Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 12/2011 zawartość

Polecane posty

Okładka całkiem ładna - można nawet odnieść wrażenie, że główny bohater z The Elder Scrolls V: Skyrim chce rzucić dyskiem z logo CD-Action w nadlatującego smoka :) .

No i recenzja wyżej wymienionego tytułu na pierwszym miejscu i w żółtym kolorze - czyżbyśmy mieli do czynienia z epickim werdyktem w postaci oceny 10/10 + znak jakości :ok: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer pod względem tekstów naprawdę dobry ;] Pełniaki również trzymają poziom. Niestety z zawartości nie skorzystam ponieważ główne danie mnie nie interesuje a stalkera mam.

@Smuggler

Kopniaka z polobrotu

Macie Chucka Norrisa w redakcji? :laugh::tongue:

Nie, to Chuck Testa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super! pełniaki exstra szczególnie interesuje mnie stalker 1 cień czarnobyla. i kto zwyciężył Modern Warfare 3 czy Battlefielda 3 kupuję$$ na 100%@!@@!!

ps.nie mogę się doczekać numeru 200!!!

ps.2 a jeszcze przed nami numer 199 świąteczny.[wwwwweeeeeeeee}@!@!@!

tylko szkoda żę metro last night nie będzie kontynuacją. ale napewno też będzie super@!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista gier, których recenzje znajdą się w numerze, robi naprawdę dobre wrażenie (jestem ciekaw zwłaszcza oceny Skyrima). Macie już moje 16 złociszy w kieszeni :wink:

PS Wyjątkowo ładny obrazek zagościł na okładce tego numeru, bardzo klimatyczny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie żyć, nie umierać. Recenzje najbardziej oczekiwanych gier roku. Do tego zapowiedzi i ciekawe tematy w publicystyce. A płyta, to już w ogóle cud miód. Do tego moja opinia nie jest odosobniona. Jest nas już mała armia, więc przejęcie władzy nad światem przez CDA to tylko kwestia czasu :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świąteczny element na okładce to zapewne ta folia niewidoczna na screenach. Może jakieś wycięte płatki śniegu, czy coś w ten deseń.

Ale sam screen nie jest jakiś wybitny. Fajnie, że w taki sposób umieściliście tekst - widać to, co ma być widoczne. Świetnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się chyba najlepszy numer w tym roku. Z chęcią przeczytam recki BF'a 3 i MW 3. Do tego interesuje mnie też Skyrim, AC Revelations, LOTR Wojnia na Północy, The Run, The Binding of Isaac, Saints Row: The Third oraz Payday: The Heist. Uff, ile tego jest! Poza tym jest jeszcze info o GTA V. Cieszy również obecność konfiguratora, którego zawsze bardzo lubiłem. Świetny numer. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczenia nie ma, bo to kolejny świetny numer z kolei. Niespodzianka in plus, że pojawiły się w nim recenzje NFS: The Run oraz AC: Revelations, bo już myślałem, że będą dopiero za miesiąc.

Okładka boska, dużo lepsza od tej w aktualnym jeszcze numerze. Grafiki ze Skyrima są stylowe, zatem nie powinno to dziwić. Lepszy byłby chyba tylko smok.

Jeszcze jeden numer czeka nas przed Świętami, zatem tam będzie pewnie sporo świątecznych akcentów (czekam zwłaszcza na podsumowanie roku), także nie ma co narzekać na ich brak w 12/2011.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...