Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

ja na pipe miałem fajną sytuację snajperem (tak tak przed chwilą pisalem o kampieniu, ale czasem snajperem lubie postrzelać, ale to całkiem co innego niż kamp z kałachem^^) Otóż na tym początkowym spawnie SAS (na tej górce) ustawiłem się, przy schodach dałem 2 claye i tak, biegnie koles łup wpadl w claya, znowu biegnie ten sam - łup wpadł w 2 claya, znowu biegnie dostal ze snajpy, leze se w trawie, słysze ktoś chodzi, obracam się w bok patrze - on, dostał z pistoletu i leży, znowu biegnie, strzela do mnie z MP5, wstaje taki zakrwawiony, ledwo wycelowalem i go ze snajy rozwalilem :D Gościa tak, leżąc w tym samym miejscu zabiłem chyba 15 razy, co mnie chłopak besztal na czacie i co chwile padał :D

druga sprawa, czasem ze snajpy jest taki fart, że biegniesz, wybiega ci ktoś strzelasz na ślepo - o head shot... i to mnie denerwuje, farciarskie heady, przykładowo biegnie gośc z kosiarą, wali po ścianach ja wychodzę - łup w główkę ...

A no i jeszcze jest sprawa kropek na monitorze, jako celownik do snajperki xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego farta możesz mieć zawsze, nie ważne jaką bronią grasz, chociaż moim zdaniem większe prawdopodobieństwo jest gdy się gra kałachem lub AK-74, bo mają chyba największy rozrzut z dostępnych broni :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byś zrobił gdyby te 2 studia razem zrobili grę???

1.Cieszyłbym się ponieważ byłaby to lepsza gra po połączeniu doświadczeń obu ekip

2.Nie mówię że Teriah jest zły czy coś po prosu WaW był trochę gorszy od MW(przynajmniej dla mnie) i życzę im powodzenia z kolejnymi grami

3.Niektórzy większe emocje mają podczas długiego czajenia się a inni podczas karkołomnego biegu z shotgunem i dajmy na to trzema killami. Każdemu odpowiada co innego(osobiście nie wiem co wolę :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni mnie nie było a wy już 3 strony napisaliście w tym temacie? Litości! Nie zdąże tego wszystkiego przeczytać!

Mumia-> W Far Cry 2 jest taka strzelba z magazynkiem bębenkowym, USAS-12.

Pier0g-> Z tego co pamiętam mieli usunąć M4 w Modern Warfare 2.

Wszyscy-> Trailer jest fajny, wszystko niesamowicie płynnie pokazano i wydaje mi się że MW2 będzie miał długą kompanie. Jeden taki towarzysz w zapowiedzi wydawał się jakoś podobny do tego bohatera z Turok (ten z irokezem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pier0g co do ciebie to jeszcze jedno czepiasz się że ze snajperki zdejmują cię z większej odległości, to co dalej??/

ty ze strzelbą ktoś z ak 47 i cie pierwszy zdejmuje a idźmy dalej Call of Duty tylko na noże albo miecze to wtedy byś się kłócił, że ktoś ma za długi miecz potem na piąchy i znowu byś się kłócił, że ktoś ma za długą rękę itd. więc porzućmy ten temat i nie wracajmy do niego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killer007 skąd masz takie informacje ????????????????

to porażka kompletna, żeby takiej broni w najnowszym codzie nie było ??

Mumia już oczywiście wyolbrzymiasz problem bo ja mówiłem tylko o snajperkach a nie o shotgunach ani o nożach tylko o snajperkach !!

ale dobra tez jestem za zakończeniem tematu

zapalmy fajke pokoju i wymyślmy jakiś nowy temat :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie grałem na konsole ale jest jedna rzecz która daje wyższość PC nad konsolami - precyzyjne sterowanie

pad z grzybkiem nie dorówna myszce i klawiaturze

na padzie grać nie umiem, nawet w samochodówki i tym bardziej w codzie bym sobie nie poradził ;)

i mnie zastanawia - czy grafika jest lepsza na PC czy na jakiejś konsoli ? kto grał niech powie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

killer zkąd ty masz takie newsy wystarczy obejrzeć trailer i widać jak koleś FTF(czy jakoś tak) trzyma M4 siedząc w heli

co do konsol to wg. mnie trochę mniej wygodnie jest grać w FPS na padzie

Na padzie grało mi się świetnie w symulatory(wyścigowy i myśliwca) ale nie fps

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konsol to wy uważacie że tam się gra tylko padem. Nie pomyśleliście może o istnieniu klawiatury i myszki do konsol?

Z tego co ja wiem w CoD4 na konsolach są prestiże które nie pojawiły się w wersji PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero niedawno poznałem Call of Duty 2. Wiem, to wręcz karygodne ale lepiej póżno niz wcale. W jedynke grałem od dawna i jakoś mi do gustu nie przypadła. Ale jak odpaliłem dwójkę... zaczęła sie jazda na całego. Uwielbiam właśnie takie FPSy gdzie nie jesteśmy jedynym tylko jednym z wielu. Wokół zawierucha, wszędzie strzały, wybuchy, zabici i ranni. To właśnie znalazłem w tej produkcji. Do tego jeszcze druga wojna i kampanie całkowicie rózniące sie od siebie, nawet bohaterem. Wiele dzisiejszych shooterów może się schować. Czym predzej po przejsciu dwójki zabieram się też za Moderna i World at war.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nie wiem że coś takiego istanieje jak klawiatura i myszka do konsoli :P

ale co by nie było nigdy nie miałem żadnej więc załóżmy że przyznam rację

jakoś do konsol to sie przywykło ze to tylko pad ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiś newsów wyczytałem to. Była mowa o takim testerze który puścił pare i powiedział jakie bronie się nie pojawią.

Nowy temat? Hmmm...Czy CoD4 z konsol jest lepszy od CoD4 z PC? :)

Nie czytalem co odpisywali ludzie pod tym postem wiec sie moze powtorze nie wiem. Konsolowcy maja bzika na punkcie 'swojego' CoDa. Bylam na kilku forach i czytalem co tam pisza.xD Przytocze to co odpisal jeden z adminow forum (fanboy xboxa zreszta): 'CoD na konsolach jest taki sam tylko lepszy i to owiele.'

Skoro taki sam to jak moze byc lepszy? To byla odpowiedz na pytanie jednego z uzytkownikow forum pytajacego o wersje na x360 bo mial wersje PC i mu sie znudzilo, a ze nie wiedzial co kupic to chcial sie dowiedziec jakie sa roznice w obu wersjach (dodam, ze chodzilo o multi) Po za tym ogladalem filmiki na youtubie i CoD4 na konsolach i jest wolniejszy niz slimak. Inny przyklad z innego forum. Gracze dyskutowali na temat czy WaW przebije 'czworke' i jeden inteligent wyskoczyl z czyms takim (reszta go poparla):

'Moim zdaniem CoD:WaW bedzie boski bo tego sie nie da sknocic. Zobaczcie wszyscy sie bali co to bedzie z CoD po tym jak wzieli sie za niego ci sami goscie co stworzyli przecietna 'dwojke', a wyszedl im bardzo dobrze. Teraz wraca Treyarch i CoD bedzie jeszcze lepszy!' Nie jest to dokladny cytat (bo glupot w poscie bylo jeszcze wiecej tylko nie pamietam), ale sens zostal zachowany.

Nie wiem dlaczego konsolowcy tak sie podniecaja 'swoim' CoDem moze dlatego, ze (chyba) dostali mozliwosc wyboru serweru na ktorym chca grac? Ja jak gram na xboxie w Halo 3 lub GoW2 to sie irytuje bo gra podlacza mnie do losowych graczy (chyba ze zaprosze friendsow). Nie ma mozliwosci zakladanie serwow ani podlaczania sie do istniejacych, gra tworzy je sama na czas jednej mapy, ktora mozemy czasami mozemy wybrac 'glosujac' lub losujemy (w 50% przypadkow w GoW2 zagrasz na mapie nie odpowiadajacej zadnemu z graczy).

Do xboxa mozna dokupic klawiature i myszke, z pewnych powodow kosztuje to co najmniej kilka stow wiec nikt na tyle glupi nie jest zwlaszcza, ze nawet myszka na xboxie360 dziala mechanizmem skokowym (nie wiem co to jest tak czytalem w dziale konsolowym na tym forum) i wcale lepsza niz pad nie jest. W ramach ciekawostki dodam, ze mieszkam w angli i tutaj nikt prawie na kompach nie gra. Chociaz jakims cudem w mojej klasie znalazly sie az dwie osoby na kompie grajace - zarazem jedyne w calej szkolexD - sluchalem ich 'klutnie' z konsolowcami na temat tego co lepsze; jeden z konsolowcow wyjechal do nich z takim tekstem: 'To jak wy gracie w FPSy skoro nie macie nawet padow z analogiem?!' Na twarzy mial mine zwyciezcy, ale po wybuchu smiechu z ust moich, brata (jestesmy blizniakami i chcac nie chcac jestesmy w jednej klasie) i dwoch wspomnianych komputerowcow zorientowal sie jakiego glupka z siebie zrobil.

PS: Dodam, ze sam w CoDy na konsolach nie gralem, tylko HALO 3 (tylko troszke) i GoW2 (tu juz caly miesiac grania bez przerwy, ale gra jest baaardzo wolna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że CoD4 sprzedał się w 14 milionach egzemplarzach ale 12 milionów na konsolach. Nie uważacie że ta seria zmierza głównie do konsolowców? Zauważcie też że to się im nie opłaca jak zrobią 3 miliony kopi gry a tylko 2 miliony się sprzedadzą na PC. Za kilka lat CoD może wychodzić tylko na Xbox'y i PS'y.

Takie małe pytanko do was: Czy chcielibyście specjalną skórke multi w xf dla CoD4 lub CoD:WaW? Chodzi mi o taką jaka jest w przypadku CoD(1) lub CoD:UO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady nie zrezygnują z Coda na PCty - to by była kompletna porażka

na konsole CoD by nawet nie wychodził no bo w końcu gry robi się na PC więc w pewnym sensie nie ma konsol bez PCta ;P

a co do skórki to oczywiście że chciałbym taką !!!!! osobiście wolałbym taką z coda 4 bo w 5 co by nie było nei grałem za wiele :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gry robi się na PC

Ktoś nie słyszał o dev kitach -.-

Professor, nie przytaczałbym przykładu Gow2 bo ten ma chyba najbardziej skopany multi (nie chodzi o rozgrywkę, ta jest świetna) z wszystkich gier na xa, no i też nie cytuj zagubionych głupków, bo nie są jakąkolwiek grupą reprezentacyjną. W tej i tej zdarzają się rodzynki.

Nie ma wyboru serwera. Wybierasz tryb gry i dołącza Cię do grupy graczy (działa to o wiele szybciej bo nie potrzeba maksymalnej ilości tak jak w Gow2) w dowolnej chwili meczu. Jedyną różnicą w rozgrywce jest to, że rankingowy hardkor to prawdziwy hardkor. Teamkill obowiązkowy.

Nie sugerowałbym się też filmikami z jutuba. Nie ma to jak własne doświadczenie nieprawdaż?

Co do myszki. A po co ona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa że nie słyszałem o czymś takim, nie mam pojecia co to jest i nie interesuje mnie to

informatykiem nie jestem i nie będę

i myszka jest potrzebna bo się łatwiej strzela nie to co jakimś grzybem

myszka ma nieporównywalnie większą precyzję

jak chcesz możemy pograć w coda (na PC) ja na myszce ty na padzie i zobaczymy kto wygra ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprzedaż MW2.

Cóż, jeśli gra będzie świetna, to na PC'ty będzie więcej sprzedanych gierek. Zobaczycie.

Zresztą, ile WOW ma graczy? 10 milionów? 11 milionów? A zakładano, że będzie około milion graczy.

Dlatego nie wierzę w statystyki/prognozy na pół roku przed wyjściem gry.

Pady vs myszka.

Cóż, ja swojego pada kupiłem głównie do PESA i Fify. Używałem go też podczas gry w Silent Hilla.

A myszki używam prawie do każdej gry, więc coś musi to jednak świadczyć o wyższości gryzonia. Prawda?

:)

Skórka mało mnie obchodzi (bo nie mam konta), ale chętnie bym zobaczył skórkę na forum Cda :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że CoD4 sprzedał się w 14 milionach egzemplarzach ale 12 milionów na konsolach. Nie uważacie że ta seria zmierza głównie do konsolowców? Zauważcie też że to się im nie opłaca jak zrobią 3 miliony kopi gry a tylko 2 miliony się sprzedadzą na PC. Za kilka lat CoD może wychodzić tylko na Xbox'y i PS'y.

Takie małe pytanko do was: Czy chcielibyście specjalną skórke multi w xf dla CoD4 lub CoD:WaW? Chodzi mi o taką jaka jest w przypadku CoD(1) lub CoD:UO.

PC jest więcej niż konsol, ale na tę platformę najłatwiej gry jest spiracić, dlatego nie zdziwiłbym się, że w CoD za jakiś czas dołączy do gier, które najpierw będą wychodzić na konsole a potem, gdy producenci osiągną odpowiedni zysk gra trafi na PC. Co do sterowania myszka+klawiatura to jakby to ująć naturalne kontrolery na PC a pad na konsoli. Owszem można grać na klawie i myszce na konsoli, ale po co kombinować( na konsoli raczej nie byłoby to wygodne, bo jak grac na kanapie;). Mam pada i uważam, że bardziej nadaje się do gier typu PES, jakieś arcade'owe ścigałki itp niż do FPS. Owszem po przyzwyczajeniu się można też na nim wymiatać. Ostatnio również RTS-y zaczęli przystosowywać do grania na padzie, więc za jakiś czas PC może stracić również ten gatunek na rzecz konsol....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do CoD 2 czy warto ją kupić, bo teraz jest w serii the best of i można już ją nabyć za 40zł. Warta uwagi pozycja? Grałem w demo, akcja w egipcie, no i widać że tam jest cały czas walka. :) I na ile czasu jest cała kampania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest za 40zł to spokojnie mozesz kupować :D

na pewno sie nie zawiedziesz, no chyba że bardziej cenisz sobie rozgrywkę singleplayer od multi, bo kampanie przejdziesz dosyć szybko (ale za to z ciągłą akcją :D)

za to w multi będziesz mógł grać dłuuuuuuuuugo... ;)

osobiście to i tak najbardziej polecałbym tobie coda 4 bo moim zdaniem jest najlepszy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...