Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

CDA LoL - Dyskusje o turnieju

Polecane posty

Szybkie info - po szybkim oglądzie drzewka stwierdziliśmy że w rundzie V również spadki będą na drugą stronę. Wybaczcie, że trochę późno wrzucam tą informację, ale w ten sposób drużyny które już raz się spotkały nie wpadną na siebie znowu niemal rundę później ;)

Innymi słowy - NoMoreLies gra z jedną z drużyn z trójki Y-Spectral, KFC lub Sons of...

Jeszcze jedna ważna sprawa:

Turniej nieubłaganie zbliża się do końca, a wraz z nim jego finały. Zależałoby mi, aby przynajmniej trzy mecze - finał drzewka zwycięzców, finał drzewka przegranych oraz wielki finał zostały rozegrane w konkretny dzień, o konkretnej, z góry ustalonej godzinie. W ten sposób będzie można dać wcześniej ogłoszenie na głównej CDA, może również na polskiej stronce LoLa, załatwić dodatkowe atrakcje na stream (np. zaprosić bardziej znanych ludzi niż ja i Felessan jako komentatorów) i w ogóle przygotować wszystko na wysoki połysk. Dla was to szansa na zagranie przed kilkuset osobową publiką, dla nas na pokazanie świetnych meczów.

Moja wstępna propozycja brzmi - Niedziela, 4 grudnia zaczynając o godzinie 16. Wiem, że niektórym to koliduje z go4LoL, ale fajnie by było gdybyście na ten jeden weekend postawili turniej CDA jako priorytet ;) Niemniej czekam na wypowiedzi wszystkich zainteresowanych i konkretne propozycje dotyczące daty. Proszę również o jak najszybszą odpowiedź, abyśmy mogli już teraz zacząć przygotowania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 64 drużynach niezależnie od kombinacji ktoś z kimś "musi" (tj. jeśli wygrają wszystko inne i przegrają dwa feralne mecze) spotkać się w tej konkretnej rundzie. To znaczy, tak naprawdę może udałoby się tego uniknąć ale turniej nie był przeprowadzany "perfekcyjnie". Nawet wtedy nastąpiłoby spotkanie w finale drabinki przegranych. I tak w sumie powinno się zakończyć, ale przyznaję, że spadki na przeciwną stronę należało zacząć rundę wcześniej niż sobie o tym przypomniałem... Niemniej wydaje mi się że lepiej abyście spotkali się ponownie kilka rund później, niż niemal mecz po meczu (a tak by było gdyby pechowo ułożyły się wyniki bez odwracania).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę, że nie rozumiesz, więc dam przykładem zamiast ogółami:

Universal Soldiers dziś zagrali mecz z Y-Spectral i wygrali. Y-Spectral tym samym spadło do rundy F, gdzie czeka ich Sons of... a potem KFC. jeśli wygrają te dwa mecze to znó mogą wpaść na US, tak samo jak wy możecie wpaść na nich przy aktualnych zasadach. Zero kombinacji. Spotkanie dwóch drużyn, które już ze sobą grały jest nieuniknione, chyba, że US po prostu wygra mecz z QQMoar. Taki układ jest odrobinę uczciwszy bo drużyna która zaszłą dalej w drzewku zwycięzców ma szansę zagrać z innym przeciwnikiem zamiast walczyć znów z tym samym ;)

Wklę też jeszcze raz ogłoszenie z góry, żeby każdy zobaczył, i w rzucę je na tablicę ;)

Jeszcze jedna ważna sprawa:

Turniej nieubłaganie zbliża się do końca, a wraz z nim jego finały. Zależałoby mi, aby przynajmniej trzy mecze - finał drzewka zwycięzców, mecz "o trzecie miejsce" (EDIT - tu mała poprawka ;) ) oraz wielki finał zostały rozegrane w konkretny dzień, o konkretnej, z góry ustalonej godzinie. W ten sposób będzie można dać wcześniej ogłoszenie na głównej CDA, może również na polskiej stronce LoLa, załatwić dodatkowe atrakcje na stream (np. zaprosić bardziej znanych ludzi niż ja i Felessan jako komentatorów) i w ogóle przygotować wszystko na wysoki połysk. Dla was to szansa na zagranie przed kilkuset osobową publiką, dla nas na pokazanie świetnych meczów.

Moja wstępna propozycja brzmi - Niedziela, 4 grudnia zaczynając o godzinie 16. Wiem, że niektórym to koliduje z go4LoL, ale fajnie by było gdybyście na ten jeden weekend postawili turniej CDA jako priorytet wink_prosty.gif Niemniej czekam na wypowiedzi wszystkich zainteresowanych i konkretne propozycje dotyczące daty. Proszę również o jak najszybszą odpowiedź, abyśmy mogli już teraz zacząć przygotowania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.30 zgodnie z zapowiedziami będzie drugi mecz Y-S vs Sons of Muammar. Wcześniej miał być prawdziwy hit - QQMoar vs Universal Soldiers, ale z powodów problemów z netem został przesunięty na piątek.

Stream zaczniemy o 21.00 (lub kilka minut po 21). Tradycyjnie na Perfect Reign ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, pogoda potrafi namieszać nawet i w lolu ^^ W piątek zagramy i od razu możemy zapowiedzieć, że jeśli ten mecz wygramy to możemy grać od soboty do poniedziałku. Nie żebyśmy byli pewni zwycięstwa, ale piszę to, bo i tak już jest spore opóźnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, pogoda potrafi namieszać nawet i w lolu ^^ W piątek zagramy i od razu możemy zapowiedzieć, że jeśli ten mecz wygramy to możemy grać od soboty do poniedziałku. Nie żebyśmy byli pewni zwycięstwa, ale piszę to, bo i tak już jest spore opóźnienie.

do poniedzialku wlacznie? :P

Nie żebyśmy byli pewni zwycięstwa, ale piszę to, bo i tak już jest spore opóźnienie.
Tak czy siak wygramy ten turniej nawet gdybyśmy mieli nie dostać nagród na main acc ^^

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretniej to nawet nie oglądać trolling hard, a po prostu brać udział w głupich gierkach na streamie :D

Z drugiej strony, jeśli udałoby się utrzymywać stałą rozsądną liczbę widzów to z tego trollowania mogę zrobić cotygodniowy program, o czym zresztą już wspominałem wczoraj. Częściej raczej nie ma sensu, bo za szybko by się przejadło :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy reszta tez to zauwazyla ale nikogo zupelnie nie obchodza te mecze turniejowe tylko wszyscy chca ogladac "trolling hard".

obchodzą tych co zostali, z reszty wiekszosc to casuale wiec bardziej ich moze takie cos interesuje

ja jak chce trolling hard zobaczyc to wchodze sobie w solo q ;P

A konkretniej to nawet nie oglądać trolling hard, a po prostu brać udział w głupich gierkach na streamie :D

no bo w turnieju juz nie moga :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wczoraj zfailowałem, bo w czasie wczytywania słyszałem coś w stylu, że są nowe problemy techniczne i będzie zakładany nowy pokój :D Dopiero po dłuższej chwili zorientowałem się, że jednak gra trwa a ja w niej jestem, ale gdy już się wczytałem ponownie polowanie się zakończyło. BTW. pomysł cotygodniowych troll meczów wydaje się być bardzo interesujący ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polowanie na barT3S'a - świetna zabawa i trolowanie na maksa :trollface: . Mam nadzieję, że Paul i reszta będą częściej organizować takie coś, bo mam już tylu fanów, że o liczbę widzów nie będzie trzeba się martwić. Wystarczy napisać, że będę biczowany/chłostany/zabijany i od razu znajdzie się masa katów :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie szybkie informacje:

1. KFC dostało sponsora i tym samym zmieniają nazwę na Out-Gaming.com. To wciąż ta sama drużyna z tymi samymi graczami ;)

2. Jako, że coraz wyraźniej zarysowują się plany streamowania po turnieju, oraz żeby nie zaśmiecać tego tematu, przenoszę ogłoszenia o streamie na swojego bloga - czyli tutaj? Informacje o streamach z meczów turniejowych nadal będę też wrzucał tutaj, ale wszelkie inne rzeczy szukajcie w Jamie na za... rzeczu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem info na bloga, dam też tu - streamujemy mecz Y-S vs Out. Planowo mecz, a więc i transmisja startują o 20. Zaczynamy na Perfect Reing, ale jeśli gry będą trwały zbyt długo to przeniesiemy się na inny kanał, żeby zwolnić miejsce w ramówce dla BtR EU ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO do tej pory był to najlepszy mecz całego turnieju jaki widziałem ;] Pierwsza runda była cholernie wyrównana i dosyć długo z dość dużym ryzykiem można było obstawiać kto zwycięży, w drugiej z kolei Universal Soldiers ładnie zaczęli w jungli co przeniosło się na resztę gry i wygraną rundę, za to ostatnia... dosyć szybko QQmoar, bo chyba koło 20min, zdobyło przewagę w killach i to całkiem znaczną co zakończyło się surrender vote ^_^ Mimo wszystko walki były zacne, bardzo dobre zgranie i wchodzące skille. Właściwie, ogólnie, mecz był szalenie przyjemny dla oka :D Oby finał był podobny =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominałem, chciałbym aby ostatnie mecze zostały rozegrane w ciągu jednego lub dwóch dni, z konkretnie wyznaczonymi datami, które będzie można ogłosić wcześniej w różnych miejscach. Będę mógł przygotować stream w HD i w ogóle zrobić odpowiednią oprawę godną finału turnieju CDA ;)

Dlatego już od tygodnia proszę drużyny które nadal są w grze o podawanie terminów, które im pasują lub, ewentualnie tych które na pewno odpadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...