Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

CDA LoL - Dyskusje o turnieju

Polecane posty

tak, tylko ze w drzewku przegranych wciaz sa 4 druzyny, jesli chcemy to zrobic w jeden dzien chcialbym wiedziec kiedy zakonczycie te mecze w DP, bo ok my mozemy grac, ale co z tego jak final DP jeszcze nie moze miec miejsca:P

Co do naszej dostepnosci to mysle ze go4lola moge poswiecic, wiec w weekend bedziemy raczej na pewno ( Pt - Ndz od 16), jesli czwartek to tak od 16

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko ze w drzewku przegranych wciaz sa 4 druzyny, jesli chcemy to zrobic w jeden dzien chcialbym wiedziec kiedy zakonczycie te mecze w DP, bo ok my mozemy grac, ale co z tego jak final DP jeszcze nie moze miec miejsca:P

Co do naszej dostepnosci to mysle ze go4lola moge poswiecic, wiec w weekend bedziemy raczej na pewno ( Pt - Ndz od 16), jesli czwartek to tak od 16

tylko w czw mnie nie ma w godz 20:30 - 21:30, reszte dnia jestem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WCG owszem zaczyna się za jakieś 2 dni i kilkanaście godzin, natomiast tam jest nieco inna strefa czasowa, więc myślę, że nie będzie to aż tak tragicznie kolidować. Poza tym i tak nie ma się co spodziewaćl jakiś mega fantastycznych wyników, ale i tak nie mała liczba osób się skusi na stream w hd, w dodaku jeśli jeszcze będzie reklama na głównej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że mecze w DP są zaplanowane na dzisiaj (stream na pewno od 20, może nieco wcześniej :D). Dlatego też dziś wieczorem proszę przyotować się psychicznie (i pogadać ze swoimi drużynami) bo będę każdego kapitana wypytywał o terminy i spróbujemy ustalić jakiś jeden dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu moim i NML dziękujemy za wspaniały turniej. Było świetnie, pomimo przegranej z Crit Happens i Koala From China (lubię te nazwę :P) muszę powiedzieć, że gra przeciwko wam jak i innym drużynom na turnieju sporo nas nauczyła. Turniej pokazał, że potrafimy konkurować z najlepszymi oraz że dużo nam do nich brakuje jeśli chodzi o zgranie :D Mam nadzieję, że widowisko jakim był nasz 2 mecz z KFC wszystkim się podobało, bo nam na początku też się podobało huehuehue ;p

pozdrawiam J4r3k ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-23888/turniej-...z-w-piatek.html

Zgodnie z informacją w newsie gramy w piątek start o 18. Wiem, że jedna drużyna będzie miała kilka(naście) minut opóźnienia, ale to nie powinno być problemem. Jeśli jednak macie jakieś zastrzeżenia co do planu to błagam, zgłaszajcie je teraz jak jest jeszcze czas na ogłoszenie zmian ;)

Poza tym proszę kapitanów o przygotowanie się, lub wybranie przedstawicieli swoich drużyn, do krótkich wywiadów między meczami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że wczorajszy wieczór (jak i poprzedni, żeby nie było ;]) na PerfectReign był naprawdę dobrze spędzony choć zapewne masa osób, która zagłosowała na wygraną QQmoar - a tym samym szansę na wygranie skina ;p - nie była zbyt zadowolona, ale cóż... takie życie oraz wredni dostawcy Internetowi. Niemniej IMO i tak KFC dało ładny popis umiejętności oraz zgrania a ich wejście do wielkiego finału uważam za zasłużone. Co prawda sprawa się przedłużyła i koniec rozgrywek dopiero dzisiaj, ale co tam - jeszcze jeden wieczór stracony to nic (a potem Gran Derbi a następnie VGA :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można być dalej od prawdy, ale nic nie mówię.

A może jednak rozwiniesz swoją wypowiedź? Ja jestem ciekaw opinii na temat KFC ponieważ po odpadnięciu QQ obstawiam Crit Happens :P

PS: Uzasadnienie: słyszałem, że KFC przy wyborze champów nie angażują się zbytnio tylko oglądają filmy w necie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można być dalej od prawdy, ale nic nie mówię.

A może jednak rozwiniesz swoją wypowiedź? Ja jestem ciekaw opinii na temat KFC ponieważ po odpadnięciu QQ obstawiam Crit Happens :P

PS: Uzasadnienie: słyszałem, że KFC przy wyborze champów nie angażują się zbytnio tylko oglądają filmy w necie xD

Raczej to, iż na kontach KFC grali inni ludzie.

BTW, jeżeli KFC zostało zdyskwalifikowane, to co zrobić z QQmoar i uS, które odpadły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można być dalej od prawdy, ale nic nie mówię.
Nie jestem organizatorem, ale słowo ode mnie - nie ma dowodów, nie ma żadnej sprawy, bo rzucając oskarżeniami/teoriami spiskowymi bez poparcia trudno zachować powagę :P

[Edit] Pardon, dopiero teraz doczytałem newsa a właściwie uaktualnioną wersję. Tego wyżej nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście RP jak nie było tak nie ma i nie będzie, bo administratorzy turnieju okazały się rzeczywiście takimi dupami wołowymi jak to było widać na początku. Nie potrafili nawet wprowadzić normalnych zasad i wszystkie mecze odybywały się kiedy graczom się tylko spodobało :D Najlepsze jajca były w finałach, kiedy to jedna drużyna oszukiwała i nasze tęgie głowy od organizacji turnieju myślały nad tym co zrobić. I wymyślili - ZDYSKWALIFKUJEMY ICH - po czym dali im jedno miejsce niżej a nam kazali grać jakiś śmieszny finał :D Chyba miałem prawidłowe podejście do sprawy uważając, że ten cały turniej w głupiej gierce obchodzi mnie tyle co wczorajsze śniadanie. Śmieszny był tylko fakt jak to wszystko próbowali organizować. Takich przygłupów w administracji to chyba nie uświadczyłem w żadnym innym turnieju. Oczywiście okazali się na tyle tępi, że nie potrafili napisać prostego maila, żeby wysłali nam RP na te konta co trzeba. Spell musiał z nimi specjalnie gadać na skype jak taki mail powinien wyglądać, a oni i tak to schrzanili - [beeep], czy to nie porażka, że takie łamagi się tym zajmują? QQmoar jak i HCL może teraz sobie tylko o tym RP pomarzyć. Admistracja też nie ma zamiaru nas poinformować o tym, że RP i tak nie dostaniemy, bo Riot wysłał już na złe konta.

RP o wartości 180 euro poszło w eter a nas nawet nie poinformowano.

Pozdrawiam te mameje komputerowe co prowadziły ten turniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - daj dowód na to, że KFC oszukiwali w któymkolwiek meczu poza półfinałowym. Nie wiem po kij o tym przypominasz, kiedy kapitanowie wszystkich zamieszanych drużyn dawno się w tej sprawie dogadali.

Po drugie - zgadzam się, Enki trochę spartolił sprawę z Riotem, niestety tylko on miał z nimi kontakt. Co ciekawe po turnieju ze mną też nie chciał gadać, artykuł który napisał zawierał kupę błędów (wspomniał że komentowałem, ale że zrobiłęm do turnieju WSZYSTKO to już nie napisał; zapomniał o Wojtku, który komentował ze mną niemal wszystkie mecze...) Szkoda, że tak to wyszło, jeśli w przyszłości będę pomagał coś organizować to na pewno zasady będą nieco inne. Weź poprawkę na to, że sam pierwszy raz organizowałem tak duże zawody i kilka potknięć mi się przytrafiło, czego ukrywać nie będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byście sami się do Enkiego odezwali, a nie piszecie tylko na forum. Napiszcie wiadomość prywatną lub maila do niego. Moja drużyna(z małym wyjątkiem) RP dostała, więc wystarczy poczekać. A to, że chcecie na konta na WEST skoro turniej był na EAST to nie koniecznie musi się podobać Riotowi.

Nikt nie kazał brać udziału w tym turnieju. Obrażać organizatorów też nie musisz, bo to są ludzie, którzy pierwszy raz organizowali takie przedsięwzięcie. Jestem ciekaw czy sam był byś w stanie ogarnąć to i się wszystkim zająć. Zrób swój i wtedy osądzaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tu w ogóle piszesz kruzd jak nie masz pojęcia o sprawie?

Po 1. Riotowi się to jak najbardziej podoba i we wszystkich innych turniejach wysyłają RP, ale najlepiej pisać jak się o niczym nie wie, co? Po prostu ten kto to robił to był jakiś cielak, który nie potrafił się tym zająć.

Po 2. Tak - potrafię napisać maila w którym podam nicki na które mają przyjść RP -,-

Po 3. Jakim trzeba być matołem, że pisać "zrób swój turniej i wtedy osądzaj"? Chyba logiczne, że skoro tak potraktowali uczestników turnieju to to się ludziom nie podoba co nie?

P_aul

Sikam na Enkiego ciepłym moczem.

Nie mam pojęcia czy wam płacą za tą organizację czy robicie to za darmo, ale chyba nazwa CD-action do czegoś zobowiązuje. Z tą dyskwalifikacją to chodziło mi tylko o niezdecydowanie zarządzających. Przecież dyskwalifikacja oznacza całkowite wyrzucenie z turnieju a nie otrzymanie jednego miejsca niżej, bo "nie było dowodów, że wcześniej oszukiwali". Tak btw. to wcześniej nie oszukiwali, ale to niczego nie zmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuvvo

Jestem w stanie zrozumieć twoje rozgoryczenie tą sprawą, ale nic nie upoważnia cię do takiego aroganckiego zachowania i rzucania rynsztokowych tekstów na lewo i prawo. Turniej turniejem, ale na forum pewne reguły obowiązują, a ty perfidnie je łamiesz. Odpocznij sobie 14 dni od forum, jak wrócisz to spróbuj napisać coś po ludzku.

Od razu mówię że każde kolejne teksty tego typu będą podobnie traktowane. Można wyrazić swoje niezadowolenie, ale kulturalnie, a nie tak jak wyżej. Przykra sprawa, ale nie będzie taryfy ulgowej dla nikogo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z enkim sie kontaktowałem milion razy ale go to zbytnio nie obchodzi jak to zostało rozwiazane. Odpisywał mi zawsze na odwal sie i on pisał tylko z jedna osoba z RIOT games i nawet nie potrafił nawet zawalczyc o nasza sprawe. Gdy napisałem do RIOTu Angielskiego powiedzieli mi "spoko niech sie organizator odezwie to pogadamy i zobaczymy co da sie zrobic" ale wiadomo - nic nie zrobił do tej pory.

Nie mowiac o tym ze RIOT dopiero zareagował w tej sprawie jak pisałem samemu do supportu RIOT i do enkiego pare maili. RP przyznane były na konta 2 miesiace po turnieju wiec gdybym sie nie odezwał prawdopodobnie do tej pory nawet na tych smurfach bysmy tych RP nie widzieli.

Dopiero jak ja zainteresowałem sie ta sprawa to dopiero organizacja turnieju raczyła sie tym zajac. Nie mowiac o tym ze jak sie kontaktowałem do jednego organizatorów to otrzymałem info - Zkontaktuj sie z enkim to nie moja sprawa on gadał z RIOTem, na co kolega enki powiedzial zebym sam zalatwiał to z RIOTem bo on wiecej nie pomoze.

GJ organizacja.

Wiedziałem ze moze byc ryzyko ze nie dostaniemy tych RP ale wystarczyło nas poinformowac ze "sory chłopaki ale jednak wysla na te konta na ktorych graliscie" ale zostałem w 100% olany i SAM sie o wszystkim dowiedziałem. Sam tez musiałem o wszystko walczyć. Nie mowie juz o tym ze jak z wami rozmawiałem na skype ODRAZU PO TURNIEJU wiec 2 miesiace temu to wam nawet powiedziałem jak powinniscie wyslac maila i co w nim zawrzec zeby to sie udało ale widac to było zbyt ciezkie. Regułke dostałem bezposrednio od RIOTu wiec gdyby byl tak mail mówiacy o rozdawaniu nagród napisany to wszystko prawdopodobnie byłoby ok.

Nawet gdybym wiedział ze bedzie to przyznane na konta na EUNE bez mozliwosci transferu na EUW i tylko na konta na tej platformie to bym podał własnego smurfa ktory ma level 10, a nie konto ktore pozyczyłem od znajomego i teraz to na nie moim koncie sa darmowe RP i champion bundle, a ja jestem w dupie.

Jesli powiecie ze nie mieliscie do mnie kontaktu to sorry ale mieliscie do mnie maila i skype ale to ja wszystkim musiałem sie interesować. Mogliscie nawet przez forum napisać i spróbowac to wyjasnic albo nawet glupio zapytac czy cos wiecej moglibyscie dla nas zrobic lub ewentualnie przeprosic ze tak wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...