Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Jak w coś gram to właściwie nigdy nie na najłatwiejszym, zawsze wybieram trudniejszy poziom bo to żadna zabawa przejść misje nie ginąc ani razu. :P Mam nadzieje że Modern Warfare faktycznie mnie wciągnie, lubie grać na single ale niestety ten tryb to do siebie ma, że możesz go przejść, a w multi możesz grać bez przerwy. Cóż mogę powiedzieć - kupuje 4 i czekam na Modern Warfare 2. :] A co do trailera to wygląda niesamowicie, jeżeli MW 2 będzie taka jak się spodziewamy to mam załatwione wieeele godzin gry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś bardziej rozwinąć swoją wypowiedź, ale cóż...

Sądze, że jeśli wyjdą kolejne części Modern Warfare to będą coraz lepsze, ale nie wiadomo, może skończy się na dwójce. Miejmy nadzieję że nie. Ale pewnie po spodziewanym sukcesie twórcy zaczną już myśleć nad kolejną kontynuacją gry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem we wszystkie CoD oprócz najnowszej części najlepsza moim zdaniem była czwórka Modern Warfare ale pozostałe części też nie były najgorsze w ogóle cała seria Cod to jedna z najlepszych w jakie do tej pory grałem można powiedzieć, że moje przygody z FPS zaczynałem właśnie z CoD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najnowszym trailerze zauważyłem pewną broń:

nie pamiętam nazwy ale to półautomatyczna strzelba z ogromnym bębenkowym magazynkiem

Mam co do niej obawę, bo z jednej strony to dobrze, że IW wprowadziło nową strzelbę(bo w MW były tylko 2) ale może być niestety taka sama jak P90

Jeśli się mylę to poprawcie bo jest do tej strzelby bardzo podobny w wyglądzie granatnik(jeżeli to granatnik to już się zaczynam bać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer rzeczywiście powala. Już wiem, że ta gra to będzie hit. Troszkę mnie tylko martwią cywile... Żeby nie było tak, że za zabicie cywila - mission failed. Tak jak ze strzelaniem do swoich. Ładuję serią a tu mi wbiega cywil, dostaje kulkę i zaczynam od ostatniego punktu kontrolnego. Mam nadzieję, że nie zrobią czegoś takiego. Cieszę się jeszcze, że będą misje na ulicach większych miast. Tego mi brakowało w MW.

PS

Na pewno grę kupię. Pewnie będę musiał zrobić upgrade'a, ale, sądząc z filmików, gra będzie tego warta ;)

Niech żyje IF ;]

Niech żyje co? Chyba IW, nie? :biggrin: A może chodziło o coś innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mumia <- z twojego opisu mogę powiedzieć że to chyba coś na kształt strzelby z Far Cry'a

tam po prostu wymiatała, a skoro coś wymiata to pewnie większość graczy będzie z tym biegała i jak wspomniałeś może być jak P90 (byłaby zakazana na wiekszości serwerów)

LeboLebo <- co do poziomu trudności to się nie bój bo gra po pewnym malutkim teście podpowie ci go ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcrr, przecież to nie ja to napisałem tylko Nicek... :/

LeboLebo <- co do poziomu trudności to się nie bój bo gra po pewnym malutkim teście podpowie ci go ;)

Nie boje się tylko obawiam się, ale ok. ;]

Ja już nie moge się doczekać weekendu bo pojade wtedy po 4 i będzie jatka. :) Ale do tego czasu zadowole się 2, skończe kampanie i na multi jeszcze troche popykam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mumia <- z twojego opisu mogę powiedzieć że to chyba coś na kształt strzelby z Far Cry'a

tam po prostu wymiatała, a skoro coś wymiata to pewnie większość graczy będzie z tym biegała i jak wspomniałeś może być jak P90 (byłaby zakazana na wiekszości serwerów)

a kto mówił że z far cry????(w far cry 1 nie było takiej strzelby a w 2 nie wiem)

Taka strzelba była chyba w Max Payne 2 jak dobrze pamiętam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bronie to jestem otwarty na wszelkie propozycje, byle tylko nie zapomnieć o dobrym ich zbalanoswaniu, bo później kończy się to tym, że połowa z nich jest na serwerach zabroniona.

PS.

Rached ładny wynik :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do broni, to o AK 47 się nie boję. Tak samo jak o Colta 1911. To jedyna broń (no okay. Jest jeszcze Mp44), która wystąpiła we wszystkich częściach.

Mp5? Też raczej będzie.

Mam nadzieję, że będzie mój ulubiony karabin G36C. (Ten, którym lubił się bawić Gaz).

Ciekaw jestem, jakie będą pojazdy :)

Abramsy i Hammery? vs T-72 ? Zobaczymy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w modern warfare nie było mp44...

a mp5 to na 100% będzie bo jest na wyposażeniu SAS. Jednostka ta wcześniej używała Ingrama M 10, ale zdecydował się na niemieckie mp5, do tego pistolet browning hp, więc też może się pojawić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na skanach z Game Informera, które krążą po sieci, widać Steyr'a i FAMASA, a redaktorzy w tekście zapewniają, ze wszystkie screeny są z gry, więc znamy kolejne nowe bronie ;) Jestem też prawie pewien, ze na filmiku jest SCAR i jakiś nowy KM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w modern warfare nie było mp44...

a mp5 to na 100% będzie bo jest na wyposażeniu SAS. Jednostka ta wcześniej używała Ingrama M 10, ale zdecydował się na niemieckie mp5, do tego pistolet browning hp, więc też może się pojawić

MP44 jak najbardziej BYLO w CoD4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Far Cry'u tak się składa że taka strzelba była (żeby nie było łap stronkę)

i jeśli o bronie chodzi to ja mam tylko nadzieję że bedzie Ak-47 i M4 i będę zadowolony :D

Było przeczytać uważnie co napisałem Pisałem z magazynkiem bębenkowym (okrągłym) a Jackhammer nick takiego nie ma!!!!

Co do broni musi być AK-47(nie widzieliście trailer a albo screenów??).

Osobiście mam nadzieję, że wprowadzą jakieś nowe snajperki.

A w singlu ci w maskach z trailera to nie jest Brazylia ale ten w masce skojarzył mi się z alternatywną wersją SWAT działającej w Rio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...