Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

@up.

Ginie, ginie. Podczas misji na Trptizu kiedy zakładamy ładunki wybuchowe Price zostaje sam i ma niby odpierać ataki Niemców. Kiedy jednak wracamy widać jego leżące ciało - mało efektowna śmierć

:P Ale cóż... stał się jakby 'symbolem' serii skoro pojawia się w innych częściach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Shadow tak? :D Nie wiem nigdy nie wrocilem do niego :)

Dziwna rzecz sie stala wczoraj. Gram Wojną Ląd (:D), zrobilem wincam z pave low, fajnie, "Transformer" zakonczono. 2 mapy dalej (na 90% ten sam host) koles zrobil wincam na mnie ze strzelca smiglowca. Ładuja sie staty, lvl up ale pokazało mi jeszcze raz "Transformer" zakonczono. ocb? Nie wiem czy dodalo mi punkty 2 raz czy nie ale to jednak dziwne troche.

BTW : jak mnie ktos spotka na serwerze to sorry za tube :P Ale ostatnio robie Danger Close VI i tubka + AT4-HS najprosciej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nagraliśmy sobie ostatnio z kumplami taki filmik w CoDzie 4: MW, w którym zamieściliśmy kilka z najzabawniejszych sytuacji, scen i bugów z gry. Zapraszam do oglądania i oceny =) :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam raz zdażyło się że jeden koleś miał w powietrzu swojego harriera i pave lowa - stingerem namierzyłem harriera i kiedy pocisk doleciał pokazało mi że zniszczyłem harriera i pave lowa :D dodajmy że pave low nie był za/przed/obok harriera tylko po drugiej stronie mapy i na dodatek był nie ruszany bo dopiero wleciał na mapę (czyliu normalnie powinienem oddać 2 strzały żeby zestrzelić samego pave lowa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Price ma tylko badziewne bronie. Nie liczę tu Cod'a 4 i 6, ale w Jedynce i w Dwójce ma Lee Enfielda, którego się praktycznie nie używa. Mam nadzieję, że w Cod 8 Price dalej będzie jednym z głównych bohaterów.

FarvinQ twój filmik rządzi, jak ty to nakręciłeś? W sensie ten widok trzeciej osoby... Montaż genialny.... A ta scena, że niby w aucie muzy słuchają wymiata :) Ta z BYE z C4 też. Ta z helikopterem mnie poożyła. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem pewien udział w powstaniu tego filmiku. Scenę z detonatorem ja wymyśliłem :smile: . Widok z trzeciej osoby można włączyć poprzez komendę (z tego co pamiętam) - /cg_thirdperson 1. Wyłącza się to komendą /cg_thirdperson 0 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nagraliśmy sobie ostatnio z kumplami taki filmik w CoDzie 4: MW, w którym zamieściliśmy kilka z najzabawniejszych sytuacji, scen i bugów z gry. Zapraszam do oglądania i oceny =) :

Dajcie znać kiedy będziecie 2 robić,bo jestem chętny do udziału w nim xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nagraliśmy sobie ostatnio z kumplami taki filmik w CoDzie 4: MW, w którym zamieściliśmy kilka z najzabawniejszych sytuacji, scen i bugów z gry. Zapraszam do oglądania i oceny =) :

Dajcie znać kiedy będziecie 2 robić,bo jestem chętny do udziału w nim xD

Myślę, że da się to załatwić. Póki co trwają prace nam wymyślaniem śmiesznych scenek :smile: . Jakby co, napiszemy na PW, bo się robi mały offtop :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie gram w multi Call of Duty 4, bo nowego mnie nie wciągnął. Snajperką oczywiście. Boli mnie tylko to, że mój ulubiony niemiecki serwer, gdzie cały czas leci Crossfire, jest oblegany przez hackerów i cheaterów. A admin ma pomocnika, voting nie działa - zatem na wywalenie takiego z serwera zajmuje 10 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byłbym chętny do udziału w tym filmiku :P. Moje gg 2316372. Jeżeli, chcecie, to mogę zapodać parę pomysłów :) Mógłbym też wziąć udział. :cool: MCRR dobre aktorstwo, masz talent :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż fabuła singla jest bez sensu,akcja i intensywnośc gry jest na najwyższym poziomie.Podobnie jak grafika i dźwięk.To nic jednak w porównaniu do genialnego multi w który wielu ludzi gra już kilkaset godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co się stało z Makarovem w MW2 i czy będzie w MW3? (jeśli powstanie)

Myślę, że na 100%. Zakończenie MW2 samo mówi, że powstanie sequel i jego akcja może dziać się jakiś miesiąc po jej zakończeniu (tak przypuszczam, chociaż skoro gość przeżył dźgniecie z długiego noża, to i wyzdrowieje w 5 godzin).

opti - gram na zwykłym serwerze z AdminModem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makarov na pewno się pojawi. Tak na 90% będziemy musieli go dorwać i zabić, aby w pełni się zrehabilitować i żeby odzyskać reputację. Może Price tym razem zginie? Ale tak na prawdę. Tak, że trzeba będzie postawić mu nagrobek i zakopać. I nie będzie opcji reanimacji 2 minuty po śmierci!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście koniec mw2 sugeruje, że powstanie mw3. Tylko żeby jej nie zepsuli (mw3). Jak grałem w mw2 na początku wydawało mi się, że jest gorszy od 4. Ale coraz dalej było lepiej i lepiej. Teraz to dla mnie równe gry.

.Może Price tym razem zginie? Ale tak na prawdę. Tak, że trzeba będzie postawić mu nagrobek i zakopać. I nie będzie opcji reanimacji 2 minuty po śmierci!

Jeśli to ostatnie mw to jest to bardzo prawdopodobne a jesli nie to w chyba jeszcze zobaczymy wąsy Price.;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...