesują, ale crapami też nie są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/!promo_500.asp/

Od startu sklepu gram.pl minęło już ponad 500 dni! Z pewnością nie udałoby nam się tak długo oferować najlepszych gier w doskonałych cenach, gdyby nie Wy - nasi klienci. Chcąc podziękować Wam za cały ten czas i okazane nam zaufanie, przygotowaliśmy wyjątkową promocję dla wszystkich, którzy kiedykolwiek zamówili coś w gram.pl!

Tak tanio nie było jeszcze nigdy! Tylko dla dotychczasowych klientów sklepu gram.pl: 35 gier - największe hity tego i ubiegłego roku, również w edycjach kolekcjonerskich. Każda z nich o 50% taniej dzięki Wirtualnym Pieniądzom. Od jutra, przez równy tydzień! Więcej informacji już wkrótce na sklep.gram.pl. Zapraszamy!

Ja dziś zamówiłem Jade Empire. Jeszcze za dostawę wplnami zapłaciłem. :) Może jeszcze w kwietniu Dark Messiaha kupię, bo ładnie mi chodzi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 500 dni nawet fajnie wygląda :) Chciałem zamówić sobie Jade Empire i NWN 2, ale mówię sobie e tam :P Zaraz matura, więc nie będę nakładał sobie na kark jeszcze większej ilości obowiązków ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Jade Empire i NWN2 dostałem :D Jak NWN2 do dziś leży nieodpakowane na półce - tak Jade Empire od wczoraj śmiga i jest jedną z pierwszych gier jakie dotknąłem od miesięcy. Recenzja czeka :D

By the way - nie wiem jak Wy, ale ja do tej pory nie wydałem ani jednej wirtualnej złotówki z CDP, a mam ich już około 400. Nie mogliby tego wymienić na "real cash"? 8)

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O około godziny 17:00 miła pani przywiozła mi paczuszkę z Jade Empire. :) Za dostawę zapłaciłem wplnami(10), a sama gra kosztowała 49,90zł. Łącznie wykorzystałem 60wplnów.

Bardzo fajny pomysł z tą obniżką. W końcu można wykorzystać wirtualne pieniądze. Ci, co mają sporo wplnów mogą sobie zrobić wielkie zakupy. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie co mi się przydarzyło...

Wczoraj zakupiłem (będąc pod wpływem gorączki :P) TDU, edycja ładna, ciekawa i zachęcająca (?) nabyłem je w Empiku więc przekonany byłem że wszystko będzie normalne.

Po dotarciu do domu usiadłem przy kompie, odsunąłem tonę nie potrzebnych gratów zasyfiających moje biurko i otworzyłem pudełko.

Spokojnie bez specjalnego pośpiechu włożyłem płytkę do czytnika i rozpocząłem instalację. W trakcie owej instalacji wyciągnąłem wszystkie instrukcje, reklamy i poradniki jakie były w opakowaniu. Spokojnie zarejestrowałem grę (trochę zdziwiła mnie suma jaką dostałem za rejestrację [22 PLN]) po czym zabrałem się za przeglądanie zawartości dodatkowej, co znalazłem?

KARTĘ REJESTRACJI ELEKTRONICZNEJ CENEGI!!!

Karta posiada kod do "Twierdzy Deluxe" której nie posiadam w związku z czym na pewno nie pochodzi z mojego biurka...

Czy ktokolwiek rozumie jak to się mogło stać?

Może produkty Cenegi i CDP są pakowane w tym samym miejscu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadeinHell, bardzo ciekawy, wręcz niewiarygodny przypadek. :) Nieźle, w pudełku gry CDP znaleźć kartę rejestracji Cenegi. xD I chyba mi się zdaje, że możesz mieć racje, twierdząc:

Może produkty Cenegi i CDP są pakowane w tym samym miejscu?

Edit: Zgłos ten przypadek panom z CDP, ciekawe co powiedza, hihi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o niedawno stworzonym projekcie gram.pl , tzw. gramsajtach?

Tak, tak fajny patent, nawet mam swojego GSa, ale wnerwiają czasem ludzie, którzy wstawiają tam tylko badziewne filmiki z YouTube i nie umieją nawet poprawnie "." (kropka) napisać...

MadeinHell - ja bym na twoim miejscu wysłał pytanie także do Cenegi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mart1ns
Warto też wspomnieć, że od dzisiaj na gram.pl można zamówić Dungeon Siege II w cenie zaledwie 19,99 PLN, co jest naprawdę korzystną ofertą dla wszystkich tych, którzy tej gry jeszcze nie mają w swojej kolekcji.

Kupiłem tą grę w media. Jest to Dungeon Siege II Czarna Edycja ze 172 stronicowym drukowanym w formie książeczki poradnikiem :jupi: A Codename Panzers Phase II edycję premierową można kupić za 9,90(za zarejestrowanie jej dostałem 35 wpln).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thenat... wątek został już poruszony... TUŻ NAD TWOIM POSTEM!

Tak więc przed napisaniem czegoś przeczytaj chociaż pobieżnie czy ktoś już o tym nie pisał (chociażby na ostatniej/przedostatniej stronie) bo można się na tym przejechać :P.

Ps. Niestety nie odpowiedzieli jeszcze na moje pytanko ale ja już wiem jakie będą ich odpowiedzi:

CDP= "Po odpowiedź skieruj się to tych sabotażystów z Cenegi"

Cenega= "Czemu pytasz się nas? Przecież to gra tych frajerów z CDP zapytaj się ich"

Pewno mniej więcej tak to będzie wyglądać :{

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadciąga nowa fala Extra Klasyki Next :

Juiced

Tony Hawk's: American Wasteland

Moto GP 3: Ultimate Racing Technology

Warhammer 40,000 Dawn of War: Winter Assault

Shogun: Total War - Złota Edycja

Football Manager 2006

Trainz Railroad Simulator 2006

Stubbs the Zombie In Rebel Without a Pulse :wink:

Juz szykuje 40zł na dodatek do DoWa i na Shoguna ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Rozpoczyna się wojna KK vs. EKN. Muszę powiedzieć, że szanse są stosunkowo wyrównane, teraz wszystko zależy od gustów. Jak narazie CDP nie dał żadnej hitowej, stosunkowo nowej gry. I szkoda, że w newsie na stronie głównej klik

podali tylko dwa tytuły, a na forum gram.pl znamy już te, które podał Ivo.

No, chyba, że CDP szykuje jakiś tytuł-killer, który zdyskwalifikuje Cenegę. FEAR?? :twisted:

No, ja w każdym razie skuszę się na Stubbs the Zombie In Rebel Without a Pulse. (właśnie, Ivo, o tym zapomniałeś :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Rozpoczyna się wojna KK vs. EKN. Muszę powiedzieć, że szanse są stosunkowo wyrównane, teraz wszystko zależy od gustów. Jak narazie CDP nie dał żadnej hitowej, stosunkowo nowej gry. I szkoda, że w newsie na stronie głównej klik

podali tylko dwa tytuły, a na forum gram.pl znamy już te, które podał Ivo.

No, chyba, że CDP szykuje jakiś tytuł-killer, który zdyskwalifikuje Cenegę. FEAR?? :twisted:

No, ja w każdym razie skuszę się na Stubbs the Zombie In Rebel Without a Pulse. (właśnie, Ivo, o tym zapomniałeś :P )

A propos KK Cenegi:

GTA Trylogia

Brothers in Arms: Road to Hill 30

Dungeon Siege: Legends of Aranna

Deus Ex Antologia

Knights of Honor

Kozacy II: Wojny Napoleońskie

Sid Meier's Pirates!

IMO KK jest duuużo lepsza- GTA, Pirates!, Deus Ex... mniam... Ktoś mi powie, dlaczego w Deus Ex Antologia znajduje się Project: Snowblind? xD

No i podobno CDP poza tymi w/w przeze mnie tytułami szykuje coś jeszcze :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...