Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

jeśli chodzi o przejscie tej ostatniej misji na weteranie to są takie maniaki które zrobiły to nożem :D (poszukajcie na Youtube, pamiętam że tam widziałem)

ja tą misję przeszedłem raz i ja już nigdy tego nie powtórzyłem :)

grę przeszedłem parę razy (singla) ale tą ostatnią misję na weteranie zrobiłem tylko raz :P

a co do pojazdów

to właściwie mogłyby być ale tylko pod warunkiem o którym mówił nicniewid

do tego musiałoby byc tylko parę map i to wybitnie duzych i tylko na nich powinny byc pojazdy

również musiałaby byc opcja wyłączenia pojazdów i wtedy możnaby było wybrać serwery np. tylko z pojazdami albo tylko bez (jak ja to robię że gram na serwerach tylko bez HC ;) )

teraz osobiscie jestem przeciw pojazdom ale zobaczy sie jak to wyjdzie i może zmienię zdanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsze FPS .Podoba mi sie cała seriaa,Najlepsza oczywiscie i uznana 4 szczegolnie multiplayer,jesli chodzi o world at war tez nie było takie najgorsze jedynie te bronie hmm nie były juz takie ciekawe jak w 4.Czekamy teaz na Modern Warfare 2 to bedzie hit. Pozdrawiam (i polecam zobaczyc nowy krotki filmik z gry na glownej stronie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu coś widać :D

widać konkretnie : że będzie duuuuuużo akcji, dobrą grafikę, jakieś akcje antyterrorystyczne (ludzie z tarczami na początku) i co najfajniejsze moim zdaniem - widać jazdę na skuterze śnieżnym :D lubię takie wstawki z pojazdami (co nie znaczy żę chcę je w multiplayerze)

i w ogóle to fajnie że bedą etapy śnieżne, lubię taki klimacik ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem kupiłem sobie CoD 2 i za chwile będę przechodził kampanie na singlu. :)

Mam nadzieje że nie zawiedzie moich oczekiwań i że spędze przy niej kilkanaście lub kilkadziesiąt godzinek z uśmiechem na twarzy. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailery nie mają służyć jako ukazanie gameplayu (w pewnym stopniu) tylko jak reklama produktu, nakręcenie potencjalnych klientów. Wątpię, że w jutrzejszym zobaczysz cokolwiek co pozwoliłoby Ci rozpoznać czy to single czy multi. Raczej single, bo z multi mało jest bajeranckich, hype'owych materiałów. To tak samo jak z trailerami filmowymi, niby pokaże dużo, a jednak nic. Ważne jest to, że będzie dłuższy i żeby się przyjrzeć nie trzeba będzie zatrzymywać odtwarzania, jak w teaserach.

Obstawiam. Jutro będzie bardzo dużo wybuchów, pokażą głównego złego, który powie coś złowrogiego. Zobaczymy to samo ujęcie co w poprzednich dwóch teaserach (Rosjanin przewraca kogoś tam), jeszcze więcej wybuchów. Może jakąś nową broń, ale w to akurat wątpię. Chyba, że ktoś wyłapie w gąszczu scen. Będzie, dużo, gęsto, szybko, trochę Rio de Janeiro, trochę Syberii czy innej Finlandii, trochę wrogów, trochę przyjaciół. Szczękę i tak pewnie trzeba będzie zbierać.

Jak dla mnie najlepszym filmikiem z nowego MW był ten pierwszy teaser. Nie pokazywał zupełnie niczego, ale był zrobiony naprawdę super. Dźwięki jakoś lepiej na mnie oddziałują ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty to dla mnie świetna gra. Do tej pory nie powstał chyba jeszcze żaden poważniejszy konkurent. Tytuły którym udało się zawalczyć i tak prędzej czy później pójdą w na rezerwę gdyby zachciało się odpocząć od tej gry. To jest po prostu fenomen jakich mało, bezapelacyjny jako wojenny schoter.Nigdzie nie znajdzie się takiego klimatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przeszedłem

całą kampanię rosyjską.

:P Niezła jest, najlepsza ta druga część i misja "Rurociąg", najmniej mi się 3 część podobała, ale też była spoko.

Nie chce grać więcej singla bo po co przechodzić całą kampanię w 1 dzień, wole to sobie rozłożyć na kilka. ;]

Ta gra mnie zachęciła do kupienia 4 części, nie wiem kiedy, pewnie w next week sobie kupie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od momentu, w którym pierwszy raz zagrałem w CoD'a (szkrab 11-letni byłem) pokochałem tą grę. Później miłość ta przeniosła się na serię. Pamiętam jak kilkadziesiąt razy przechodziłem singla w "Dwójce", a mimo to gra mi się nie nudziła. Call of Duty był i jest tak miodny, że po prostu człowiek nie może się przy nim źle bawić. Co do zabawy. Są osoby, które krytykują Call of Duty za zbyt mało realistyczny charakter rozgrywki. Ja nie uważam powyższej cechy tej serii za wadę. Zwyczajnie CoD jest fantastyczną, dynamiczną grą zrealizowaną w konwencji filmu akcji. I to moim zdaniem jest największa jego zaleta. Jeżeli ktoś oczekuje realizmu, niech zagra sobie w Operation Flashpoint (swoją drogą, genialna symulacja pola bitwy, po prostu miód realistyczna strzelanina).

Wracając do Call of Duty. Seria ma niesamowity klimat, którego nie doświadczyłem w żadnym innym FPS'ie, a grałem w wiele. Ostatnio chociażby w Medal of Honor: Airborne. I ten tytuł jest dla mnie parodią WW2, zupełnie bez klimatu zrealizowanym FPS'em (i przyznaje tu rację Mac Abrze, że to co zrobili w finalnych misjach jest po prostu zgrozą i niewybaczalnym grzechem), choć muszę powiedzieć, że miąższość rozgrywki stała na bardzo wysokim poziomie (masa strzelania to chyba jedyny plus tej gry). Wcześniej stykałem się z takimi grami jak: Far Cry, Crysis, Brothers in Arms, MoH: Wojna na Pacyfiku, Conflict Desert Storm, Delta Force: Black Hawk Down i wiele innych, z których żaden pod względem klimatu nie dorasta do pięt CoD 1, CoD2, MW.

Dwa lata temu ukazał się Modern Warfare. Tym samym uznałem wówczas, że seria Call of Duty kończy się dla mnie na numerku 2. Byłem bardzo negatywnie nastawiony do MW i gra miała u mnie przekichane już po pierwszej wzmiance o niej. Dlaczego? Nie wyobrażałem sobie i nie mogłem przyjąć do wiadomości, że Infinity Ward zdecydowało się przenieść nas w konflikt współczesny rezygnując z WW2. Przez pół roku od momentu wydania gry upierałem się, że nie zagram, po tym czasie postanowiłem zaryzykować. I nie żałuję tej decyzji - Call of Duty 4 to gra nr1 w moim życiu, ma na półeczce w pokoju zarezerwowane specjalne miejsce, skradła moje serce, stała się mą muzą:P... Ale tak całkiem serio Modern Warfare to, jak dla mnie, najlepszy CoD w całej serii, jeśli nie najlepszy First Person Shooter w historii gier komputerowych:D

Na tym kończę moją krótką refleksję nt. serii

P.S. Miło byłoby obejrzeć film na podstawie gry <tylko chrońcie prawa do tytułu przed Uwe Bollem!!>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o ekranizację to 4 część mogłaby być przeniesiona na duży ekran bez właściwie żadnych przerówbek :D

scenariusz jest sam w sobie genialny

super postacie (negatywne też), super wydarzenia itd. ;P

i chciałbym zobaczyć wybuch bomby atomowej (sadystyczny ja się odezwał

:P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może już znalazł trailer CoD:MW2? Był zapowiadany na dziś a jeszcze go nie ma.
Nie ma, bo wypuszczą go o 5:30 bodajże czasu amerykańskiego podczas czegoś związanego z NBA. Zresztą, poszukajcie w Googlach strony o Modern Warfare 2 i tam w newsie wszystko opisali :) A przy okazji ciekawy news znalazłem, że jest spora szansa, że wnerwiający patent z MW dot. ciągłego odradzania się przeciwników zostanie usunięty ;P Dla mnie to dobrze tylko zastanawia mnie czy czymś tego nie zastąpią :sweat:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, to jest trailer trailera. Jestem niecierpliwy ujawnienia tego trailera :) Pewnie wszyscy fani na niego czekają. To będzie jeden z najlepszych hitów tego roku! IW poszedł o krok naprzód i stworzył nową fabułe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już skończyłem

kampanie brytyjską w CoD 2. Duuużo lepsza niż rosyjska, zdecydowanie trudniejsza (tamta była chyba na rozgrzewkę

:P) i dłuższa.

Miło mi się grało, jutro pewnie przejde

kampanie amerykańską, nie wiem czy całą bo może mi zbraknąć czasu.

W ten weekend wybiore się po Modern Warfare, do tego czasu skończe kampanie w 2 i pogram jeszcze troche na multi. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim oczekiwaniu możemy obejrzeć trailer. Pierwsze co zauważyłem z fragmentu gameplaya to to, że grafika względem pierwszej części modern warfare za bardzo się nie zmieniła ( pewnie przez to że xbox360 lepszej grafy nie uciągnie i nie mógł by mieć obiecanej liczby 60fps) ale na dobrym pececie pewnie ostatecznie będzie to wyglądało o wiele lepiej. Druga rzecz która się nie zmienia to akcja, non stop coś się dzieje na ekranie, podobnie jak w modern warfare 1 ( ale to oczywiście zaleta =) ) możemy być pewni że nie zabraknie też efektownych scen, najbardziej powalają chyba walki na skuterach śnieżnych, oraz szybka ewakuacja śmigłowcem. Ja nie mogę się już doczekać premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po obejrzeniu trailer'a i kopara nie chce podnieść się z podłogi ;D Wiecie, sądziłem, że czegoś bardziej dynamicznego i adrenalinogennego stworzyć się nie da a tutaj w ciemno obstawiam, że panowie z IW stworzą totalnego oraz absolutnego killer'a (screeny, trailer i zapowiedzi = to będzie HIT!). Gwiżdżę na brak życiowej realistyczności, bo od tego mam OFP/ArmA; mam gdzieś skrypty, bo kampania single z CoD'a jest jak dobry film. Wyśmienity scenariusz (czyt, nie tylko fabuła, ale i efekty specjalne i skryptowane sceny) chce się oglądać wiele razy :biggrin: I wiecie co sobie pomyślałem... że głos w trailerze to Soap... ale chyba pod koniec mówi coś po rosyjsku więc pewny nie jestem ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moja wypowiedź z 23 maja ^^

"Obstawiam. Jutro będzie bardzo dużo wybuchów, pokażą głównego złego, który powie coś złowrogiego. Zobaczymy to samo ujęcie co w poprzednich dwóch teaserach (Rosjanin przewraca kogoś tam), jeszcze więcej wybuchów. Może jakąś nową broń, ale w to akurat wątpię. Chyba, że ktoś wyłapie w gąszczu scen. Będzie, dużo, gęsto, szybko, trochę Rio de Janeiro, trochę Syberii czy innej Finlandii, trochę wrogów, trochę przyjaciół. Szczękę i tak pewnie trzeba będzie zbierać."

Mogę iść robić trailery, chociaż nie pokazali tego najgorszego złego.

Rzeczywiście scena z ucieczka helikopterem zwala z nóg ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu trailera stwierdzam, że szykuje się hicior mogący zdeklasować CoD 4 :thumbsup: Mnóstwo akcji, zróżnicowane lokacje i nie wiem czy już o tym wspominałem ale będzie jeszcze mnóstwo akcji :tongue:. Scenę ze śmigłowcem do tej pory mam przed oczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już skończyłem

kampanie brytyjską w CoD 2. Duuużo lepsza niż rosyjska, zdecydowanie trudniejsza (tamta była chyba na rozgrzewkę

:P) i dłuższa.

Miło mi się grało, jutro pewnie przejde

kampanie amerykańską, nie wiem czy całą bo może mi zbraknąć czasu.

W ten weekend wybiore się po Modern Warfare, do tego czasu skończe kampanie w 2 i pogram jeszcze troche na multi. ;]

Gwarantuję ci, że Modern Warfare wgniecie Cię w fotel. Szczególnie zakończenie. Jednak, jako weteran CoD 4 i kolega z forum, radzę ci, byś zaczął grę od minimum 2 poziomu trudność, gdyż 1 jest tak banalny, że przejdziesz grę bardzo szybko i nici z radości z gry. ;)

Radzę też, byś zagrał w multi.

Co do Modern Warfare 2. Cóż, biorąc pod uwagę fakt, że raczej w grze będą misje "komandoskie", Piechota Morska USA odpada. Miejmy taką nadzieję.

Po obejrzeniu długaśnego trailera ze stronki twórców, jestem niemal pewny, że MW 2 będzie jedną z najlepszych gier w tym wieku. A co! Mam nadzieję, że trailery to tylko "przedsmak" tego, co będziemy mieli w samej grze.

Zastanawia mnie koleś z irokezem. Troszeczkę (ale takie bardzo, bardzo, bardzo troszeczkę) przypomina mi Gaza *salutuje* <O.

Na pewno grę kupię. Pewnie będę musiał zrobić upgrade'a, ale, sądząc z filmików, gra będzie tego warta ;)

Niech żyje IF ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...