Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Szczerze mówiąc to trochę się wam dziwię, ja przez cały czas grania w MW nie miałem problemu z ludźmi biegającymi z p90, a już tym bardziej z M21. W tym pierwszym przypadku zazwyczaj są to tzw. "ninja", których taktyka zazwyczaj opiera się na bieganiu bez przerwy w to samo miejsce tą samą drogą, więc nie trudno jest zaczaić się na nich i ma się fraga praktycznie za darmo. Natomiast M21 zadaje tak małe obrażenia, że naprawdę bardzo rzadko zdarzało mi się od niej zginąć, choć faktycznie recoil mógłby być odrobinę większy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to trochę się wam dziwię, ja przez cały czas grania w MW nie miałem problemu z ludźmi biegającymi z p90, a już tym bardziej z M21. W tym pierwszym przypadku zazwyczaj są to tzw. "ninja", których taktyka zazwyczaj opiera się na bieganiu bez przerwy w to samo miejsce tą samą drogą, więc nie trudno jest zaczaić się na nich i ma się fraga praktycznie za darmo. Natomiast M21 zadaje tak małe obrażenia, że naprawdę bardzo rzadko zdarzało mi się od niej zginąć, choć faktycznie recoil mógłby być odrobinę większy.

Może tak jest na normalu ale na HC M21 zabija jednym strzałem i wcale nie jest tak wesoło. Może mam farta, ale raczej rzadko trafiam na takich pseudo snajperów. A jeśli chodzi o P90, łatwo zdjąć gościa, który z nią biega, bo na HC wystarczą 1-2 strzały. Zwykle nie mają czasu zasprayować :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że ja gram na HC i ta broń jakoś nigdy we znaki mi się nie dała. O wiele bardziej na nerwy działał mi scorpion, który nie dość, że miał celność i zasięg snajperki to jeszcze szybkostrzelność p90 i obrażenia prawie jak karabin szturmowy :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na normalu to M21 nie robi praktycznie nic - owszem ludzie walą z niego jak idioci, ale nawet jak kogoś trafią to i tak można spokojnie się schować

a co do Scorpiona to na HC może dobra broń ale na normalu to jest beznadziejna

prawie żadne obrażenia + mały magazynek + duża szybkostrzelność (przy śmiesznie małym magazynku to wada) - tak widzę Scorpiona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, mam pytanie.

Wie ktoś może, co się dzieje z codem w sklepach? Nigdzie, ale to NIGDZIE nie mogę znaleźć go w sklepie, nie ważne czy empik czy inne media experty markty itd. Wszystkie sklepy z ceneo + merlin = brak towaru. Allegro - albo używki (a tego nie chcę, bo obawiam się o CDkey) albo ceny z kosmosu (160zeta + przesyłka).

Tak więc, wie może ktoś coś o tym, że szykuje się jakaś nowa wersja, czy jakaś tańsza, czy może coś-jeszcze-innego-na-co-jeszcze-nie-wpadłem.

Za ewentualne odpowiedzi z góry dziękuję ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że ja gram na HC i ta broń jakoś nigdy we znaki mi się nie dała. O wiele bardziej na nerwy działał mi scorpion, który nie dość, że miał celność i zasięg snajperki to jeszcze szybkostrzelność p90 i obrażenia prawie jak karabin szturmowy :confused:

Wiesz ja na kazdym serwie na ktorym do tej pory gralem to ginalem najczesciej od m21, p90 lub spamu granatami. Moze nie mam szczescia, ale zdarza mi sie to bardzo czesto i bardzo mnie to denerwuje jak np. widze na killcamie jak sobie biegne a gosc z m21 trafil mnie dopiero po 4 strzale o nawet sie nie wysilal aby wycelowac.:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ja biegam z m21 i acogiem zamiast m14 bo mi lepiej nim idzie.

Co do nadów i p90 to można do tego podejść tak:

Wojna to wojna i nie jest fair jak chcesz przeżyć camp i tak dalej i tym wieksza satysfakcja z zabicia campera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co??!?!?!?!? TF2 = współpraca ???!!?!??

Przecież tam gnasz przed siebie i masakra tak jak na serwerach 40/40 i w górę w CoD 4

Mam pytanie dotyczące CoD:WaW :

kiedy chce założyć profil sieciowy klikam tak i zakładam klikam ok i potem wszystko od nowa mi się wyświetla a jak kliknę nie to pisze ze nie udało się założyć profilu

Czy muszę mieć poprzednie patche do WaW aby zainstalować 1.4 ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście tą plotke?! CoD Multi ma być płatne?! Na litość IW! Niech tego nie robią! Activision chyba rozpędziło się z prawami do tej marki! Chcą robić inne gry spod znaku CoD a teraz to?! Jedynie ten mini dodatek do multi był znośny w CoD:WaW w wersji kolekcjonerskiej ale jeśli mają zrobić takie rzeczy to odchodze od fanklubu CoD. Zostane jedynie przy wcześniejszych odsłonach.

Mumia-> Nie grałeś więc nie wiesz. Jest tam limit na 32 osoby i nie zdobedziesz teczki jeśli nie bedziesz miał wsparcia. W trybie Arena jest ważny Medic więc trzeba się lekko synchronizowac aby go też chronić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno nie wprowadzą płatnego CoD to byłoby dla nich samobójstwo. To tak jakby Blizzard Activision miał zrezygnować ze swojego sklepu mikrotrasakcji albo abonament zmienić na 100zł jak dużo osób by wtedy grało??? Chyba tylko maniacy.

P.S. Z kąd ty takie bzdurne plotki wynajdujesz???? Z onetu???? Albo sam wymyślasz????

No poza ostatnim bo on ze strony CDA ale wcześniejsze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer

Dziwi mnie, że ludzie się dziwią, że multi ma być płatne :). Na pewno nie będzie płatne na zasadzie WoW, co najwyżej mikropłatności.

Multi CoD jest tak popularne, że tylko idiota nie starałby się wyciągnąć z tego więcej niż jednorazowa opłata za grę.

Natomiast nie powinno być moim zdaniem możliwe, żeby do zwykłego serwera dla ludzi grających za free, mogli dołączać też ci z zasobniejszym portfelem. Nie wiadomo do końca wiele co tak naprawdę ma być płatne: dodatkowe mocniejsze bronie, perki i jakieś cuda niewidy, czy po prostu pierdoły typu kamuflaże i tym podobne bzdety. A słabo by się grało, gdyby jakiś podrasowany kasą wojak zaczął kosić mniej bogatych graczy. To byłby idiotyzm i forma cziterstwa dozwolona za opłatą przez twórców.

Ale jak będzie to się zobaczy. Zdecydowanie bardziej skłaniałbym się rozwiązaniu, że na mapkach wyświetlane są reklamy w witrynach sklepów, neonach itd. Na takie rzeczy i tak nikt nie zwraca uwagi w ferworze walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że ludzie się dziwią, że multi ma być płatne :). Na pewno nie będzie płatne na zasadzie WoW, co najwyżej mikropłatności.

Multi CoD jest tak popularne, że tylko idiota nie starałby się wyciągnąć z tego więcej niż jednorazowa opłata za grę.

Natomiast nie powinno być moim zdaniem możliwe, żeby do zwykłego serwera dla ludzi grających za free, mogli dołączać też ci z zasobniejszym portfelem. Nie wiadomo do końca wiele co tak naprawdę ma być płatne: dodatkowe mocniejsze bronie, perki i jakieś cuda niewidy, czy po prostu pierdoły typu kamuflaże i tym podobne bzdety. A słabo by się grało, gdyby jakiś podrasowany kasą wojak zaczął kosić mniej bogatych graczy. To byłby idiotyzm i forma cziterstwa dozwolona za opłatą przez twórców.

Ale jak będzie to się zobaczy. Zdecydowanie bardziej skłaniałbym się rozwiązaniu, że na mapkach wyświetlane są reklamy w witrynach sklepów, neonach itd. Na takie rzeczy i tak nikt nie zwraca uwagi w ferworze walki.

'dodatkowe mocniejsze bronie, perki i jakieś cuda niewidy, czy po prostu pierdoły typu kamuflaże i tym podobne bzdety. A słabo by się grało, gdyby jakiś podrasowany kasą wojak zaczął kosić mniej bogatych graczy'. LOL. Przeciez wiadomo, ze nikt nie planuje czegos takiego zrobic jak lepsze/silniejsze bronie. To KOMPLETNY kretynizm (moim zdaniem i nie chce cie obrazic) uwazac, ze beda osobne serwery bo skoro ludzie nie beda widzieli grajacych, ktorzy placa dodatkowa kase i korzysci z tego plynacych to sie na to nie skusza. Po za tym faktem jest, ze nawet jezeli mikrotranzakcje (lub inna forma oplaty) pojawia sie to gra bedzie miala znacznie mniejsza ilosc graczy niz CoD4 i nie chodzi tu o balans; po prostu ludzie beda woleli zostac w CoD4. Bylbym wielce zdziwiony gdyby tworcy zdecydowali sie wprowadzic jakas oplate (za cokolwiek) zwlaszcza, ze jezeli odnosiloby sie to do czegos majacego wplyw na gre ludzie nie organizowaliby turnieji itd.

A tak z innej beczki. Czy ktos gdzies podal info jakie beda minilane wymagania MW2? To dla mnie wazne bo na moim kompie chyba nie pojdzie. Czy gra jest robiona na tym samym silniku co CoD4 i WaW? Jesli tak to jest drobna nadzieja bo z moim Intel Pentium 4 daleko nie zajade (mimo ze da sie grac na full detalach w 'czworce').

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to??? Co prawda to zrobione przez fanów ale jest duże prawdopodobieństwo, ze właśnie takie będą.

Możliwe bronie do MW2:

Assault/Battle Rifles

- FAMAS

- ACR

- M16

- AK-47

- Steyr AUG A2

- IMBEL MD3

- FN 2000

- MK. 14 EBR

- G3

- Colt M4A1

- G36K

- FN SCAR

Sniper Rifles

- SVD Dragunov

- Walther WA2000

Sub-Machine Guns

- FN P90

- UMP .45

- TDI Kriss

- H&K MP5

Shotguns

- SPAS-12

- W1200

- Striker Streetsweeper

Light/Heavy Machine Guns

- RPD

- MK46

- Steyr AUG HBAR

Pistols

- USP .45

- Glock 18/22

- M1911 .45

- Desert Eagle

Melee

- Combat Knife

- Ice Picks

Explosives/Grenades

- C4

- Frag Grenade

- Stun Grenade

- Smoke Grenade

Armor

- Riot Shield

Gun Attachments

- Trijicon RedDot Sight

- Heartbeat Sensor

- ACOG

- Silencer

- 203 Launcher

- Masterkey

- Laser Sight

- EOTech Sight

- Thermal Scope

- Tactical Weapon Light

Gun Camo

- Red Tiger Camo

- Snow Camo

Perks

- Stopping Power

Unconfirmed Guns

- M468/REC7 - Assault Rifle

- L85 - Assault Rifle

- HK 416 - Assault Rifle

- M1014 - Shotgun

- Colt M4A1 - Assault Rifle

- H&K G36 - Assault Rifle

- SCAR - Assault Rifle

ŹRÓDŁO: www.modern-warfare2.eu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych broni ciekawi mnie co będzie z AUGiem i G36K(k????) bo przecież podstawą tych broni są (są wbudowane) celowniki.

A poza tym po co tyle celowników zwłaszcza, że niektóre działają podobnie.

Termowizji nie wprowadzą bo to byłby noobski skan przez ściany.

Najciekawszy będzie wg. mnie FAMAS szybkostrzelny magazynek 30 naboi i jeszcze do tego tłumik to będzie masakra(może i oby nie taka jak P90-które też wprowadzą).

Co do moich przypuszczeń to jednak strzelba a nie granatnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem, będzie Lee-Enfield. Ten zielonkway. To będzie dla mnie najlepszy prezent :D

Szkoda tylko, że G36 będzie w wersji K. G36K wygląda jak z jakieś gry o GW. ;)

A G36C to klasyka. Którą dzierżył Ś.P Gaz.

No nic. Ciekawi mniej jeszcze jedno. Czemu na gameplay'u ciągle ten karabinek jest przeładowywany? Gracz po kazdym strzale go przeładowywał. Czyżby to był jednostrzał? Oby nie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...