Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

CDA LoL - Dyskusje o turnieju

Polecane posty

Nie, tak jak wcześniej będę wyłącznie ogłaszał na forum (oraz pojawi się drzewko turniejowe na stronie głównej). Nie mam czasu na powiadamianie indywidualnie 64 osób. Wstępna lista par pojawi się dosłownie za chwilę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakieś mecze są przesunięte to automatycznie kolejne przesuwają się o 48 godzin. Szczerze mówiąc, liczyłem, że pójdzie szybciej i zaczynam się zastanawiać czy nie wymusić grania w konkretne dni. Inaczej ten turniej będzie trwał ponad miesiąc :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mam skontaktować się z kapitanem drugiej drużyny ? Bo oprócz nazwy drużyny nie mogę znaleźć żadnych info...

Wejść w temat z zapisami, poszukać danej drużyny i masz aż 6nicków z LoLa do których możesz się zwrócić.

Wystarczy pomyśleć a problem rozwiąże się w bardzo prosty sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cdaction.pl/Lista-meczow-turn...DA-t163204.html w tym temacie nie ma lwiej części drużyn, które przeszły(w tym mojej), a więc jak mam sprawdzić z kim mamy grać dzisiaj?

Jeśli jakieś mecze są przesunięte to automatycznie kolejne przesuwają się o 48 godzin. Szczerze mówiąc, liczyłem, że pójdzie szybciej i zaczynam się zastanawiać czy nie wymusić grania w konkretne dni. Inaczej ten turniej będzie trwał ponad miesiąc :/

Innymi słowy - wasi ewentualni przeciwnicy jeszcze nie rozegrali swojego meczu, tym samym termin waszego jest automatycznie przesunięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może. Na pewno od pewnego momentu (w okolicach nagród ;) ) zacznie się bo3. Co do samego finału, to zobaczymy czy nie wyszłoby za dużo gier w jeden dzień...

Jeszcze dwie informacje:

1. Przypominam, że dziś trzeba ustalić następny zestaw meczów (a najlepiej rozegrać...) Te teamy, które już są wpisane mogłyby się zainteresować drugą rundą...

2. Dziś wieczorem będzie można obejrzeć kilka meczów z turnieju! Jeszcze raz nawołuję do przysyłania replayów bo wciąż macie szansę zobaczyć się w telewizji! Do tego profesjonalny komentarz w wykonaniu GamingGod, niezbyt profesjonalny w wykonaniu moim i do tego pomoc jednego z graczy w naszym turnieju - Wojtka2320!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie : czy finał turnieju będzie bo5? z 1 punktem przewagi dla drużyny, która wygrała w DZ

Wg. mnie Wielki Finał powinien być do dwóch victorii z jednym punktem dla drużyny zwycięskiej drabinki wygranych jak to bywa w każdym dużym turnieju. Co do systemu pozostałych meczy to finał drabinki przegranych również bo3 razem z półfinałami drabinki wygranych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych.

Chciałem w tym miejscu przeprosić za tragiczną jakość streama na początku relacji (a niewielu wytrwało do końca). Po pierwsze - LoL nie ma wbudowanego systemu powtórek ani możliwości oglądania meczów na żywo. Ubogie powtórki to jedyne do czego mamy dostęp, uważamy, że lepsze to niż nic. Komputer GamingGoda kompletnie odmówił współpracy przez co stream ciął i się przywieszał. Do tego pojawiło się kilka drobnych usterek technicznych. Te wszystkie problemy nawarstwiły się i kompletnie wybiły nas z rytmu mówienia, przez co i jakość komentarza siadła.

Tym niemniej nie zamierzamy się poddawać, pod koniec opanowaliśmy większość problemów i następnym razem BĘDZIE LEPIEJ!

A kiedy następny raz? Ze względu na wiele próśb od widzów (głównie zainteresowanych drużyn) postanowiliśmy zrobić dodatkowy program we wtorek lub w środę. Pokażemy trzy mecze drugiej rundy:

Judicators vs Gorzkie Żale

NoMoreLies vs Zbieracze Orzechów w Nysie

Luck More Please vs Void Bros

Dwa pierwsze już się odbyły i ponoć były epickie. Mój dzisiejszy współkomentator - Wojtek2320 - zagra jutro w trzecim (będzie można oglądać na żywo na jego streamie!), który również zapowiada się emocjonująco. Mam nadzieję, że nie zniechęciliście się kompletnie początkowymi trudnościami, obiecujemy znaczną poprawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym osobiście tutaj zachęcić użytkowników do oglądania streama, z tego względu, że my( NoMoreLies ) rozegraliśmy iście Dreamhackowy pojedynek ze Zbieraczami orzechów, ale szczegółów nie chcę zdradzać :trollface: . Mogę powiedzieć, że był to bardzo wyrównany mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie obejrzałbym do końca, ale nazajutrz trzeba było się kopnąć na wykład i jakoś świadomy swoich poczynań być musiałem :D Zasugerowałbym zatem - jeżeli będzie to w waszej mocy - zacząć strama o te 30min albo godzinę wcześniej, żeby komentarze ostatnich meczy nie kończyły się po północy. Wydaje mi się, że wraz z uniknięciem usterek technicznych widownia dotrwa do końca (acz i tak liczy się jej jakość a nie ilość) ;]

PS. Pozdrawiam gościa, który zrzynał ode mnie nicka i pytał się czy chce być jego chłopakiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z nielicznych ( ok. 68 osób, gdy mi stream "załapał" ) dotrwałem do późnych godzin wieczornych...

Za problemy techniczne mógłbym zjeździć - ale to taka debiutancka inicjatywa IMO ( no chyba że o czymś nie wiem ), więc raczej trzeba zrozumieć i liczyć na wyciągnięcie wniosków...

Za jakość prezentowanej rozgrywki też nie mam zamiaru besztać, ponieważ świadom jestem "jakości" LoLRecordera ^^ A że dzięki takiemu prezentowaniu "odbytych" spotkań nie ma szans na jakieś oszukiwanie... A uwierzcie mi - znaleźliby się tacy :P

Ponarzekałbym na to, co widzieć mogłem na czacie - ale to chyba tylko "kultura" widzów pokazała swą moc... A raczej jej brak... Więc do organizatorów też nic w tej kwestii nie mam.

Jednak komentarz... Serio, nie mam obecnie bladego pojęcia na jakiej zasadzie był prowadzony casting komentatorski... Jednak IMO komentarz był na bardzo słabym poziomie... No sory, ale w pewnym momencie aż wyłączyłem głos xD

Najprawdopodobniej "komentatorzy" się spiknęli na jakimś Skype'ie, czy innym TSie i nie było tej "mocy" wynikającej z bezpośredniego kontaktu osób prowadzących komentarz... W tym momencie wyrozumiałość się należy i ja to rozumiem...

Ale chciałem tak spytać - na jakiej zasadzie był przeprowadzony wybór osób komentujących ? I czy możliwa jest ich zmiana ? Nie mam zamiaru się ani przechwalać, ani kogoś gnoić, wyzywać i prowokować... Ale szczerze po tym co wczoraj widziałem, nabrałem ochoty "pokazania jak to się robi :cat2: " Nie wiem co prawda jakie były/są kryteria i nie wiem jakie były/są warunki możliwości wzięcia udziału i jednocześnie odpowiedzialności ( a bo ja wiem : czas, sprzęt, przepustowość łącza...)... I w sumie to nawet nie wiem jak by było z terminami przyszłych transmisji... Ale tak z ciekawości pytam 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna transmisja będzie mniej więcej we wtorek/środę, ale resztę pytań możesz kierować do Paula :wink: plus w takim wypadku ja odpadnę więc stream we własnym zakresie będziecie musieli zrobić, bo na trzy osoby cholernie ciężko z synchro. Jakby ktoś chciał własnie w tej chwili streamuje nasz mecz (a raczej będę za jakaś chwilkę bo na razie czekamy na wszystkich). Jakby ktoś chciał obejrzeć to zapraszam. Jakoś taka sobie, ale mam klopoty z kompem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...