Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Pier0g to chyba nie jest do końca pokład samolotu. Jak zatrzymasz trailer to widać u góry "hellfire camera". Hellfire (o ile pamiętam) to zdalnie naprowadzana rakieta wystrzeliwana z helikoptera (tego nie jest pewien). Na jednym ujęciu gracz siedział w śmigłowcu, więc całkiem możliwe, że to o to chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... to szkoda ;(

no ale poza tą misją bedzie na pewno wiele lepszych i ciekawszych :D

no na pewno nie zabraknie takich sekwencji jak jazda na pace/dachu/przyczepie/czy innej cześci samochodu i strzelanie z tamtąd z jakiegoś karabinu ;)

no i mnie bardzo ciekawi ta jazda skuterem - jesli bedziemy mieli możliwość sterowania nim to bedę wniebowzięty :D

cod:mw2 to też moja najbardziej oczekiwana gra na 2009, ale czekam tez na Dirta 2, NFSa Shifta i może Prototypa :D ach no i nie można zapomnieć o Assassin's Creed 2 :D

juz trzeba zbierać kasiorkę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haa... najbardziej mi się podoba, że Soap's back :laugh: W końcu można zobaczyć, kim się grało... Gameplay świetny, fajne to całe wspinanie, wprowadza zawsze trochę zróżnicowania do rozgrywki, a przy okazji pokazuje, ile muszą komandosi umieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gameplay mnie nie zachwycił. To było strasznie pokazany CoD4 w innym opakowaniu. Gra zapewne powtórzy sukces MW 1

ale zastanawiam się czy wsadzą spowitą mgłą mapę(właściwie to burza śnieżna) do trybu multi.

Moja największa obawa to to, że gra w funtach kosztuje ok 29 funtów(Ł) czyli ok 150 zł.

Myślicie, że gra będzie warta tej kwoty?????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że tak

ale prawdę mówiąc najdroższe gry na PC (nie mówie tu o kolekcjonerkach) kosztuja 129.90 zł

więc ja sie naprawdę nie boję że coś bedzie droższe

i dobrze ze gry na PC nie kosztyuj jak na xpudlo 360 i PS3 - na te platformy jedna gre moglbym chyba kupic raz na pol roku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy wsadzą spowitą mgłą mapę(właściwie to burza śnieżna) do trybu multi.

Też o tym pomyślałem po zobaczeniu tej misji ;) Wątpię jednak, żeby miał to jakiś sens, bo multi w "czwórce" charakteryzowało się dynamiczną akcją, a w wypadku tej mapy mielibyśmy totalne podchody. :)

Nasunęła mi się jeszcze jedna myśl, a mianowicie czy w multi jako dodatek będzie można zamontować sobie ten szpanerski wykrywacz ruchu, fajnie można by za jego pomocą sprawdzić czy kogoś nie ma w budynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze ktoś kampi w jednym miejscu :)

mi tam mapa z taka mgłą raczej by sie podobała - zero kamperów, zero snajperek, chociaż jeśli naprawdę nie widzielibyśmy nic na wyciagniecie ręki to może rzeczywiście nikt nie mógłby się znaleść, ale mimo wsztsko wydaje mi się że byłoby fajnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zastanawia czy zmienia zasieg shotguna. Wydaje mi sie, ze chlopaki z IW przesadzily odowadniajac, ze sredniowieczne miecze mialy lepszy zasieg od wspolczesnych shotgunow. Chodzi mi o to, ze gra ta bronia nie ma sensu i nie moge zrozumiec jaki cel przyswiecal tworcom ustalajac zasieg tej broni... Nie wazne czy to HC czy normal gra shotgunem to czysty masochizm. Biorac pod uwage specyfikacje tej broni (np. to jak szybko sie z nia biega) lepiej sprawdzaja sie pistolety a na naprawde bliskim dystansie noz.

M.in to sprawilo, ze gdy powrocilem to CSS (jakies pol tygodnia temu aby przetestowac nowa myszke) to sie w nim zakochalem.xD Od pierwszych chwil myslalem tylko: 'Boze jakie to wszystko logiczne i zrownowazone'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w wypadku tej mapy mielibyśmy totalne podchody. :)
IMO, jednak mogli by ją wsadzić chociażby do S&D lub jego pochodnej w MW2, bo przecież ten tryb charakteryzował się jakimś większym wymuszaniem teamplay'u a częstopliwość wypluwania kul była zdecydowanie mniejsza. Poza tym, fajny patent - każdy każdego wyszukiwałby tym wykrywaczem ruchu (Alien panie, Alien) :tongue:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku shotgun dobrą bronią jest :D

ja sam lubie z nim biegać na mapach snaujperskich (typu Creek, Overgrown) ;)

i moim zdaniem można jakoś przezyć z zasięgiem, który moim zdaniem zwiększa się powzięciu perku który dodaje obrazenia

a i osobiście wolę ten pierwszy shotgun W1200 a nie tak jak większość graczy - ten drugi

moim zdaniem ten drugi ma za mały magazynek co po dodaniu większej szybkostrzelności jest porażką (świetny był w singlu bo miał 7 naboi :D ale gdyby tego nie zmienili to połowa graczy by latała z tym shotgunem ;) ) jedyny plus - świetnie wygląda w złotym kolorze

za to drugi z jego mocą (która jest większa niż drugiego) i ilością naboi w magazynku robi z niego mojego faworyta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze ty nie grasz na S&D, a tam shotgun to porazka. Sam fakt, ze bron ma taki zasieg sprawia, iz nawet doswiadczeni gracze przez wiekszosc czasu graliby z deaglem a nie z primary weapon.:/ Na dm i innych trybach shotgun taki zly nie jest, ale jesli porownac go do innych gier np. do CS czyli glownego rywala gry to zauwazysz, ze nikt ze shotgunem na S&D nie bedzie pierwszy w stawce. W CSS jest to jak najbardziej mozliwe bo tam shotgun zasieg ma naprawde poprawny. Nie moge zrozumiec dlaczego w CoD4 ta bron nie zadaje ZADNYCH obrazen juz po jakichs 10-15 metrach. Bron moglaby zadawac MNIEJSZE obrazenia zamiast nie powodowac absolutnie niczego.:( Nie potrafie zrozumiec tworcow niektorych FPS, ktorzy daja nam bronie strasznie nie wywazone (p90, m21, shotgun, scorpion to podstawowe przyklady z CoD4) i strasznie mnie to irytuje. Skoro tworcy posuwaja sie do takich glupot jak ogranicznie ammo w shotgunie do 4 z 7 to mogliby chociaz dodac do tej broni zasieg, ktory nie eliminowalby jej z rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tu, bo nie ma sensu zakładać tematu dla jednej odpowiedzi. Jak biorę w CoD2 multiplayer to jest pusta lista serwerów, i na gorze jest pobieranie info o serwerach i nic, cały czas to jest. Grę kupilem dopiero wczoraj. Jak to naprawic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janos.

Zapraszam do działu "pomocna dłoń".

Jeśli chodzi o Szotgany, to ja wolę raczej tego drugiego. Czemu?

W połączeniu z kuglarstwem, broń jest naprawdę świetna. Jednak i tak najlepsze połączenie, według mnie, to:

G36C + kaliamator plus Colt ;]

Jeśli chodzi o perki, to nie mam jakiegoś ulubionego.

Mam nadzieję, że w MW2, dodatki do broni nie będą jakieś standardowe, a raczej każda broń będzie mieć jakieś wlasne dodatki. Nie mówię, że każda broń musi mieć każdy dodatek różny, ale fajnie będzie, jak chociaż 2/3 pisoletów i karabinów będzie mieć chociaż jeden, niepowtarzalny "ułatwiacz zabijania". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a też fajnie by było gdyby były jakieś Wyzwania dla pistoletów ;)

np. takiego złotego desert eagle dostawałoby się tak jak inne złote bronie, a nie za sam lvl 55

takie coś mogłoby być i twórcy mogliby zrobić dodatki do pistoletów :D

coś w stylu powiększenie magazynka, tłumik (tak wiem ze jest w 4 ale też jest przecież odblokowany razem z pistoletem), albo zmniejszenie odrzutu

już nie trzeba przesadzać z lunetami w stylu Desperado ;) (kto film oglądał to wie o co mi chodzi, a jak ktoś nie oglądał to polecam ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tu, bo nie ma sensu zakładać tematu dla jednej odpowiedzi. Jak biorę w CoD2 multiplayer to jest pusta lista serwerów, i na gorze jest pobieranie info o serwerach i nic, cały czas to jest. Grę kupilem dopiero wczoraj. Jak to naprawic?

Tezx tak mialem i z tego co pamietam samo przechodzi. Bedziesz musial troche poczekac bo nic sie z tym chyba zrobic nie da. Jedynym sposobem jest dodanie fajnych serwerow do favourites i wybieranie ich z tej listy bo to o czym piszesz zdarza sie dosc czesto a nie ma wplywu jedynie na serwery w ulubione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał.

Gameplay mi się bardzo podobał. Cała misja, chociaż ciut nudna, podobała mi się ;)

Czyżby Soap doczekał się kapitana? :] Cóż, zastąpił Price'a. To coś musi znaczyć, ale boję się, że zginie pod koniec gry.

Oby nie, a jak na razie ja jestem zadowolony. Tylko oby jazda skuterem śniżnym była długa. Bo to, co było na filmiku, było miodne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudą? Wieje nudą? C'mon ;P Może i nie ma ciągłego zabijania, ale i tak jestem pewien, że będzie hit ;D

A teraz coś ode mnie:

iw3mp2009060621413317.th.png

Mania multiplayer'a nadal mi nie przechodzi (chyba stan permanentny ;P) i oto są tego wyniki. Nadal mi się nie nudzi, nadal mam wielki fun z całej gry a kiedy zdarzy mi się mieć niesamowitą passę (jak dzisiaj np. M16A4 dobiłem do wezwania nalotu, poszło - kolejny nalot, poszło a na koniec helikopter, coś pięknego ;D) a Broadcast oraz Crossfire znam prawie na pamięć i wiem co, kto, gdzie może się skampić albo wypaść. A teraz na koniec pytanie do "wymiataczy" - dobre mam statsy na chwilę obecną? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wymiataczy to kiepskie, ale nie martw się. Ćwicz i dobry score sam przyjdzie. Ja sam uważam się za low skilla.

Mój marny score->http://img81.imageshack.us/img81/2816/cods.jpg . Na swoje usprawiedliwienie mam to, że młócę non stop S&D. Wy bawicie się w wyzwania czy macie gotowy z neta log, a może już je skończyliście?

Multiplayer w CoD4 jest świetny. Wystarczy odpowiedni serw i zgrana paka, a bawić się można cudownie. Trzeba tylko uważać na graczy, którzy psują nam rozgrywkę i najlepiej ich unikać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...