Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Wy bawicie się w wyzwania czy macie gotowy z neta log, a może już je skończyliście?
Na razie gram sobie, żeby dobić do 55lvl a potem może zacznę się zastanawiać nad wymaxowaniem każdego wyzwania chociaż nie powiem, że zmieniam broń kiedy wyzwanie strzelca dla danej spluwy już mam skończone. Przy okazji dodam, że wielką niespodziankę sprawiło mi M16A4, które mimo tylko trzy-pociskowej serii miało niesamowitą celność oraz skuteczność. Chyba najszybciej nim skończyłem wyzwanie strzelca ;D

Z obozu szkoleniowego zostały mi dwa - skok z 10m oraz podmuch i o ile ten drugi jakoś wpadnie, bo w końcu zdarzy się sytuacja gdzie będą Claymory, ale żeby znaleźć miejsce, które zaliczy mi 10m za nic znaleźć nie mogę... Jakaś rada? Na jakiej mapce to zrobić? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Shadow: Polecam zeskoczyć z dachu na mapce Pipeline. Jak na niego wejść? Albo przez drabinę wewnątrz budynku, albo wskoczyć z bunkru obok, do którego też jest drabina.

Co do niektórych wyzwań to są naprawdę ciężkie do wykonania zważywszy na fakt, że rzadko stosuje się dane środki np. C4. Jak ktoś potrzebuje pomocy przy ich wykonywaniu(szczególnie tych zrób coś, bo ustrzelać sobie heady sami już potraficie) to zgłaszać się do mnie. Chętnie też przyjmę pomoc jak ktoś będzie miał trochę czasu wolnego.

W tej chwili męczę jednocześnie heady do AK-47u i M14. Dużo już mi nie zostało, więc w następnej kolejności czekają M16 i Uzi, których połowa headów jest już zaliczona. Powinno iść z tym szybko, lecz ja preferuję taktyczne S&D niż wielką rzeźnie na 20 w TDM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie waszym zdaniem jest najtrudniejsze wyzwanie ? (pomijamy zabicia i heady do broni)

moim zdaniem (nie pamiętam jak się nazywa) to zadanie polegające na zabiciu kogoś poprzez trafienie w C4 albo Claymora przez ścianę ;)

właściwie prawie niewykonalne moim zdaniem, tak podczas normalnej gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie prawie niewykonalne moim zdaniem, tak podczas normalnej gry
Niewykonalne to dla mnie będą wyzwania z serii szybkie myślenie. Nie wiem jak wielkiego farta trzeba mieć aby wpaść na gościa, który jest na skraju śmierci i walnąć go granatem błyskowym chociaż... no c'mon ;P Chyba, że zgadasz się z zaufanym graczem i jakimś serwerze to się wykona.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tym problemu nie miałem. Strzeliłem w ścianę, bo widziałem jak koleś wchodził do pomieszczenia i nagle buch i wyzwanie zaliczone. O wiele trudniej mi teraz zrobić zadania typu:

1. Niezwyciężone-5 regeneracji? Na HC to wyzwanie naprawdę jest prawdziwym wyzwaniem. Zazwyczaj jak ktoś mnie widzi, a ja go nie to jest mała szansa, że ucieknę. I odwrotnie. Czasem się zdarzy się się spudłuje, ale żeby tak 5 razy? Bez przesady.

2. Anty C4. To choć łatwiejsze to trzeba trafić na przeciwnika, który rzuca namiętnie C4.

3. Multi-RPG-Tam gdzie gram strzelanie w ludzi z RPGa jest zabronione.

Poza HC chyba najtrudniejsze jest bez skazy, chyba, że ktoś jest snajperem i campi cały mecz w jakimś zbugowanym miejscu.

ed:

Szybkie myślenie akurat na HC często się zdarza. Rzucasz nada/flasha, a potem się dziwisz jak koleś zginął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przypomnam sobie, jak zrobiłem wyzwanie, w którym trzeba było mieć stosunek zabitych/śmierci 5:1 (Mówię o CoD:WaW).

Złapałem za Garanda lunetką na mapie...E Berlin, ale nie Reichstag. Garand z lunetką+Dobre miejsce=Udane wyzwanie.

Ja wiem, według niektórych to perfidne kampienie, ale co mi tam. I love it :D

A z CoD 4 pamiętam, jak na Countdown (czy jakoś tak) wpadłem do dziury. Zginąłem, ale zaliczyło mi wyzwanie: Spadnij z wysokości x* i przeżyj.

*Nie pamiętam już, jaka to była wysokość ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na normalu 5 regeneracji aż takie trudne nie jest :)

chwilowo jak miałem manię robienia wyzwań to po prostu wybiegałem na chwile na drogę trafiali mnie i chowałem się - i tak 5 razy ;D

a i rzeczywiście zapomniałem a tym żeby nie ginąć przez cały mecz - to jest dopiero wyzwanie :0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay wygląda świetnie, choć jak już ktoś zauważył troszkę wieje nudą ;P

To mój Wynik

Statystyki może nie są jakieś wypasione, ale gram głównie S&D, a mój pierwszy profil dziwnym trafem się skasował :/ Teraz pykam dla przyjemności, a wyzwania robię tylko z headshotów (choć nie biorę na siłę broni której nie lubię).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie czy CoD:WaW jest dobry bo się zastanawiam czy go kupić czy nie czy może poczekać na CoD:MW 2(mogę sobie pozwolić tylko na 1 tytuł).Warte jest to CoD:WaW tych(teraz) 110zł czy lepiej poczekać na MW 2(jak wspominałem mam mało gotówki mimo, że MW 2 wychodzi pod koniec roku).

Co do wyzwań mam już zrobione wszystkie poza paroma w zakładce "Elita"(mam na myśli CoD 4) i trochę broni.

Największą trudność miałem z wyzwaniem zabij najlepszego przeciwnika w meczu jako ostatni czy jakoś tak(ale w końcu zrobiłem) oraz wbić red tiger dla Dragunova(dla mnie zdecydowanie najsłabsza snipa).

P.S. Gdyby ktoś miał jakiś egzemplarz WaW na sprzedaż albo znalazłby jakąś uczciwą aukcję to byłbym wdzięczny bo ja sam nigdzie nie mogę znaleźć na aukcji poniżej 100zł(i dobrze by było gdyby przesyłka była za pobraniem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu rozmowa o wyzwaniach... a ja wam powiem że nudzi mnie ten tryb, zbyt duże noobostwo gra ( kamperstwo no i cziterstwo czasem ) dlatego wybieram serwery z promodem. Gracze na poziomie, brak camperstwa, szybka gra, aż chce się grać.

Mumia poszukaj na allegro dobrze, ja widziałem WaWa za 90 złoty kup teraz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promod jest fajny ale bez przesady :)

po prostu znalazłeś fajne serwery i tam nie zdaża się takie coś

ale na większości są nooby, cheaterzy, kamperzy (właśnie bym powiedział że na promodzie jest ich więcej + na promodzie denerwuje mnie to ze połowa osób biega ze snajpami bo jakimś cudem łatwiej im się celuje na p[romodzie niż normalnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za promodem średnio przepadam. Nie dość, że graficznie zbliża to MW do CSa to jeszcze grać jest sens jedynie z AK47 bądź 74u (przegięte obrażenia). Nie powiem, na rozgrywkach klanowych ma on większy sens (brak większości perków i dodatków do broni), ale jeśli gra się samemu, ot tak żeby się odstresować i postrzelać to ten mod odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm nie wiem na jakim promodzie grasz ale na promod4final można mieć tylko 2 snipy(nie pamietam czy na mape czy na team)

ekhm a co do tego, że na allegro jest WaW za 90zł to i tak prawie 100zł!!!!!!!!!!!!!!!! Więc lepiej przeczytać co napisałem wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam na jakim promodzie grałem ale wiem że np. na mapie Crossfire ja sam biegłem z MP5 a reszta mojego teamu ze snajpami... (pewnie ta wersja promoda pozwalała na więcej bo serwer na 16 osób był)

a i co by nie było mi spodobało się na promodzie MP5 bardziej od Ak-74u - jak się w miarę szybko zareaguje to można zabić równie szybko co Ak-74u ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 snipy(nie pamietam czy na mape czy na team)

W zwykłej grze snajp jest dużo, przez co zwiększa się liczba camperstwa.

ot tak żeby się odstresować i postrzelać to ten mod odpada.

Ja właśnię na zwykłym się stresuje :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie promod jest calkowicie bezsensowny. Jak wlaczalem serw z promodem to liczylem na takie 'HC tylko, ze bez perkow i noobostwa na kazdym kroku'. Fakt noobostwa tam wogole zazwyczaj nie ma, ale na obrazenia broni z HC nie ma juz co liczyc.:( Z tego powodu schac niechcac musze grac na serwerach gdzie p90, m21, dead silence, 3x frag nade, double tap to norma.:/ A szkoda bo strasznie mnie irytaja rozni raszerzy z p90 lub 'snajperzy' z m21, ktorzy wywalaja caly magazynek full auto az cie dobija... Generalnie non stop irytowalem sie jak mnie takie pr0 zabilo wiec sie znowu na CSS przerzucilem i nie zaluje. Mam tylko nadzieje, ze w MW2 poprawia zbalansowanie w broniach i perkach i zeby tak jak wczesniej pisalem zmienic zasieg shotguna: wtedy to bylaby gra marzen.^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie promod jest calkowicie bezsensowny. Jak wlaczalem serw z promodem to liczylem na takie 'HC tylko, ze bez perkow i noobostwa na kazdym kroku'. Fakt noobostwa tam wogole zazwyczaj nie ma, ale na obrazenia broni z HC nie ma juz co liczyc.:( Z tego powodu schac niechcac musze grac na serwerach gdzie p90, m21, dead silence, 3x frag nade, double tap to norma.:/ A szkoda bo strasznie mnie irytaja rozni raszerzy z p90 lub 'snajperzy' z m21, ktorzy wywalaja caly magazynek full auto az cie dobija... Generalnie non stop irytowalem sie jak mnie takie pr0 zabilo wiec sie znowu na CSS przerzucilem i nie zaluje. Mam tylko nadzieje, ze w MW2 poprawia zbalansowanie w broniach i perkach i zeby tak jak wczesniej pisalem zmienic zasieg shotguna: wtedy to bylaby gra marzen.^^

Ci "pro gracze" byliby oburzeni, że twórcy wywalili ich ulubione noobskie bronie.

I ogłosiliby bojkot

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dla mnie byloby to cudowne przezycie zobaczyc jakiegos pajaca wchodzacego na serwa i krzyczacego 'jak to niema p90? lub 'co oni zrobili mojemu m21, dlaczego nie umiem strzelac? a potem sobie mysli 'czy ja naprawde bylem taka nubowska lamka w CoD4?!'. To byloby bezcenne! Wlasnie wracam od CoD4 (po tygodniowej grze w CSS wciaz mam najlepszy wynik na serwiexD) i spotkalem jedna kampe w ataku na crash. Gdzie typek kampil wiadomo - na respie. W dodatku z m21 i wywala pol magazynka broni, zeby tylko w kogos trafic.xD Oni sa smieszni jak sie ich oglada, ale gorzej jak ciebie zabija bo wtedy juz nie wytrzymujesz i wcale takie smieszno to to nie jest.:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...