Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

CDA LoL - Dyskusje o turnieju

Polecane posty

Ja tam absolutnie popieram ideę większej ilości trollowych meczy z komentarzem. Dla czegoś takiego warto było czekać, więc tym gorzej, że niestety nie do końca się udało...:P

Sam nawet chętnie wziąłbym udział, ale mam wrażenie, że mój komputer taki lepszy od miśkowego za bardzo nie jest. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi mecz NML vs SKT o 16.30 w tym samym miejscu ;)

Eh, ludzie polubili moje streamy... Idźcie sobie MLG oglądać zamiast mi głos niszczyć...

Ale ok, jeśli dorwę kapitanów to koło 19-20 powinien być mecz Zjadam Orzechowe Klapki vs Akademia Pana Kleksa. Nadal w tragicznie niskiej jakości :P

Ok, potwierdzam - o 19 powinien zacząć się mecz ZOK vs APK. Stream na - http://www.own3d.tv/live/153851/P_aul

Z góry przepraszam za jakość ale nie mam dostępu do sprzętu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to główną atrakcją wieczoru, pomijając niestety trochę jednostronny mecz, był troll game, na który udało mi się załapać z czego jestem bardzo rad :D Byłem w stanie pokazać przez jakąś setką widzów jakim tragicznym noobem jestem, który ma ledwo 17 winów na normalu ^_^ Większym szokiem było dla mnie to, że udało mi się kogoś zabić a na koniec byłem w sklepie i zaspałem backdoora. Fajnie było ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Black Shadow, było świetnie!

Tryn z przeciwnej drużyny, budowany pod AP, wymiatał, tak samo jak Karma, ale koniec końców, mimo że team fioletowy wygrywał, ja i Rumble zrobiliśmy backdoor ^_^

Trynd pod AP? Ale jego umiejętności nie zadają obrażeń magicznych. To postać bazująca na autoataku tak jak np. Xin. Czyli te postacie które zjadam Jaxem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie chciałbym serdecznie podziękować komentującym mecz :D Dzięki nim w końcu wiem, jak mogę normalnie, płynnie nazywać jednego z graczy w naszej drużynie - nie3e. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem wypowiadane przez komentatorów nazwisko znanego niemieckiego filozofa miałem wrażenie, jakby ten sposób czytania nicka nie3e zawsze gdzieś tam się ukrywał, niczym stary, zapomniany przyjaciel, w najgłębszych zakamarkach mojej świadomości czekając na odkrycie i oczywiście eksploatowanie go do granic możliwości :P Jeszcze raz wielkie dzięki :D

Ps. up@ Skille tryna skalują się chyba tylko i wyłącznie z ap i choć rzeczywiście robienie go pod ap na poważnej grze zakrawa na absurd, tak w grze o tak wyjątkowym charakterze jak ta wczorajsza build Moskalowego był porównując go do wszystkich innych "Trolli" (oczywiście minus fenek, który podszedł do sprawy buildu wyjątkowo poważnie) wyjątkowo sprytny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że czytanie "nie3e" jako Nietzsche wymyślił Gofer kiedy ja miałem problemy z przeczytaniem tego w rozsądny sposób na turnieju smugglerkowym (puszczaliśmy wtedy replaye ;) ) Nie wiem co na to główny zainteresowany :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu miało być zaskoczenie dla przeciwników(pomijając fakt, że to był troll mecz). Prawda jest taka, że trynd posiada 2 skille z przelicznikami do AP. Na leczeniu ma 1.5, a na wirze 1.0(chyba). W rezultacie leczy się po 1000-1500 hp przy naładowanym szale, wirem niszczy fale minionów... i na tym się jego użyteczność kończy :D Polecieli wszyscy w warmogi, to nie mogłem im za dużo zrobić :P

Wir skaluje się zarówno z ap jak i ad. Na AP ma 1.0, na AD chyba 1.2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że czytanie "nie3e" jako Nietzsche wymyślił Gofer kiedy ja miałem problemy z przeczytaniem tego w rozsądny sposób na turnieju smugglerkowym (puszczaliśmy wtedy replaye ;) ) Nie wiem co na to główny zainteresowany :D

W takim razie chwała Goferowi :D Ja też niestety nie wiem, bo kiedy bezczelnie i z dużą dawką radości komentowałem jego poczynania na naszym Ts'ie używając tego jakże trafnego określenia, miałem go zmutowanego, z racji tego, że na pewno za duża dawka spoilerów z jego strony przeszkodziłaby w oglądaniu streama :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony chciałbym podziękować masterowi i oriannie za ich backdoory bez których raczej byśmy przegrali i mam nadzieję że mój trolling się podobał.

Mordecz u was też prawie wszyscy poszli w hp i musiałem madreda kupić żeby cokolwiek wam zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie turnieju:

"Zasady:

- Best of three (do dwóch wygranych)

- Drużyna wchodząca do tej rundy z drzewka zwycięzców (wyższa w parze) zaczyna z przewagą 1:0

- Niższy Seed (drugi w parze) ma pierwszy pick i ban w pierwszym meczu. Wyższy Seed ma pierwszeństwo w ewentualnym drugim meczu

- Przegrani zajmują miejsca 9-12.

- Zwycięzcy awansują do rundy G"

Niby z jakiej racji zaczynają z przewagą 1:0? To nie finał, mało tego, nie rozgrywaliśmy nawet z ta drużyną żadnego meczu a odpadliśmy tylko rundę wcześniej (Jakos my tej przewagi nie dostaliśmy we wcześniejszych meczach/meczu). Skąd te zasady nagle się wzięły? Proszę o wyjaśnienie...

A może to jest już FINAŁ!? Nie wiem, może się dzisiaj spaliłem i to przeoczyłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. jak będą przydzielane te nagrody? Pytam, bo mamy jednego zawodnika z którym może być kłopot i dobrze by było gdybym to już wiedział ^^

Każdemu według uznania i zasług. :] A o co konkretnie pytasz?

Chodzi o to, że mamy też konta na innym serwerze (west) i generalnie na tamte chcielibyśmy RP ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie turnieju:

"Zasady:

- Best of three (do dwóch wygranych)

- Drużyna wchodząca do tej rundy z drzewka zwycięzców (wyższa w parze) zaczyna z przewagą 1:0

- Niższy Seed (drugi w parze) ma pierwszy pick i ban w pierwszym meczu. Wyższy Seed ma pierwszeństwo w ewentualnym drugim meczu

- Przegrani zajmują miejsca 9-12.

- Zwycięzcy awansują do rundy G"

Niby z jakiej racji zaczynają z przewagą 1:0? To nie finał, mało tego, nie rozgrywaliśmy nawet z ta drużyną żadnego meczu a odpadliśmy tylko rundę wcześniej (Jakos my tej przewagi nie dostaliśmy we wcześniejszych meczach/meczu). Skąd te zasady nagle się wzięły? Proszę o wyjaśnienie...

A może to jest już FINAŁ!?

Wygląda na to, że to niestety nie dotyczy finału, gdzie taka zasada byłaby nawet zrozumiała.

Niestety tak nie jest. I wypacza to sens drzewka przegranych. Może od razu wyrzućmy to drzewko, bo przecież 1-0 daje już niesamowicie trudną sytuację, co w przypadku równego meczu niszczy całą zabawę i sens rywalizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System drabinki przegranych tak nie wyglada i wszystkie mecze w drabince przegranych powinny byc grane na zwyklej zasadzie bo3 bez przewagi gry a dopiero team ktory wychodzi z drabinki przegranych gra z zwyciesca drabinki wygranych bo3 z strata 1 meczu.

Cos mi sie zdaje ze admin tylko zle wkleił zasady bo to bylby totalny bezsens jesli zostanie tak jak teraz jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, oto moje argumenty "za" zastosowaniem takiej, a nie innej zasady:

- drużyna która zaszła dalej w drzewku zwycięzców powinna być za to nagrodzona

- tak działają prestiżowe turnieje (np. MLG)

- drużyna z drzewka przegranych, jeśli rzeczywiście jest "lepsza" (tj ich przeciwnicy mieli łatwiejszą drogę) powinna wygrać 2:0

- regulamin, punkt 2.3, głosi że przegranie meczu w drzewku przegranych oznacza odpadnięcie z turnieju, acz można go również interpretować inaczej (jako przegranie serii)

Niemniej dostałem kilka dobrych kontrargumentów - przede wszystkim, że przy wyrównanym poziomie drużyn taka decyzja może wypaczyć wynik meczu i przez to drzewko przegranych traci nieco sensu. Obecna formułą była planowana od początku, głównie jako bonus dla teamów, które dłużej wygrywają (patrz argument 1). Niemniej przemyślę sprawę raz jeszcze. Nie chcę podejmować pochopnych decyzji w tą czy inną stronę, proszę natomiast by osoby piszące tu lub do mnie podawały konkretne kontr-argumenty zamiast krótkiego "to bzdura" albo "to dowcip". Konstruktywna krytyka jest mile widziana, takie teksty brzmią jak atakowanie organizatorów i stawiają mnie automatycznie w trybie defensywnym (gdzie raczej będę bronił decyzji niż jeszcze raz ją analizował).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, oto moje argumenty "za" zastosowaniem takiej, a nie innej zasady:

- drużyna która zaszła dalej w drzewku zwycięzców powinna być za to nagrodzona

I jest nagrodzona faktem, drugiej szansy. Dodatkowa nagroda, to fakt systemu bo3, czyli można raz nawet się potknąć. Z definicji drzewko przegranych jest drzewkiem drugiej szansy. A poza tym w teorii zakładamy, że są tu same równe sobie zespoły, więc zasada ta daje na starcie jednej z nich ogromną przewagę.

- tak działają prestiżowe turnieje (np. MLG)

np. MLG miało 8 zespołów uczestniczących w turnieju. I większość prestizowych turniejów ma 8 ekip. Tak więc zacznijmy od redukcji ilości i wtedy będzie to nawet fair.

- drużyna z drzewka przegranych, jeśli rzeczywiście jest "lepsza" (tj ich przeciwnicy mieli łatwiejszą drogę) powinna wygrać 2:0

Tak jak pisałem zakładamy, że zespoły są wyrównane. A to oznacza, jak również pisałem, że 1-0 daje ogromną przewagę.

- regulamin, punkt 2.3, głosi że przegranie meczu w drzewku przegranych oznacza odpadnięcie z turnieju, acz można go również interpretować inaczej (jako przegranie serii)

No to dlaczego nie było nic o tym, że drzewko przegranych działając na zasadzie bo3, daje przewagę temu, który dopiero spadł? I no nie jest to chyba dobry regulamin, jeśli można go interpretować na różne sposoby, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. jak będą przydzielane te nagrody? Pytam, bo mamy jednego zawodnika z którym może być kłopot i dobrze by było gdybym to już wiedział ^^

Każdemu według uznania i zasług. :] A o co konkretnie pytasz?

Chodzi o to, że mamy też konta na innym serwerze (west) i generalnie na tamte chcielibyśmy RP ;)

z tego co pamietam jak riot robi turniej(tzn przydziela nagrody na turniej na konkretnym serwie)), to tylko na nim mozna rozdzielic nagrody

co do regulaminu, to organizator ustala zasady, nie uczestnicy, wiec jezeli uwaza ze tak powinno byc, to tak powinno byc :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...