Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Właśnie jestem po powtórkach z półfinałów obecnego IEM'u... Szczerze przyznam, że o Dignitas team nie mam bladego pojęcia, a mało znane MI aAa okazało się finalistą zeszłorocznego Dreamhacku -.-" Ich mecz był interesujący...

Ale starcie M5 - CLG :O IMO to było Spotkanie przez duże S. Pierwszy mecz był sowitym pstryczkiem w nos amerykańskich gwiazd ( mrugam w stronę HotShota i sainta !) ) i sowitym pokazem siły M5.

Jednak ich drugi mecz - mmmmm... Były "szachy-machy", były mądre pomysły, składne akcje, GoSu Pepper zabijający Sainta pod Baronem... Janną xD No i te faile Hotshota, które dały M5 szansę na COMEBACK... Eh - M5 nie mogło odrzucić takiej propozycji xD

Od IEM'u w Kijowie jestem za M5. Natomiast oglądając grę Voyboy'a i słysząc te wszechobecne opinie, że obecnie Dignitas rządzi pod względem picków itp. ... Oj - już nie mogę się doczekać finału ^_^

W takim pojedynku IMO nie ma prawa się widz rozczarować - to będzie prawdziwa wojna, która pewnie rozstrzygnie się stosunkiem 2:1...Ale kto wie - dla mnie OGROMNYM zaskoczeniem było 2:0 w meczu M5 - CLG.

O 14:55 zasiadam przed stream i oczekuję spektakularnego widowiska, z którego znowu będę chciał ściągać powtórki z YT, aby delektować się grą - Go go M5!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wilkołaku robię same pazurki, które ulepszam potem do MB. I to wystarczy w zupełności. Nauczyłem się tego, że strasznie przesadzacie. Np. przeraźliwie wolna jungla oznacza junglę troszkę wolniejszą niż inne. Olaf ma lifesteal z W więc też nie jest mu ta latarnia tak strasznie niezbędna. To znaczy można, ale nie trzeba.

Nie chodzi tylko o szybkość zwykłej jungli czy lifesteal. Z latarnią jest łatwiej o szybkie zdobywanie buffów(a to też odznacza mniejsze ryzyko że ktoś nam ukradnie) i szybsze Dragony, nawet na barona w late się przydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z zasadami cytowania! - Bethezer

A ja mam szczerą nadzieję, że m5 nie wygra. Może to odciągnie Rosjan od grania w LoL i będzie mniej meczy 1v5, bo twój team to Rosjan feederzy/na afku/ feederzy na afku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widzialem final IEM. O.o

Jesli team w finale tak gniecie opozycje, to trzeba przyznac, ze wygrali zasluzenie nawet, jesli sie ich nie lubi. Sam mialem nadzieje, ze to wlasnie M5 wygra, bo sa bardzo agresywni, a ich gry taktyki wyjatkowo ciekawe.

Miazga, miazga i jeszcze raz miazga. Inaczej tego sie nie da opisac. Chyba tylko M5 potrafi obracac przegrane walki w ace i to jeszcze kilka razy podczas jednego meczu. Naprawde mi zaimponowali. Tym bardziej, ze ich jungler nie mogl wybrac, ani Shyvany, ani Lee Sina, a z tego co widzialem, to wlasnie z tymi champami najlepiej sie mu gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym meczu po prostu M5 urządziło totalny rape na drużynie przeciwnej a kombo Alistar + Lee Sin robiło miazgę co pokazuje ilość killi jeszcze przed dziesiątą minutą ;] Mieli naprawdę świetny teamplay oraz kontrolę wszystkich buffów, chyba na palcach jednej ręki można policzyć ile razy Dignitas zdołało wziąć buffy we własnej jungli... Świetna gra Urgota tylko dołożyła kolejną cegiełkę do przegranej Amerykanów. No i brak CC, kiedy M5 miało combo Alistara, Lee Sina i Urgota (+jeszcze kogoś o kim zapomniałem ;p). Natomiast największym IMO błędem Diginitas w drugiej grze było nie wzięcie Shena. Naprawdę?! No, w każdym razie zemściło się to w samej grze kiedy Shen robił co chciał a nawet jak raz Irelia złapała Kog'mawa w sytuacji jeden na jeden to... nie na długo: Cześć, jestem Shen i mam tarczę! In yer face!. M5, pomimo błędów swoich oponentów, było po prostu lepsze i działało jak na pro team przystało :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Professor

Tia - w pełni popieram. Też byłem za M5 ( w sumie jestem za nimi od IEM'u w Kijowie)i też byłem... Jestem nadal pod wrażeniem ich gry - jak mi szczęka opadła w czasie pierwszego meczu, to ją dopiero na początku drugiego znalazłem pod biurkiem xD

:brawa::brawa: i jeszcze raz :brawa: z mojej strony dla M5. Obecnie niszczą system i bardzo się cieszę. Team Dignitas na pewno nie dostał się do finału przypadkiem - po prostu M5 zadało tak silny sierpowy, po czym dołożył combo... Sory, ale chyba nikt by się nie podniósł, zwłaszcza psychicznie po czymś takim >.< A że nawet nie było takich sytuacji, żeby sobie powiedzieć " Tak! Mamy ich!"

Przeciwnicy 3mali się dzielnie...

No i trzeba jeszcze zwrócić uwagę na to, że z tą "bombą" wytrwali do samego finału !) Eh, cwaniaczki - sława, respect, $$$ i monitorki od BENQ 8) A mi mama zawsze lubi dociąć " Po co grasz w te gry ?! Nie zarobisz nimi na chleb." Huehuehue - 50 000$ piechotą nie chodzi...

WOW - jak tylko powtórka będzie na YT to wbijam na profil IEM'u i pobieram ^_^ Nie dość, że Phreak z .... "tym drugim" (sory, ale serio nie znam nawet jego pseudonimu) nakręcili mnie swoim typowaniem picków xD, to na dodatek dostałem masakryczne widowisko! WOW!

@BlackShadow

No, w każdym razie zemściło się to w samej grze kiedy Shen robił co chciał a nawet jak raz Irelia złapała Kog'mawa w sytuacji jeden na jeden to... nie na długo: Cześć, jestem Shen i mam tarczę! In yer face!.

xD hehe - dlatego Ja oczekuję nerfa zasięgu jego ulti :P Ale fajnie tę sytuację opisałeś xD

@Kehen

Sory, ale czytając twoje posty mam wrażenie, że właśnie przyszedł "typowy" użytkownik polskiego fansite'u LoL'a -.-" Dość mam twoich pierdół - czuć od ciebie jad i żółć na kilometr - raportuję cie i tyle - może dostaniesz urlop na ochłonięcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa "rosjanie" i "pro team" się wykluczają, wiesz o tym?
Nie zamierzam dyskutować z kimś kto ocenę całego meczu i zespołów prowadzi tylko pod kątem ich narodowości :) Może i M5 są jedynymi Rosjanami jacy umieją grać w tą grę, ale przy okazji robią to na tyle dobrze, że przebijają się przez takie teamy jak aAa, Diginitas albo CLG i raczej o czitowanie osądzić ich nie można ;] Mieli lepszą kompozycję teamu oraz teamplay (timer na wszystkie buffy w jungli).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kehen

Wiesz, że to wygląda na trolling? Nie ważne, co powiesz: M5 zmiażdżyło. Nie dlatego, że miało szczęście, a dlatego, że robili co chcieli. Latali po wrogiej dżungli, składali dobre kompozycje, kontrolowali całą mapę. Na poziomie indywidualnych umiejętności obie drużyny stały raczej równo (obie choćby dawały pro flashe), ale M5 po prostu pokazało, że lepiej rozumie, jak się w LoL gra. Choćby wspomniane przez Blacka nie wzięcie Shena. No ludzie, Dignitas skarmili Irelię w poprzednim meczu, rozjechała ich, a w następnym ją wzięli, zamiast na chwilę obecną przegiętego pod każdym względem ninjy... "LOL, MAMY IRELIĘ, NIC NAM NIĄ JUŻ NIE ZROBICIE". I jeszcze ta Shyvana w junglę. Co z tego, że jedyne twarde CC jakie mieli to niepewny stun Irelki właśnie, bierzmy Shy na złość M5. Ogółem wygrana jak najbardziej zasłużona, a dalszy hejting i obrażanie narodu może się źle dla ciebie skończyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga niekiedy wole grac z Rosjanami niz z polakami. Przynajmniej nie rozumie jak mi cyrylica pisza i mi zal tylka nie sciska jak widze pro polaka ktory narzeka ze ktos mial fuksa, szczescie, brakowalo mu 1 sek do czegos przez co zginal. Imo tu mamy dowod ze Rosjanie na chwile obecna maja wiekszy skill gry w lola niz polacy - GBT nie zaszalało. Pozatym wiekszosc hejterow to raczej daleko w elo nie zaszla.

Znudow sobie zagralem rankeda Veigarem na koncie znajomego <1k elo. Penta kill i quadra kill. Klatka + w i nie maja polowy hp. Ap carry padal na combo , zaczalem lubiec ta postac.

A i jeszcze z ciekawych doswiadczen - Urgot jest strasznie mocna kontra na ad carry na bocie i przez ostatnie 7 gier jakie gralem, na 3 lvlu wrogi ad carry albo padal albo byl zmuszony do odwrotu bo w przeciwnym razie zgon. Strasznie lubie skillshoty ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ROSJANIE (teraz lepiej?) wyzywają każdego od nazisty, to nikt się nie czepia. Bo to jest przecież spoko...?

KMyL - to może z racji tego że mnie obrażasz, też cię zaraportuję i dostaniesz urlop na ochłonięcie?

Btw. Mam takie samo prawo nie lubić ROSJAN jak wy macie prawo ich kochać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że ja ich kocham? Również spotkałem się z wieloma noobami urodzonymi za Bugiem. Po prostu doceniam fakt, że M5 dobrze zagrali :) Pewną sztuką jest przełknąć personalne uprzedzenia i stwierdzić jakiś fakt, a nie iść w zaparte i narażać się na śmieszność. Jak dla mnie M5 wyglądali jak NAPRAWDĘ profesjonalna drużyna, która po prostu świetnie czuje się w tej grze. Nie ważne, że kogoś tam im zbanujesz. Oni i tak cię zaskoczą, a desperackie próby zabrania Shyvany tylko ci zaszkodzą. Nie mają HotShota, który pójdzie sobie split pushować i umrzeć, czy czegoś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ROSJANIE (teraz lepiej?) wyzywają każdego od nazisty, to nikt się nie czepia. Bo to jest przecież spoko...?

KMyL - to może z racji tego że mnie obrażasz, też cię zaraportuję i dostaniesz urlop na ochłonięcie?

Btw. Mam takie samo prawo nie lubić ROSJAN jak wy macie prawo ich kochać.

Tak, bo wszelkie inne narodowości (naszej nie wyłączając) to wzór do naśladowania i po prostu cud miód, sama przyjemność w grze. Za M5 nie byłem, ale twoja 'argumentacja', że mieli szczęście jest tak logiczna, jak skok ze spadochronem bez... spadochronu? Jeden mecz, nawet dwa można mieć szczęście czy wykorzystać błędy przeciwnika. Ale M5 przeszło przez CAŁY turniej bezproblemowo rozgramiając teamy, w których grają ludzie z najwyższym ELO i o największych umiejętnościach w LoLu jakich można w tym momencie oczekiwać. I odstawili te wszystkie pro teamy daleko, daleko za sobą, po prostu grając swoje. Powiem więcej - pomyślałem nawet, że to co zaprezentowali to to, co powinny prezentować sobą wszystkie teamy grające w tak ważnych turniejach - idealna kontrola wszelkich buffów (nie tylko swoich), świetna kompozycja teamu i komunikacja, WSZYSCY gracze drużyny robiący co do nich należy (a nie cały team ciągnięty siłami 1-2 osób). Tego co wymieniłem w większości przypadków nie sposób było zaobserwować na tym turnieju u nikogo poza M5. W CLG Hotshot położył całą grę biegając samopas, do tego mając gigantyczną przewagę w złocie i itemach nie próbowali nawet bronić smoka, mimo, że kilkukrotnie mieli ku temu możliwość. TSM nawet nie wyszło z grupy, ponieważ tylko saintvicious prezentował sobą jakikolwiek poziom. Fnatic - totalnie bez formy Shushei i przede wszystkim xPeke będący zwykle siłą, która potrafiła sama wygrać mecze. Do tego picki... Uporczywie wybierany przeciw Corkiemu Graves (udowodniono, że to hard counter, ale po co się przejmować, prawda?), Shyvana brana do jungli mimo tego, że reszta teamu nie miała CC a tylko M5 zrobiło z niej jakiś sensowny użytek, kompletne zignorowanie siły Shena w ostatnim meczu (Dignitas z jakiegoś powodu ani go nie zbanowało, ani nie wzięli go kiedy nie zrobił tego M5). Nawet ja, mimo swojego niskiego ELO widziałem błędy, które powinny dla pro graczy być oczywiste, mecze były przegrywane często już podczas wybierania championów. Ale jak widać topce często zrozumienie oczywistości zajmuje 'trochę' więcej czasu i już niejednokrotnie udowodnili, że potrafią trwać w uporze i bezsensownych decyzjach, póki ktoś nie wyleje im kubła zimnej wody na łeb. Co mam nadzieję zrobiło M5 na finałach IEM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwisa mi narodowość tego z kim gram, ale zauważyłem, że najbardziej trollują Grecy. Cyryliczni jak sobie pójdą afk, pofeedują to trudno. Przynajmniej nie wnerwiają swoimi tekstami (zwykle). Jak się trafi kilku to pogadają sobie po swojemu i Bóg z nimi. Grecy są strasznie przewrażliwieni. A niech wam tylko gorzej pójdzie gra to wam tak koło pióra narobią, że odechce wam się grać na jakiś czas. A jak pisałem, że ich nie rozumiem (bo pisali oczywiście po swojemu) to hateowali i wyzywali od "albanian morons" czy innych takich. Dlatego nie lubię grać z Grekami bo zbyt często trafiam na tych stukniętych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze dziwiły Wasze opowieści o złych Rosjanach, co piszą cały czas cyrylicą, trollują, feedują i rzucają mięsem. Większość wschodnich sąsiadów jaką spotkałem była opanowana i starała się grać jak najlepiej. Najgorsi zdecydowanie są Polacy i Grecy, którzy naprawdę potrafią zepsuć dobry humor i zniechęcić do dalszej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Polacy i Grecy biorą za bardzo na serio grę i siebie. Sam łapię się na tym, że potrafię zarageować jak mi nie idzie (ale w realu a nie bluzgając w grze). Może nie umiem przegrywać a może to specyfika tej akurat gry. W innych tak nie rageuje chyba, że zaczynam przegrywać non stop, ale wtedy najczęściej daję sobie na jakiś czas spokój z taką grą. Miałem napisać o czymś jeszcze, ale poszedłem do klozeta i wyleciało mi to z głowy. Może innym razem jak mi się przypomni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...