Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 12/2011 zawartość

Polecane posty

Gry: Wkońcu FPS'y same. S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla miałem okazję zagrać u kolegi i bardzo mi się spodobał. Teraz zrobię to u siebie w domu.

Brothers in Arms: Hell?s Highway oczywiście także zagości na moim komputerze ,jak zresztą każdy FPS ...

Demko Global Ops także zagram ,ponieważ bardzo mi przypomina grę... Rainbow Six Vegas 2 (Tyle że tryb Solo).

Sprzęt: Komputer pod choinkę -> Może będzie o co napisać do mikołaja :]

Zawartość: Dota2 ,Diablo3 ,Cod:MW3,BF3,Saints Row3 ,WoW na pewno przeczytam od dechy do dechy.

Jak dla mnie to numer udany ,dawno tak dobrego nie widziałem (Ostatni najlepszy to dla mnie Gothic 3 +ZB + Patche).

Oby tak dalej , w następnym CD-Action mógłby zawitać "Magicka PL" lub "Wiedźmin 1 PL".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler? Czy w kolejnym numerze będzie można liczyć na recenzję Dungeon Defenders (produkcja typu "tower defense" z domieszką RPG ze Steam'a)? W podanym spisie treści nie widzę tej pozycji, a gra wydaje mi się, że jest warta rzucenia na nią okiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry numer

Świetne pełne wersje (czyżby rozgrzewka przed świątecznym? :) )

Od groma recenzji wyczekiwanych gier, które były typowane do miana gry roku, a na deser felietony, na luzie i Action Redaction.

A to wszystko już za dwa dni :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer świetny pod względem recenzji same znakomite tytuły, jestem tylko ciekaw która gra wylądowała na pierwszym miejscu w dziale recenzji Call of Duty: Modern Warfare 3 czy

Battlefield 3.

Zawartość bardzo wspaniała jak na listopad mam tylko nadzieję ze następny będzie nie gorszy, jednakże nie traktuje tego wydania jako świątecznego, święta dopiero za miesiąc :)

Cieszy mnie też artykuł o MDK2 to były czasy :icon_wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zakupiony.

Nie wiem czy będę się masturbował jak kolega powyżej.: :smile: Na razie tylko pobieżnie przejrzałem ale mogę napisać że trochę szkoda że skyrim

nie dostał 10 a tylko pseudo 10

.

Na razie przeczytałem tylko AR gdzie przeważają listy na temat FPS-ów zarówno jeśli chodzi o kwestie ich długości jak i o kwestie bardziej taktyczne. Ale nie brakuje też listów mniej poważnych. Ale niestety nie jest to poziom z dawnych lat. Chyba jednak tandem będzie musiał wymyślać listy wraz z odpowiedziami.

Jak chcesz spolerować to chociaż ukryj takie wypowiedzi. Nie każdy chce mieć zepsutą lekturę pisma. - Ghost

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także zakupiłem już numer i naprawdę: świetna robota! Jest dużo ciekawych artykułów do czytania, pełniaki rządzą i ten przekaz. Na koniec prywata: rozmawiałem wczoraj z Rosjaninem na xfire i dobrze kojarzył CD-Action. Czasopismo jest coraz bardziej znane na każdym zakątku globu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer fajny.

Mam pytanie odnośnie modów do Stalkera. Otóż te które są na płycie są OK ale do modów które trzeba sobie samemu pobrać chyba wkradł się Wam błąd. Otóż na płycie jest informacja że jest mod o nazwie Stalker Complete 2012 a na podanej stronie nie ma owego modu tylko jest Stalker Complete 2009 więc chyba wkradła się Wam literówka :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie kupilem nowy numer cd-action i bardzo sie zdenerwowalem,w srodku byla tylko jedna plyta,nie bylo stalkera,tak na marginesie to powinniscie zrobic jakies folie na zgrzew,teraz kazdy moze wyjac sobie plytke:/na dodatek koles w kiosku nie chce mi wymienic bo mowi ze wyjalem plyte i chce teraz przypalic glupa zeby miec druga i ja komus sprzedac porazka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer fajny.

Mam pytanie odnośnie modów do Stalkera. Otóż te które są na płycie są OK ale do modów które trzeba sobie samemu pobrać chyba wkradł się Wam błąd. Otóż na płycie jest informacja że jest mod o nazwie Stalker Complete 2012 a na podanej stronie nie ma owego modu tylko jest Stalker Complete 2009 więc chyba wkradła się Wam literówka :huh:

Nie, wszystko jest w porządku - twórcy po prostu zmieniali sobie nazwę moda z biegiem czasu i ostatecznie sami chyba się w tym pogubili (np. w readme pojawiają się różne nazwy). Uznałem, że 2012 bedzie oddawało ostatnie zmiany i takiej nazwy użyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wszystko jest w porządku - twórcy po prostu zmieniali sobie nazwę moda z biegiem czasu i ostatecznie sami chyba się w tym pogubili (np. w readme pojawiają się różne nazwy). Uznałem, że 2012 bedzie oddawało ostatnie zmiany i takiej nazwy użyłem.

Po naciśnięciu odnośnika do Stalker COMPLETE otwiera się strona główna moddb.com z komunikatem:

The download link you tried has expired. Please try starting your download again.

// Już znalazłem. Trzeba samemu wpisać ;F

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu moda do Stalkera : Stalker Complete 2009 pokazuje się ekran powitalny i gra się nie uruchamia. Ma ktoś ten problem ?

Sprawdź w dokumentacji - w niektórych wypadkach, z tego co pamiętam, konieczna jest ręczna edycja pliku konfiguracyjnego w grze. O ile się orientuję, trzeba też przestawić grę na wysokie detale - ale głowy nie dam. Gereralnie mod działa nawet z ostatnią wersją gry - wiem, bo długi czas sam grałem na nim :).

Jak ci nie pójdzie, to zainstaluj sobie tekstury a'la Sin City z naszej płytki - też tak grałem dość długi czas i muszę przyznać, że klimat nawet lepszy niż w oryginale. Choć w sumie czasem jest trudno, bo jednak normalne kolory w niektórych sytuacjach pomagają się zorientować w sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądając czasopismo zauważyłem drobny błąd w opisie telewizora Manta LCD 3214. Chciałbym dowiedzieć się jaką on ma rozdzielczość w konfiguratorze piszecie o Full HD zaś w recenzji sprzętu o HD Ready. Trochę jednak to wprowadza w błąd czytelnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądając czasopismo zauważyłem drobny błąd w opisie telewizora Manta LCD 3214. Chciałbym dowiedzieć się jaką on ma rozdzielczość w konfiguratorze piszecie o Full HD zaś w recenzji sprzętu o HD Ready. Trochę jednak to wprowadza w błąd czytelnika.

nasz blad. :icon_redface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...