Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

CDA LoL - Dyskusje o turnieju

Polecane posty

Rzeczywiście tylko jeżeli CDA informowało o terminie kwalifikacji i pierwszej rundy to sory za brak umiejętności czytania w myślach.

Jeżeli się już kogoś przyzwyczaja do informacji to nie oczekujcie że będzie aż taki domyślny aby oczekiwać na dezinformacje.

Więc zanim kogoś od dzieci wyzywacie to pomyślcie !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA = strona główna? Bo tak, pojawiły się tam informacje o rozpoczęciu kwalifikacji i rozpoczęciu turnieju głównego. Chyba nie oczekujesz, że duży portal o grach będzie poświęcał miejsce na głównej na informacje o każdej rozgrywanej rundzie? Zwłaszcza, że te mecze miały być teoretycznie rozgrywane w poprzedni weekend, tylko dużo drużyn je przełożyło? Wybacz, ale turniej trwa już trzy tygodnie i było dość czasu by nauczyć się, gdzie należy szukać informacji. Jakoś większość drużyn potrafiło je znaleźć i nie musieli do tego czytać w myślach (chyba, że ja o czymś nie wiem), bo wszystko jest napisane czarno na białym (lub odwrotnie jeśli używasz ciemnej skórki forum). A teraz już EOT bo ta dyskusja do niczego nie prowadzi, a tylko mi niepotrzebnie cholesterol podnosi.

Info na boku:

Nie mam w tym momencie żadnych replayów, więc nie mam co pokazywać wieczorem :(

Niemniej gdyby przypadkiem został odpalony observer mode znowu to pokażę na żywo mecz LMP vs NML ;)

Stay tuned!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby potem nie było, że ktoś nie zauważył:

UWAGA

Proszę o uzupełnienie terminów spotkań w rundach B i III, inaczej będę uznawał obustronny walkower i dyskwalifikację drużyn! Daję 24 godziny na podanie terminów W TEMACIE Z WYNIKAMI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nagrody coraz bliżej( przynajmniej dla niektórych) i zacząłem dostawać pytania, to szybkie wyjaśnienie kto zajmuje jakie miejsce:

miejsca 13-16 - przegrani z rundy E

miejsca 9-12 - przegrani z rundy F

miejsca 7-8 - przegrani w rundzie G

miejsca 6-5 - przegrani w rundzie H

miejsce 4 - przegrany w finale drzewka przegranych (runda I)

miejsce 3 - przegrany w meczu "o trzecie miejsce" (runda J)

miejsce 2 - przegrany w wielkim finale (runda VII)

miejsce 1 - zwycięzca wielkiego finału (runda VII)

Wygrywając w rundzie IV i przegrywając w V drużyna spada do H czyli w najgorszym wypadku zajmuje miejsce 5-6. Przegrana w rundzie IV oznacza spadek do F, gdzie kolejna porażka oznacza miejsce 9-12. Niemniej wygrywając w rundzie F (a drużyna wchodząca do niej z drzewka przegranych będzie miała łatwiej) gwarantuje się co najmniej miejsce 7-8.

Czyli - wygrana w rundzie IV lub F oznacza RP ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie wieści, dobrą i złą:

1. Ze względu na opóźnienia w drzewku przegranych (naprawdę tak ciężko zagrać choćby jeden mecz w tygodniu???) runda zaplanowana na następną sobotę będzie NIEPRZESUWALNA. To znaczy, że wszystkie zaplanowane mecze będą musiały się odbyć. Jeśli jakaś drużyna się nie stawi to dostaje walkowera. Proponuję wstępnie godzinę 16 lub 18 jako oficjalną rozgrywania spotkań (aby ułatwić zebranie teamu). Pary pojawią się najpóźniej w czwartek po północy. Przypominam też, że do czwartku należy zagrać mecze rundy C ;)

2. Dobra natomiast jest taka, że spectator jest wreszcie dostępny dla wszystkich i chyba nawet działa. Ponadto Riot wprowadził trzy bany, więc mecze można rozgrywać w trybie custom draft mode. To oznacza również, że dziś o 20 w zwyczajowym miejscu (own3d.tv/perfectreign) będę streamował dla was mecz Luck More Please vs NoMoreLies. Mecz ten będzie na żywo a w komentowaniu pomoże mi Felessan ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo komentarza - wyjście spectator mode zdecydowanie wyszło streamowi na dobre i szkoda, że nie teraz a wcześniej kiedy była masa problemów technicznych ludzi było najwięcej :D Mecz był całkiem w porządku, komentarz również (ale dosyć późno zczaiłem, że Felessan komentuje ;p), ale tak po kwadransie zarysowała się przewaga a już dwa kolejne teamfighty... tons of demydż ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt zajęty wczoraj byłem innymi rzeczami najwyraźniej bo zapomniałem dopisać takie podstawy :/ Idę edytować.

A co do nieprzekraczalnych terminów w DZ to nie, tylko DP jest w tyle z meczami i muszą nadrabiać, co oznacza intensywne terminy.

I jeszcze jedno - ponieważ jest już observer mode jeśli ktoś chce żeby streamował jego mecze niech da mi wcześniej znać o dniu i godzinie oraz doda mnie (Dalek Emperor) do znajomych w LoLu. W sobotę będę mógł streamować cały wieczór, więc zacznijcie już teraz planować mecze na ten dzień to puszczę je na żywo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech jednak widać, że duże znaczenie miało losowanie kwalifikatorów ^^ Są drużyny, które są już w 4 rundzie, a prawdopodobnie nie miały by szans z połową w drzewku przegranych, a inni mają pecha ;]

I taka sugestia - może teamy które odpadły w rundzie 3, poza zamianą stron w drzewku przegranych, zamienić dodatkowo kolejnością Góra-Dół? Żeby uniknąć takich sytuacji jak nasza - wpadamy na przeciwników z kwalifikatora i jeden team musi odpaść tylko przez to, że kwalifikator trafił się mocny ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako widz, a nie uczestnik zdecydowanie muszę pochwalić stream. Observer mode "podniósł jakość" i teraz mecze ogląda się zdecydowanie przyjemniej. Lagi jakieś są, ale... Nie mam kasy, żeby wysyłać na komentatorskie konta w celu zakupu "isiódemki", więc siedzę cicho :D. Czekam na kolejne transmisje.

A co do samego meczu- fajna gra, gratuluje wygranym ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka sugestia - może teamy które odpadły w rundzie 3, poza zamianą stron w drzewku przegranych, zamienić dodatkowo kolejnością Góra-Dół? Żeby uniknąć takich sytuacji jak nasza - wpadamy na przeciwników z kwalifikatora i jeden team musi odpaść tylko przez to, że kwalifikator trafił się mocny ;]

jezeli przegrywa się mecz, trafia do looser bracket i przegrywa mecz z ziomkami ktorzy tez przegrali wczesnie, to chyba nie jest wina mocnego kwalifikatora:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A porównaj sobie drogi przez drzewko różnych teamów ;] Niektórzy mają silne teamy co rundę, inne mają sielankę i walkowery cały turniej ^^

Nie mozna mowic ze mialo sie trudna droge dlatego sie przegralo bo to tylko wymówka :) jesli przejdziesz wczesniej przez te "najmocniejsze" teamy to znaczy ze w wyzszych rundach bedzie sie mialo latwiej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt wymówek nie szuka. Do lower bracketa spadliśmy z własnej winy i nikt tego nie kwestionuje ^^ Ale co to ma do rzeczy, nie zmienia to faktu, że spokojnie można znaleźć parę teamów które odpadły już zupełnie z turnieju sporo lepszych niż niektóre teamy, które są dalej w upper brackecie ;] Oczywiście w pewnym momencie szczęście się skończy (bo w turnieju coraz mniej słabych drużyn), ale nie można mówić, że każdy miał tak samo ciężką drogę ^^

Ale skończmy tą dyskusję, bo pary są tak czy inaczej już ułożone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym do tej dyskusji dodać, że jednak kwalifikacje decydowały o seedach. Drużyny które weszły z KW2 lub wygrały grupę w KW 1 miały łatwiej niż reszta, przynajmniej w teorii. Formuła podwójnej eliminacji znacznie zmniejsza efekt "szczęścia" na ostateczny wynik turnieju i dlatego w takiej gramy. Jeśli nawet ktoś "pechowo" trafił na mocny team na starcie to nie powinien mieć problemów z przebiciem się przez dolne drzewko. Uważam, że ostatecznie każda drużyna w pierwszej ósemce będzie zasługiwała na RP.

Z innych wieści - przypominam wszystkim, by już teraz zaczęli planować sobotnie mecze. Jeśli uda wam się ustawić mecz na sobotę to będzie streamowany na żywo! Do tego prawdopodobnie uda mi się załatwić ogłoszenie na głównej, więc jest szansa pokazania się szerszej publiczności ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie info - siedzę dziś cały dzień na lolu pod nickiem Dalek Emperor, oraz na czacie w LoLu w pokoju "Turniej CDA". Zapraszam jeśli ktoś chce pogadać!

Szczególnie proszę wszystkich kapitanów z Drzewka Przegranych o wejście, bo cały wieczór będę mógł streamować, więc wasz mecz może być pokazany szerszej publiczności ;)

Szybkie info - o 18 w zwyczajowym miejscu (own3d.tv/perfectreign) coś tam będziemy streamować. Na pewno jeden mecz pokażemy, czy coś poza tym to ciężko powiedzieć. Tak czy siak wszystkie gry będą z DP. Jutro lub pojutrze natomiast powinno nam się udać pokazać na żywo serię meczów (bo3) w DZ ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się odpadliśmy ^^ Na wina przeciwnicy zasłużyli, tylko szkoda naszej pierwszej porażki, tam powinniśmy byli spokojnie mecz wygrać ;] No ale za błędy się płaci. Turniej świetna sprawa, więc mam nadzieję, że będzie tego typu akcji więcej ;] Niekoniecznie muszą być nagrody, ale news na głównej, chociaż przy starcie, zapewni nasz udział (na forum za rzadko bywam).

W ogóle proponuję może jakąś ligę stworzyć? Tylko nie wiem jak przesiać teamy pod kątem tych, co się rozpadną po kilku meczach :/ I zdecydowanie bo3 ^^ 1 mecz tygodniowo i mamy ligę jak się patrzy ;] I pierwszeństwo dla teamów z tego turnieju, które się nie rozpadły :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć jedno - trolowy komentarz podczas nieudanego pojedynku randomowych ludzi, w tym m.in Aidena :D - był rzeczą świetną i spokojnie IMO można myśleć o jego powtórce a chociażby na coś takiego mogę się pisać. Akurat mój poziom n00bostwa kwalifikuje się do tego w sam raz ^_^ Zresztą sądząc po tym co czytałem na IRCu ludziom generalnie się spodobało jeśli nie było innych meczy do pokazania ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle proponuję może jakąś ligę stworzyć? Tylko nie wiem jak przesiać teamy pod kątem tych, co się rozpadną po kilku meczach :/ I zdecydowanie bo3 ^^ 1 mecz tygodniowo i mamy ligę jak się patrzy ;] I pierwszeństwo dla teamów z tego turnieju, które się nie rozpadły :D

Imo nie ma sensu robić żadnej ligi... jak widać, ludziom ciężko jest się ogarnąć na 1 mecz tygodniowo, a Paul ma kupę roboty użerając się z teamami.

A to wszystko byłoby w imię czego? przecież równie dobrze można grać premade na LoLu i na to samo wyjdzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...