Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Maokai ma ganki bajecznie proste. Wychodzisz z krzaka, rzucasz sadzonkę i snare :P Ewentualnie snare i sadzonka. W każdym razie jak już kogoś usidlisz, to wywalasz całą resztę (Q przede wszystkim, je rozwijałem pierwsze) i bijesz z łapy licząc na pomoc kolegów z linii. Twisted Advance ma spory zasięg i nie jest skillshotem, więc naprawdę trzeba się postarać, żeby nie trafić. Jedyny problem to to, że wróg czasami zdąży się flashnąć pod wieżę albo wśród swoich, a ty lecisz za nim i nie możesz tego przerwać (TA zamienia cię na chwilę w projectile). Co do funu z gry i możliwości carrowania, to są spore. Mi w każdym razie grało się bardzo przyjemnie, a skuteczne ganki na pewno pomogą wygrać grę. Potem w teamfightach twoje ulti i ciągłe przeszkadzanie wrogiej drużynie również się przydają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem sie "pochwalić". Wiecie co mi sie wczoraj snilo?

Spacerowalem z dziewczyna przez park. Nagle zaczęła mówić, ze buduje WW na AD. Dałem jej w twarz i zacząłem uciekać. Ona nagle zmieniła sie w Mao Kaia i próbowała mnie zesmitowac. KONIEC Z LOLEM NA NAJBLIŻSZY MIESIĄC.

:pokerglass: :pokerglass: :tancze::stop::mellow: :mellow: :bialaflaga: :bialaflaga: :bialaflaga::wallbash::icon_question::unsure::blink::wacko:

Podbijam prośbę o build(finalny) na ADSiona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Rotfl. Wiele snów miałem o grach, ale 1szy raz widzę takie coś :D

Co do builda (jeśli idziesz do jungli): zaczynasz z kurtką + 5 potów. Maxowanie: E>W>Q (no i R kiedy można). Berki (lub Merce jak mają przegięte CC) - Latarka - Phantomy - Infi - Bloodthirster - drugi phantom/Last Whisper jak stackują armor/QSS jak full CC team - Archangel (sprzedajesz latarkę).

Imo to tak powinno wyglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coortka - a myślałem, że to mi odbija : o

Ja za to muszę nałożyć wór pokutny i zacząć się biczować, pokornie przyznając, że Trundle jungler jednak JEST dobry. Mimo to, Skarner jest dla mnie o jeden szczebel wyżej.

Krótkie btw., mistrzostwo trollingu osiągnięte:

Dominion

Nasz team:

- Lux AD carry

- Ryze AD carry

- Trundle AP support (miałem wziąć Karmę AD carry, ale w końcu zdecydowałem się na to)

- Anivia tanker

- Karthus AS

Przeciwny team:

- Nasus offtank

- Wukong AD

- Poppy AP

- Graves

- Maokai tank

Wygrana dla nas 87:0. (Nie szperajcie mi w grach, to było kilka tygodni temu, ale jakoś wyleciało mi z głowy, żeby tu pisać.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, ogląda ktoś mistrzostwa IEM w Hanowerze? TSM i Fnatic odpadli już w grupie, m5 (Rosja) po prostu miażdży system stylem gry i jutro zagra finał z Dignitas (USA). Teraz będzie się zaczynał mecz o trzecie miejsce: CLG (USA) vs. aAa (Francja)

Ogólnie jak ktoś mówi, że meta w LoLu już mu się znudziła, niech popatrzy co wyprawia m5 - ciągła zmiana lini, non stop w ruchu, przez co przeciwnik nie wie co się dzieje. No ale tylko na premade takie rzeczy, na soloQ wygrywa ten, kto wcześniej się nafeeduje.

Szkoda tylko słabej formy Shushei'a z Fnatic, bo pamiętam jak to dzięki niemu wygrali Dreamhacka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Toć podałem ci stronę wcześniej builda:

Co do builda (jeśli idziesz do jungli): zaczynasz z kurtką + 5 potów. Maxowanie: E>W>Q (no i R kiedy można). Berki (lub Merce jak mają przegięte CC) - Latarka - Phantomy - Infi - Bloodthirster - drugi phantom/Last Whisper jak stackują armor/QSS jak full CC team - Archangel (sprzedajesz latarkę).

Imo to tak powinno wyglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, ogląda ktoś mistrzostwa IEM w Hanowerze? TSM i Fnatic odpadli już w grupie, m5 (Rosja) po prostu miażdży system stylem gry i jutro zagra finał z Dignitas (USA).
Oglądam, może nie wszystkie mecze, ale staram się, zwłaszcza od momentu ćwierćfinałów i mogę tyle powiedzieć, że CLG przegrało z M5 na własne życzenie a właściwie to przez Hotshota :P Nie wiem co kombinował, ale dał się dwa razy naprawdę lipnie złapać choć Rosjanom nie można odmówić skilla w grze. Natomiast w meczu o trzecie miejsca nastąpiła sytuacja IMO odwrotna i to aAa zmarnowało przewagę.

BTW. zagrałem sobie dwa razy Galio na midzie (nie patrząc na buildy i nie mając w ogóle masterek na defense :)) i to całkiem przyjemny champ jest z niezłym kombem do czyszczenia minionów. I jego ulti :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja byłem w szkole kiedy były mecze, ale finał już sobie oglądnę.

Moscow5 to jakieś nieporozumienie - tak dobrze to nawet koreańczycy nie grają. Hmm... Sport narodowy Korei to SCII, to może Rosji LoL?

Tak sobie patrzę na hightlights i main ban przy Rosjanach - SURPRISE, SHYVANA. Muszę się naumić nią junglować.

Stawiam na M5 w finale.

BTW: Myślicie, że jak kupiłem Yoricka (mniej niż tydzień temu) za RP to dostanę zwrot? Kupiłem Karthusa - na następny dzień staniał o 3150, kilka tygodni później otrzymałem zwrot różnicy. Ciekawe, czy tak samo będzie i teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho jak masz postać która ma sporo AD (zwłaszcza jak jest melee) to latarnia jest dobrym wyborem. Za niewiele golda dostajesz ls, AD, armor i darmowego warda co 3 minuty.Według mnie przedmiot bardzo opłacalny. Zwiększy Ci przeżywalność, dłużej utrzymasz się na linii, poza tym nie masz potrzeby wracania się po wardy co chwila. Jak gra dobrze idzie to w 5-6 minucie już masz złożony ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latarenka jest git przedmiot, ale składam ją wyłacznie na junglerach a i to nie wszystkich. Nie robię jej na Warwicku i Pantheonie. Może to błąd, ale jakoś nigdy jej na nich nie potrzebowałem. Za to jest must have na Shaco, Evelynn i najczęsciej na Trundlu choć nie zawsze bo ten ostatni bije stwory prawie tak samo łatwo jak Warwick. Lee Sina nie mam, ale na nim pewnie też bym robił. Na carry, tankach czy już napewno casterach i supportach nie składam jej z całą pewnością. Ten ward z latarni nie czyni specjalnej różnicy bo zanim odnowi się cooldown zwykle uzbieram na kilka. Robię ją dla tego pasywa z dodatkowym damage przeciwko stworom.

Zacząłem zbierać IP na stronę na runy dla Akali i akurat muszę dostawać upośledzone dzieci do drużyny. Złośliwość rzeczy martwych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Lantern to jeden z najbardziej cost effective itemow w grze i najczesciej core, kiedy ide do jungli lub solo top. Jedyni junglerzy, na ktorych tego nie buduje to Udyr, Rammusie i Trundle, bo mozna spokojnie rushowac philo stone. Natomiast biore ten item na champach majacych problemy z sustainem w jungli (olaf i Jarvan) lub robiacych jungle w przerazajaco wolnym tempie, kiedys na przyklad bralem to junglujac z WW, zanim mialem kase na Udyra. Bez Lantern (lub madredsow) jego jungla byla przerazajaco wolna.

Na solo top liczy sie przede wszystkim sustain i mozliwosc utrzymania sie na linii jak najdluzej. Do tego darmowy ward, co trzy minuty i armor, ktory wystarczy na ograniczenie damage od przeciwnika podczas laning phase. Na moim Jarvanie i Wukongu to zdecydowanie core na solo topa. Na AD carry zazwyczaj tego nie buduje, choc to zalezy glownie od teamu. Wriggles spowalnia moj build i sporo dluzej zajmuje wyfarmienie sie do IE lub PD. Biore latarnie tylko, jesli widze, ze mam ogarniajacego junglera/supporta, ktorzy beda chcieli zlapac wczesnego dragona. Wriggle's proc bardzo pomaga w ubiciu gada i bezpiecznym wycofaniu sie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wilkołaku robię same pazurki, które ulepszam potem do MB. I to wystarczy w zupełności. Nauczyłem się tego, że strasznie przesadzacie. Np. przeraźliwie wolna jungla oznacza junglę troszkę wolniejszą niż inne. Olaf ma lifesteal z W więc też nie jest mu ta latarnia tak strasznie niezbędna. To znaczy można, ale nie trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gankowac mozna i Corki jako dzunglerze wiec nie przesadzajmy z ta niemoznoscia gankow ww przed 6. Ostatnio gralem ww w dzungli i nie mialem wolniejszej dzungli niz takim lee/skarnerem/udyrem a i ganki mialem ok, bo przed 6 lvlem mialem 1 killa i asyste. Nie zdarzylo się to w jednej grze oczywiscie coby nie bylo. Ja ciagle uwazam ze jezeli sie potrafi to nawet najgorszym championem da sie gankowac i pomagac /zdobywac kille. A to ze sa lepsi i szybsi - kazda postac jest w czyms dobra i ma swoje atuty. To od nas zalezy czy bedziemy potrafili je wykorzystac, czy nadarzy sie do tego okazja i czy bedziemy potrafili ta "umiejetnosc" dobrac do przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...