Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rob3rt

gram.pl

Polecane posty

Moje konto:

135 wPLN

5 zarejestrowanych gier

Miałbym 165 wPLN, ale gdzieś mi zapodziało kartę rejestracyjną do Worms Forts: Under Siege. Miałbym jeszcze 30 złotych za Worms 3D, ale wtedy nie było jeszcze wPLN :lol:. Tyle kasy, a nie ma jak wydać. Nie mam kasy na droższe gierki, a tańszych nie opłaca się kupować ze względu na przesyłkę. Jaki jest e-mail do gram.pl z jakimiś propozycjami? Zaproponowałbym im inny system rozdysponowania punktami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w sklepie jakaś gra kosztuje 100zł, a na gram.pl 70zł, to jeśli kupię ją za te 70wirtualnych zł, to nie będe musiał tych 30zł dopłacać?

Po pierwsze nigdy na gram.pl nie kupisz gry wydjąc sumę wirtualnych pieniędzy równą cenie gry, czyli jeśli jakaś gra na gram.pl kosztuje 100zł to nie mozesz zapłacić pełnej sumy w wirtualnych pieniądzach.

Po drugie jeśli cena jest podana "od" to znaczy, że taniej jej nie kupisz gdyż jest to cena podana z już wliczonymi maks. wirtualnymi PLN do tej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zarejestrowaniu sillient storm z EKN na Gram.pl pojawił mi się komunikat, że są dostępne dodatki dla tej gry do pobrania, ale jeśli kliknę na obojętnie jaki dodatek do tej gry to strona nie potrafi się wczytać... Czy ktoś może mi to wyjaśnić ? Bo chętnie pobrałbym poradnik do tej gry, a nie mogę ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizji na TV4 leci bardzo fajny program o grach na PC - Gram.tv - tworzą go ludzie wlasnie z tego wortalu. Polecam oglądnąć, warto. Leci w kazda sobote o 10.30, powtorki w piątki o 15.20 .

Taa i warto dodać jedno: nie wyczekujcie recenzji gier konkurencji xD Zresztą ten program to jedna wielka reklama, rzadko jadą po czymkolwiek swoim ;]. Humor prezentowany przez panów prezenterów jest niskich lotów, mają problemy z wymawianiem angielskich nazw gier i gdy przypominają sobie klasyczne tytuły, to tylko z Extra Klasyki xD .

Bieda i żal...ale jeżeli lubisz oglądać "sponsorowane" recenzje i masz konsole ( tylko 1/5 przedstawianych gier to gry komputerowe, większość to X360 [i oczywiście tylko gry wydawane przez CDP]), to można ;].

Ostatnio coś CDP zaniedbuje graczy...(vide patch 1.03 do nwn2...)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie sie zgadzam, wlasnie wczoraj ogladalem powtorke, i dzis nowy. I stwierdzam bez zadnych zachamowan, ze ten program nie niesie w sobie zadnej merytorycznej wartosci,. Zero krytyki, podstawej i nawet bezpodstawnej, Program ukierunkowany na widza do lat.. 13. Jedyna zaletą programu są pokazywane w dobrej jakosci gameplay'e :>.. Nic pozatym, zreszta jak ktos juz poweidzial.. 1 moze na 4 gry to gra PC.

W dodatku, jakos wnerwiaja mnie soba prowadzący. Nie wiem czy fajnie z nimi dalo by sie pogadac o grach, skoro program wypelniaja monotomicznym standardem wlasciwie w wielu wypadkach, zerżniętych wprost z pudełka z grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jak zarejestrować starsze gry, nieobjęte wPLN?? Nie ma tam żadnego nr ni nic, a trochę tego jest, więc nawet 5 wPLN za sztukę nie byłoby źle.

Skoro nie były objęte PLN to chyba nie można ich zarejestrować. Choć mogę się mylić ale wątpię. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to wPLN nie przydały mi się zbytni gdyż są to rabaty i aby naprawdę odczuć zniżkę trzeba zrobić zakupy na dużą sumę.

I niestety ale nie jestem w stanie wykorzystać moich wPLN.

PS. Forum gram.pl śmiga czasem tak, że można z powodzeniem czytać książkę w międzyczasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adidas66 napisał:

PS. Forum gram.pl śmiga czasem tak, że można z powodzeniem czytać książkę w międzyczasie.

-Jak tam tematy mają po kilkaset stron i jest ich w sumie 30 stron, to nie dziwne :lol:

Ale mam problem- nie mogę zaakceptować regulaminu :? Zwyczajnie przycisk "akceptuję regulamin" nie działa :| Wie ktoś może ocb, albo może ktoś tam napisać o problemie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wiecie, ale na podobny pomysł do wPLN wpadła Cenega. Tylko że tam są to zwyczajne punkty (dostajesz tyle punktów, ile gra kosztuje, zaokrąglenie w górę), które można wymienić na naprwdę ciekawe i zróżnicowane nagrody, nie tylko komputerowe (nawet książki!).

I bardzo dobrze - to się nazywa wolny rynek i konkurencja :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nie wiem, czy wiecie, ale na podobny pomysł do wPLN wpadła Cenega. Tylko że tam są to zwyczajne punkty (dostajesz tyle punktów, ile gra kosztuje, zaokrąglenie w górę), które można wymienić na naprwdę ciekawe i zróżnicowane nagrody, nie tylko komputerowe (nawet książki!).

I bardzo dobrze - to się nazywa wolny rynek i konkurencja :D .

Z tym, że nagrody przyznawane za te punkty dalej stoją w miejscu na 'dniu 6' od lipca już chyba, gracze dostają cholery a maile od nich są skutecznie olewane. Ta... "w przeciągu 7 dni roboczych"... Chyba Irańsko-Peruwiańskich.

cng2iy.jpg

Do dzisiaj czekam na ten zakichany klub gracza i nic, Cenega mocno mi podpadła, tak samo jak z patchem do GRAW.

By the way - nowy kolektywik w gram.pl, do którego przyłożyłem rękę: http://motogames.gram.pl - ;)

Bzz bzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na gram.pl pojawiły się nowości - możliwość stworzenia sobie własnej stronki, która będzie reprezentować nasze konto (jak kiedyś wizytówka na cdprojekt.info) oraz kanał ircowy... Pomysły fajne, zobaczymy tylko, jak będzie z nimi w praktyce - np. jak utrzymają porządek na kanale ircowym :P

Co do statystyk - mam 14 zarejestrowanych gier i 135 wPLN... szkoda, że nigdy z nich jeszcze nie skorzystałem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dawno temu załozyłem konto na gram.pl - pamietam hasło i maila, ale tego drugiego już nie używam. Na koncie można zmienić adres e-mail, jednak (cytuję) "Ze względów bezpieczeństwa, na Twój stary adres e-mail (XXX@autograf.pl) został wysłany list z prośbą o potwierdzenie zmiany adresu e-mail. Dopiero gdy dokonasz potwierdzenia, adres e-mail zostanie zmieniony.". No i mail od gram.pl nie dochodzi na tą starą pocztę z onetu. :? (próbowałem kilkanaście razy, czekałem wiele dni - nie nadeszło). Nie wiem dokładnie w czym tkwi problem (kłopoty z pocztą? - pozornie wygląda tam wszystko w porządku...*), ale może ktoś z was wie o co chodzi??

*wysłałem maila z innego konta na to nieszczesne konto na onecie i mail doszedł.

EDIT: Obi-San - też zarejestrowałem się w Klubie Gracza (Skromne 90 punktów ;) ) i wysłałem maila do Cenegi - oto odpowiedź -

"Witam, W tej chwili Klub jeszcze nie ruszył. Wkrótce będziemy informowali bliżej w tej sprawie.

pozdrawiam serdecznie,

Wojciech Gatys

www.cenega.pl"

ps Pomysł genialny, oby wykonanie było dobre (nie bede mowil "szybkie"). I oby to wszystko wypaliło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nie wiem, czy wiecie, ale na podobny pomysł do wPLN wpadła Cenega. Tylko że tam są to zwyczajne punkty (dostajesz tyle punktów, ile gra kosztuje, zaokrąglenie w górę), które można wymienić na naprwdę ciekawe i zróżnicowane nagrody, nie tylko komputerowe (nawet książki!).

I bardzo dobrze - to się nazywa wolny rynek i konkurencja :D .

Z tym, że nagrody przyznawane za te punkty dalej stoją w miejscu na 'dniu 6' od lipca już chyba, gracze dostają cholery a maile od nich są skutecznie olewane. Ta... "w przeciągu 7 dni roboczych"... Chyba Irańsko-Peruwiańskich.

cng2iy.jpg

Do dzisiaj czekam na ten zakichany klub gracza i nic, Cenega mocno mi podpadła, tak samo jak z patchem do GRAW.

By the way - nowy kolektywik w gram.pl, do którego przyłożyłem rękę: http://motogames.gram.pl - ;)

Bzz bzz

no właśnie, święta racja... sam wysłałem e-maila do cenegi i co?

Odpowiedź: "Klub wkrótce rusza, ale w tej chwili wymiana punktów nie jest jeszcze możliwa. Nie ruszyła też wysyłka kodów GOLSMS. Będziemy informowali wkrótce w tej sprawie." - jak miło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dawno temu załozyłem konto na gram.pl - pamietam hasło i maila, ale tego drugiego już nie używam. Na koncie można zmienić adres e-mail, jednak (cytuję) "Ze względów bezpieczeństwa, na Twój stary adres e-mail (XXX@autograf.pl) został wysłany list z prośbą o potwierdzenie zmiany adresu e-mail. Dopiero gdy dokonasz potwierdzenia, adres e-mail zostanie zmieniony.". No i mail od gram.pl nie dochodzi na tą starą pocztę z onetu. :? (próbowałem kilkanaście razy, czekałem wiele dni - nie nadeszło). Nie wiem dokładnie w czym tkwi problem (kłopoty z pocztą? - pozornie wygląda tam wszystko w porządku...*), ale może ktoś z was wie o co chodzi??

*wysłałem maila z innego konta na to nieszczesne konto na onecie i mail doszedł.

Bardzo dziwne. Ja zmienialem adres e-mail i przyszlo mi juz na drugi dzien, a tez mialem konto na onecie.

A pytanie ode mnie. Jezeli gra w gram.pl kosztuje 20zl a ja mam 55 to czy zaplace za przesylke czy juz wPLN zalatwia sprawe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytanie ode mnie. Jezeli gra w gram.pl kosztuje 20zl a ja mam 55 to czy zaplace za przesylke czy juz wPLN zalatwia sprawe?

Jeżeli gra posiada opcję "Zapłata za przesyłkę wPLN" to możesz. Jednak z reguły jest ona głównie przy per-orderach.

Jest też inna możliwość. Gdy Twoje zamówienie przekroczy bodajże 150 zł. możesz kupić za wPLN żeton na dostawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Jak zarejestrować starsze gry, nieobjęte wPLN?? Nie ma tam żadnego nr ni nic, a trochę tego jest, więc nawet 5 wPLN za sztukę nie byłoby źle.

Skoro nie były objęte PLN to chyba nie można ich zarejestrować. Choć mogę się mylić ale wątpię. :)

Jeśli mają kod rejestracyjny, to owszem, można zarejestrować, natomiast niestety nic ci to nie da (tzn. przede wszystkim ani gwarancji, ani wPLN). No, poza możliwością sprzedaży dalej na rynku Gram.pl oraz poprawkami/dodatkami niektórymi.

Zresztą, nie wiem o jak stare gry ci chodzi. Ja mam"najstarszą" (czyli najdawniej zarejestrowaną) w 2004 roku (Warrior Kings) i jakieś pieniądzę za nią jednak są. 5 zeta, ale jednak :D .

PS. Gier: 9

wPLN: 85

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają kod rejestracyjny, to owszem, można zarejestrować, natomiast niestety nic ci to nie da (tzn. przede wszystkim ani gwarancji, ani wPLN). No, poza możliwością sprzedaży dalej na rynku Gram.pl oraz poprawkami/dodatkami niektórymi.

Zresztą, nie wiem o jak stare gry ci chodzi. Ja mam"najstarszą" (czyli najdawniej zarejestrowaną) w 2004 roku (Warrior Kings) i jakieś pieniądzę za nią jednak są. 5 zeta, ale jednak :D .

Nie tu chodzi o gry od roku 2000. Wtedy to właśnie kupiłem pierwszego kompa i mi rodzice kupowali różne gry i jak je teraz przeglądałem to sporo jest z CDP. Ale nie ma żadnego nr. rejestracyjnego... Cóź, jak wPLN nie dostanę to i tak nie muszę rejestrować. thx za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vainquer - dawniej, jeszcze w zamirzchłych czasach, jak jeszcze nie było rejestracji netowej, to była zwykła, pocztowa. Jeśli masz jakąś kartę rejestracyjną w pudełku, to moęsz wysłać. Czasami, jak sięparę gier tak zarejestrowało, to nawet jakieś bonusy przysyłali :) .

Colidor - wow :shock: , człowieku, sklep okradłeś? :wink:

A tak poza tym, moje wyliczenia wskazują, że żeby te wszystkie gry ukończyć, potrzebowałbym prawdopodobnie 6-10 lat. Jak ty to robisz?? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...