Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rob3rt

gram.pl

Polecane posty

wPLNy dostaje się tylko raz - dostaje je osoba, która jako pierwsza użyła kodu rejestracyjnego. Po drugie, grę można przerejestrować (przenieść z jednego użytkownika na innego) bodajże trzy razy, za kolejnym ujrzy się stosowny komunikat i trzeba się skontaktować z działem Pomocy Technicznej CDProjektu.

Przerejestrowanie działa tak, że wpisujesz kod z karty rejestracyjnej i gra "znika" z konta osoby, która ją Ci sprzedała, a pojawia się na Twoim (mowa oczywiście o kontach na gram.pl).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zxcvbnmasdqwe.. - może powinieneś napisać maila do "bossa" gram.pl ze swoim nickiem i hasłem. Podasz im parę informacji, oni to zweryfikują i uznają, że to faktycznie twoje konto i dadzą Ci np: nowe hasło i przywrócisz konto.

Pamiętam parę lat temu, kiedy gram.pl miało się pojawić :P Wszyscy mówili "Będziesz miał na koncie 100 zł to 1 grę masz za free ! " Hahaha. Tak fajnie to nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówili "Będziesz miał na koncie 100 zł to 1 grę masz za free ! " Hahaha. Tak fajnie to nie ma.

Mało tego, tak na prawdę jest to beznadziejne rozwiązanie, ja z tej kasy w ogóle nie korzystam i zalega mi na moim pseudo koncie. Wysyłka zbyt tania nie jest, a ceny też nie powalają... Preferuję allegro, gdzie ofoliowane gierki można zakupić za dużo mniejsze pieniądze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania. Na allegro zafoliowaną, nową grę Stalker Clear Sky dostaniesz razem z przesylka juz za 56 zł. Na gram.pl po wykorzystaniu wPLN grę masz za 89.90, a jeśli zarejestrowałeś Cień Czarnobyla, to łaskawie Ci dyszkę jeszcze spuszczą... Tutaj nie wliczam kosztów przesyłki, która bodajże wynosi 7.5 zeta...

Tłumaczyć dalej, że gram.pl się nie opłaca, a te wPLN to lipa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPLN to ściema tu się zgodzę, bo często po wykorzystaniu wirtualnej kasyn gra i tak kosztuje drożej niż na np merlinie

Choć przyznać trzeba że jeśli chodzi o przesyłki, to czepiać się nie ma o co bo paczuszka jest dostarczana na czas :)

Co do forum, raczej nie korzystałem ale po komentarzach można stwierdzić wszystko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 60 WPLN i wydałem już może z 15 tylko :P. Przeważnie w nowszych grach nie można ich wykorzystać. A jeszcze jedno. Jak bym np zarejetrował grę kolegi, on by o tym nie wiedział (ale by napewno jej nie zarejstrował, nie skorzystał by z tego kodu) to była by to kradzież? Bo już ze 2 dni temu myślę czy to piractwo czy nie :>.

Oczywiście nie chcę tak zrobić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie to kradzież - wirtualnych pieniędzy ;)

Kiedy zarejestrujesz grę na siebie, kolega straci również dożywotnią gwarancję, możliwość oddania gry do "używek" i inne bonusy...

Przynajmniej sam nie będzie mógł z nich skorzystać ;)

Piractwo to nie jest, ale kradzież i świństwo (w jednym), owszem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo najgorsze w tym jest właśnie to, że nie za bardzo wiadomo co z tą wirtualną kasą robić. W najlepszym przypadku kupując na gram.pl, wliczając w to wszystkie bonusy z WPLN i dodatkowo koszty przesyłki wychodzi na to samo jakby kupić grę w sklepie. Podkreślam, w najlepszym przypadku. Bo na ogół iść do sklepu i kupić wychodzi taniej. No i nie trzeba czekać 2 tygodnie na paczkę.

Swego czasu pracowałem na poczcie i dostarczałem paczki. Nie raz i nie dwa doręczałem małą paczuszkę z grą od gram.pl. najlepszy motyw to jak ktoś brał ją za pobraniem. Wtedy to już przepłacali solidnie.

Ja na swoim koncie mam równo 100 WPLN. Jakby tylko można było chętnie bym to komuś sprezentował, bo pożytku nie będę i tak z nich miał. O wiele taniej jest kupić grę chociażby w mediamarkecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Arnoldem bo np.jak kupowałem far cry-a z kolekcji klasyki to, razem płaciłem 31zł a w zwykłym

sklepie kupiłbym za 25zł.A jak zamówię to muszę czekać aż, przesyłka do mnie dojdzie.Chociaż jeżeli ktoś mieszka na wsi

lub na innym pustkowiu to opłaca się zamówić na gram.pl szczególnie,dlatego że jak płytka się porysuje albo złamię

to zawsze można, ją wymienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

przy tak tanich grach, nie ma siły by w sklepie wysyłkowym (jakimkolwiek) wyszło taniej.

Racja, na gram nawet z wykorzystaniem wPLNów z reguły gry wychodzą trochę więcej niż w Media, tudzież Saturnie, ale jednak taniej niż w EMPIKu, a trzeba wziąć poprawkę na to, że nie każdy ma jakiś sklep z grami w okolicy.

No i zawsze można dobrać towaru na promocjach i puścić go na Allegro. A że paczka droga? Kiedy jeszcze kupowałem od nich wysyłkowo, zawsze dzwoniłem po znajomych czy coś chcą, więc koszty wysyłki zawsze szły co najmniej przez połowę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl tak samo jak cale CD Project to sa ... warci.

Za witualne pieniadze mozna sobie kupic np. plakat .. ale zeby go miec w raczkach trzeba juz placic prawdziwa kasa. Jest tez mozliwosc odbioru osobistego. Mam sporo tych punktow, ale nie wykorzystam ich nigdy, bo nie ma zadnej sensownej rzeczy .. a plakat .. to ja moge uzyc jako papier toaletowy. Nie warto tez kupowac w sklepie na Gram.pl, bo nie dosc, ze wyjdzie drozej to nawet uzywanie wirtualnych pieniedzy do wysylki nic nie daje.. skoro oni sobie licza jakies 100% procent obowiazujacej ceny za wysylke. Chcialem sobie kupic juz nie wiem co (jakas gre), ale po zobaczeniu ceny zrezygnowalem. Poszedlem do sklepu, ktory jest o kilka rzutow kamieni ode mnie i juz ta gierka byla.

Tak samo jak ogolna istota Gram.pl mam zablokowana mozliwosc pisania na forum, i zakladania gramsajta, tylko dlatego, ze domagalem sie wyboru ANGIELSKIEJ wersji gry.. z reszta sporo osob bylo za. Ale taka jest juz polityka CDP, nie wazne co, byle po polsku. Nie wazne co, ale zawsze za 99.90zl.

Na szczescie Cenega jest normalna, i ich punkty przynajmniej mozna wydac na materialne rzeczy. I jest wybor wersji angielskiej :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...