Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

CDA LoL - Dyskusje o turnieju

Polecane posty

W tym temacie można rozmawiać o turnieju, zadawać pytania do organizatorów itp.

Ja mam pytanie. Właściwie to oświadczenie :P Dostaliśmy się do turnieju na samym początku ( wśród tych 65 drużyn, team OBOJĘTNIE). Niestety kilka dni po tym mój "błyskotliwy" brat ( członek drużyny) znalazł opcję zmiany serwera na EU West i ją wykorzystał... Teraz już wszyscy są na tamtym serwerze :( Nie wiem czy to nazwać, że my rezygnujemy z turnieju czy, że jesteśmy zdyskwalifikowani ale na pewno jedna z rezerwowych drużyn się ucieszy :P Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bedzie jakies drzewko turniejowe, by wiedziec kto z kim gra i w jakiej kolejnosci?

Najpierw są eliminacje, a grupy do nich są już rozpisane. W dziale forum Turniej League of Legends, masz na górze w poddziały, Kwalifikator 1 i 2.

Zresztą wszystko masz opisane w temacie http://forum.cdaction.pl/Turniej-CDA-LoL-T...gloszen-t161408.

A tu masz rozpisane grupy w obu kwalifikatorach.

http://forum.cdaction.pl/Lista-druzyn-w-Kw...-I-t161353.html

http://forum.cdaction.pl/Lista-druzyn-w-Kw...II-t161354.html

Więc jeśli jesteś członkiem jednej z drużyn, radzę się szybko tymi tematami zainteresować, bo do czwartku, każda z drużyn musi potwierdzić w temacie swojej grupy udział w turnieju (tematy grup są w odpowiednich poddziałach "Kwalifikator" 1 i 2).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupy są rozpisane, ale nie wiemy w jakiej kolejności mamy ze sobą grać. Przecież nie wybiorę sobie przeciwnika na nast mecz, bo tak mi się podoba?

Umawianie meczów leży w gestii kapitanów. To wy macie się umówić na mecze. Kolejność nie jest ważna - z każdym grupie macie rozegrać jeden mecz bo1 (Best of 1, czyli do 1 wygranej). Na dowód rozegranego meczu umieszczacie 2 screeny w temacie swojej grupy - jeden z wyboru championów i banów na chacie (sposobem opisanym w regulaminie) i drugi screen już po rozegranym meczu z tablicą wyników.

Czas na mecze to domyślnie weekend, ale kapitanowie mogą się umówić na inny dzień (od najbliższego piątku, do nawet przyszłego czwartku, jeśli taka zajdzie konieczność).

Oczywiście mecze rozgrywacie jedynie z drużynami ze swojej grupy. W temacie grupy powinieneś mieć kontakt do innych kapitanów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc w edukowaniu ludzi w trudnej sztuce czytania, niemniej masz jeden błąd - w kwalifikatorze 1 gramy po 2 mecze (czyli w sumie 6 meczów, można powiedzieć bo2 :D). Gdyby kogoś dziwiło czemu tak - granie bo3 zajęłoby zbyt dużo czasu (9 gier to sporo), natomiast bo1 w grupie 4 osobowej się nie sprawdza bo możliwe są tylko 3 wyniki, z których dwa to trójstronne remisy. Jeśli ktoś regularnie śledzi IEMy wie o czym mówię - wyniki 2-2-2-0 albo 3-1-1-1 zdarzają się często i o tym kto przechodzi decydują wtedy czasy wygranych. Przy dwóch meczach możliwych kombinacji robi się duuużo więcej - ogólnie dwumecz robi się jednoznaczny z meczem piłki nożnej, gdzie może wygrać jedna drużyna, druga, lub paść remis. Remisy w czteroosobowych grupach piłki nożnej (np. na Euro czy MŚ) zdarzają się dużo rzadziej, a i wtedy do wyłonienia zwycięzcy bardzo często wystarcza wynik bezpośredniego meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do subforum "Turniej League of Legends Cd-Action" i przyjrzyj się uważnie, co znajduje się na samej górze, zaraz pod logo i menu. Jeśli będzie patrzył się w ten punkt przez 30 sekund, a potem powoli zaczniesz zbliżać twarz do monitora subfora powinny się pojawić. Taka fajna iluzja optyczna, wypróbuj ją :)

W subforach znajdziesz tematy dla każdej grupy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do subforum "Turniej League of Legends Cd-Action" i przyjrzyj się uważnie, co znajduje się na samej górze, zaraz pod logo i menu. Jeśli będzie patrzył się w ten punkt przez 30 sekund, a potem powoli zaczniesz zbliżać twarz do monitora subfora powinny się pojawić. Taka fajna iluzja optyczna, wypróbuj ją :)

W subforach znajdziesz tematy dla każdej grupy ;)

precelek - mam ochotę zacząć dyskwalifikować ludzi którzy nie potrafią czytać. Albo po prostu ignorować pytania, na które dopiero co odpowiedziałem. Ja nie wiem, ponoć szkoła miała teraz uczyć czytania ze zrozumieniem i samodzielności... I nie byłbym zgryźliwy gdyby nie to, że te subfora są na samej górze i wystarczy odrobina wysiłku by je znaleźć... a co gorsza dostałem różnymi drogami to pytanie ze 30 razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do subforum "Turniej League of Legends Cd-Action" i przyjrzyj się uważnie, co znajduje się na samej górze, zaraz pod logo i menu. Jeśli będzie patrzył się w ten punkt przez 30 sekund, a potem powoli zaczniesz zbliżać twarz do monitora subfora powinny się pojawić. Taka fajna iluzja optyczna, wypróbuj ją :)

W subforach znajdziesz tematy dla każdej grupy ;)

precelek - mam ochotę zacząć dyskwalifikować ludzi którzy nie potrafią czytać. Albo po prostu ignorować pytania, na które dopiero co odpowiedziałem. Ja nie wiem, ponoć szkoła miała teraz uczyć czytania ze zrozumieniem i samodzielności... I nie byłbym zgryźliwy gdyby nie to, że te subfora są na samej górze i wystarczy odrobina wysiłku by je znaleźć... a co gorsza dostałem różnymi drogami to pytanie ze 30 razy.

A tak wogóle to w jaką grę my gramy na tym turnieju? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wormsy ofkoz. Przecież wyraźnie napisaliśmy że to Quake. A jak ktoś nie rozumie skrótu HoM&M to już nie moja wina. Przy okazji zastanawiam, się czy nie zakazać gry Zergami bo ich nie lubię. No ale z drugiej strony nie chcę odbierać szans antyterrorystom. Tak czy siak, do zobaczenia w Azeroth!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Otóż dzisiaj 2 osoby z mojej drużyny nie będą mogli zagrać, czy jest możliwość wydłużenie terminu do poniedziałku ? Niedziela-Poniedziałek, wtedy wszyscy będą dostępni i będziemy mieli możliwość rozegrania wszystkich meczy. Dlatego piszę z prośbą o wydłużenie terminu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robimy test livestreama, jeśli wszystko dobrze pójdzie będziecie mogli obejrzeć nasz mecz o 19:00 (Freak Band vs. OMFG Noob).

EDIT: Nie wyrobiliśmy się na dzisiaj z ustawieniami tak, by było to w miarę płynne, ale jutro damy radę (prawdopodobnie).

EDIT 2: Podczas streamowania kolega ma za mało fpsów podczas większych fightów, więc odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno większość eliminacji jest już rozegrana ale może się przyda.

Jak by ktoś nie wiedział jak jest z wyborem kto ma first picka kto wybiera strone w eliminacjiach pozwolę sobię zacytować PW z P_aul'em

Witam

nie jest nigdzie w regulaminie podane kto ma pierwszego picka w grupach.

w regulaminie jest podane tylko na podstawie drzewka - ktore powstaje dopiero po eliminacjach.

Pozdrawiam

Jacek - IHS

To prawda, w grupach po prostu ustalcie to między sobą (w kw1 na zmianę, w kw jedni biorą first ban/pick, drudzy wybierają stronę ;) )

myślę że to pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dyskusji z przeciwnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...