Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

CDA LoL - Dyskusje o turnieju

Polecane posty

Co do tej jednej zasady to mówię, przemyślę sprawę i zrobię mały "research" w googlu.

Jeśli chodzi o nagrody - możliwe jest ich przyznanie tylko na konta, które zostały zarejestrowane do turnieju. Pisałem już chyba o tym wcześniej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej jednej zasady to mówię, przemyślę sprawę i zrobię mały "research" w googlu.

Jeśli chodzi o nagrody - możliwe jest ich przyznanie tylko na konta, które zostały zarejestrowane do turnieju. Pisałem już chyba o tym wcześniej ;)

Tak więc Zuvvo nie bądź chciwiec i daj innym triumphant Ryze zgarnąć ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusowe info - jutro od 19 będę streamował w low quality. Nie obiecuję drugiego komentatora, nie obiecuję fajerwerków graficznych, obiecuję za to na pewno przynajmniej jeden mecz z:

Runda F - ZOK vs SB

Runda E - LMP vs KFC

Być może nawet uda się pokazać oba. Stream będzie na Perfect Reign, ogłoszenia na głównej raczej nie będzie (ludzie i tak psioczą na jakość :/). Obiecuję też muzykę różną i dziwną między meczami :D. Być może nawet uda mi się znaleźć kogoś do pomocy z komentowaniem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej jednej zasady to mówię, przemyślę sprawę i zrobię mały "research" w googlu.

Jeśli chodzi o nagrody - możliwe jest ich przyznanie tylko na konta, które zostały zarejestrowane do turnieju. Pisałem już chyba o tym wcześniej ;)

Tak więc Zuvvo nie bądź chciwiec i daj innym triumphant Ryze zgarnąć ^^

Oj tam, oj tam. Spell coś wykombinuje i dostaniemy na swoje konta :D Tak czy siak wygramy ten turniej nawet gdybyśmy mieli nie dostać nagród na main acc ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej jednej zasady to mówię, przemyślę sprawę i zrobię mały "research" w googlu.

Jeśli chodzi o nagrody - możliwe jest ich przyznanie tylko na konta, które zostały zarejestrowane do turnieju. Pisałem już chyba o tym wcześniej ;)

Tak więc Zuvvo nie bądź chciwiec i daj innym triumphant Ryze zgarnąć ^^

Oj tam, oj tam. Spell coś wykombinuje i dostaniemy na swoje konta :D Tak czy siak wygramy ten turniej nawet gdybyśmy mieli nie dostać nagród na main acc ^^

Już ja się postaram, żebyś w meczu z nami pożałował, że poszedłeś na westa, zamiast grać z nami ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nagrody - możliwe jest ich przyznanie tylko na konta, które zostały zarejestrowane do turnieju. Pisałem już chyba o tym wcześniej

Z tego co wiem na innych turniejach ludzie dostawali RP na konta na drugim serwerze, wystarczyło napisać w mailu(czy w w/e czym) że te dane RPki maja iść na Westa, a nie easta. W każdym bądź razie miło by było gdyby jednak te RPki dostalibyśmy na Westa, a chyba jest to możliwe spróbować o to napisać, prawda? :P

Btw. shift+4 jest wygodniejsze od /l :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nagrody - możliwe jest ich przyznanie tylko na konta, które zostały zarejestrowane do turnieju. Pisałem już chyba o tym wcześniej

Z tego co wiem na innych turniejach ludzie dostawali RP na konta na drugim serwerze, wystarczyło napisać w mailu(czy w w/e czym) że te dane RPki maja iść na Westa, a nie easta. W każdym bądź razie miło by było gdyby jednak te RPki dostalibyśmy na Westa, a chyba jest to możliwe spróbować o to napisać, prawda? :P

Btw. shift+4 jest wygodniejsze od /l :D

ale shift +4 mi sie czasami buguje; P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wcześniej ostatni raz jak pytałem Riot - przed turniejem - to odpowiedź była, że się nie da. RP będą przyznane na konta "turniejowe". Niemniej mogę spytać jeszcze raz, ale kontakt z Riot ma Enki, więc to może potrwać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalam imprezę za kilka minut. Zapraszam na muzykę, moje gadanie i czasem może jakiś mecz LoLa :D

EDIT: Poprawka - właśnie się dowiedziałem, że jedna z drużyn przesunęła mecz. Tym samym stream odpalimy dopiero w okolicach 20.30

Dobra, miało być pięknie a wyszło jak zwykle. Najpierw jedna drużyna odwołała mecz, teraz druga ma duże opóźnienia (czyt. lecą w kulki). Dlatego streamu nie będzie. Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informacje ze mozna dostac reward na ktore konto tylko sobie wybierzemy niezaleznie od serwera po wczesniejszym podaniu nicku "smurfa" biaracego udzial w turnieju i main account na ktory powinno sie dostac RP. Informacje bezposrednio od supportu RIOTu (dokladnie powiedzieli ze jesli dostalismy na zle konta RP to mozna przeslac te RP na ktorekolwiek konto chcemy na jakim serwerze chcemy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. jak będą przydzielane te nagrody? Pytam, bo mamy jednego zawodnika z którym może być kłopot i dobrze by było gdybym to już wiedział ^^

Każdemu według uznania i zasług. :] A o co konkretnie pytasz?

Chodzi o to, że mamy też konta na innym serwerze (west) i generalnie na tamte chcielibyśmy RP ;)

Jak już pisałem wcześniej ostatni raz jak pytałem Riot - przed turniejem - to odpowiedź była, że się nie da. RP będą przyznane na konta "turniejowe". Niemniej mogę spytać jeszcze raz, ale kontakt z Riot ma Enki, więc to może potrwać ;)

Zapytałem, by się upewnić i dostałem jednoznaczną odpowiedź - nagrody będą przydzielane na konta zarejestrowane do turnieju.

Zapraszamy zatem do zostania na EU NE na dłużej ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy zatem do zostania na EU NE na dłużej ;]

Zakładam, że nigdy w lola nie grałeś, bo takie coś można uznać za obrazę, tak samo jak z tym, że "nie ma problemu, założcie sobie konta na east, to tylko pare minut roboty i możecie zagrać" - nie pamiętam kto tak pisał.

A tak na poważnie to: marne kilka euro =/= zdobyte IP podczas tysięcy (tak tysięcy) rozegranych godzin.

A to, że raz support raz odpowiada tak a raz inaczej to już nie jest normalne -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wedlug mnie dobrze ze tylko konta z east dostana, bo wszyscy kozacy sobie poprzechodzili na westa - bo west jest pro.

Niestety dla nich później się okazalo ze tam ciezko cos ugrac to leca tylko na turnieje eastowskie, gdzie nie oszukujmy sie, duzo latwiej cos ugrac, w dodatku pyskujac jeszcze na ludzi z east...

To tak jakbys byl jakims jamajczykiem z wujkiem polakiem i startowal np w mistrzostwach Polski w maratonie czy czyms tam :P

(A, no i nie mowie tego akurat apropo was qq, chodzi mi o inny team ale akurat mi sie to przypomnialo ;p)

Chase

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chas3

Wybacz, że to powiem, ale prawisz głupoty - na West gra topka graczy europejskich i światowych, więc ktoś, kto chce coś osiągnąć przejdzie na West, bo tylko tam może mierzyć się z najlepszymi. A i dla mnie robienie smerfów, żeby zagrać na turnieju to nic złego. Chociaż rzeczywiście QQmoar może stracić czas, jeśli nie dostaną RP na swoje właściwe konta. Musicie liczyć na życzliwość Riotu.

@DOWN

I must agree +1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, co tydzień nadajemy - EU w czwartki o 22, US we wtorki o 4 rano. Z obu programów są też nagrania. Będę też wrzucał nagrania z meczów turniejowych bo nauczyłem się jak to robić bezpośrednio na own3d ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 18 być może rozegrany zostanie mecz rundy V NoMoreLies vs Crit Happens. Zwycięzca tego meczu będzie już o krok od finału więc chyba warto oglądać ;) Niestety jedna z drużyn ma małe problemy ze składem i istnieje niewielkie ryzyko, że mecz będzie przełożony na przyszłą, nie ustaloną jeszcze datę.

A tak, tradycyjnie streamuję na Perfect Reign - http://www.own3d.tv/live/89932/Perfect_Reign

Tradycyjnie nie mam sprzętu, więc będzie low quality :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba mecze turniejowe były IMO wyrównane acz do pewnego momentu gdzie potem nastąpił brutalny curb stomp i było pozamiatane :D Od siebie dodam, że było w miarę ciekawie i nie zostałem jakoś strasznie zgnojony za to w jaki sposób wspierałem P_aula w komentowaniu dopóki nie przyszła bardziej doświadczona ode mnie osoba (czyli Fel ^_^). Końcowy troll game czyli polowanie na Teemo oraz Dominion były wporzo ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...